PDA

View Full Version : Molq vi kajete mi kakvo da pravq



искам само любовта ти
08-26-2006, 12:51
S nego se poznavame ot 1 godina i v na4aloto bqhme samo priqteli,dokato ne po4nah da hodq vseki den v negovata mahala s edna sau4eni4ka.Po4nahme da si pi6em smsi vsqka ve4er i to po mnogo,kazva6e mi 4e nikoga nqma da si otide,4e me obi4a i o6te bezbroi obe6taniq koito neipalni :cry: Predi 2 sedmici zamina na moreto i mi kaza 4e 6te mi pi6e i obajda.No sas vseki izminal den smsite stavahe vse po malko i malko.A te bqha na4ina da jiveq dokato go nqma6e.Otkakto si doide ot moreto samo se karame i ne mojem da se ponasqme.Ve4e ne hodq v negovata mahala,re6ih 4e koito iska sam 6te me potarsi.Vinagi me gleda,postoqnno tarsi moqta blizost i da stoi samo do men i taka.Dokato ne mi kazaha 4e si e haresal nqkvo momi4e 92 nabor,a nie i dvamata sme 89.Tolkova mn go obi4am i si go iskam obratno.Kato go pogledna i vijdam v o4ite mu ne6to neobiknovenno,znam 4e me haresva no otri4a.Molq vi kajete kakvo da pravq.Ne moga bez nego :roll: [/b]

malka_kukla
08-26-2006, 21:17
pogovorete seriozno,kato hora na 17.izqsnete ne6tata i taka ti sama 6te znae6 toi kakvo iskat ot tebe.

Legioner
08-26-2006, 22:02
pogovorete seriozno,kato hora na 17.izqsnete ne6tata i taka ti sama 6te znae6 toi kakvo iskat ot tebe.

Напълно съм съгласен с теб! Но разговора едва ли ще помогне. Ако любовта от едната страна е изчезнала, нищо не може да я спаси. Съжалявам, но това е моето мнение.

Atika
08-26-2006, 22:07
Samo ne razbrah, zaedno li bqhte do sega ili se obichahte otdaleche ? Zashtoto nikade ne prochetah za nachalo na vryzka ili razdqla ...

alkobalko
08-27-2006, 07:21
Samo ne razbrah, zaedno li bqhte do sega ili se obichahte otdaleche ? Zashtoto nikade ne prochetah za nachalo na vryzka ili razdqla ...
И на мен това не ми стана ясно, но да предположим, че са били заедно. Поговорете, но не ми се вярва това да ти помогне особено. Както вече казаха, когато любовта си е отишла, не можеш да направиш нищо, за да я върнеш. :( Гадно, но истина.

koalka
08-27-2006, 07:26
ПРосто за последно поговори с него и му кажи да бъде честен.Но моето мнение е че не мисля,че ще стане нещо.

08-28-2006, 12:02
S nego se poznavame ot 1 godina i v na4aloto bqhme samo priqteli,dokato ne po4nah da hodq vseki den v negovata mahala s edna sau4eni4ka.Po4nahme da si pi6em smsi vsqka ve4er i to po mnogo,kazva6e mi 4e nikoga nqma da si otide,4e me obi4a i o6te bezbroi obe6taniq koito neipalni :cry: Predi 2 sedmici zamina na moreto i mi kaza 4e 6te mi pi6e i obajda.No sas vseki izminal den smsite stavahe vse po malko i malko.A te bqha na4ina da jiveq dokato go nqma6e.Otkakto si doide ot moreto samo se karame i ne mojem da se ponasqme.Ve4e ne hodq v negovata mahala,re6ih 4e koito iska sam 6te me potarsi.Vinagi me gleda,postoqnno tarsi moqta blizost i da stoi samo do men i taka.Dokato ne mi kazaha 4e si e haresal nqkvo momi4e 92 nabor,a nie i dvamata sme 89.Tolkova mn go obi4am i si go iskam obratno.Kato go pogledna i vijdam v o4ite mu ne6to neobiknovenno,znam 4e me haresva no otri4a.Molq vi kajete kakvo da pravq.Ne moga bez nego :roll: [/b]Nie ne sme hodili,no vseki den bqhme zaedno,ne mojehme edin bez drug.Neznam kak da govora s nego,znam 4e 6te otre4e vsi4ko za6toto e golqm inat,dori i da me haresva 6te go otre4e za6toto e i malko sramejliv.Prosto neznam..

NaDuFcHe
08-28-2006, 12:08
E v sluchai che en ste hodili nqma smisul dori da govorish s nego shtom nishto ne e imalo m/u vas nemoje da razchitash samo an tova koeto e pisla v sms-ite ako iskashe neistina da e s teb i te obicahshe shtehte da ste zaedno....Moje naistina d agovorish s nego no en za drugo a za da ostanete priqteli nishto poveche nemojesh da iskash..Mlako gadnichko zvuchi obache si e taka....SRY po-dobre potursi nqkoi s koito shte se obichate i shte budete zaedno a ne smao shte sedite eidjn do drug i shte si prahstate sms-i