PDA

View Full Version : Ogranicheniqta?!



Real`love
08-26-2006, 20:06
Ot nqkolko dni poseshtavam foruma[prez 2003 bqh regnata] i mi napravi vpechatlenie kolko nqkoi useri ogranichavat sebe si v seksa i v povedenieto si.V temi v koito vi se iska mnenie po nqkoi vupros se chete samo: kurva, kurvensko povedenie, malka si za seks shtom si go praila na 13 si kurva i tn.A momichetata koito go pishat v povecheto sluchei imat neshto kurvensko v nicka podpisa avatara i dr.Ok vseki ima pravo na mnenie no kogato vi pitat: Za ili protiv hodeneto bez prashki? - Otgovorq vi trqbva da e primerno : protiv zashtoto tova e nehigienichno ii ne bih si go pozvolila.A ne vednaga da obqvite avtorkata za kurva.Pri temata za sutienite absylutno sushtata situaciq.Nqkoq napravila greshkata da spi s momche na 13 - direktno e kurva.
Zamislete se samo obijdate i ne si davate smetka kolko se ogranichavate.Hora kato Death`whore puk nai malko mogat obvinqvat.V samiq i nick ...Whore.[nishto lichno prosto primer].Do tuk s kurvite i momichetata ot foruma.Momchetata sa syshtata istoriq ... brusneneto na krakata - pedalsko, udovolstvieto ot anusa - pedalsko......
Mislq che ako nqkoq iska da hodi bez prashki tova ne e kurvensko a e lichen izbor.Ako nqkoq e reshila da se ebe na 13 ne e kurvensko a e lichen izbor.Ako nqkoi e reshil da si obrysne krakata tova ne e pedalsko a lichen izbor!

Daite malko svoboda na tezi koito sa na drugo mnenie ot vasheto.

PP: Az sym protiv tfa za sytienite,prashkite,brysneneto i anusa no ne mislq che tozi koito e Za e kurva ili pedal.Naebah se na 13 - obqvete me za kurva! :::

08-26-2006, 20:14
taka si e,no vseki ima pravo na mnenie,kakto ti sama kaza.kogato nqkoi pi6e tema,trqbva da e gotov za podobni kritiki.moje nqkoi ne6ta da zvu4at obidno,no ako se zamisli 4ovek si e vqrno i tezi "kurvi" i "pedali" mogat da se pou4at ot mnenieto na horata.te pi6at tuk za da vidqt kakvo mislqt ostanalite po daden vupros i moje bi da promenqt ne6to v povedenieto si.

midian
08-26-2006, 20:21
Naebah se na 13 - obqvete me za k***a! :::Eми к*рва си.

08-26-2006, 20:22
taka si e,no vseki ima pravo na mnenie,kakto ti sama kaza.kogato nqkoi pi6e tema,trqbva da e gotov za podobni kritiki.moje nqkoi ne6ta da zvu4at obidno,no ako se zamisli 4ovek si e vqrno i tezi "kurvi" i "pedali" mogat da se pou4at ot mnenieto na horata.te pi6at tuk za da vidqt kakvo mislqt ostanalite po daden vupros i moje bi da promenqt ne6to v povedenieto si.


Da naistina pishat tuk za da vidqt mnenieto na ostanalite po daden vupros, a ne mnenieto na ostanalite za tqh samite ili gresha? :-k

08-26-2006, 20:24
taka si e,no vseki ima pravo na mnenie,kakto ti sama kaza.kogato nqkoi pi6e tema,trqbva da e gotov za podobni kritiki.moje nqkoi ne6ta da zvu4at obidno,no ako se zamisli 4ovek si e vqrno i tezi "kurvi" i "pedali" mogat da se pou4at ot mnenieto na horata.te pi6at tuk za da vidqt kakvo mislqt ostanalite po daden vupros i moje bi da promenqt ne6to v povedenieto si.


Da naistina pishat tuk za da vidqt mnenieto na ostanalite po daden vupros, a ne mnenieto na ostanalite za tqh samite ili gresha? :-k
ostanalite sa dobronamereni(pone pove4eto) i kogato ne6to si e taka,taka si e.po tozi na4in te iskat da pokajat 4e dadeno povedenie e kurvensko.a i ne vsi4ki obijdat taka,kakto ti si go napisala tuk.nqkoi hora znaqt kak da si kajat mnenieto bez da obidqt nqkogo.

