PDA

View Full Version : МЕТАЛКА



ФенкАтА_11
08-26-2006, 10:22
MI AZ na posledyk mn sam se zaribila po metyla i iskam da vi pitam koe e pyrvoto ne6to koeto trqq da napraq #-o trqq li da si kupa metalska bluza moje li da si sloja 4erniq pantalon i edna 4erna bluza bez natpisi i metalskata grivna i taka da izlezna i da si boqdisam li kosata 4erna sorry 4e sam tolkova typa amaa ............. 8-[ #-o ](*,)

Boot*
08-26-2006, 10:28
Save the world - kill yourself.
Значи, тук някфи мадами преди време твърдяха, че метълките много се самоубивали, така че - почни от там. Или не - може първо да си отрежеш някой крайник, за да е по-гротескно. Все пак си е дъ голдън ейдж ъф грооооутеск.
Или пък си слушай кфото слушаш и изобщо забрави за облеклото. То един ден само ще си дойде ;)

^HyPoCRiSy^
08-26-2006, 10:28
Е заради такива като теб тениските ми тънат в забрава и съм спряла да ги нося!

Boot*
08-26-2006, 10:31
Оуууу даааа!!! Йес. Толкова сте яки, когато в знак на протест срещу "такива" си метнете тениските в чувала с парцалите за миене на прозорци. Ставате дори малко по-смешни от тях.

^HyPoCRiSy^
08-26-2006, 10:35
Всеки сам преценява какво да прави...а и темата е друга.

`Death`Whore`
08-26-2006, 10:38
Не че аз не бях заблудена, когато прослушах метъл, обаче не започнах да се обличам по някакъв начин само защото слушам малко по-тежка музика. А и никога не съм се обличала с тениски.

RoyTheReaper
08-26-2006, 10:42
не е задължително след като слушаш метъл да се обличаш така. аз слушам само метъл но по външния ми вид никога няма да познаеш че го правя. въобще, защо е нужно да се вписваш в някакъв стереотип на поведение?

cskamoni4ka
08-26-2006, 10:48
Ти първо научи,че метЪлка се пише с "Ъ"...

fake
08-26-2006, 16:31
само аз ли мисля, че темата е ебавка?
не може наистина да има толкова тъпи хора

just_a_kid
08-26-2006, 20:15
Пхахахххахахах
МетАлка :lol:
По-евтино ще ти излезе пластмаска или гумка :lol: :-D

midian
08-26-2006, 20:23
Пхахахххахахах
МетАлка :lol:
По-евтино ще ти излезе пластмаска или гумка :lol: :-D Пхах :smt005
То трябва да ти идва отвътре как да се носиш.

machoka
08-26-2006, 20:26
Просто бъди себе си, не се опитвай да приличаш на друг. Това им е проблема на всички фанатизирани фенове, било на спорт или музика :)

toi
08-26-2006, 20:27
So true :)
Find your own destiny/style в случая

The-WishmasteR
08-26-2006, 21:05
леле в тоя форум дето вече почти не го следя толкова простотий съм видял ама това вече ...малко ще повторя другите ...че не помня преди време кое маце от форума го беше казала : "шибаният фешън се добира до всичко..." на някой му хрумне че е яко да се облича като метъл и айде юруш...купувайте си тениски на групи дето даже не им знаете какви песни пеят ....абе въобще толкова позьори има вече че чак ми иде да ](*,)
как да е ...варете прайте се на квито искате .....and justice for all ...

