PDA

View Full Version : Живота ми го отне жестоко и вече няма чащо да живея...



Dead
08-25-2006, 23:12
Не си мислете, че се подигравам с нещо или някои. Много съм объркана. Случи се така, че живота отне любовта ми. Сигурна съм, че сега той е някъде там горе и ме гледа. И ми се усмихва... С неговата красива усмивка... И с неговите дълбоки и ясни очи... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Не мога. Не мога да живея така. Не мога да го забравя. Проклинам деня в който го убедих да отидем на онзи купон... Земята се върти и жовота продължава, но с една душа по-малко. Само аз ли забелязвам колко необятно малък стана светът? Само аз ли виждам, че нещо се промени. Че няма да е същото. Отиде си светлинката в живота ми. И вече всичко е сиво. Няма ги ярките цветове и всичко е сиво.... Сиво... Така сиво... Аз съм от хората които се влюбват веднаж. И повече няма да обичам. Усещам го. Живота отне едно човешко същество бързо и неусетно. А сега малко по малко... Бвано и мъчително довършва друго... което страда. Единственото което правя по-цял ден е да страдам. Цял живот ще съм облечена в черно. Сериозно не знам какво да правя. Или съм в задънена улица.... или на кръстопът. Но по-скоро съм в тунел. Тъмен и страшен и тих... И съм сама. И го няма оня лъч свтлина, за който пишат в книгите... Не знам дали ще го има. Сега виждам бъдещето си така: Ще израсна още малко. Ще си довърша образованието. Всички ще ме знаят като момичето в черно, което никоога не се усмихва, чиито топли кафеви очи някога грееха, а сега излачват студ.... Аз ще съм, тиха и кротка... и тъжна... После ще се оттегля за няколко години размисъл във нашата вила в планината. Ще живея сама и нещастна. После ще отида в манастир, където сещо няма да намеря покой за душата си. Дълги години ще се терзая и ще проклинам... После ще напусна манастира с желание да намеря смиъл в живота. Ще се озова в мръсните зъбутани краища на София, където ще търся работа. Ще се пропия и ще се превърна в окаян човек. Накрая ще умра от глад и жажда захвърлена в някоя канавка. И ще свърши живота на още едно същество. Само заради загубената любов.... През цялото това време ще виждам в сиво и ще нося черно. И ще търся светлината, кочто няма да открия. ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ЖИВЕЯ БЕЗ НЕГО?! :smt022 :smt022 :smt022 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089

gery_to
08-25-2006, 23:33
:smt010 Sajaliavam za teb milichka!naistina sajaliavam!No vij jivota prodaljava,gledeai napred,v jivota niama samo cherni dni,shte doidat moje bi i skoro belite!trudno e da zabravish lubim chovek no s vremeto shte ostanat samo hubavite spomeni i tapata bolka v sarceto ti!Kolkoto i da ti e trudno misli pozitivno i ne se otchaivai taka,vse pak imash semeistvo koeto sigurno mnogo te obicha i ne bi dopusnalo da se vlachish v kanavkite kakto kazvash!a i otkade znaesh che si ot horata koito se vlubvat samo vednaj-lubovta idva tam kadeto nai malko ia ochakvash!znam che ste ti e trudno no se bori! :smt010 tvoeto momche ne bi iskalo da te gleda v takova sastoianie

LuCkY_YoU
08-25-2006, 23:40
ne se predavai!!!bori se zaradi nego!!!sigurna sum,4e toi ne iska da te vidi tolkova ot4aqna i bezsilna!neka TOI byde tvoqt stimul da produlji6 napred!veroqtno izpitva6 ogormna bolka,no ne biva da susipva6 jivota si,nito tozi na blizkite ti!.....popla4i si,6te vidi6,4e 6te ti ulekne.i ne se obvinqvai.ne moje6 da go vurne6,no moje6 da subere6 kuraj!vqrvam,4e 6te go napravi6!otdai se na u4ene ili ne6to dr,zapo4ni nqkakva rabota,no v nikakuv slu4ai ne se pogubvai!!!za6toto tvoeto mom4e ne bi go poiskal tova za teb!bydi silna i nameri na4in!dori zaradi semeistvoto si ti trqbva da produlji6 napred!
uspeh mila

