PDA

View Full Version : Помогнете ми!



DevilWish
08-26-2006, 11:25
Здравейте ,приятели!
От 3-4 седмици се събирам с нова компания за да забравя предишното момче ,което харесвах - е забравих го.Новата ми компания се оказаха най-големите свалячи и женкари в махалата /само момчета са/.
Аз си харесах единия . . . много.
На 23 аз бях сама с това момче на кафе и той ме целуна.След това 4-5 часа сме си били заедно и сме се целували ,прегрщали ,държахме се за ръце и ме изпрати до нас.
Онзи ден имахме среща цялата компания ,но когато се видяхме другите не бяха там ,обадиха му се по телефона ,а освен че той не ме целуна или нещо такова ми каза ,че отива с тях на центъра ,защото не може да ги остави заради момиче.Както и да е аз с моята приятелка го изпратихме малко и като тръгваше ме целуна ,но само по устните и то това беше първият и последният път за деня.Много бях ядосана ,защото очаквах повече ,но се досетих - все пак е плейбоя на квартала.
А вчера ,когато бяхме всички заедно разбрах ,че всичките му приятели знаят ,че "аз съм го харесвала много" .Когато изпращах приятелката ми до тях /тя се прибира по-рано от мен/ го помолих да дойде с мен да я изпратим и той се съгласи.След като тя се прибра се спряхме в една тъмна уличка на една пейка и стояхме там половин час - пак целувки ,прегръдки ,но аз му казах "Не мога така ,когато съм с твоите приятели да не мога да те докосна дори" ,а той ми отговори "Не ,че не можеш да ме докоснеш ,но ми е такъв имиджа".
След това отидохме пак при всички и пак се държахме просто като приятели.
Аз не издържам така казах му ,че тогава искам да го виждам само него ,а той ми заявява ,че на 23 ,когато е бил само с мен е бил първия ден ,в който е без приятелите си и че не може да ги остави.
Не знам какво да правя.Иде ми да прекратя дори тези целувки с него ,защото се дразня да трябва едва ли не да се крия от някой,но в същия момент толкова го харесвам ,че когато ме целуне и дори погледне не мога да му устоя.
Освен това ако спра този контакт с него сигурно ще спра да излизам и с неговите приятели ,а аз се привързах към тях до няква степен - споделям си много неща с повечето от тях.
Кажете ми как да действам?Искам да направя така ,че от женкара ,който познавам да се превърне в момче ,което е влюбено в мен!?Помогнете ми и ми кажете как да се държа?!
ПП-Само да кажа ,че вчера ,когато бяхме в парка се запознах с едни момчета /те не са негови приятели/ и единия ме беше прегърнал и видях ,че този ,който харесвам го гледаше много лошо ,но нищо повече - аз даже се зарадвах ,че ревнува ,защото ми писна само аз да страдам заради него.
ПП2-Благодаря Ви ,че си изгубихте малко време за да прочетете и моля Ви дайте ми съвет!!!

shtampata
08-26-2006, 11:29
Дришльо... :)
Заеби го, това не е човек на който можеш да разчиташ, пък според мен това е едно от най-важните неща.

Успех

cskamoni4ka
08-26-2006, 11:38
"Имидж" брей брей да не е некоя звезда,че да си има имидж и да е с теб само когато сте двамата насаме,това да не значи че го е срам от теб?тцЪк зарежи го не те заслужава!Колкото и да ти е гадно спри за известно време да излизаш с тази компания.

gery_to
08-26-2006, 11:52
Tctctctct a PR ima li si da se griji za imidja mu?Ne si zaslujava da si s nego shtom pravi taka!naistina se vjiviava v roliata na goliam playboy.

Barbie
08-26-2006, 18:21
jenkar? na kolko godini tva lape...akula mu e kat na 10-12... Mila, tva mom4e e dale4 pod tvoito intelektualno nivo, nqma kakvo da se zanimava6...bii mu 6uta predi naistina da si se privurzala... Izlizai si s priqtelite mu, a nego go ignorirai...v interes na istinata, ako spre6 da mu obru6ta6 vnimanie, sum po4ti sigurna 4e toi 6te zapo4ne malko da ti4a po tebe...taka sa mujete, kat mislqt 4e imat ne6to...ne go ocenqvat, kat im se drupne6 malko, re6avat 4e trqbva da se izqvqt...

koalka
08-26-2006, 18:39
Този човек не иска нищо друго освен забавление.Нищо няма да стане между вас.Той не влага чувства и всичко при него е несериозно.Не бъди от тези момичета,на които сигурно е разбил сърцата.Просто го забрави.Може и да не е лесно,но ще е по-добре за теб.Изилзай с тях,но по-добре нищо повече.Но един съвет-не се прегръщай с всеки срещнат и не се занимавай с квартални плейбои.

ninsy
08-26-2006, 18:48
"Имидж" брей брей да не е некоя звезда,че да си има имидж и да е с теб само когато сте двамата насаме,това да не значи че го е срам от теб?тцЪк зарежи го не те заслужава!Колкото и да ти е гадно спри за известно време да излизаш с тази компания.
=D>

Obitax
08-26-2006, 19:10
toa e tapo kopele ov4ar4e zaebi go . Btw na kolko godini si ?