Immortal rose
08-26-2006, 21:42
Ако си се запалила по метъла си го слушай.Виж ако си се запалила по модата е нещо друго :smt005

RedChil
08-26-2006, 21:49
MI AZ na posledyk mn sam se zaribila po metyla i iskam da vi pitam koe e pyrvoto ne6to koeto trqq da napraq #-o trqq li da si kupa metalska bluza moje li da si sloja 4erniq pantalon i edna 4erna bluza bez natpisi i metalskata grivna i taka da izlezna i da si boqdisam li kosata 4erna sorry 4e sam tolkova typa amaa ............. 8-[ #-o ](*,)
U are stupid as a needle...

koalka
08-27-2006, 08:02
Няма такова нещо като трябва.Както ти искаш.Това не означава,че като слушаш метъл непременно трябва да се обличаш така.Ако искаш-естествено го правиш.

mechanized
08-27-2006, 11:55
Отиди купи си гривнички с шипчета,един гащиризон или някви камуфлажни гащи,една верига за достоверност,сложи се черен молив .начерни си ноктенцата,една плочка на корн и една табела "АЗ СЪМ ТЪПА ПОЗЬОРКА И КАКВОТО И ДА НАПРЯВЯ ПАК ЩЕ ИЗГЛЕЖДАМ СМЕШНА".

Слушай си там музиката не се занимавай с глупости ,бе!!! ](*,) ](*,)

haahaah
08-27-2006, 12:55
Отиди купи си гривнички с шипчета,един гащиризон или някви камуфлажни гащи,една верига за достоверност,сложи се черен молив .начерни си ноктенцата,една плочка на корн и една табела "АЗ СЪМ ТЪПА ПОЗЬОРКА И КАКВОТО И ДА НАПРЯВЯ ПАК ЩЕ ИЗГЛЕЖДАМ СМЕШНА".

Слушай си там музиката не се занимавай с глупости ,бе!!! ](*,) ](*,)
ПХаХАХхахХАХаххАХ :-D :P :-D :-D :-D :-D :-D :-D
СЯ ОСТАВА И ДА НЕ СЕ КЪПЕШ ПО 1-2 МЕСЕЦА ЗА ДА МОИШ ДА СЕ НАРЕЧЕШ "метЪлка" ахаххахахахаххахаххахахха хахахахха :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

Resident_Evil
09-01-2006, 09:40
Ма тва с къпането сериозно, току виж си ръждясала и ше земеш съвсем да приличаш на "метАлка".Абе човека ти каза кил юр селф и сички са диви и щастливи

Elektra_x
09-01-2006, 09:52
MI AZ na posledyk mn sam se zaribila po metyla i iskam da vi pitam koe e pyrvoto ne6to koeto trqq da napraq #-o trqq li da si kupa metalska bluza moje li da si sloja 4erniq pantalon i edna 4erna bluza bez natpisi i metalskata grivna i taka da izlezna i da si boqdisam li kosata 4erna sorry 4e sam tolkova typa amaa ............. 8-[ #-o ](*,)
Оф хора напрао ми убивате желанието за живот(то колкото е и много...)Ти за кво слушаш метъла щото наиситна ти харесва или за да са облечеш тъй и да покажеш на другите че г слушаш :-s Пък и съвети иска как да се облече.Ти изобщо имаш ли си на представа що е метъл?!Ддз според мен хората обличащи се като "метъли" харесват самия стил на обличане,а не щото слушат такъв стил музика и са се помъкнали тъй.
Не е казано че като слушаш тряа и да изглеждаш като метъл.Носи си дрешки твой стил не се прави на нещо което явно не си!Защото е тъпо и смешно!

bill_schrei
09-01-2006, 10:05
Ако искаш да слушаш метъл не е необходимо всички да знаят нали???
Не е необходимо да се обличаш някак или да се държиш някак само щото някой е казал така!!! ](*,)

AliceSw
09-01-2006, 10:18
уф стига с тия глупости не е задължително да се обличаш в черно :!:
не е задължително да носиш шипове :!:
не е задължително косата ти да е черна :!:

Paduan`
09-01-2006, 10:19
zaduljitelno e i oshte kak

LostDemon`
09-01-2006, 12:25
голяма метАлка си.. като гледам темата и името и

`Death`Whore`
09-01-2006, 12:33
AAAAAAAAA, аз съм се смяла в друга тема.

