PDA

View Full Version : izneverih...ami sega? ;(



nevernica:(
08-27-2006, 09:15
Znachi s priqtela mi hodim ot blizo godina, no sega nego go nqma za okolo mesec i poveche v grada i snoshti na edna diskoteka se napih i mu izneverih:( momcheto s koeto mu izneverih znaeshe che si imam gadje i me popita sigurna li si kato pochnahme da se celuvame i az mu kazah ne, i sled tova edna priqtelka me drupna che trqbvashe da si hodim i az mu kazah "forget about this" (zabravi za tova) Iskam i az da zabravq i vruzkata mi da si prodalji priqtela mi kato si doide i si go obicham. Toi mi e purviq(i edinstveniq do sega) i purvata mi takava golqma lubov! Toi me nauchi da obicham i momentite koito izjivqh s nego sa nai-hubavite ot jivota mi, a ne moga da mu kaja za tova, zashtoto e mnogo revniv i neznam dali shte mi prosti, no shte prebie tva momche, a ne iskam zaradi men da stavat takia drami...Molq vi pomognete mi neznam kvo da prava iskam da zabrava tva deto se sluchi snoshti i vsichko da si bude kato predi, sluchvalo li vi se e da izneverite na seriozno gadje i kakvo ste pravili pls help me :cry: :cry: :smt010 :smt010 ](*,) ](*,)

GLeZoRanA
08-27-2006, 09:18
Гледаш да не се изпушкаш пред гаджето ти . Ако не искаш да става мелето по добре си мълчи и гледай прекрасната ти приятелка да не се изтърве , че тогава става страшно. А за да го забравиш това няма формула , просто се постараи да не мислиш за това, а да се радваш на моментите с твоето момче.

Angel_Girl
08-27-2006, 09:29
Гледаш да не се изпушкаш пред гаджето ти . Ако не искаш да става мелето по добре си мълчи и гледай прекрасната ти приятелка да не се изтърве , че тогава става страшно. А за да го забравиш това няма формула , просто се постараи да не мислиш за това, а да се радваш на моментите с твоето момче.
О, да бе да. Май си забравила поговорката: "Истината рано или късно излиза на яве"!? По-добре рано и да го чуе от теб отколкото някои друг даму каже, защото тогава найстина ще скъсате. Ако ти му кажеш може и да ти прости, защото няма да си го излагала, а ще си му признала ти и следващия път ако стане нещо такова ще знае, че ще му кажеш. Ако разбере от другаде по-добре ли ще му стане според теб???? Направила си грешка. Щом си могла да му изневериш ще трябва и да си носиш последствията. Повярвай ми казвам ти го от личен опит. По-добре му кажи, а него лъжи, защото ако разбере от някаде другаде ще скъса веднага с теб, а така като му признаеш ще знае, че може да ти има доверие и че няма да го излажеш и следващия път(ако има такъв). И се замисли това момче според теб трябва ли да живее в лъжа? Заслужава ли го??? Заслужава ли един ден като разбере да съжалява, че е бил с теб и ти е имал доверие??? Заслужава ли да му се смеят зад гърба??? Него познавам, но мисля, че него заслужава. Всеки заслува истината. Я се замисли ако той ти беше изневерил ти нямаше ли да предпочиташ да ти признае???И може би щеше да му простиш, но ако го беше научила след 2 месеца и то от друг човек би ли му простила и би ли му имала доверие? Ще ти кажа нито ще му простиш, нито доверие ще му имаш. Така, че най-доброто и справедливо решение, което можеш да вземеш е да ми кажеш истината и да си понесеш последстията. Ако те обича и ако ти наистина съжаляваш ще ти прости, но първо ти трябва да му признаеш за грешката си.

BeBencEto
08-27-2006, 09:35
opredeleno trqbva da kajesh na priqtelq si...ne e chestno sprqmo nego....