ExTrAoRdInArY_GirL
08-25-2006, 23:42
:smt010 Sajaliavam za teb milichka!naistina sajaliavam!No vij jivota prodaljava,gledeai napred,v jivota niama samo cherni dni,shte doidat moje bi i skoro belite!trudno e da zabravish lubim chovek no s vremeto shte ostanat samo hubavite spomeni i tapata bolka v sarceto ti!Kolkoto i da ti e trudno misli pozitivno i ne se otchaivai taka,vse pak imash semeistvo koeto sigurno mnogo te obicha i ne bi dopusnalo da se vlachish v kanavkite kakto kazvash!a i otkade znaesh che si ot horata koito se vlubvat samo vednaj-lubovta idva tam kadeto nai malko ia ochakvash!znam che ste ti e trudno no se bori! :smt010 tvoeto momche ne bi iskalo da te gleda v takova sastoianie
Cъгласна съм.
Много съжалявам.. понякога живота е много жесток :smt010 :(

malka_kukla
08-26-2006, 00:18
kak da ne se razpla4e6 kato 4ete6 tova :( :( .mila,jovota produljava,ponqkoga ne e takuv,kakuvto iskame,za jalost ni6to osven vremeto lekuva bolkata v surcata ni:(

Mike-Jones
08-26-2006, 00:21
gore glavata

koalka
08-26-2006, 06:58
Съжалявам,че така е станало с приятеля ти :smt010 Донякъде теразбирам,защото и аз като теб ще обичам веднъж и бих се чувствала точно така,ако нещо се беше случило с приятеля ми.Много ми е гадно за теб.

BeBcHeTo
08-26-2006, 08:57
Sajelqvam...... :smt010.No mili4ka jivota e pred teb gledai vinagi napred i nikoga nazad i se bori do krai....... :smt010

sunney_f
08-26-2006, 08:59
adski gadno e tova mila :smt010 :smt010 :smt010 oba4e vsi4ki sa pravi jivota prodyljava!bori se!zapazi nai-hubavite momenti v syrceto si taka 6te zapazi6 4astica ot nego zavinagi v teb!mislq 4e vsi4ki ot foruma sme s teb!i vinagi moje6 da raz4itata6 na podkrepata ni...

®©PeTq®©
08-26-2006, 08:59
:cry: :cry: Много съжелявам,знам че сега ще ти е много трудно и тъжно и самотно...Но трябва да продължиш да се бориш със суровия живот...колкото и да ти е трудно :cry:

Ice_Queen
08-26-2006, 09:14
Мойте искренни съболезнования мила.
Знам какво ти е ....била съм на твое място... някога изгубих момчето което беше вс за мен. И света врърши - нямаше нито слънце, нито звезди - ден и нощ - какво бяха това. Съдбата за момент отне малкото радост която имах . И я проклинах, проклинах и себе си че не съм загинала с него.. Но знай 1 - ти трябва да продължиш да живееш точно заради него ! той със сигурност иска да продължиш напред и да се бориш ! :(
Бъди силна мила !!!!!!!
Целувки

JuLiTo0o0o
08-26-2006, 09:35
boje moi zashto se slu4vat takiva jestoki neshta!???!! iskreno sujalqvam za tova koeto te e spoletqlo!! no naistina trqbva da suberesh sili da prevurnesh golqmata si liubov kum nego v stimul za da produljish!!!nali ne iskash da go razo4arovash sigurna sum 4e toi shte ti pomaga da se borish s bolkata si!!ne se predavai!!! vsi4ki sme s teb !!! :roll:

