PDA

View Full Version : iskam da pravq sex s neq...



08-26-2006, 21:29
zdraveite az sam momi4e imam vle4enie kam edna moq priqtelka...s neq do sega samo sme se celuvali ni6to pove4e ,...dnes se kapahme zaedno u tqh be6e mnogo vazbujda6to za men,no na neq mai ne i podeistva taka nz za neq si be6e ne6to normalno no na men mi se priiska da pravq sex s neq...tova da siakm da bada s neq ne mi se slu4va za prav pat....

r00
08-26-2006, 21:44
А проблема ти е?

Аз не виждам нищо страно лошо или там както искате го класицифицираите.Прави секс с нея.. само гледаи да не я стрешнеш много.

Успех.

gal4eto
08-26-2006, 21:53
kak da stane toq nomer kato nqma da mi pusne nai veroqtno

08-26-2006, 22:00
5rom se e navila da se celuvate moje i da ti pusne.

r00
08-26-2006, 22:09
kak da stane toq nomer kato nqma da mi pusne nai veroqtno

Е то това си зависи от човека дали ще да свалиш момче или момиче разлика няма.
Еми най-важното е да е в подходящия момент.И да не се притесняваш.Друк варянт е да и го кажеш и да видиш дали ще има разбиране?Но така някак си се губи тръпката .. поне аз губя тръпката когато си раскрия картите..

Успех.

LittleViolet
08-27-2006, 13:49
Az sum ZA ! Pravila sum go i e qko :oops:

naia
08-27-2006, 13:56
хахах ти ме счупи от смях....
хвания и я изнасили ...........нема да се дърпа много ше и хареса ....
момиче със момиче смех

NicknameANdPasswORd
08-27-2006, 14:00
Mi bydi s neq nikoi ne ti prechi
:) izberi 1 den kade ste sami u tqh napred nazad
i pochnete bavno bavno celuvki :) po cqloto tqlo ;) napred nazad
;) napravi vsi4ko tova koeto bi iskala da i napravish no bavno ... vse edno izchakvash suglasieto i ;)
ako q vuzbudish dodstatuchno she e mn qko ... vajnoto e da q vuzbudish dostatuchno za da se syglasi ot tam natatuka nqma losho :) naslajdavaite se :!P

bulgarche
08-27-2006, 14:38
Мерси за искреността :smt017

Lorraine
08-27-2006, 18:45
6tom iska6 go napravi..no tva ne zavisi samo ot tebe nali?

BorderManager
08-27-2006, 18:51
zdraveite az sam momi4e imam vle4enie kam edna moq priqtelka...s neq do sega samo sme se celuvali ni6to pove4e ,...dnes se kapahme zaedno u tqh be6e mnogo vazbujda6to za men,no na neq mai ne i podeistva taka nz za neq si be6e ne6to normalno no na men mi se priiska da pravq sex s neq...tova da siakm da bada s neq ne mi se slu4va za prav pat....Пропусна да напишеш "az sam na 14 godini..."... #-o

ista
08-27-2006, 19:51
ми, още не съм пробвала, но не бих отказала... е, до сега не ми се е случвало да изпитвам влечение към някое момиче... просто имам чувството, че една жена знае най-добре как да достави удоволствие на друга.

IdiOtKa
08-27-2006, 19:55
ми, още не съм пробвала, но не бих отказала... е, до сега не ми се е случвало да изпитвам влечение към някое момиче... просто имам чувството, че една жена знае най-добре как да достави удоволствие на друга.
напъъълно съм сагласна с теб ! :) ....

WindWaker
08-27-2006, 19:56
edna jena znaela po-dobre dryn dryn. prirodata e syzdala mujki pol i jenski pol. a ne samo ediniq. edna jena moje da znae mnogo dobre kyde kakvo i kak pove4e q vuzbujda NO - nqma kak da znae koe kak kakvo i kyde nai mnogo vuzbujda drugata jena + tva edno e da znae6 kyde da q vuzbudi6 i syvsem DRUGO e da znae6 KAK da go napravi6. a kak da go napravi6 go znaqt samo mujete. edna absolutna i opitna lesbiika moje i da znae, no ne i nqkvi lapetii det prosto neznaqt o6te kakvo iskat.