08-26-2006, 20:26
Ot nqkolko dni poseshtavam foruma[prez 2003 bqh regnata] i mi napravi vpechatlenie kolko nqkoi useri ogranichavat sebe si v seksa i v povedenieto si.V temi v koito vi se iska mnenie po nqkoi vupros se chete samo: k***a, kurvensko povedenie, malka si za seks shtom si go praila na 13 si k***a i tn.A momichetata koito go pishat v povecheto sluchei imat neshto kurvensko v nicka podpisa avatara i dr.Ok vseki ima pravo na mnenie no kogato vi pitat: Za ili protiv hodeneto bez prashki? - Otgovorq vi trqbva da e primerno : protiv zashtoto tova e nehigienichno ii ne bih si go pozvolila.A ne vednaga da obqvite avtorkata za k***a.Pri temata za sutienite absylutno sushtata situaciq.Nqkoq napravila greshkata da spi s momche na 13 - direktno e k***a.
Zamislete se samo obijdate i ne si davate smetka kolko se ogranichavate.Hora kato Death`whore puk nai malko mogat obvinqvat.V samiq i nick ...Whore.[nishto lichno prosto primer].Do tuk s kurvite i momichetata ot foruma.Momchetata sa syshtata istoriq ... brusneneto na krakata - pedalsko, udovolstvieto ot anusa - pedalsko......
Mislq che ako nqkoq iska da hodi bez prashki tova ne e kurvensko a e lichen izbor.Ako nqkoq e reshila da se ebe na 13 ne e kurvensko a e lichen izbor.Ako nqkoi e reshil da si obrysne krakata tova ne e pedalsko a lichen izbor!

Daite malko svoboda na tezi koito sa na drugo mnenie ot vasheto.

PP: Az sym protiv tfa za sytienite,prashkite,brysneneto i anusa no ne mislq che tozi koito e Za e k***a ili pedal.Naebah se na 13 - obqvete me za k***a! :::


чакай бе, едно е аватара, друго е да правиш свирки и тройки на 13

Real`love
08-26-2006, 20:27
Naebah se na 13 - obqvete me za k***a! :::Eми к*рва си.

Ami sega veche sym s godini po golqma ot togava a sym vse oshte sys syshtiq partnior.Planuvame svadba[ne sum ciganka] zashtoto vzaimno se dopulvame.Ako kurva e momiche koeto za tolkova godini e spalo s edin muj i se obichat..neznam moje i da sym no kakto vijdash svirkam si nad tvoeto mnenie :::

PP: Mackata na avatara ti kakvo iska da pokaje s tazi kusa pola?[v kompaniq na metali sym shto gode sym naqsno?]

08-26-2006, 20:29
i tova s primera za Death`Whore be6e mnogo tupo,za6toto vseki ima pravo da se pi6e kakto si iska.a i tq e edna ot malkoto v toq forum deto davat naistina dobri suveti i si li4i,4e ne e bebe pod 15 kato pove4eto tuk.vajnoto e da ne e ku4ka naistina,a nicka ni6to ne zna4i i ne pokazva za 4oveka,za6toto nqkoi moje i angel4e da se pi6e i pak da si e pulna kurva.

Real`love
08-26-2006, 20:30
Kum gosta: Nikade ne spomenavame troiki.A ako go napravish na 13 e syshtoto kato da go napraish na 14 - 15 - 16 - 17.Zashtoto ako na 13 moje da si tolkova gotova kolkoto i na 17 v zavisimost ot sredata v koqto izrastnesh,ot priqteli i vuzpitanieto na roditelskite tela.

08-26-2006, 20:32
i tova s primera za Death`Whore be6e mnogo tupo,za6toto vseki ima pravo da se pi6e kakto si iska.a i tq e edna ot malkoto v toq forum deto davat naistina dobri suveti i si li4i,4e ne e bebe pod 15 kato pove4eto tuk.vajnoto e da ne e ku4ka naistina,a nicka ni6to ne zna4i i ne pokazva za 4oveka,za6toto nqkoi moje i angel4e da se pi6e i pak da si e pulna k***a.


