PDA

View Full Version : как да си го върна:(



AiKaTa
08-27-2006, 02:17
преди около 2 седмици скъсах с момчето на мечтите си..идеалния...този които търсих през сичките си години живот!
причината така и не я разбрах,но доколкото дочувам тръпката вече я нямало:(
обаче почти всеки ден сме заедно въпреки че не сме от една компания,даже във момента съм у тях и тои спи като ангелче...боже искам си го...готова съм на всичко за да си го върна...
говорихме казах му всичко...тои твърди че няма смисъл...за него да,но аз...
за 1ви път имам такива чувства към момче...за 1ви път бих дала живота си за да го целуна пак преди смъртта си...
сигурна съм че не ме е забравил напълно в някои моменти се държи страхотно,а в др осещам желанието му да ме разплаче....
кажете ми как да си го върна?!:(((

freaky_FK
08-27-2006, 02:23
tova e naistina tujno.no nasila nishto ne stava.izchakai da vidish moje bi na nego mu e hubavo s teb i imate malko nujda da promenite do nqkakva stepen otnosheniqta si

alkobalko
08-27-2006, 07:02
Колкото и самоуверено да звучи, сигурна съм, че все още има чувства към теб. Може би е объркан и не знае какво иска. Или пък му е кофти заради начина, по който е постъпил с теб и го е страх да не те нарани отново. Не го притискай, просто му дай време. Може и да се осъзнае и да оцени обичта ти. Само бъди силна.

koalka
08-27-2006, 07:20
Много гадно се е получило,но не трябва да се отказваш.Вие и сега сте доста близки,но изчакай да мине малко време и той може би ще те иска пак.Но незнам какво бих направила,ако любовта на живота ми постъпи така с мен.

GLeZoRanA
08-27-2006, 09:20
Просто не го притискай, ако стане стане , ако не здраве да е ! Живота продължава ;). И въпреки всичко можеш да поговориш с него и да не го притискаш , има ли чувства времето ще си каже думата

Angel_Girl
08-27-2006, 09:48
Колкото и самоуверено да звучи, сигурна съм, че все още има чувства към теб. Може би е объркан и не знае какво иска. Или пък му е кофти заради начина, по който е постъпил с теб и го е страх да не те нарани отново. Не го притискай, просто му дай време. Може и да се осъзнае и да оцени обичта ти. Само бъди силна.
Съгласна съм с теб

AnN_G
08-27-2006, 10:05
След като вече си говорила с него-изчакай,бъди винаги до него-и в трудните,и в лошите моменти,помагай му... и се моли да се върне любовта :roll:

IKisseDAGirL
08-27-2006, 10:29
е ти на колко години си, че казваш "търсила съм го през всичките си години живот"? да ти кажа, едва ли са много, така че 100% ще имаш още доста любови и за всяка от тях сигурно ще си мислиш така... колкото и да не вярваш 8)

а веднъж тръпката изчезне ли... [-(
просто няма смисъл - дори отново да се съберете, никога няма да е същото
само отново ще се измъчвате и ще удължавате страданието
най-добре да си останете в приятелски отношения и дотам
с времето ще го забравиш :wink:

priti_kiti
08-27-2006, 12:48
Колкото и самоуверено да звучи, сигурна съм, че все още има чувства към теб. Може би е объркан и не знае какво иска. Или пък му е кофти заради начина, по който е постъпил с теб и го е страх да не те нарани отново. Не го притискай, просто му дай време. Може и да се осъзнае и да оцени обичта ти. Само бъди силна.
Съгласна съм с теб И аз ;)

cMeTaHka
08-27-2006, 13:47
ami 6tom prekarvate vreme vse o6te zaedno i ti dori si bila v tqh kato si pusnala temata,mojebi ima smisul da iz4aka6,moje i da mu poiska6 o6te 1 6ans.kogato az imam takuv problem oba4e i kato popitam mom4e za suvet,vsi4ki do edin sa mi kazvali da se pokriq za izvesno vreme za da mu domu4nee za nego...neznam taka mislat mom4etata principno.az li4no ne izdurjam i 2 dni bez da se obadq,i nemoga da ti kaja dali deistva,no ti ako re6i6 4e moje6,opitai...ama ne sm sigurna 4e tova e pravilno :|

belluci
08-27-2006, 19:42
Ne moje6 da vurne6 nqkogo koito dobrovolno si e trugnal ot teb...edinstveniq variant e toi sam da re6i da se vurne,no za men takiva razdelqnici i subiranici posle sa bezsmislena rabota,s4upena vaza,koqto 6te se zalepi...

LP_girl_14
08-27-2006, 19:54
Щом все още прекарвате времето си заедно,щом усещаш че все още не всичко е загубено,длъжна си да опиташ пак да си го върнеш.Вероятно има чувства към теб,но малко му е поумръзнало,може би и навика и ежедневието си е оказало влиянието.Щом все още се виждате,постарай се да му е приятно в твоята компания,посещавайте места на които не сте ходили скоро,дръж се мило с него,провокирай го,бъди нежна и най-вече не го притискай.Ако иска да е с теб,ще го покаже по някакъв начин.Не може да го накараш насила да се влюби в теб,но ако все пак има нещо към теб,може това отново да прерасне в нещо красиво

luda`flirtajika
08-27-2006, 20:02
Nedei se otkazva...spored men toi ima chuvstva kum teb ;) zashto shte iska pa da te razplache ako nqmashe...chuvstva,,...nqmashe da mu puka... kakto se pee v pesenta na Polina-nevuzmojna lubof:
"nevuzmojna s teb e lubofta,ako trugnem v dve posoki..az i ti,
nevuzmojna do bolka:
NO VUZMOJNA PAK SHTE BUDE TQ,SHTOM VURVIM V EDNA POSOKA AZ I TI......i togava shte spre da boli....

s edna duma vashata lubof pak shte bude vuzmojna...

zoben_pitbul
08-27-2006, 20:02
Щом го обичаш толкова много не трябва да се предаваш.Не го и притискай де-старай се без да застрашаваш сегашните ви отношения да запалиш отново искрата в него.Имаш шансове-нищо не е изгубено още,той не си е скъсал отношенията с теб.Все пак и това,което се е случило е гадно,но не се отчайвай-просто ТРЯБВА да действаш,за да си го върнеш.