PDA

View Full Version : bqlo techenie



lubopitka
08-27-2006, 00:29
normalno li e postoqnno da imash bqlo techenie.govorila sam s priatelki i te vsichkite sa mi kazvali che imat bqlo techenie predi mesechen cikul.temata e seriozna pochvam mnogo da se paniram.dali mi ima neshto? na 15 sam

08-27-2006, 02:43
нормално е!ходи се консултирай с лекар!!!
просто преди цикъла е по-силно иначе пак си тече при всеки различно
и за да се успокоиш отиваш казах ти къде вече

sladoled
08-27-2006, 10:19
Дай малко повече информация.Какъв е цвета, миризма, кога се усилва, правиш ли секс, с или без презерватив???? :?:
Знаеш вероятно, че половите органи отделят секрети и те нормално изтичат навън по бельото, но са почти безцветни и нямат неприятна миризма.Твоя случай какъв е?

lubopitka
08-27-2006, 12:36
nqma mirizma i e pochti bezcvetno ili ponqkoga bqlo.teche mi postoqnno (mnogo rqdko spira) a ne sam pravila sex.

sladoled
08-27-2006, 13:30
значи не е подходящо да ползваш термина "бяло течение".Това при теб си е просто нормална секреция на половите органи.Разбираш, че сега, в пубертета, в теб бушуват хормони и е възможно секрецията да е по-обилна и да намокря неприято дрехите ти.Ползвай ежедневни превръзки когато си извън къщи.
Под "бяло течение" се разбира болестно състояние.Най-често при полов контакт се предават болестотворни микроорганизми, които предезвикват редица смущения-сърбеж, болка, неприятна миризма, мръсно бяло до сивкаво течение и т. н. /можеш да потърсиш и прочетеш в интернет/

malka_kukla
08-27-2006, 14:08
normalno e!vsqko momi4e i vsqka jena ima bqlo te4enie.to pazi ot navlizane na infekcii i e estestvenata sreda na organizma.ako bqloto te4enie si promeni cveta otidi na genikolog,za6toto moje da e problem.

06-10-2007, 00:10
normalno li e postoqnno da imash bqlo techenie.govorila sam s priatelki i te vsichkite sa mi kazvali che imat bqlo techenie predi mesechen cikul.temata e seriozna pochvam mnogo da se paniram.dali mi ima neshto? na 15 sam :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

06-11-2007, 14:17
emi ne vinagi kato ima cvqt i mirizma e ot infekcia,az nqmam infekcia konsultrah se s nqkolko lekarq oba4e e vseki den jultenikavo i ima mirizma...mn e gadno,ama prsto pri nqkoi e po silno

P0li
09-24-2010, 21:06
zdraveite ,imam bqlo technie ot dosta vreme no naposledak stana dosta silno i suprovodeno sus surbej,otdoh na ginekolog koito mi izpisa vaginalni cremcheta na ime Prevaryl,vednaga sled purvoto slagane surbeja izchezna,no techenito si ostana,imam i postoqnen partnior koito nposledak se oplakva ot surbej...kajete da probvam li lechenie i na priqtelia mi s prevaryl....i vazmojno li e da se izekuvam ot dosadnoto techeneie vednuj zavinagi???

ImmortalSportFreak
09-24-2010, 22:20
ползвай Певарила колкото време са ти казали да се лекуваш с него,после ако имаш течение,а приятелят ти също има оплаквания отиди пак на гинеколог и кажи ,че и двамата имате оплаквания.Успех и пиши на кирлица ;)

Greennight
09-24-2010, 22:23
КИРИЛИЦА!!!!!

kalpazanka
09-25-2010, 11:36
Не вдигайте стари теми!
Кирилицата е задължителна!