Loshotia
09-01-2006, 13:29
Всички са позьори!

DimmuBorgir
09-02-2006, 02:19
Темата плаче за заключване... Наистина, толкова простотия на две страници не бях виждал... Както имаше една тема: "Ужасът на лист хартия" ....

09-02-2006, 10:56
13 неща, който да направиш, за да си метАлка.

1. Носи само черно, с предпочитане блузон на най-забутаната блек група, която никой не е чувал и надали някога ще чуе.
2. Окичи се с толко железа и шипове, така че при всяко по-рязко движение да се самоосакатяваш.
3. Носи кожени гащи, другите освен тез със шипове не са Тру!
4. Винаги ходи със черен лак и корпс пейнт, независимо къде си.
5. Никога не сваляй черните си дрехи, дори като спиш!
6. Банята е твой враг, никога не влизай вътре!
7. Мазната коса прави блекърите по Тру!
8. Вярвай в Сатаната, той е Тру!
9. Никога не обяснявай на никого нищо, освен ако не можеш да изтъкнеш, че това го правиш заради Сатаната.
10. Прережи си вените и ако оживееш, казвай че Сатаната те е върнал на Земята, защото имаш неизпълнени дългове.
11. Слушай единствено Тру Норвежън Блек, в който се пее за Сатаната.
12. На концерт на Тру Блек Група стой със скръстени ръце без да мърдаш (се пак с таз тенекия по теб).
13. Вярвай си, че си Тру Блек и Сатаната ти е лидер!

Paduan`
09-02-2006, 10:59
axhaxhaxha

tva za banqta i maznata kosa e nai-vqrno :D

sk8girL
09-02-2006, 11:44
MI AZ na posledyk mn sam se zaribila po metyla i iskam da vi pitam koe e pyrvoto ne6to koeto trqq da napraq #-o trqq li da si kupa metalska bluza moje li da si sloja 4erniq pantalon i edna 4erna bluza bez natpisi i metalskata grivna i taka da izlezna i da si boqdisam li kosata 4erna sorry 4e sam tolkova typa amaa ............. 8-[ #-o ](*,)
... :-# Не коментирам!

DimmuBorgir
09-02-2006, 18:58
Специално редактирано според това, какво мисли boot...

Boot
09-02-2006, 19:16
Друго си е да дъниш Боргир и да си злия разбирач...

TeditoOoo
09-02-2006, 20:12
Prosto slushai tva,koeto te kefi.Shtom metala,znachi metal.Ne se pravi na kakvato ne si.Nosi chernite drehi samo ako ti iskash i ako se haresvash v tqh.Ne go pravi za drugite,a za sebe si ;)

ville`s angel
09-02-2006, 20:40
MI AZ na posledyk mn sam se zaribila po metyla i iskam da vi pitam koe e pyrvoto ne6to koeto trqq da napraq #-o trqq li da si kupa metalska bluza moje li da si sloja 4erniq pantalon i edna 4erna bluza bez natpisi i metalskata grivna i taka da izlezna i da si boqdisam li kosata 4erna sorry 4e sam tolkova typa amaa ............. 8-[ #-o ](*,)

i az mislq 4e tva trqbva da e nekva ebavka! ama ako ne e .... skupa qvno ne si se zaribila mn mn 6tom pita6 takiva gluposti ! :smt011

*Sumerian_Haze*
09-02-2006, 23:27
Освободи света , хората и ... форума от присъствието си ( по възможност завинаги ) !

