PDA

View Full Version : Toi istinski li me obi4a>>



maily
08-26-2006, 20:50
Zdr hora!Uf ne znam kak da zapo4na!Ot mesec i ne6ty hodq s edno mom4e,koeto adski mn obi4am i mn mi dopada kato 4ovek!Vaob6te toi e neveroqten,nqmam dumi kak da opi6a kolko mn go obi4am!Ama nzm dali toi vse o6te me obi4a kakto predi!Az poprincip sam mn seriozna i priemam vseki bazik kato ISTINA!Toi zloputrebqva s tova,postoqnno se bazika s mene az priemam tova ne seriozno i se natujavam!Sled tova toi mi kazva 4e e bilo bazik zapo4va da se smee,a az se svivam v sebe si!Osven tova toi tursi non-stop nedostatuci v men(kato predlog kazva "az se bazikam s tebe.a ti..??")!Osven tova kazva(no ne na mene,a na negovi fr) 4e mn obi4a da me drazni,egati lubovta!No kogato stava duma naistina da se obi4ame,togava ve4e nqma raven i tova me pravi mn 6astliva!No kogato me kara da se 4ustvam zle...ve4e ne izdurjam!Iskam da sym s nego,mn go obi4am,no nzm ve4e kak da mu kazvam,4e mi pisva ot tupite mu 6egi i 4e me naranqva!Kakvo da pravq???Kakvo da mu kaja?Kak da mu pokaja 4e me naravqva??Molq vi pomognete mi za6toto nqma da izdurja o6te dulgo pod tova naprejenie... :( :( :cry: :cry: :cry:

asinka
08-26-2006, 20:57
emi mila ostanete nasame i mu kaji 4e po tozi na4in po koito te bazika vmestu da te veseli te naranqva i mu kaji da ne tyrsi nedostatycite v tebe ako te obi4a shte go napravi povqrvai ... :-k

come_clear
08-26-2006, 21:00
не знам защо съм останала с впечатлението,че човека с който си трябва да те прави щастлив а не да те наранява.Шегите не са приятни ако ги приемаш навътре и трябва да му кажеш,че не ти е приятно,ако след това все още продължава така не мисля че тоя човек те обича наистина,а просто се забавлява за твоя сметка.Но от друга страна казваш,че когато става дума за други неща ти е много приятно. Не му се връзвай и му кажи че наистина ама наистина въобще не ти е приятно така да се бъзика с тебе и ако той не уважи твоите чувства и продължава в същият дух значи не заслужава да бъде с теб.

malka_kukla
08-26-2006, 21:13
nai dobre pogovori seriozno s nego.kaji mu 4e vsi4ko priema6 na seriozno i kakto sama kaza se natujava6.pogovorete,taka 6te razre6ite problema.puk ako tolkova ne moje da te razbere,puskai i ti bazici,koito znae6 4e 6te go zasegnat i posle pravi kato nego,kaji mu `prosto bazik`.taka i toi 6te se po4uvstva kato tebe i 6te razbere.uspeh!

malkoto_sladur4e
08-26-2006, 21:20
Mili4ka toi te obi4a na 100% s1m sigurna.Vij moq priqtel s16to mnogo se b1zika6e predi,a az se namr16tvah i vzemah vsi4ko naseriozno,no s vremeto razbrah,4e trqbva 4ovek da se maitapi!Vij m1jete haresvat jeni koito nosqt na maitap!Maitapi se i ti be...6tom kogato stava V-s za tova dali se obi4ate razbira6 4e te obi4a kak1v e problema?!?Ne pozvolqvai tova da razvali vr1zkata vi!Az predi pravih s16tata gre6ka i mu se musih,a sega s1jelqvam!Poslu6ai me! :D

Crawling_Soul_f_
08-26-2006, 22:36
Хора които се шегуват по този начин, може би искат да скрият нещо, което ги кара да се чустват неудобно.Това е сигнал за появата на сдържан гняв към теб, към самия него или към живота изобщо.Този човек се чуства несигурен в себе си и го завладява състезателното начало.Не се шегува независимо какво казва.Това е напълно преднамерено!
това е малко от психологична гледна точка...мен ако питаш ако те обичаше щеше да му пука как се чувстваш ти, а нямаше да са прай на интересен :?

Obitax
08-26-2006, 22:43
tva da si operirana ot humor e mnogo lo6o. kvo to te drazni v darjanieto mu kam tem mu go kaji kvo tolkoz slojno ima
???

WindWaker
08-26-2006, 23:31
Хора които се шегуват по този начин, може би искат да скрият нещо, което ги кара да се чустват неудобно.Това е сигнал за появата на сдържан гняв към теб, към самия него или към живота изобщо.Този човек се чуства несигурен в себе си и го завладява състезателното начало.Не се шегува независимо какво казва.Това е напълно преднамерено!
това е малко от психологична гледна точка...мен ако питаш ако те обичаше щеше да му пука как се чувстваш ти, а нямаше да са прай на интересен :?

e ti ot muhata napravi slon. vseki 4ovek se bazika. i gre6kata v slu4aq dale4 ama dale4 ne e negova, a e neina za6toto tq go priema navytre. i nii s moita si govorim "typ si", "prosta si", "sa ibe6 v gyzy", "mrazq ta", "6ta prebiq ot boi", 4esto q bazikam 4e mi e izneverila s celiq futbolen otbor, daje tq edin pyt be6e se nadraznila ne6to i trygna da me psuva ama sa sprq posredata. i rezultata - mi bori4kahme se malko i .......(18god - cenzura)..... Ta tva si e v reda na ne6tata. vseki se bazika. prosto ne go priemai navytre i tva e. ne - ne mislq 4e e pravilno da pravite kato men i moqta priqtelka, to na6to granici nqma, no vse pak malko ot malko - nedei se zasqga.

alkobalko
08-27-2006, 07:18
Мойте впечатления за любовта ли са грешни, света ли се е сбъркал... Аз мисля, че като обичаш и като те обичат, трябва да си щастлива, а не да те карат да се чувстваш гадно. Дори и на бъзик не би трябвало да те сдухва така. Какво означава "обича да ме дразни"? ОК, понякога е допустимо, но в нормалните граници, когато и двамата осъзнават, че е на бъзик и никой не се чувства наранен. Какво е тази ваша любов не ми е ясна. А единственото решение е да седнеш и да поговориш с него. Кажи му как те кара да се чувстваш държанието му и му кажи, че желаеш да спре да се "бъзика" с теб по този начин.

koalka
08-27-2006, 07:24
Най-добре поговори с него и виж какво ще ти каже,но моето мнение е,че той не те обича.Никога не мога да приема,че подобно поведение означава любов.Ако беше влюбен нямаше да се държи въобще така.

cskamoni4ka
08-27-2006, 08:05
Просто му кажи какво чувстваш..