PDA

View Full Version : на море



08-26-2006, 16:32
Имам проблем! Ще ходя на море следващата седмица. Но проблемът е, че трябва да ми дойде точно когато тръгваме и едва ли ще свърши преди да стане време да се прибираме. Казаха ми за някакви хапчета, които докато ги пиеш няма да ти дойде. Но незнам какви ще са последиците от тях. Някой да ги е използвал?

Знам, че има подобни теми, но сега нямам време да ги разгледам! :(

SINI_KRILE_M
08-26-2006, 16:47
samo sam 4uval za vitamin c v golemi koli4estva.znam 4e pomaga ako izpie6 7-8 hap4eta na vednyj no ne sam siguren dali nqma strani4ni efekti.

Bi4kam_Vi
08-26-2006, 16:51
Az su6to sum 4ulava za vitamin C no te4en...a puk moje i s tamponi....az bqh taka! :wink:

ninsy
08-26-2006, 17:21
защо ще си разваляш организма,слагай тампон и си ОК

maybelline
08-26-2006, 17:28
Имам проблем! Ще ходя на море следващата седмица. Но проблемът е, че трябва да ми дойде точно когато тръгваме и едва ли ще свърши преди да стане време да се прибираме. Казаха ми за някакви хапчета, които докато ги пиеш няма да ти дойде. Но незнам какви ще са последиците от тях. Някой да ги е използвал?

Знам, че има подобни теми, но сега нямам време да ги разгледам! :(

Добре де.Вкъщи повече от 3 жени ли сте,че вашите не могат да се съобразят с циклите ви и се налага да отидете когато на теб ще ти дойде?Абе малко от малко!Кажи им,sorry,но не става така.Ако сте само двете с майка ти(жените в семейството имам предвид),на нея ще й дойде през някоя седмица от месеца,на теб ще ти дойде през друга.Ами в месеца има още 2 седмици!Отидете през тези 2 седмици.

danger_love{F}
08-26-2006, 17:58
ne e kazano dali 6te sa semeino ili si s priqteli;)
nai dobre karai s tamponi edin gospod znae tezi hap4eta imat ili ne nqkakvi strani4ni efekti i vse pak ako tolkova darjish po dobre idi i se konsultirai s nqkoi lekar...nedei na svoq glava da reshavash ..

YouR_PoisoN
08-26-2006, 18:04
samo sam 4uval za vitamin c v golemi koli4estva.znam 4e pomaga ako izpie6 7-8 hap4eta na vednyj no ne sam siguren dali nqma strani4ni efekti.
Това с витамин С не е вярно не го прави [-X [-X [-X, слагай един тампон и си готова \:D/

AnN_G
08-26-2006, 21:30
Има хапчета,които забавят цикъла ти,но за такив акоито го премахват не съм чувала. #-o за съжаление не съм обърнала внимание на името на хапчетата,така че говори с гинеколог :wink: ,а и тампонът е решение,а ако ти тече съвсем много стой първите дни само на плажа с къси панталонки и се печи,макар че това си е мъчение..така 4е използвай тампон. 8-[

Heili
08-26-2006, 21:39
Да наистина не е вярно това за витамин С.Пробвала съм и не действа

08-26-2006, 22:12
Това дето за жените у нас наистина не сме много малко, само 3. Аз 100 пъти се молих да не е точно тази седмица, но баща ми сякаш беше глух. Като каза тогова и тогава.
Та аз не искам много с тампони, защото искам да съм си напълно свободна и като чух за тези хапчета много се зарадвах, но после като се позамислих. Мисля си, че после ще се обърка всичко. И затова питах дали някой все пак не ги е пробвал?

malka_kukla
08-26-2006, 22:20
vij sega,otiva6 v aptekata i pita6 za takiva hap4eta.edna moq priqtelka gi pie6e 3 dena predi da i doide,vklu4itelno i kogato be6e na more.tezi hap4eta ti zabavqt cikula i kogato spre6 da gi pie6 do 3 dni ti idva.uspeh i priqtno kupondjiisko more!!! :D :mrgreen:

cskamoni4ka
08-27-2006, 09:37
Имам проблем! Ще ходя на море следващата седмица. Но проблемът е, че трябва да ми дойде точно когато тръгваме и едва ли ще свърши преди да стане време да се прибираме. Казаха ми за някакви хапчета, които докато ги пиеш няма да ти дойде. Но незнам какви ще са последиците от тях. Някой да ги е използвал?

Знам, че има подобни теми, но сега нямам време да ги разгледам! :(

Добре де.Вкъщи повече от 3 жени ли сте,че вашите не могат да се съобразят с циклите ви и се налага да отидете когато на теб ще ти дойде?Абе малко от малко!Кажи им,sorry,но не става така.Ако сте само двете с майка ти(жените в семейството имам предвид),на нея ще й дойде през някоя седмица от месеца,на теб ще ти дойде през друга.Ами в месеца има още 2 седмици!Отидете през тези 2 седмици.
Може да имат възможност точно в определено време да отидат(може тогава да имат отпуски техните и т.н.)
По темата:Пий много витамин Ц или просто използвай тампони.

naia
08-27-2006, 14:50
ей ако намериш такива харчета напиши името им тук....може да помогнат на много
а това със тъпото витамин С го забравете :evil:

street_art
08-27-2006, 16:17
а някви странични ефекти имат ли? 8-[

08-28-2006, 13:30
И аз това се чудя ? Иначе нямаше да пускам тая тема.

jenny_e
08-28-2006, 16:51
ima hap4eta Primolut Nor 5 se kazvat i nqmat strani4ni efekti. Az gi pih i ni6to mi nqma6e posle