Fuck_Fashion_F
09-04-2006, 22:54
Не мисля,че това "Сори,че съм толкова тъпа" е достатъчно :roll: :smt013

хахаха,доста си груба,хахахаха =D>

DeSiTo0o
09-04-2006, 23:16
Слушай си каквото ти харесва и се обличай така както ти харесва и ти е удобно!
Не е казано че като слушаш метъл задължително трябва да се обличаш така.Ако не ти харесва недей.
Аз например слушам повечето чалга,но ми харесват развлечените дрехи и понякога се обличам горе долу така. ;)

09-05-2006, 17:13
Ох не хората съвсем изтъпяха.Тцтцтцт...Ами дайте да се пуснат наръчници как да станеш метъл.Май ще е най-добре..Божеее...кфи простотии

Shadow_Walker
09-05-2006, 18:41
Е вие пък :wink: Момичето иска да се прави на интересна -оставете си я :lol: Душице нагримосая се да заприличаш на мъртва (аз така се напраих за хелоуиин-уж го празнувахме....та нищо не излезе и заприличах на плашило :lol: ) носи се в черно-някоя кола може и да те блъсне, щото няма да те види ии да купи си неква тениска, която ще я носиш постоянно докат не се скъса...
Не е задължително да се правиш на някаква, само защото слушаш метъл.Бъди себе си.А и никой не се учи как да бъде метъл-то явно идва отвътре...е на мене не е :lol:

liana
09-05-2006, 19:13
MI AZ na posledyk mn sam se zaribila po metyla i iskam da vi pitam koe e pyrvoto ne6to koeto trqq da napraq #-o trqq li da si kupa metalska bluza moje li da si sloja 4erniq pantalon i edna 4erna bluza bez natpisi i metalskata grivna i taka da izlezna i da si boqdisam li kosata 4erna sorry 4e sam tolkova typa amaa ............. 8-[ #-o ](*,)
хах и аз слушам метъл( хард рок де ) ама не се облчам като метълка , не е нужно! пак си слушай метъл ама облеклото не е задължително. ама ако толкова държиш слагай си гривна с шипчета , плочка на синджир на любимата ти група , наблягай на черния молив и тъмно червени устни ! тва е първа фаза ! ама си има метъл шопове с голямо разнообразие , там си избирай на воля :)

obi4am_se
09-05-2006, 19:19
тебе кое повече те интересува? музиката или да изглеждаш банално "различна"? дрехите не те правят метъл! трябва да почувстваш музиката!
или наистина просто се бъзикаш с нас?

az_slunceto
09-05-2006, 20:41
emi kupisi ot metulskite grivni s nai-golemite 6ipove. :-D mnogo sa qki.az imax takiva ama durtata gi izxvurli,za6toto sum i izxabila nqkakuv skup parfium,koito e samo okolo 100 leva e to bez pari. az kakvi sum si kopuvala ot 200 i na gore. =D>

psycho_girl
09-05-2006, 21:35
ne se kupiii 2-3 meseca, ot tam se po4va :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

^HyPoCRiSy^
09-05-2006, 23:15
Местожителство: na narkomanskite peiki, az sum im pazitelka
Наркоманката да не се изказва :-D И бтв...измислете нещо ново( освен това, че метълите не се къпят, че са клошари, че са наркомани и педали). Тези неща са се изтъркали още преди да можете да проговорите 8)Нямате ли малко повече въображение :?: :roll: И освен това метълите са преди всичко хора, а хора - всякакви!

GLeZoRanA
09-06-2006, 00:48
хахаха аз преди време имах една приятелка дето беше решила да става метълка мухаха та беше решила да си вземе смъкнати дънки кецове и шапка мухахахахха може и ти да пробваш :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

wink_f
09-06-2006, 08:43
Искам само та питам: Ти каква метАлка си? - от цинк, от алуминий или просто неква тенекия там?

`Death`Whore`
09-06-2006, 08:48
Метълите не са хора, душко. :mrgreen:

DetE-Idi0t
09-06-2006, 10:11
Като за начало, защо не се застреляш миличка?!? Това много ще ти помогне, а и не само на теб. Верно и аз ще спра да си нося някои тениски...

alkobalko
09-06-2006, 10:41
6. Банята е твой враг, никога не влизай вътре!
7. Мазната коса прави блекърите по Тру!
8. Вярвай в Сатаната, той е Тру!
Tова за банята не е вярно. И метълите са хора и те се къпят. Тези, които не го правят просто са нехигиенични. А за да пазиш личната си хигиена няма значение дали си метъл, чалгар или рапър.
Горното се отнася и за мазната коса.
Аз имам познати, които са си вярващи и посещават църква всяка неделя. Това не ги прави по-малко метъли, нали?

