PDA

View Full Version : kolebaq se otnosno sex s nego



^Veronik@^
08-26-2006, 09:01
Na 15 sam.S gadgeto mi(sa6to na 15) hodim ot 5 meseca.Obmislqme da pravim sex.Az oba4e ne sam sigurna.Toi se dargi mnogo dobre s men,no vapreki tova use6tam 4e tova ne e 'golqmata lubov'.Kogato se oplakvam 4e prekarvame zaedno mnogo malko vreme toi kazva 4e ne mogem vse da sme zaedno i trqbva malko svoboda i za dvamata.Az mu davam dostata4no svoboda no izglegda toi ne namira za neobhodimo da sme zaedno po-4esto ot 3-4 pati sedmi4no a i kato govorim za tova toi izpolzva dosta preuveli4eni izrazi kato 'prilepnali edin kam drug' ili ne6to ot tozi rod.Ne mislq 4e iskam toi da mi e parviqt no ponqkoga mnogo se vazbugdam i iskam da pravim sex.Dali nqma da sgre6a ako go napravim?

BeBcHeTo
08-26-2006, 09:04
Ako smqta6 4e ne si gotova nepribarzvai...

dEnIsTy
08-26-2006, 09:08
Na 15 sam.S gadgeto mi(sa6to na 15) hodim ot 5 meseca.Obmislqme da pravim sex.Az oba4e ne sam sigurna.Toi se dargi mnogo dobre s men,no vapreki tova use6tam 4e tova ne e 'golqmata lubov'.Kogato se oplakvam 4e prekarvame zaedno mnogo malko vreme toi kazva 4e ne mogem vse da sme zaedno i trqbva malko svoboda i za dvamata.Az mu davam dostata4no svoboda no izglegda toi ne namira za neobhodimo da sme zaedno po-4esto ot 3-4 pati sedmi4no a i kato govorim za tova toi izpolzva dosta preuveli4eni izrazi kato 'prilepnali edin kam drug' ili ne6to ot tozi rod.Ne mislq 4e iskam toi da mi e parviqt no ponqkoga mnogo se vazbugdam i iskam da pravim sex.Dali nqma da sgre6a ako go napravim?
ам извинявай но за теб 3-4 пъти седмично са ти малко така ли..според мен момчето си е напълно право! :twisted:

JuLiTo0o0o
08-26-2006, 09:10
Ako smqta6 4e ne si gotova nepribarzvai...


napulno sum suglasna s BeBcHeTo :wink:

maybelline
08-26-2006, 09:27
Според мен не си готова за секс и по-добре не избързвай.ЩИмаш цял живот да го правиш,а първият път не се забравя.Когато си готова,ти сама ще го усетиш.Съгласна съм,че за да водите полов живот трябва да се виждате честичко,но може би сега не е моментът да започвате.

cskamoni4ka
08-26-2006, 09:35
Според мен не си готова за секс и по-добре не избързвай.ЩИмаш цял живот да го правиш,а първият път не се забравя.Когато си готова,ти сама ще го усетиш.Съгласна съм,че за да водите полов живот трябва да се виждате честичко,но може би сега не е моментът да започвате.
Ех,пак съм съгласна с теб! :wink:

Mike-Jones
08-26-2006, 11:36
ti i da si gotova ili ne az da bqx momi4e na nqkakav 15g nese davam ebati drislioto malak

gery_to
08-26-2006, 11:45
Kogato sreshtesh podhodiashtiqt shte usetish!ako ne se chuvstvash gotova-nedei

`Death`Whore`
08-26-2006, 11:47
Би могъл да се шегува, че сте залепени един за друг. Мъжете често се гаврят с подобни неща...но щом ти чувстваш, че не е той човекът, с когото искаш да бъдеш, не прави секс с него.

koalka
08-27-2006, 07:51
Ами щом не искаш той да ти е първият просто той няма да ти е първият.Това,че сте гаджета не означава непременно,че трябвада правиш секс с него.Не избързвай.