Legally_Blonde
08-26-2006, 09:51
Миличка...преди година и нещо загубих най-добрият ми приятел...без изпаднала точно в такава депресия не исках да излзиам,само плачех..на училище не ходех...само плачех...баща ми се чудеше какво се е случило с мен...искаше да ме води на психятър...наближаваха изпитите за кандидатстване..аз не исках да ходя...не можех да рисувам просто...тогава една обща позната(на мен и моят най-добър приятел) дойде при мен и ми каза..."ти трябва да се заемеш с бъдещето ти,той те гледа отгоре и ти помага...щом не можеш да рисуваш вече....рисувай него...!"Отидох на изпитите...без да съм взела нито 1 урок и влязох с един от най-високите успехи!И сега с удоволстви всеки ден отивам в учлище,защото знам,че той ми помага!Твоето момче помага на теб!Сигурна съм!Просто трябва да продължиш напред... :roll: колкото и трудно да звучи...опитай да направиш нещо за което все не ти е оставало време или смелост...и знай,че той е с теб :!: Знай го!Защото е така!Той ще е щастлив,че ти продължаваш напред...защото съм сигурна,че те обича и не иска да страдаш!Живота е ужасен...но..той ще ти помогне да направиш своя по-добър! :-$

ive7o
08-26-2006, 10:12
moite saboleznovaniq mili4ka :smt010 no ne se ot4aivai.ne znam to4no kak se 4uvstva6 no znam 4e e mnogo kofti... no znai 4e toi te gleda otgore i ne iska da te gleda kak pla4e6..i ne se samoobvinqvai ... gore glavata. ako iska6 me nameri v mirc se pi6a ive7o v #gorna vlizam gore glavata ne se predavai

MiRaCuLiXbb
08-26-2006, 10:13
Я земи се стегни. Всички хора са губили или рано или късно ще загубят близък човек. Са да седнем всички да се тръшкаме няма да стане. Нито ще го върнеш нито ще ти стане по-добре. Писал съм и преди, не се старай да го забравиш, а го приеми и си спомняй за него с добро.

luda`flirtajika
08-26-2006, 11:06
:smt010 :smt010 tochno zaradi nego trqbva da jiveesh.Toi te gleda...tam ot gore... i toi strada kato te gleda takava...toi bi iskal da jiveesh...toi moje da si e otishul,no vashata lubov NIKOGA,ama NIKOGA nqma da si otide... Prosto jivei...jivotut e kratuk...shte mine burzo..i otnovo shte go vidish...nqkude tam...na nebeto...chovek obicha sus surceto,koeto nikoga ne ugasva...Zatova produljavai da obichash,da jiveesh i da se borish,ako ne za drugo...to za lubofta si.Zaradi nego jivei i ne se predavai...ne se otchaivai... toi bi iskal ti da si shtastliva... i ti shte budesh...razbiram..sega ti e zle...ne mojesh bez nego... sigurno gledash s muka...starite vi karti4ki,...spomnqsh si kakvo ste praveli...i plachesh...PLACHI...taka nqma da go vurnesh...,no shte se pochuvstvash mn po dobre... Usmihvai se..neznaesh koi drug shte se vlubi v usmivkata ti i ti v negovata...Momi4e prosto jivei...a toi...toi shte bude nqkude tam... v surceto...toi e chast ot teb i ti go znaesh...davai napred.Gore glavata~!!!~

DevilWish
08-26-2006, 11:11
Razbiram te napylno ,no sym sigurna ,4e tvoq 4ovek bi iskal da si 6tastliva i bez nego.Da si silna i da se bori6 ,ne da go zabravi6 ,za6toto ,kogato zabravi6 ne6to to zna4i,4e to e sprqlo da sy6testvuva ,a za teb toi nqma da spre da sy6testvuva nali taka?
Koraj,momi4e!!!

