PDA

View Full Version : Маика ми...



BqsnataaA12
08-27-2006, 08:43
Абе майка ми се сарди за дето неходех до магазина да и зема сладко и ся ми се сарди ама много и тая сутрин я питам
-Каде отиваш на работа ли?
-не.
-Каде отиваш?
-На едно място.
Колко часа ще се варнеш?
-след няколко часа.
Това за мен не е разговор тя попринцип си ми и казва каде отива и колко часа се враща и всичко.Даже и после като неотидах тя ми каза да се оправям сама.Мислите ли че това ще продължи дълго ?Моля ви помогнете ми. :smt010

sexy_
08-27-2006, 08:52
Хахахахха да бе.
По темата:ти извини ли й се или не?

SinisterDoll
08-27-2006, 09:10
Извини и се,така ще оправиш нещата.Знам го от личен опит :-)

BqsnataaA12
08-27-2006, 09:22
ако и се извиня 100% съм сигурна че ще каже:
- [-X Ти се ми се извиняваш а нищо не полагаш ( :---) )
Макар че правя всичко да и угаждам да става по нейната абе много се старая да сме в добри отношения.С извинение няма да стане сигурна съм .Моля ви много ви моля помогнетее мии :smt100 [-o< :smt010

priti_kiti
08-27-2006, 09:58
Хахахахах
и мойта ми го прави тоя номер :lol: тряя ти кажа само да не се връзваш :lol: кфо,и аз съм отказвала да отида до магазина.. голяма работа начи.. ще й мине за ден-два макс гаранция.. ;)

Novkov
08-27-2006, 10:13
Ех тез родители за простотии се сърдят значи, не им ли омръзва

NaDuFcHe
08-27-2006, 10:18
Mmm i da tis e surdi nqma da e za poveche ot 2-3 dena max sedmica a inache az s moita se karam nai redovno i ako i pokajesh che nqma si oblechesh cherno po povod che ne ti govori she spre...Vinagi pomaga ako ne ti puka nqma zashto da en ti govori

sun4e
08-27-2006, 14:57
емм незнам освен да й се извиниш...а един път майка ми за същото ми се разсърди й пак подобно беше даже не искаше да ми говори ииии аз се затворих в мойта стая и ни излизам от там ни нищо и тя по едно време дойде и каза че иска да се сдобрим и тъй се опраихме :roll: емаа се пак зависи от родителя

sladoled
08-27-2006, 17:15
на всеки му се иска неговите родители да са най-добрите, но разберете-родителите също са хора.Когато се сърдят без причина :cry: можеш да им кажеш какво мислиш. :roll: Това ще им помогне да видят нещата от друг ъгъл и да коригират поведението си.В най-добрия случай може и да ти сеизвинят. :smt006

siXt_senSe
08-27-2006, 17:23
Не се безпокой дори да не ти прости ако и се извиниш.Веднъж се бях скарала с мама и не си говорехме повече от седмица.После тя сам ми проговори.Спокойно ще и мине :D

BqsnataaA12
08-28-2006, 12:30
значи вчера на морето тя като каза отиди да измие6 маслото а и казах 4е не ми се влиза в тфа страшното море пък и + тфа съм чиста вече(страшно беше щото имаше супер мн големи вълни)и тя пак ми се разсърди а преди тфа замалко спря.И днеска като станах пак си бе6е в добро настроение и не ми се сърди ама нз докога ще продължи така че ще ви държа в течение.Благодрая за съветите ще пробвам с всички \:D/ O:)

vesitu
08-28-2006, 15:10
хах, ами според мен пък не е нормално майка ти да ти дава отчети къде излиза, с кого излиза, кога ще се върне.....по - нормално е ти да и казваш къде си, с кого си, кога ще се прибереш и т.н.....а колкото до причината, поради която ти се е разсърдила- това е глупост - изнервила се е и си го е изкарала на теб!

Peyton
08-28-2006, 17:44
Няма страшно на мене ми се е случвало много пъти. Просто нещо е била ядосана заради някакви проблеми на работата или у дома и си го е изкарала на тебе лично при моята майка не продължава повече от 1-2 дена ама не забравяй за извинвнието ... Успех с мамчето !! :)

aliq
08-30-2006, 10:33
izvini i se i drugiqt pat ako te pomoli za ne6to 6te go napravish

malka_svalka{pol}
09-01-2006, 21:20
nqma6 li ba6ta - pogovori s nego , suyizi se s nego