GLeZoRanA
08-27-2006, 09:36
Чувала съм я ;) Само че ако вярно не може да се покрие по добре да си каже... Мдаммм

sherry
08-27-2006, 09:38
Първият вариант, който ни се струва най - добър, е да не му казваш. Но като се замисля, там където сте били е имало много хора. Дори и приятелката ти може да те издъни! И момчето може да му каже... По - добре ти му кажи.... Така ще види, че си искрена с него и се разкайваш за грешката си. Има голяма вероятност да те зареже, да не ти прости, но може и да ти даде втори шанс! Кажи му просто, че ти е липсвал, че е бил далеко от теб и затова си допуснала тази грешка, но вече не мислиш да я повтаряш, съжаляваш за това и искаш да си с него. Дано да успее да намери сили да ти прости, защото е много трудно и болезнено да разбереш, че обичаният ти човек, ти е изневерил... Но още по - болезнено би било, ако го научи от друг :( Затова му кажи ти и се моли да ти прости! Не му давай да си замине. Говори с него. Извини му се, накарай го пак да ти има доверие. И те съветвам... Не пропилявай истинската обич, заради нещо моментно! Флиртовете винаги можеш да ги намериш, но истинската любов - много трудно!

IKisseDAGirL
08-27-2006, 11:02
дамм, алкохола е мн лошо нещо :)

иначе съм съгласна c Angel_Girl, най-добре му кажи каквото и да става след това, щото 100% ще се намери някой "доброжелател", който да прецака работите или пък по случайност да се изпусне :-k

IdiOtKa
08-27-2006, 11:07
алкохола е лощо нещо ..... кво е виновен алкохола .... вие луди ли сте е ... ! алкохола ня нищо общо с тва че тя се е напила и че е имала нужда да се натиска с някои .... като не е искала да праи такиа простоти да не се е напивала ... тя си е виновна ...аи кво толкова се притесняяш просто не му казваи на твоя приятел и тва е ..... пък и да разбере ще ти прости ....

Chukasimo
08-27-2006, 11:09
аман от курветор...обичате вие :shock:

koalka
08-27-2006, 11:13
Не стига,че си му изневерила,а сега не искаш и да си признаеш!По-добре го направи,защото може да разбере от някой друг и ще стане по-зле.Той просто не го заслужава да го лъжеш.Защо след като не си била сигурна дали си искала да се целуваш с онзи,си го направила?Но,ако гаджето ти не ти просто и сметне,че трябва да се разделите не му се сърди,защото ще има право(не казвам,че ще стане).Но определено много ще го нараниш,ако те обича.

LuCkY_YoU
08-27-2006, 11:54
ako misli6,4e nqma da ti prosti,luji i otri4ai dokrai!nai-dobriq otgovor e 'na men li 6te vqrva6 ili na drugite? s tova 6te go zatapi6.po-dobre e da ne razbira spored men,no kakto si re6i6.

blood_dodo
08-27-2006, 11:55
.po-dobre e da ne razbira spored men,no kakto si re6i6.най-добре е да разбере и прости ;)

dEnIsTy
08-27-2006, 12:07
Гледаш да не се изпушкаш пред гаджето ти . Ако не искаш да става мелето по добре си мълчи и гледай прекрасната ти приятелка да не се изтърве , че тогава става страшно. А за да го забравиш това няма формула , просто се постараи да не мислиш за това, а да се радваш на моментите с твоето момче.
О, да бе да. Май си забравила поговорката: "Истината рано или късно излиза на яве"!? По-добре рано и да го чуе от теб отколкото някои друг даму каже, защото тогава найстина ще скъсате. Ако ти му кажеш може и да ти прости, защото няма да си го излагала, а ще си му признала ти и следващия път ако стане нещо такова ще знае, че ще му кажеш. Ако разбере от другаде по-добре ли ще му стане според теб???? Направила си грешка. Щом си могла да му изневериш ще трябва и да си носиш последствията. Повярвай ми казвам ти го от личен опит. По-добре му кажи, а него лъжи, защото ако разбере от някаде другаде ще скъса веднага с теб, а така като му признаеш ще знае, че може да ти има доверие и че няма да го излажеш и следващия път(ако има такъв). И се замисли това момче според теб трябва ли да живее в лъжа? Заслужава ли го??? Заслужава ли един ден като разбере да съжалява, че е бил с теб и ти е имал доверие??? Заслужава ли да му се смеят зад гърба??? Него познавам, но мисля, че него заслужава. Всеки заслува истината. Я се замисли ако той ти беше изневерил ти нямаше ли да предпочиташ да ти признае???И може би щеше да му простиш, но ако го беше научила след 2 месеца и то от друг човек би ли му простила и би ли му имала доверие? Ще ти кажа нито ще му простиш, нито доверие ще му имаш. Така, че най-доброто и справедливо решение, което можеш да вземеш е да ми кажеш истината и да си понесеш последстията. Ако те обича и ако ти наистина съжаляваш ще ти прости, но първо ти трябва да му признаеш за грешката си.
мхм:) :wink:

Obitax
08-27-2006, 12:20
Не стига,че си му изневерила,а сега не искаш и да си признаеш!По-добре го направи,защото може да разбере от някой друг и ще стане по-зле.Той просто не го заслужава да го лъжеш.Защо след като не си била сигурна дали си искала да се целуваш с онзи,си го направила?Но,ако гаджето ти не ти просто и сметне,че трябва да се разделите не му се сърди,защото ще има право(не казвам,че ще стане).Но определено много ще го нараниш,ако те обича.


koalka e naplno prava . nqma smisal da go laje6 i da go pravi6 na maimuna.

siXt_senSe
08-27-2006, 12:21
Ако му обясниш всичко и му кажеш,че това не е значело нищо за теб съм почти сигурна че ще е склонен да те разбере.Но друг е въпроса че това ще си остане и ще предизвика недоверие към теб от там нататък.Ще има много ревност и несигурност,но не му ли кажеш ще бъде по-лошо,защото първо че няма да сте заедно и второ дори няма да има уважение към теб и ще се държи гадно.Истината винаги е на първо място,колкото и да боли ит нея.По-добре бъди искрена,а ако се стигне до раздяла,въпреки откровеноста ти,колкото и гадно да звучи,знай че вина ще имаш само ти.Някои хора просто не могат да преглътнат изневярата,независимо дали е била невинна и без чувства.Мога само да ти пожелая да го приеме нормално,след като го чуе от теб.Успех!!!

priti_kiti
08-27-2006, 12:40
ами сега...да не си го правила и да си мислила.
Боже колко мразя изневери.
Ако питаш мен му кажи,щото ако не му кажеш прибавяме и лъжата към изневярата и става по-кофти..
Аз лично не съм изневерявала на сериозно гадже.

PLAMENKO
08-27-2006, 12:42
спри алкохола и без тва е вреден :-D :mrgreen:

blood_dodo
08-27-2006, 12:45
спри алкохола и без тва е вреден Да не говорим, че го е нямало повече от месец. Би трябвало да прояви разбиране.

zoben_pitbul
08-27-2006, 13:47
Ами по-добре му кажи,защото иначе нз...100% ще скъсате!Можеу би шанса ти е малък,но поне го има-признай му,все пак нали няма(е не можеш да си сигурна,но все пак...)да те бие теб?Прав ще е ако го пребие,както и ще е прав ако те скъса.Поне бъди честна,само това ти е останало след изневярата :o Много лошо си направила като си му изневерила.

blood_dodo
08-27-2006, 13:53
Да я пребие? Заради една целувка? Бе ти чуваш ли се? +тва е била пияна...