08-27-2006, 20:01
edna jena znaela po-dobre dryn dryn. prirodata e syzdala mujki pol i jenski pol. a ne samo ediniq. edna jena moje da znae mnogo dobre kyde kakvo i kak pove4e q vuzbujda NO - nqma kak da znae koe kak kakvo i kyde nai mnogo vuzbujda drugata jena + tva edno e da znae6 kyde da q vuzbudi6 i syvsem DRUGO e da znae6 KAK da go napravi6. a kak da go napravi6 go znaqt samo mujete. edna absolutna i opitna lesbiika moje i da znae, no ne i nqkvi lapetii det prosto neznaqt o6te kakvo iskat.

не съм напълно съгласна. това че има два различни пола нищо не значи. в доста случай мъжа наистина не знае как да възбуди една жена... не го казвам толкова от личен опит (защото говорим за мъже, а аз съм била едва с един-двама), колкото да обединя мнението на приятели и роднини от женски пол. и след като Бог е създал двата различни пола, защо тогава жената не винаги достига до оргазъм? или защо тогава Бог е устройл така женското тяло, че да й е по-трудно да достигне до върха, чрез "стандартния" секс?

BorderManager
08-27-2006, 20:02
edna absolutna i opitna lesbiika moje i da znae, no ne i nqkvi lapetii det prosto neznaqt o6te kakvo iskat.Искат да са в крак с "фиешъна уееееееееееее". :lol:

ista
08-27-2006, 20:02
edna jena znaela po-dobre dryn dryn. prirodata e syzdala mujki pol i jenski pol. a ne samo ediniq. edna jena moje da znae mnogo dobre kyde kakvo i kak pove4e q vuzbujda NO - nqma kak da znae koe kak kakvo i kyde nai mnogo vuzbujda drugata jena + tva edno e da znae6 kyde da q vuzbudi6 i syvsem DRUGO e da znae6 KAK da go napravi6. a kak da go napravi6 go znaqt samo mujete. edna absolutna i opitna lesbiika moje i da znae, no ne i nqkvi lapetii det prosto neznaqt o6te kakvo iskat.

не съм напълно съгласна. това че има два различни пола нищо не значи. в доста случай мъжа наистина не знае как да възбуди една жена... не го казвам толкова от личен опит (защото говорим за мъже, а аз съм била едва с един-двама), колкото да обединя мнението на приятели и роднини от женски пол. и след като Бог е създал двата различни пола, защо тогава жената не винаги достига до оргазъм? или защо тогава Бог е устройл така женското тяло, че да й е по-трудно да достигне до върха, чрез "стандартния" секс?

WindWaker
08-27-2006, 20:06
ako obi4a6 ne namesvai Bog ! okei ? okei. mersi. ta po temata. 4ista biologiq i anatomiq e tva 4e jenata 4esto ne dostiga do orgazym. neka da ne zabravq ako 6te govorim za syzdavaneto na 4oveka, da otbelejim fakta 4e seksa ne e originalno prednazna4en za seks - a za syzdavane na pokolenie. a myja TRQBVA TRQBVA TRQBVA da svyr6i za da ima pokolenie. a jenata kato svyr6i bez myja da e svyr6il pokolenie - pru4ka ! moje bi i to4no tva e pri4inata myja da svyr6va vseki pyt. seksa e stanal moderen v poslednite 1-2 veka. i neka da povtorq - jenata moje da znae dobre kak moje da byde zadovolena (daje i tva e rqdkost ama aide) a ne KAK da zadovoli druga jena. edinstveno opitna i istinska lesbiika moje bi znae po-dobre kak da zadovoli druga jena. i v kraina smetka tva prosto e izkrivqvane na hormonite i ni6to pove4e.

BorderManager
08-27-2006, 20:06
и след като Бог е създал двата различни пола, защо тогава жената не винаги достига до оргазъм? или защо тогава Бог е устройл така женското тяло, че да й е по-трудно да достигне до върха, чрез "стандартния" секс?Защо, та защо... :roll:
Защото на света тъпанарите, които "ръгат като пиян пичка" само са милиарди. А онези, които знат, че секс се прави с чувство за да стане любене и че трябва да предадеш възбудата едва ли не по телепатия, а не само да потиш чаршафите и да упражняваш фитнес схеми, се броят на пръстите на единия ми крак! :smt019

AssShot
08-27-2006, 20:26
Спокс, пич, Бог НЯМА. Това е една глупава измислица, която е хрумнала на някой си умник за да може да си обясни защо нещо неубяснимо е така. В продължение на няколко века идеята за Всемогъщия се е раздухала толкова яко, че да може всеки идиот да си обяснят от къде се е бръкнала тая планета и всичко останало. Който иска да ме опровергае, нека ми докаже, че Пича съществува.
Иначе те подкрепям г-д, WindWaker