ELiTyYy
08-26-2006, 11:12
kak da ne se razpla4e6 kato 4ete6 tova :( :( .mila,jovota produljava,ponqkoga ne e takuv,kakuvto iskame,za jalost ni6to osven vremeto lekuva bolkata v surcata ni:( .... sjl ...mn kofti e stanalo ... :smt010 :smt010 vdigni glava i prodalji napred.... toi nadali iska da te vijda nadajena .... :-# :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

luda`flirtajika
08-26-2006, 11:15
prosto si kaji,che mojesh da se spravish,che mojesh da produljish,che vsichko e zaradi negyYyY i shte uspeesh.

Sutbata e jestoko neshto-kolko zli sa neinite ochi
edvam protegna si rukata-i dvama s teb ni razdeli!!!

(pz Raina-dve lista;us5-come back to me baby)

:smt010 :smt010 oshte vednuj-sujalqvam :smt010 :smt010 :smt010 :(

08-26-2006, 11:33
Не си мислете, че се подигравам с нещо или някои. Много съм объркана. Случи се така, че живота отне любовта ми. Сигурна съм, че сега той е някъде там горе и ме гледа. И ми се усмихва... С неговата красива усмивка... И с неговите дълбоки и ясни очи... :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 Не мога. Не мога да живея така. Не мога да го забравя. Проклинам деня в който го убедих да отидем на онзи купон... Земята се върти и жовота продължава, но с една душа по-малко. Само аз ли забелязвам колко необятно малък стана светът? Само аз ли виждам, че нещо се промени. Че няма да е същото. Отиде си светлинката в живота ми. И вече всичко е сиво. Няма ги ярките цветове и всичко е сиво.... Сиво... Така сиво... Аз съм от хората които се влюбват веднаж. И повече няма да обичам. Усещам го. Живота отне едно човешко същество бързо и неусетно. А сега малко по малко... Бвано и мъчително довършва друго... което страда. Единственото което правя по-цял ден е да страдам. Цял живот ще съм облечена в черно. Сериозно не знам какво да правя. Или съм в задънена улица.... или на кръстопът. Но по-скоро съм в тунел. Тъмен и страшен и тих... И съм сама. И го няма оня лъч свтлина, за който пишат в книгите... Не знам дали ще го има. Сега виждам бъдещето си така: Ще израсна още малко. Ще си довърша образованието. Всички ще ме знаят като момичето в черно, което никоога не се усмихва, чиито топли кафеви очи някога грееха, а сега излачват студ.... Аз ще съм, тиха и кротка... и тъжна... После ще се оттегля за няколко години размисъл във нашата вила в планината. Ще живея сама и нещастна. После ще отида в манастир, където сещо няма да намеря покой за душата си. Дълги години ще се терзая и ще проклинам... После ще напусна манастира с желание да намеря смиъл в живота. Ще се озова в мръсните зъбутани краища на София, където ще търся работа. Ще се пропия и ще се превърна в окаян човек. Накрая ще умра от глад и жажда захвърлена в някоя канавка. И ще свърши живота на още едно същество. Само заради загубената любов.... През цялото това време ще виждам в сиво и ще нося черно. И ще търся светлината, кочто няма да открия. ИМА ЛИ СМИСЪЛ ДА ЖИВЕЯ БЕЗ НЕГО?! :smt022 :smt022 :smt022 :smt089 :smt089 :smt089 :smt089ani,ot 4erven brqg li e napisala tova?mnogo mi prili4a na neinata istoriq.......ani,ako si ti i ako pro4ete6 tova mi pi6i tuk vav foruma i az 6te ti kaja koq sam,molq te!

08-26-2006, 20:24
Миличка,знам колко ти е трудно сега.И аз съм преживяла тази болка,да изгубиш любим човек,но не се отчайвай.Знай,че времето лекува,колкото и жестоко ти звучи.Живей заради него,усмихвай се заради него.Той те гледа отгоре и не иска да страдаш.Забавлявай се и за двама ви.Той не би искал ти да страдаш и да плачеш за него,така му става още по-тежко.Мила,бъди силна,бих се постарала да ти помогна с каквото мога.Остави си мейла ,ако желаеш.

