PDA

View Full Version : kak da q vazbudq?



08-26-2006, 21:25
imam problem,imam si priqtelka s koqto pravim sex ot 1 godina,tq mi be6e parvata i az bqh na neq....
kogato pravim sex tq ne use6ta nikakvo udovolstvie vaob6te ne moje da se navlajni daje i sled 15 me kara da spiram 6tot sa e protrila
ne obi4a da q lija..pak na men mi dostavq taova udovolstvie da go pravq....nz kajete kak da q vazbudq

come_clear
08-26-2006, 21:37
ами може би най-ще помогнат нежните целувки. Повечето момичета ги възбужат целувки по шията,както и мен и не трябва всичко да става бързо.Трябва да има любовна игра преди самия секс и тя трябва да е възбуждаща и бавна така че ти ще усетиш когато момичето вече няма да издържи и ще пристъпи сама към акта и мисля че тогава няма да иска толкова бързо да приключиш(разбира се отново и по време на секса трябва да продължи докосването с устни)

hforce
08-27-2006, 02:16
na po kolko ste, 6tot ima malko momi4eta koito ne obi4at da budat lizani a te sa za6toto se pritesnqvat ne za6toto ne im dostavq udovolstvie, sigurno ne e gotova, no ne mi se vqrva sled kato go pravite ot 1 godina, bez da se e navlajnila ne go pravete 6tot e kofti i za 2mata, mojete mnogo lo6o da se protriete

ve4e kazaha dulga i bavna liubovna igra, nameri i erogenite zoni, predpolagam 4e nqma da ti e trudno, provai s kraka, 6iq, u6i, zurna, grub (s 4esane ili galene, s celuvane e malko trudno 6tot trea da e po korem) i gledai da q drazni6 pove4e, bi trqbvalo da stane.

Uspeh!

koalka
08-27-2006, 07:01
Ами целувай я навсякъде.Но това с удоволствието е проблем.Според мен се е протрила,защото не е била достатъчно възбудена.Пробвай и с пръсти,ако не иска с лизане.

LilAngel
08-27-2006, 15:10
спри да я опрааш известно време та да 'загори' :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

NicknameANdPasswORd
08-27-2006, 15:40
MI ima vaginalni kremcheta ... vuzelinishta gluposti ... Tova e ideq ;) inache ima hilqdi erogenni zoni ....
Napravete neshto nestandartno
na nestandartno mqsto i vreme
:) i taka

08-27-2006, 15:46
s prasti q boli 6toto sa bili mnogo grubi..

ThePunisher
08-27-2006, 16:00
Еми изрязъл ли си си ноктите? :lol:

gangbang
08-27-2006, 16:32
Лижи я много бавно и нежно в продължение на 30тина мин. нема да имаш грижи след това да и го вкарваш как си искаш :wink:

SANDRETO
08-27-2006, 16:49
mii zna4i,purvo trqbva da se otpusnete i da ste spokoini,4e nikoi nqma da vi pritesnqva,sled tova zapo4nete da se celuvate,i ne burzai da zapo4vate,trqbva tq samata da go poiska,celuvai q bavno,nejno,po vrata,po garba,po gardite,sled tova q podrazni leko s ezik(tam dolu) i ne e losho da pro4etesh malko literatura,kak se pravi,v tozi sait ima dosta takiva materiali

uspeh :wink:

slipshod
08-27-2006, 19:15
Vij sea... psihikata na jenata e takava, 4e ako e emocionalno privarzana 6e se vazbudi po-lesno, t.e. trqbva da prekarvate dalgo vreme zaedno, da use6ta 4e ste ZAEDNO. :-k Az mislq,4e se pritesnqva i ne te 4uvstva dostata4no blizak v emocionano otno6enie! trqbva da q nakara6 da se otpusne i da se 4uvstva sigurana s teb :!:

_crazy_baby_
08-27-2006, 20:26
Trqbva prez lubonata igra da q vuzbudish maximalno s mnogo nejnost dokosvaniq celuvki puk v kraina smetka ako tqq samata ne se otpusne i e kato vcepenena dokato go pravite nqma kak da se vuzbudi sled tova da se ovlajni dolu i da ne q boli too ne zavisi samo ot teb a i ot dvamata e Uspeh4e pogovori s neq i za tova da q lijesh zahto ne i haresva da ti dade pri4ini :PPP aii Uspeh4e :smt006 :smt006 :smt006

ton1
08-28-2006, 02:31
За любовна игра чувал ли си ... Дори когато се целувате още преди да си и свалил бельото я пипай и нежно разтривай после и бъркай с пръст и въобще любовна игра няма да ти обяснявам сега какво е.

Nasindo
08-28-2006, 07:17
imam problem,imam si priqtelka s koqto pravim sex ot 1 godina,tq mi be6e parvata i az bqh na neq....
kogato pravim sex tq ne use6ta nikakvo udovolstvie vaob6te ne moje da se navlajni daje i sled 15 me kara da spiram 6tot sa e protrila
ne obi4a da q lija..pak na men mi dostavq taova udovolstvie da go pravq....nz kajete kak da q vazbudq

hmm ,emi kato ne obi4a da e lije6 ,za6to ne e popitash kakvo e vazbujda nai-mnogo ... ako iskash kupi i ovlajnqvasht gel ..ama spored men trqq da znaesh kakvo nai-mn e vazbujda ...govori s neq ,vse pak 1 godina ste zaedno :-k