`Death`Whore`
09-06-2006, 10:50
Няма да спра да повтарям за единствения човек, когото познавам и не си реше косата. Мазна чалгарка е. Е баси, да не си решеш косата е същото, като да си миеш косата само с вода - без шампоан. :)

RoyTheReaper
09-06-2006, 11:52
Aleandra и ^HyPoCRiSy^ - май не долавяте иронията в постовете които коментирате :wink:

`Death`Whore`
09-06-2006, 11:57
С каква цел го прави?! :shock: И постига ли я?
Не знам с каква цел...казва, че само за специални случаи като купони си реше косата.

Sexislav4o_Kasmetliiski
09-06-2006, 12:30
Да ти кажа ... ми черната коса и черният панталон като за начало е добре .. http://www.cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a036.gif

`Death`Whore`
09-06-2006, 12:31
Цветът на косата няма почти никакво значение за метълския вид.

Violenza
09-07-2006, 08:07
1. Пише се метЪл...кога ли ще се научите...
2. Моля те, не ми казвай, че слушаш Линкин парк и това наричаш метъл...
3. К'во значи 'да бъда метълка' и 'как да се обличам' ХАхХАХАх....ей такива как ме карат да се смея... :smt005

lady_of_carnage
09-07-2006, 10:26
Тва всичкото дето го изреди,само показва че напрактика нищо не знаеш за метЪла.По този начин само потвърждаваш невежеството си!Тъпо е да подръжаваш знай го от мен щото и аз по едно време почнах така ама ми дойде акъла в главата.Както каза някой по-горе измизли си стил щом толкова искаш да си различна...например ходи ...има един такъв стил ГРЪНДЖ!Пък и вече ми става банално като видя някое лапе с тениски и тем подобни глупости!Аре, оправяй се.

09-07-2006, 21:16
Ню Уейв Металисти! Най-добрите!

sweet_lina
09-08-2006, 14:12
ako iska6 da pokaje6 na horata 4e slu6a6 metyl ,zalagai na 4ernoto,ama v nikakav slu4ai ne ostavqi higienata si ,pak i da ima si razli4ni metal shopove i tam moje si ibere6 kakvoto si iska6

