PDA

View Full Version : prigotovleniq za analen sex



gostenka
08-26-2006, 10:42
predi da me upreknete 4e ima dosta temi za analen sex,az potarsih no iskam da popitam momi4etata koito sa go praveli,predi analniq sex kak se izmivat i kak izob6to se prigotvqt za analniq sex za da nqma posle izdanki i falove...

SINI_KRILE_M
08-26-2006, 11:31
izmiva6 se dobre i si vzema6 ne6to za smazvane.naprimer vazelin.

08-26-2006, 11:42
ot vytre6nata strana trqbva li da se miq???

08-26-2006, 11:46
da.i trqbva da si hodila do toaletna nqkolko 4asa predi tova ili si napravi klizma.

olive_oil
08-26-2006, 12:32
Анален секс
Тези две думи една до друга предизвикват или възбуда или уплаха и при жените и при мъжете. Въпреки, че това е една сексуална техника, в която са замесени и мъж и жена, тук смятам да споделя накои мисли само относно женската гледна точка и женското отношение към аналния секс.

Първото ми наблюдение е, че много жени, когато чуят това желание от своя партньор, започват да мислят, че той има сериозни сексуални дефекти, или започват да се чудят дали това не е едно неосъзната хомосексуална заложеност в този мъж. Какво дявол да го вземе привлича толкова много мъжете към този вид секс??? Винаги и аз съм се чудила.

Още от древни времена мъжете са били неудържимо привличани от неизследваните територии. Света и неговата история е изпълнена с имена и истории на изследователи от всякакъв вид. Като добавка на тази "изследователска тръпка", мъжете съвсем като малки деца желаят толкова по-силно, колкото повече им е забранено едно нещо и колкото по-трудно го постигат. Предполагам много сериозно - наистина не на шега - че веднъж постигнал разрешение да се добере до тази забранена от жената зона, мъжът се чувства като истински завоевател и откривател - смесица от Александър Велики и Христофор Колумб. Предполагам, че те са се чувствали така.

И така - да кажем, че ти си решила да опиташ анален секс, или което е по-вероятното - че си отстъпила пред неистовия хленч на партньора си, който се е влачил сума време на колене гледайки те с очи на гладно куче, пред което размахват кокал. Решила си, и какво? И тук, както при всяка една интимна връзка ключа е в комуникацията. Например нещо от сорта на: "Гледай сега, фатастично е това, че искаш да поникнеш в ануса ми, но нека ти кажа какво мисля аз по този въпрос! Ще се навия да го опитам, но определено доста неща ме притесняват, така че моля те бъди търпелив!" Във всички случаи ти трябва да си абсолютно готова психически за този акт, иначе аналния секс ще се превърне за теб в едно много неприятно изживяване. Много жени си представят как нещо огромно прониква в това толкова тясно място и ги разкъсва. Това не е така. Да си абсолютно спокойна и отпусната е първата ти задача. Нищичко не трябва да те притеснява и психологически трябва да си напълно готова да го направиш. Задължително е да има много-много обилно овлажнване. Може да започнете с един лек масаж на дупето ти, за да съумееш да отпуснеш мускулите си възможно най-пълно. Препоръчително е също така по време на масажа първоначално да прониква с пръст и после с два пръста... за да може мускулите да се разтегнат предварително. При желание може да стимулира дупето ти и с език. Това е много еротично за жената, а и за много от мъжете, но отново е нещо, което трябва да обсъдите предварително. Всичко, което е желано и допустимо и от двама ви е ОК. Не забравяй никога, че овлажняването трябва да бъде много обилно. Никога - НИКОГА - не го опитвай с непознат или случаен партньор. Аналния секс е нещо, което при прекалено надарен и незаинтересован партньор може да те нарани сериозно. Да ти причини сериозни наранявания или инфекции, и да ти донесе ужасяваща болка.

Отново споменавам, че ануса не се овлажнява самостоятелно както вагината и не е така еластичен. Опиташ ли се да го направиш без да си напълно отпусната и без обилно овлажняване, ще се почувстваш така, като че ли са ти навряли отзад бетонен стълб, който разцепва месото ти. Препоръчвам ти бебешкото олио на Jonston&Jonston. Каквото и да се случи, задължително е да настояваш да се използва презерватив.

Един друг проблем за много жени е чувството им за унизително положение и безсилие по време на анален секс. Този въпрос е много спорен, но ако чувството е прекалено силно може да е непреодолим проблем. Ако обаче си с внимателен и нежен партньор, ти ще имаш възможноста поне отчасти да контролираш дълбочената на проникването и скороста на акта. Избери си поза, в която ще се чувствуваш комфортно, и с възможно най-голяма свобода на действията ти. Много жени застават в "кучешката поза", но се препоръчва да избереш друга възможност. Да си легнала странично на партньора си или по гръб с високо вдигнати крака, така че да можеш да гледаш партньора си в лицето.

Някои жени твърдят, че достигат до оргазъм по време на анален секс, но аз лично много не вярвам това да става преди събирането на много опит и без допълнителна стимулация на клитора. Много хора мислят, че аналния секс ще разшири и отпусне аналните мускули. Това може да е така, може и да не е така. Няма никакви известни ми доказателства дали е вярно или не. Тук искам и като последно да спомена, че много мъже разпалено твърдят и изтъкват аргумента, че там - отзад е много по-тясно. Това направо ме кара да се заливам от смях. Първото е, че са непросветени и не знаят елементарното нещо, че вагината има свойството да се свива и приема размера на това, което прониква в нея. Второто е, че не вагината има размерите на хангар за самолети, а просто пишлетата са им малки. Вярното е това, че може и да им се струва по-тясно поради по-малката еластичност на мускулите на ануса и липсата на собствено овлажняване.

Накрая ето някои правила, които искам да напомня: - Помни, че чрез аналния секс много лесно се предават бактерии, така че винаги използвай презерватив.
- Никога не позволявай от ануса ти, да преминава към вагината направо, без измиване. В ануса ти има бактерии, които са съвсем на мястото си и съвсем безвредни, когато са там, но може да създадът сериозни проблеми ако попаднат във вагината, понеже просто не им е там мястото.
- Аналния секс е съвсем нормално сексуално общуване, ако сте пълнолетна особено и ако е доброволно приет от теб. Така че в него няма нищо срамно и неестествено.
- Ако се разпалите прекалено по време на анален секс, може да получиш разранявания по стените на ануса. Прави го бавно и внимателно.
- С аналния секс трябва да се свикне, за да може да носи удоволствие на жената. Не ми е известен случай жена да е харесала и изпитала удоволствие от анален секс още първия път.
- Ануса трябва да е много добре почистен отвътре преди анален секс, за да избегнеш инфекции, а и за да си спестиш притеснения. Използвай помпичка или малко гумено маркуче.

08-26-2006, 12:38
olive_oil mnogo ti blagodarq za iz4erpatelniq otgovor!:)