Nadelina
08-26-2006, 19:16
Ti pyk mu kaji "A moq imidj e tochno obratnoto na tfoq - pred priatelite da sym s teb .. prez drugoto vreme ne si mi nikakaf" haha.. Bazikam se estestveno.. Moq syvet e da izlizash s tqh no da ne mu pozvolqvash taka da se zabavlqva s tebe.. samo kogato toi si pojelae .. Ili ste zaedno ili ne ste.. nqma sreden variant..

AnN_G
08-26-2006, 19:23
:-k Ми моето мнение е че пича те харесва след като е бил за първи път без прителите си-стеб!А пък може и да лъже,след като "му е такъв имиджа",човек не знае как може да реагира...ако те види с друго момче пак може съвсем да се откаже от теб,да ти се развика "да си ходиш при него!" или пък да дойде при теб.Е какво ви пречи пред компанията да сте заедно?Аз и моят приятел сме от една компания и всички много ни се кефят,може и с вас да е така,а и след като вече всички знаят 8-[ .

BeBencEto
08-26-2006, 19:41
tupo se durji i ne echestno sprqmo tebe....ama vse pak evala 4e iskash da go promenish ...ti si silna macka i vqrvam che shte uspeesh.....bori se za tova koeto iskash i vsichko shte e nared :-)

mystic^
08-28-2006, 00:56
'Искам да направя така ,че от женкара ,който познавам да се превърне в момче ,което е влюбено в мен!?Помогнете ми и ми кажете как да се държа?! '

e tva koit go moje evala mu praa... ma spored men e nevyzmojno.. ot li4en opit prosto ;] pone az ne uspqh a kvo li ne pravih ;]

Mike-Jones
08-28-2006, 01:04
kaji mu imam edin golqm nash kak xubavo she mi duxa she go eba vav tarikata ti pa shto m usa vurjesh na toq ei ti si vinovna za teb nqma li svesni mom4eta pisna mi da gledam se nqkakvi nesretnici namirate kat ti e kazal tia kaji mu q si ebi maikata nqkoi pat si vikam ako bqx momi4e za den she im pokaja na takiva the bitch kakvo prai

IKisseDAGirL
08-28-2006, 06:11
имидж? :-s тоя случайно да не е пристигнал вчера с влака от Холивуд :lol:

това момченце май има доста лапешки акъл, щом се държи толкова тъпо и се превзема така... може и да те харесва, но ти трябва да му покажеш, че не си като другите момичета да му се връзваш на глупостите и не смяташ да продължаваш така :roll:
другият път като спомене нещо за прословутия си "имидж", ти му кажи "а на мен да знаеш само колко ще ми се вдигне имиджа като те зарежа на секундата, просто не е истина!" :mrgreen:

DevilWish
08-28-2006, 06:35
Здравейте!Първо да Ви благодаря за отговорите.
Тъкмо онзи ден се зарадвах ,защото си ме целуваше пред неговия приятел и така на татък и вчера сутринта ми се обади рано за да може да ме види и излезнахме и въобще бях много доволна от него ,но вечерта много ме ядоса.
Верно ,че аз седях с един негов приятел ,с който той се скара ,обаче аз какво да правя с него като той вървеше 2 метра пред мен?!
И с най-голямата си наглост вечерта ,когато му казах "Утре ще се видим ли?" ,той отговори "Незнам до 7 съм на работа." ,а аз казах "Добре де след това.Прати ми стрела като си в парка!?" и той изтърси "Ще видим." Оле много почна да ме дразни това момченце и смятам днес ако го видя да си поговоря много сериозно с него ,а ако не ме стрелне да се видим въобще няма повече да му обръщам внимание.Какво ще кажете?

ПП-Който питаше - аз съм на 15 ,а той е на 16 години ;)

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
08-28-2006, 15:05
И да искаш да го промениш не можеш такива като него си остаат такива цял живот не си заслужава да се ядосваш с него и аз така може да не хода с един ма като ме гушне или целуне се разтапям в ръцете му :] тря се научиме да не се поддаваме на искушението :]

DevilWish
08-29-2006, 15:26
Благодаря Ви много ,вече всичко между нас приключи и добре ,че ме вразумихте :smt008 :smt007 Мерси ,приятели! :-)