RedChil
09-08-2006, 14:20
Как да не оставя хигиената си бе?Добре ли си !? За да си истински мЯтъл трябва да забравиш за средства като шампоан,сапун и изобщо БАНЯ. Ето тези 66 правила ще улеснят авторката на темата:
666-те правила на блек метъла.
1. Не бъди обратен.
2. Бъди "як".
3. Всички метълисти, които не са "яки", са обратни.
4. Бъди мрачен.
5. Бъди зловещ.
6. Ако можеш, бъди едновременно мрачен и зловещ.
7. Чупи разни неща, докато си мрачен и зловещ.
8. Когато си на концерт, не се забавлявай. Стой мрачно със скръстени ръце.
9. Прави всичко, описано по-горе, като същевременно отричаш организираната религия във всичките й форми.
10. Никога не казвай, че ти харесва само "якия период" на Корозия, ако те питат дали харесваш Корозия. Вокалистът на Корозия се казва Ганьо Куршумов.
11. Не си играй с плюшени неща, освен ако под "играя" не се разбира "изгарям на клада".
12. Никога, никога, при никакви обстоятелства не произнасяй изречението "Ъшър е върха, човече!"
13. Не бъди Димо от П.И.Ф.
14. Когато майка ти те накара да изхвърлиш боклука, отвърни с мрачно достойнство, че истинските метълисти никога не изхвърлят боклука.
15. Ако това не подейства, бягай.
18. Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"
19. Обръщай всички кръстове, които докопаш.
20. Издавай култово, ъндърграунд, мрачно и зловещо фенско списание. Публикувай само интервюта с групи, за които никой не е чувал, включително и най-яките блекметълисти.
21. Никога, никога, никога не подхождай към нещо без предразсъдъци.
22. Никога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по малко от 15 прилагателни в заглавието.
23. Боядисвай лицето си в бяло.
24. Броди в гората.
25. Обличай се като трол.
26. Използвай големи количества бодлива тел.
27. Не бъди Стенли (или, припомням, Димо от П.И.Ф.).
28.Не разказвай вицове, на които се смее само майка ти.
29. Изобщо не разказвай вицове.
31. Хъхъхъхъхъхъхъ.
32. Когато не си сигурен какво да правиш, гледай намръщено в краката си.
33. Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без главоболие, значи не е як блекметъл.
34. Ако не-блекметълист те попита какво представлява якият блекметъл, отговори нещо като "Якият блекметъл е есенцията на чистото зло в човека", така че да си остане в неведение.
35. Накарай някой от групата ти да се самоубие и после започни да твърдиш, че е умрял, защото "мейнстриймът е заразил истинската сцена".
36. Събери се с членовете на старата си група и издай албум с комерсиална цел.
37. След като никой не си купи албума, започни да твърдиш, че това е било нарочно и "яко".
38. Направи си страничен проект. Увери се, че всички в групата ти имат собствени странични проекти.
39. Използвай членовете на собствената си група в страничния си проект като "гостуващи изпълнители".
40. Записвай всичко в едно и също студио, със същите инструменти и продуцент.
41. Обложката на албума ти може да съдържа най-много три цвята. (Позволени цветове: сиво, черно и бяло.)
42. Ако това е възможно, избери заглавието на албума си по такъв начин, че да съдържа три думи, които нямат абсолютно никаква връзка помежду си. Поучи се от великите Диму Боргир
(Enthrone Darkness Triumphant, Spritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia).
43. Защо в заглавието на албума ти още няма думата "Северен"? Заеми си веднага! Аматьор...
44. Познаването на правописа не е нито мрачно, нито зловещо.
45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата "сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.
46. Ако пееш на концерт, винаги изръмжавай имената на песните, така че никой да не разбере за коя става въпрос. Така няма да забележат, че пееш едно парче, а групата ти свири друго.
47. 3а да направиш записите на групата си по-неразбираеми и следователно по-култови, избери вокалист, който има съвсем повърхностни познания по езика, на който пее. (Позволени езици: норвежки, латински, оркски).
48. Настоявай, че музиката никога не трябва да се развива и трябва да звучи така, както преди десет лайняни години.
49. Никога не казвай "лайняни".
50. "Хайл" е единственият възможен поздрав между яките блекметълисти.
51. Ако срещнеш някой особено як блекметълист, пробвай с "Адски Хайл!"
52. На обложката задължително трябва да присъства нечетлив готически шрифт, обърнат кръст и/или пентаграма.
Това правило не подлежи на обсъждане.
54. Бъди фен на Приятели.
55. Чакай... това последното го задраскай (Виж 1-ва точка}.
57. Използвай фразата "да засмучеш мазния *** на Черния Господар" колкото е възможно по-често.
58. Притежавай стотици блекметъл албуми, демо-записи и нелегално записани концерти. Слушай често приблизително 8 от тях.
59. Независимо къде си роден, преструвай се, че си от Слатина, следователно "як".
60. Не бъди Димо от П.И.Ф. (Мисля, че вече изяснихме този въпрос - Ред.)
61. Всички домашни любимци, които притежаваш към момента, отсега нататък ще се наричат "Демона". Всички бъдещи домашни лю6имци, които би могъл да притежаваш, също ще се наричат "Демона".
62. Обяви публично, че мрачните ти текстове са повлияни от великите творби на могъщия Толкин, свещените сатанински писания и древното езическо минало на Норвегия. Преструвай се, че тези три неща имат нещо общо помежду си.
63. Притежавай голям брой култови като ада Т-шърти на групи, чиито албуми никога не си виждал и чувал.
64. Използвай израза "Култов като ада" колкото е възможно по-често.
65. Използвай Т-шъртите колкото се може по-често.
66. И знаеш ли какво? Защо ти е да седиш и четеш тези дивотии, когато можеше да си гримиран в бяло и да бродиш из горите, нахлузил широка черна роба? Засрами се!

