PDA

View Full Version : Prevryshta me v sebe si.



Stephanie Jay
08-26-2006, 14:24
Ima edno moche koeto doide v u4ili6teto mi v na4aloto na vtori stok. Toi e tri godini po golqm ot men. Oblicha se v stranni, iziskani, 4erni drehi i ne govori mnogo, samo kogato e neobhdimo. Makar i da e palen otlichniok e zyl, lo6 i mnogo lud. Taka i taka izlqzhme vednaj, dvapati, tri i tragnahme. Toi napaln mepromeni ot garderova (Tamni stranni i extravagantni oblekla) do pvedenieto. Iska da me prevyrne sebe si. Toi e navsqkade kadeto am az i vednaj kato e skarahme mi kaza 4e ako go zareja shte me ubie. Prevarna se v ne6to kato moq sqnka i neprekasnato se opitva da me zaradva s ne6to i ne saznava no mn 4esto me pla6i.
Kako da napravq, kak da postapq obi4am go no i se samnqvam v psihikata mu.

ninsy
08-26-2006, 14:31
леле по твойте описания този ми се струва като някаф психясал..незнам какво да те посаветвам..направи това което ти смяташ за добре

Jamalska
08-26-2006, 14:53
Хихи познавам един такъв...и той влиза тука :lol:

Та по темата...Не разбирам как можеш все пак да го обичаш...
Мисля че трябва да бъдеш твърда и да прекъснеш контактите си с него веднъж за винаги.Нищо чудно да се окаже опасен и по-добре да не общува с такива личности.Но ако се опиташ да се разделиш с него а после се поддадеш отново ще стане по-лошо според мен...

08-26-2006, 14:59
Ами говори с ващте,защото ако го заревеш сега тва ще е ... все пак сте от едно даскало и Бог знае какво ще измъдри психясалата му глава :-k .Единственото ти решение сега са родителите ти,дори и да ти викат за това,че си допуснала такъв тип до себе си пак ще ти помогнат 8-[ късмет.Ще ти трябва.

naia
08-26-2006, 15:12
E честито, като го видя че е такъв защо тръгна със него?Хъм...какво ли можеш да направиш освен да го вкараш във психиятрична болница като по филмите ама после като излезне ще вземе ножа и ще те заколя поне ще те дават по ТВ съжалявам,но какво можеш да направиш в този случай .....нещата ще загрубеят със времето
на колко си?

Mike-Jones
08-26-2006, 15:19
mrusen sektant :x :x :x

protoss
08-26-2006, 16:24
Обади ми се и ще го видя този тип лично :smt066
А другите начини са да кажеш на родители, приятели, или да звъннеш на 166....

CrazyWitch
08-26-2006, 16:26
Сатанист? ;-)

Stephanie Jay
08-26-2006, 17:14
Az sym na 14 i vpoluvina. Toi me zaplashva mnogo seriozno kogato mu kazvam, che shte go ostavq. A za nashite neznam, edno na raka che 6te mi vikat. V nachaloto dokato ne go poznavah dobre be6e mn makar i zatvoreno, milo mom4e. Govore6e mi za muzika, chuvstva i izkustvo, ina4e kazano me4tata na vsqko momi4e. Posle mu vidqh tamnata strana. Ako kaja na nashite 6te go potarsqt i me e strah 4e shte im napravi ne6to i na men sa6to. Toi e nenormalen. Edin ot moq kklas me hvana za zadnika pred nego i toi go vkarav bolnica, a mom4eto daje ne razbra koi go e bil. Az znam 4e e toi za6toto okolo lqvata mu kitka vinagi oviva edin 4eren krast,a po onzi ima6e draskotini ot verigata. Pitah moq i toi ne otre4e. mnogo e zle. Vliza mi v staqta dokato me nqma , rovi mi iz drehite i tn..., ](*,)

ninsy
08-26-2006, 17:22
ебати изруда,наистина помогни на себе си-не се занимавай с него !

ScUm4EtO'box
08-26-2006, 18:48
Както казаха обърни се към родителитети !!! Предполагам едва ли може да надвие баща ти ! Най-много да яде бой :) затова винаги съм казвал какъвто и да стана ще мога да защитавам семейството си !!! Кажи на баща ти !!! И нито дума на майка ти !

koalka
08-26-2006, 18:57
Трябва да преодолееш страха си.Много е гадно положението,в което се намираш.Имай смелостта.Кажи на ваще и ги помоли да те разберат.

BeBencEto
08-26-2006, 19:18
lelele s kakuv si se zaburkala ne e realno.......kazvash che go obichash da vidim...pogovori s nego otkrito kaji mu che davash vsichko za nego,no che te plashi s durjanieto si....i ako ne pomogne tova govori s vashite

648541
08-26-2006, 19:20
mrusen sektant :x :x :x

08-26-2006, 20:35
Да бе, да, Ужаси на Елм Стрийт. Направо ме досмешава...