Prav si prosto zapomnih samo tozi nick i go dadoh kato primer.Naistina dava dobri suveti.Kakto kazah nqma nishto lichno:)

Crawling_Soul_f_
08-26-2006, 21:42
Ot nqkolko dni poseshtavam foruma[prez 2003 bqh regnata] i mi napravi vpechatlenie kolko nqkoi useri ogranichavat sebe si v seksa i v povedenieto si.V temi v koito vi se iska mnenie po nqkoi vupros se chete samo: k***a, kurvensko povedenie, malka si za seks shtom si go praila na 13 si k***a i tn.A momichetata koito go pishat v povecheto sluchei imat neshto kurvensko v nicka podpisa avatara i dr.Ok vseki ima pravo na mnenie no kogato vi pitat: Za ili protiv hodeneto bez prashki? - Otgovorq vi trqbva da e primerno : protiv zashtoto tova e nehigienichno ii ne bih si go pozvolila.A ne vednaga da obqvite avtorkata za k***a.Pri temata za sutienite absylutno sushtata situaciq.Nqkoq napravila greshkata da spi s momche na 13 - direktno e k***a.
Zamislete se samo obijdate i ne si davate smetka kolko se ogranichavate.Hora kato Death`whore puk nai malko mogat obvinqvat.V samiq i nick ...Whore.[nishto lichno prosto primer].Do tuk s kurvite i momichetata ot foruma.Momchetata sa syshtata istoriq ... brusneneto na krakata - pedalsko, udovolstvieto ot anusa - pedalsko......
Mislq che ako nqkoq iska da hodi bez prashki tova ne e kurvensko a e lichen izbor.Ako nqkoq e reshila da se ebe na 13 ne e kurvensko a e lichen izbor.Ako nqkoi e reshil da si obrysne krakata tova ne e pedalsko a lichen izbor!

Daite malko svoboda na tezi koito sa na drugo mnenie ot vasheto.

PP: Az sym protiv tfa za sytienite,prashkite,brysneneto i anusa no ne mislq che tozi koito e Za e k***a ili pedal.Naebah se na 13 - obqvete me za k***a! :::

абсолютно съгласна!! ох вече се бях отчаяла от тоз форум тотално.....мерси мн за това умно изказване!!! даде ми надежда :lol:

Paduan`
08-26-2006, 22:01
lichen izbor e i 15 momcheta da ti se izprazvat v ustata i da pravish svirki za 1 sladoled .... tva momiche s lichen izbor ili kurva e ?!?
vupros na lichen izbor e i da si zemesh makarov i da zastrelqsh cqloto si semeistvo - i tva li e lichen izbor i e normalno vseki da si ima mnenie ?!

P.S. davam pulna svoboda na vsichki k*rvi , ne sum gi ogranichil s nishto
sledvashtiq put napishi po-qsna tema , zashtoto po nachina po koito si q napisala na chovek mu se stuva che si ot organizaciqta "Zashtita za nenormalnite i izvratenite i boklucite"

i oshte neshto - po neveroqtno logicheskoto ti mislene , az ako kaja che e pedalsko da si brusnesh rucete primerno -mi tva e lichno mnenie pak !!!

Real`love
08-26-2006, 22:05
lichen izbor e i 15 momcheta da ti se izprazvat v ustata i da pravish svirki za 1 sladoled .... tva momiche s lichen izbor ili k***a e ?!?
vupros na lichen izbor e i da si zemesh makarov i da zastrelqsh cqloto si semeistvo - i tva li e lichen izbor i e normalno vseki da si ima mnenie ?!

P.S. davam pulna svoboda na vsichki k*rvi , ne sum gi ogranichil s nishto
sledvashtiq put napishi po-qsna tema , zashtoto po nachina po koito si q napisala na chovek mu se stuva che si ot organizaciqta "Zashtita za nenormalnite i izvratenite i boklucite"

i oshte neshto - po neveroqtno logicheskoto ti mislene , az ako kaja che e pedalsko da si brusnesh rucete primerno -mi tva e lichno mnenie pak !!!


Tochno tova govoreh.Lichno tove mnenie e da kajesh che e pedalsko no ne e pravilno da narechesh nqkogo pedal zashtoto go e naprail.Kolkoto do ostanalata chast ot mnenieto ti ... ne ne sym nikfa organizaciq :roll: Prosto iskah da si izkaja mnenieto.I da ne e li tvoi izbor da vzemesh makarov i da zastrelqsh roditelite si?Tvoi e..No dali e pravilen i normalen mislq che ne e.Ta taka i za seksa na tazi tolkova spomenavana vuzrast - 13.Fatalno chislo a?