Boot
09-08-2006, 15:40
Оф... чета ги за 60ти път тея правила и пак се счупвам от смях. Просто... култови като ада. И се замислих, чееее има един уж много култов блекметъл дету си поздравяваше със Хайл. Пхахааха.

Shadow_Walker
09-08-2006, 17:32
22. Никога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по малко от 15 прилагателни в заглавието.
45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата "сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.

В албума явно ще има две песни :lol: :lol: :lol:

Абе вие тва момиче на нищо го направихте бе....ми иска да е метълка бе :lol: Иска да се облича в тоя стил, верно друхите не правят човека, ама тя иска отдалече да я познават сигурно :)

NiKOLAN
09-08-2006, 18:04
некса ква метълка видяяяяяяяяяяххх леле кура ми щеше да гръмне. ниска слаба грамадни цици супер гъз и беше облечена с пола тип колан и няква блуза по тялото и ииии.... :smt007 :smt007 :smt007 :smt007

sweet_lina
09-10-2006, 01:16
Как да не оставя хигиената си бе?Добре ли си !? За да си истински мЯтъл трябва да забравиш за средства като шампоан,сапун и изобщо БАНЯ.

Ne vsi4ki metali sa takiva-ne vsi4ki ne se kapqt tva 4e ima i takiva ne zna4i 4e vsi4ki sa kato tqh !!!!!!!

just_a_kid
09-10-2006, 09:40
Как да не оставя хигиената си бе?Добре ли си !? За да си истински мЯтъл трябва да забравиш за средства като шампоан,сапун и изобщо БАНЯ.

Ne vsi4ki metali sa takiva-ne vsi4ki ne se kapqt tva 4e ima i takiva ne zna4i 4e vsi4ki sa kato tqh !!!!!!!
Хммм..и не всички хора явно схващат иронията... :lol:

DeSsY`
09-10-2006, 12:14
Ооо, Господи! Не искам да коментирам просто.. :|

N.C.L
09-10-2006, 19:11
не е задължително след като слушаш метъл да се обличаш така. аз слушам само метъл но по външния ми вид никога няма да познаеш че го правя. въобще, защо е нужно да се вписваш в някакъв стереотип на поведение?

И аз мисля, че не е задължително да си сменяш гардероба само заради това защото може след 2 месеца да почнеш Хип Хоп и пак ли ще си сменяш гардероба по добре не се прави много малко тагове по раницата са ти достатъчни

sweet_evil
09-23-2006, 12:10
Ми аз слушам метъл ама не съм си изоставила хигиената.Обличам се както съм се обличала винаги.В черно и тъмно синьо,тъмно зелено и т.н..Според ме не е нужно да забравиш да се къпеш,за да покажеш какъв сти слушаш!НАй-мн ме дразнят хората дето се правят на Ето виж ме аз съм голямата металистка аз слушам, метъл.Пък като ги питаш коя е любимата им песен или грпа да не знаят!

Mo6nooo
09-23-2006, 12:15
Ми аз слушам метъл ама не съм си изоставила хигиената.Обличам се както съм се обличала винаги.В черно и тъмно синьо,тъмно зелено и т.н..Според ме не е нужно да забравиш да се къпеш,за да покажеш какъв сти слушаш!НАй-мн ме дразнят хората дето се правят на Ето виж ме аз съм голямата металистка аз слушам, метъл.Пък като ги питаш коя е любимата им песен или грпа да не знаят!
Ти се къпеш...следователно не си тру метълка.