Moite syboleznovaniq
08-26-2006, 20:40
Az sym mn syjalqvam mili4ka. No trqbva da go prehijee6. Ne se zatvarqi v sebe si. Jivota e pred teb! Ne se samoizmy4vai. Mn syjalqvam, 4e pitam, no prosto sym mn luibopitna.
Проклинам деня в който го убедих да отидем на онзи купон...

Kakvo e stanalo na tozi kupon? Za6to se 4uvstva6 vinovna? Otnovo syjalqvam, 4e pitam... Ako iska6, ne mi otgovarqi...

malkoto_sladur4e
08-26-2006, 21:37
Lele ne moga da spra da pla4a za teb mili4ka :smt010 :smt010 :smt010 Prosto nz nz :smt010 Kato te slu6am kolko si zle sega napravo mi idva da dam moq si jivot za da ti go v1rna,no znam,4e nqma kak da stane.... :smt010 :smt010 :smt090

alkobalko
08-27-2006, 07:26
Моите съболезнования, миличка. :smt010 :smt010 Знам колко ти е трудно в този момент, но вече не можеш да направиш нищо, за да го върнеш. Нормално е да поплачеш, за да ти мине болката. Знай, че трябва да продължиш да живееш, заради него. Помисли ли, той никога не би искал ти да си нещастна и да провалиш живота си. Бори се заради него и любовта ти. Казаха ти вече, той те гледа и ти помага, усмихни се ти, за да се усмихне и той. Но каквото и да правиш, никога не се предавай и не губи желанието си за живот.

SwEeT_RosiNa
08-27-2006, 09:24
:smt010 :smt010 :smt010 Насълзиха ми се очите докато четях надявам се да намериш смисъл в живота си сигурна съм че поне това заслужаваш бори се трябва да си силна въпреки че ако ми се случи и на мен нещо такова сигурно ще съм много по-зле.Успех!

Angel_Girl
08-27-2006, 09:39
Съжалявам найстина. Разбирам те до някаде, защото ако се случи нещо на моето момче и аз ше съм в същото полижение. Но не губи вяра. той те гледа и иска ти да си щастлива, дори и без него. Знам, че е много трудно да направиш това, което всички те съветват, знам, че ти е трудно отново да погледнеш на света така както си му гледала, когато твоемо момче е било с теб, но не губи и ти твоя живот. Живей заради него, защото той едва ли иска да стардаш. Напротив той иска да си весела и усмихната, да си шщастлива. Късмет, миличка и още веснъж много съжалявам за това, което е сполятяло теб, приятел ти, неговите приятели и семейтвото му.

sherry
08-27-2006, 09:45
Съжалявам за случилото се...
Животът често ни отнема това, което най - много обичаме. Знам, че те боли, но няма как да си помогнеш, ако продължаваш да бъдеш слаба. Мислиш ли, че твоето момче би искало да си нещастна? Едва ли! Ако имаш нужда да си сама, да не излизаш с други момчета, добре!Направи го. Но недей да се отказваш от живота! Той ти е отнел много, но бъди сигурна, че ще ти даде много щастие. След всичко лошо, идва хубавото. Просто трябва да намериш сили някъде в себе си, за да дочакаш това време... Животът е пълен с препядствия. Всеки губи някой, когото обича... Някои се отказват от живота си заради тези загуби....Но по този начин пропускат най - същественото - бъдещето. Още много ще страдаш, но и още много светлина ще видиш в тунела! Просто не спирай сега! Не се отказвай, не всичко е свършило. Носи спомена за обичта на този човек в себе си, така ще е жив завинаги. Ако наистина държиш на него, ако наистина искаш да успееш в живота, продължи напред. Колкото и да ти е трудно, събери сили и не се отказвай... Тунелът е дълъг и мрачен, но няма как да видиш светлината, ако си със затворени очи...или сърце!Продължи да я търсиш

AnN_G
08-27-2006, 10:01
Животът ни поставя пред много изпитания,но мисля че теб те е поставил в най-голямото ти изпитание на много крехка възраст,а ти си тръгнала да се предаваш!Замисли се дали твоят приятел би искал да те види такава!Нали имаш семейство,приятели... те ще ти помогнат да се съвземеш,не им отказвай [-X

IKisseDAGirL
08-27-2006, 10:14
И ще свърши живота на още едно същество. Само заради загубената любов....