Angel_Girl
08-27-2006, 13:59
Да я пребие? Заради една целувка? Бе ти чуваш ли се? +тва е била пияна...
Да, ама това, че е била пияна не я оправдава. То може всеки да почне да се оправадава с това, че е пил и е изневерил. Не си прав/а. Грешиш много. Каквото и да е било и да е станало това не я оправдава и и остава единствено да поемем отговорност за действията си и да му признае. Поне така има някакъв шанс да не скъсат.

cMeTaHka
08-27-2006, 14:00
ami da slu4valo mi se e.i az kato teb izneverih na 1to si seriozno gadje(hodehme po4ti 2 god),na purviq mi..i az togava izpolzvah su6tite dumi 'toi me nau4i da obi4am',no iskam da ti kaja 4e vse o6te ima kakvo da nau4i6,neznae6 kakvo e da obi4a6 istinski v tova budi sigurna.na men mi e trudno da luja horata i mnogo mrazq lujata,zatova mu priznah...toi mi prosti,no znaeh 4e vutre6no mu e mnogo gadno..sled vreme me skusa,zaradi tova.bqh sasipana,vodiha me po psiholozi i kakvo li o6te ne..awe jalka kartinka bqh..no nai dobrata mi priqtelka adinstvena uspq da mi pomone da se spravq,ne mi govore6e direktno da go zabravq,a prosto s vsi4ki sili se opitva6e da mi otkloni mislite ot nego..mina okolo polovin godina,o6te se se6tah za nego,na nqkolko puti mu zvanqh,no ne mu kazah kakvo 4uvstvam...sled tova sre6tnah drugo mom4e i postepenno go zabravih.neiskam da ti e gadno no 6te sm 4estna,4e spored men nqma smisul,tazi vruzka nqma da ti e ve4na taka4e dori i da se razdelite sega ili po natatuk i v dvata slu4aq 6te ti e mnoo trudno.opitai se da bude6 silna i po dobre si mu kaji,moje i da te razbere,neznam..

blood_dodo
08-27-2006, 14:07
Angel_Girl

Така, него го е нямало повече от месец. Да речем, че тя го обича много. Липсва й, пак много. Напила се, хипотетично, за да забрави за момнта липсата. момчето пред нея (според мен) я е съжалило и затова се е съгласило. Мисля, че това би трябвало да оправдае т.нар. изневяра. Прав ли съм или не?

Edit: аз бих разбрал...

cMeTaHka
08-27-2006, 14:11
sujalilo??? tova e glupavo,ta tq se e poddala,tq e vinovna,nemoje da se opravdae s mom4eto

blood_dodo
08-27-2006, 14:17
Не знам. Според мен гаджето трябва да се опита да я разбере, не да я наказва бие, прави скандали и т.н.
Но все пак - може и да греша. Хора всякакви. Не мога да меря всички с един аршин.
Аре, със здраве.

IdiOtKa
08-27-2006, 15:14
спри алкохола и без тва е вреден :-D :mrgreen:

хахахахах ти сериозно ли .......

Дуре ле хора кво общо има алкохола с тва че тя е тъпа курва .... тя и да не е била пияна пак е щяла да го напраи ... тя си е виновна и тря си понесе тъпите последствия .... алкохола бил виновен маина ! ама вие не сте дуре .... !

Absconding
08-27-2006, 15:21
Гледаш да не се изпушкаш пред гаджето ти . Ако не искаш да става мелето по добре си мълчи и гледай прекрасната ти приятелка да не се изтърве , че тогава става страшно. А за да го забравиш това няма формула , просто се постараи да не мислиш за това, а да се радваш на моментите с твоето момче.
О, да бе да. Май си забравила поговорката: "Истината рано или късно излиза на яве"!? По-добре рано и да го чуе от теб отколкото някои друг даму каже, защото тогава найстина ще скъсате. Ако ти му кажеш може и да ти прости, защото няма да си го излагала, а ще си му признала ти и следващия път ако стане нещо такова ще знае, че ще му кажеш. Ако разбере от другаде по-добре ли ще му стане според теб???? Направила си грешка. Щом си могла да му изневериш ще трябва и да си носиш последствията. Повярвай ми казвам ти го от личен опит. По-добре му кажи, а него лъжи, защото ако разбере от някаде другаде ще скъса веднага с теб, а така като му признаеш ще знае, че може да ти има доверие и че няма да го излажеш и следващия път(ако има такъв). И се замисли това момче според теб трябва ли да живее в лъжа? Заслужава ли го??? Заслужава ли един ден като разбере да съжалява, че е бил с теб и ти е имал доверие??? Заслужава ли да му се смеят зад гърба??? Него познавам, но мисля, че него заслужава. Всеки заслува истината. Я се замисли ако той ти беше изневерил ти нямаше ли да предпочиташ да ти признае???И може би щеше да му простиш, но ако го беше научила след 2 месеца и то от друг човек би ли му простила и би ли му имала доверие? Ще ти кажа нито ще му простиш, нито доверие ще му имаш. Така, че най-доброто и справедливо решение, което можеш да вземеш е да ми кажеш истината и да си понесеш последстията. Ако те обича и ако ти наистина съжаляваш ще ти прости, но първо ти трябва да му признаеш за грешката си.