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-23-2006, 12:20
не е задължително след като слушаш метъл да се обличаш така. аз слушам само метъл но по външния ми вид никога няма да познаеш че го правя. въобще, защо е нужно да се вписваш в някакъв стереотип на поведение?

absolutno na sushtoto mnenie sum! i obli4ai se kakto ti haresva ne e nujno zaradi nqkakuv stil muzika da smenqsh izcqlo garderoba si

bill_schrei
09-23-2006, 12:30
леле още я има тая тема...

Lorein
09-23-2006, 20:53
a[N]D[i]T[k]a]
не е задължително след като слушаш метъл да се обличаш така. аз слушам само метъл но по външния ми вид никога няма да познаеш че го правя. въобще, защо е нужно да се вписваш в някакъв стереотип на поведение?

absolutno na sushtoto mnenie sum! i obli4ai se kakto ti haresva ne e nujno zaradi nqkakuv stil muzika da smenqsh izcqlo garderoba si

Напълно съгласна... Просто бъди себе си!

evanescence_fen4e
09-24-2006, 08:18
Не мисля,че това "Сори,че съм толкова тъпа" е достатъчно :roll: :smt013 брао брао

ErinEverly
09-24-2006, 18:47
Еми... В днешно време само да облечеш черно и вече си метълк, така че... Аз като се запознавам с някой и все ме питат дали съм метълка, ебаси. Черното е цветът - дали ще носиш кожени панталони и широки блузи или ерни къси изрязани роклички с разкъсани чорапогашници - взсе едно е. Като грим - можеш черен молив, очна линия и черни сенки, като ги издължиш плавно до веждите.

Shadow_Walker
09-24-2006, 18:56
НАй-мн ме дразнят хората дето се правят на Ето виж ме аз съм голямата металистка аз слушам, метъл.Пък като ги питаш коя е любимата им песен или грпа да не знаят!Права си-то да ти писни от някакви, които се фукат-вижте ме, аз съм метъл...На такива им викай къш къш :lol:
Нали не е нужно да се сменя гардероба или нз си какво само защото човек слуша метъл.Но ако толкова иска-да се облича в черно, както каза ErinEverly :wink:

09-25-2006, 21:44
НАй-мн ме дразнят хората дето се правят на Ето виж ме аз съм голямата металистка аз слушам, метъл.Пък като ги питаш коя е любимата им песен или грпа да не знаят!Права си-то да ти писни от някакви, които се фукат-вижте ме, аз съм метъл...На такива им викай къш къш :lol:
Нали не е нужно да се сменя гардероба или нз си какво само защото човек слуша метъл.Но ако толкова иска-да се облича в черно, както каза ErinEverly :wink:

=D> =D> =D>

Lorein
09-25-2006, 21:45
НАй-мн ме дразнят хората дето се правят на Ето виж ме аз съм голямата металистка аз слушам, метъл.Пък като ги питаш коя е любимата им песен или грпа да не знаят!Права си-то да ти писни от някакви, които се фукат-вижте ме, аз съм метъл...На такива им викай къш къш :lol:
Нали не е нужно да се сменя гардероба или нз си какво само защото човек слуша метъл.Но ако толкова иска-да се облича в черно, както каза ErinEverly :wink:

=D> =D> =D>

Тва бях аз... :roll:

09-26-2006, 23:07
Добре, де. Искаш да си метъл - ок.
Обаче каква е тая объркана представа на младото поколение, че да си метъл е нещо "яко" и "гъзарско" ](*,)
По-скоро е обидно да си метъл :wink:

DoPye
09-27-2006, 04:13
Ами ком те кефи Метала :D

11-30-2006, 21:35
абе металика са комерсиални ко ми говорите тука некви глупусти

machoka
12-01-2006, 07:23
:arrow: Моля, прочетeте правилата на форума! (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

:arrow: т. 11