да, много си права, "САМО заради загубената любов"
защото любовта значи много, но не е всичко и се открива в лицето не само на 1 човек :roll: имаш близки и приятели, тях също ги обичаш, те теб също, така че не си я изгубила напълно :!:
а и щом нещо ти е било отнето, не означава, че няма да получиш друго, по-хубаво :wink:

да, много красиво драматизираш нещата, но погледни всичко под друг ъгъл и ще видиш, че светът без един човек не свършва и си е пак същият.. сега ти е зле, но няма вечно да е така.. а мислиш ли, че този човек би искал да те вижда толкова слаба и отчаяна? намери сили и се оправи поне ако не заради себе си, то в негово име :) а с времето ще откриеш някой друг и пак ще си щастлива... не отричай, защото ще стане - когато си в депресия, винаги си мислиш, че нищо никога няма пак да е както трябва, но грешиш ;-) (от личен опит знам)

Dead
08-27-2006, 10:50
:smt010 Благодаря ви много на всички за разбирането... Всичките ви съвети са много ценни за мен и много ви благодаря, че ме подкрепяте. Но просто не виждам как ще се справя. Въпреки всичко заради него... и заради вас, защото сега ви чувствам изключително близки ще се опитам да заживея... Съжалявам за Ани от Червен бряг, защото я разбирам... разбирам болката й. Но това не съм аз.

Lele ne moga da spra da pla4a za teb mili4ka Prosto nz nz Kato te slu6am kolko si zle sega napravo mi idva da dam moq si jivot za da ti go v1rna,no znam,4e nqma kak da stane....
Нямаш си и на предтсва колко ме трогна това. Просто ме умили до сълзи... аз... не знам какво да кажа... Благодаря ви на всички! Изключително много ви обичам! :smt049 :smt101

Dead
08-27-2006, 10:52
И моля ви! Ако ходите на купони... Не се качвайте в колите на пични хоа... защото съдбата може и да се усмихне на вас, но не и на любим човек... :smt010

648541
08-27-2006, 11:20
lelel mn sujalqvam za slu4iloto se....prosto nz kakvo da kajaaz sama se razplakah kogato 4etoh vsi4ko napisano i nz kakvo 6te pravq ako mi se slu4i na men tova...6te ti kaja samo gore glavata i ne se predavai :cry:

siXt_senSe
08-27-2006, 12:35
Офф не знам какво друго да ти кажа,освен да ти изкажа съболезнованията си :smt010 Тъжно е!!!До колкото разбрах,станала е катастрофа :cry: писна ми ит тези нелепи инциденти.Писна ми от смъртта на толкова много хора не само по пътищата.Имам чувството че това никога няма да престане :smt010 :smt010 :smt010 Бог да е помощ на всички нас и близките ни!!!

Maria_Kanellis
08-27-2006, 13:19
:smt022 :smt089 :smt089 :smt089 Мила много съжалявам...Нямам думи просто...Това е ужасно...Моите съболезнования... :( :smt010 Но помни че живота продължава.Горе главата! :smt010

LSD^Lady
08-27-2006, 13:48
:smt010 Mila... az sushto neznam kakvo da kaja... moite saboleznovaniq.. predi godini az prejivqh sushtotot... no produljavai napred.Razbiram te napulno kakvo ti e... no zaradi nego gore glavata i produlji napred... budi silna i ne se predavai