Paduan`
08-26-2006, 22:11
az taka i ne razbrah kakva e tezata ti
vij .. tova tuk e forum
potursi znachenieto na dumata v tulkovniq rechnik
tuk vseki si dava mnenieto , dali prav , dali kriv - tva e
kakto e i s glasuvaneto za zakoni , prezident , referendumi i t.n.
vseki moje da si kazva mnenieto , a dali pitashtiq shte se vslusha - tova veche si reshava toi ...

P.S. btw , kakto i ti , taka i az osujdam hora , koito vmesto da pomagat obijdat - zatova i se s*ra s izvinenie na vsichki deto mrazqt "debeli sushtestva - momicheta" ... shibani kompleksari :smt013

Real`love
08-26-2006, 22:13
E razbra me .. priemam mnenieto no ne i obidite.Ne mojesh da obijdash nqkoi zaredi razminavane v mneniqta vi.

Atika
08-26-2006, 22:18
Govorite za lichen izbor i lichno mnenie ... vseki si ima svoq gledna tochka i vyzgledi i tova e mqstoto da gi izrazqva, na koito ne mu haresva si e negov problem :!:

08-26-2006, 22:21
Govorite za lichen izbor i lichno mnenie ... vseki si ima svoq gledna tochka i vyzgledi i tova e mqstoto da gi izrazqva, na koito ne mu haresva si e negov problem :!:
точно така! =D>

Crawling_Soul_f_
08-26-2006, 22:47
az taka i ne razbrah kakva e tezata ti
vij .. tova tuk e forum
potursi znachenieto na dumata v tulkovniq rechnik
tuk vseki si dava mnenieto , dali prav , dali kriv - tva e
kakto e i s glasuvaneto za zakoni , prezident , referendumi i t.n.
vseki moje da si kazva mnenieto , a dali pitashtiq shte se vslusha - tova veche si reshava toi ...

P.S. btw , kakto i ti , taka i az osujdam hora , koito vmesto da pomagat obijdat - zatova i se s*ra s izvinenie na vsichki deto mrazqt "debeli sushtestva - momicheta" ... shibani kompleksari :smt013

ми кат си бавен как ще разбереш?!

Paduan`
08-26-2006, 22:51
Crawling_Soul_f_
mnogo mi e interesno ti kakvo se mesish i kakvo iskash ?!

WindWaker
08-26-2006, 23:12
Naebah se na 13 - obqvete me za k***a! :::Eми к*рва си.

mda. 6tom nastoqva6

Real`love
08-26-2006, 23:19
emi moga samo da ti kaja da poglednesh zaglavieto na temata;)

WindWaker
08-26-2006, 23:23
a az moga da ti kaja da si zavre6 samo4uvstvieto tam deto slynce ne ogrqva. i ne - ne e pod ezika.
imam pravo na mnenie nali ? ili sym ograni4en i nqmam pravo ?

Real`love
08-26-2006, 23:41
imash nikoi ne te spira da go pokajesh ... ::: do sega ne si npravil tova:)

WindWaker
08-27-2006, 00:03
blagodarq

08-27-2006, 02:19
ае я си и**** м******а сички е курви били ма кат ги ебете не ревете нали баси ограничения народ кой знай кат си била на 13 как ти са ибало или си била кат сегашните момичета на 10 затуй не си го напраила.. мидиян ли кфа си там та еба ф тъпата скарида

koalka
08-27-2006, 06:58
Ами то тези момичета,които го правят на 13 просто са объркани и доста заблудени и при това положение се мисли.Нали за това имат мозъци,не са вече толкова деца,порастнали са щом "личния им избор" или на някой батко в повечето случаи,е да го правят на 13 години.То при това положение,ако всички бяхме объркани всичкитрябваше да го правим на 13.Правят се на големи и си мислят,че вече са пораснали.Това е според мен.И както казаха всички преди мен-всеки си има мнение и защо да не го изказва във форума.И казвам,че не говоря за всички момичета,но за повечето-лично мнение.