PDA

View Full Version : ako posle iska samo sex???



aLiNa-15g
08-26-2006, 09:11
Imam priqtel ot 9 meseca.Kogato sam blizo do nego se vazbugdam mnogo(osobeno ako sme na ulicata i nqma kak...),no kogato sme sami u tqh toi kato 4e li prekalqva.Ne vodim polov jivot vse o6te,no pri lubovnata igra Toi se vazbujda i kato 4e li ne iska da spre.Imam 4ustvoto 4e ako pristypim kym ne6to pove4e,sled tova toi 6te iska samo tova - sex.A ne iskam da sym samo za ednata broika.Toi me uverqva 4e nqma da e taka,no az ne sym sigurna.

maybelline
08-26-2006, 09:32
Нормално е да не иска да спре,любовната игра е доста приятна.Едва ли е с теб само за едната бройка - тези 9 месеца не ти ли говорят нещо?По-добре се успокой.Ако не желаеш,не му давай секс.Ако е с теб зараи това,той вероятно ще те остави.Но щом е бил с теб 9 месеца,без секс,как мислиш,заради секса ли е с теб?

cskamoni4ka
08-26-2006, 09:34
Нормално е да не иска да спре,любовната игра е доста приятна.Едва ли е с теб само за едната бройка - тези 9 месеца не ти ли говорят нещо?По-добре се успокой.Ако не желаеш,не му давай секс.Ако е с теб зараи това,той вероятно ще те остави.Но щом е бил с теб 9 месеца,без секс,как мислиш,заради секса ли е с теб?
:!:

Legally_Blonde
08-26-2006, 09:36
Нормално е да не иска да спре,любовната игра е доста приятна.Едва ли е с теб само за едната бройка - тези 9 месеца не ти ли говорят нещо?По-добре се успокой.Ако не желаеш,не му давай секс.Ако е с теб зараи това,той вероятно ще те остави.Но щом е бил с теб 9 месеца,без секс,как мислиш,заради секса ли е с теб?
:!:
:!: :?: :::

08-26-2006, 09:48
На колко години сте :?:

ninsy
08-26-2006, 09:53
Нормално е да не иска да спре,любовната игра е доста приятна.Едва ли е с теб само за едната бройка - тези 9 месеца не ти ли говорят нещо?По-добре се успокой.Ако не желаеш,не му давай секс.Ако е с теб зараи това,той вероятно ще те остави.Но щом е бил с теб 9 месеца,без секс,как мислиш,заради секса ли е с теб?
и аз съм на това мнение

jUMpDaFuCkUp
08-26-2006, 10:50
Нормално е да не иска да спре,любовната игра е доста приятна.Едва ли е с теб само за едната бройка - тези 9 месеца не ти ли говорят нещо?По-добре се успокой.Ако не желаеш,не му давай секс.Ако е с теб зараи това,той вероятно ще те остави.Но щом е бил с теб 9 месеца,без секс,как мислиш,заради секса ли е с теб? hapsolutno pravilno ;)

luda`flirtajika
08-26-2006, 11:12
suglasna sum s maybelline... :) naisitna 9 meseca... mojeshe i dete da si rodish(bazikam se)...ne sa malko ;)

DevilWish
08-26-2006, 11:14
Vij 9 meseca spored men sa dostaty4na vyzmojnost da ti pokajat negovite 4uvstva.Ako si gotova i go iska6 - napravi go ,ako ne - nedei! ;)

`Death`Whore`
08-26-2006, 11:15
Няма да иска само секс! Нормално е да е толкова възбуден - той е близо до момичето, което обича, и не е правил секс от милион години.