Между "него" и "не го" има разлика!
Иначе съм съгласна.

Липсващ
08-27-2006, 16:02
Да не говорим, че го е нямало повече от месец. Би трябвало да прояви разбиране.
Интересно ми е дали едно момче ще може да се измъкне с такова оправдание: "Нямаше те месец и за това се целувах с едикояси" Това му викам двоен стандарт.
Иначе трябва да му кажеш според мен. Все пак става въпрос само за целувка не за нещо повече. Но ако му казваш избягвай извинения от сорта: "Липсваше ми и бях пияна и за това..." понеже звучат адски глупаво.

Angel_Girl
08-27-2006, 17:32
Angel_Girl

Така, него го е нямало повече от месец. Да речем, че тя го обича много. Липсва й, пак много. Напила се, хипотетично, за да забрави за момнта липсата. момчето пред нея (според мен) я е съжалило и затова се е съгласило. Мисля, че това би трябвало да оправдае т.нар. изневяра. Прав ли съм или не?

Edit: аз бих разбрал...
А бе човек ти по какаъв начин мислиш само не ми е ясно. Ако ти си на мястото на въпросното момче??? Айде не говори глупости, че от такива като тебе адски много се дразня. Нищо неможе да оправдае изневярата и. Какво като го е нямало??? Той и е гласувал доверие и е вярвал, че няма да бъде предаден.Като го е нямало тя е трябвало да му изневери ли? Ако обичаш някой истински нищо и никои няма да е в състояние да те накара да изневериш на любимия/та. Та толкова ли неможа да издържи още малко без него??? Не говори глупости моля те. Ако моя приятел замине никога не бих му изневерила само заради това, че ми е липсвал. Та нали той ми липсва не някой друг!??? Говориш пълни глупости. Нито алкохола я оправдава, нито това, че той е отсъствал дълго време. Няма оправдана изневяра!!!

08-27-2006, 17:52
Слушай ме мойто момиче.Аз бях в положението на гаджето ти занеш ли какво ми беше когато разбрах знаеш ли най големият кошмар който съм проживял.Два месеца сълзи два месеца мъка още несъм го преживял това което ми причини бъди коректна с него не го лажи така падаш още повече в очите му имай доблеста да му кажеш помоли го за прошка небъде страхливка един ден сичко излиза и тогава много повече ще съжаляваш за това че си мълчала.

He3HauKa
08-27-2006, 17:59
Napalno sam saglasna s Angel_girl... Ti si golqmo momiche i trqbva da nosish posledstviqta ot postypkite si... Izpravi se pred momcheto koeto obichash i mu kaji,hora sme,greshim ako i toi te obicha nasitina tolkova mnogo kolkoto ti nego ,shte ti prosti ..no naistina trqbva da si chestna zashtoto shte go zaboli pove4e ako onova momche reshi da se razprikazva !

Cool_Boy
08-27-2006, 18:00
Слушай ме мойто момиче.Аз бях в положението на гаджето ти занеш ли какво ми беше когато разбрах знаеш ли най големият кошмар който съм проживял.Два месеца сълзи два месеца мъка още несъм го преживял това което ми причини бъди коректна с него не го лажи така падаш още повече в очите му имай доблеста да му кажеш помоли го за прошка небъде страхливка един ден сичко излиза и тогава много повече ще съжаляваш за това че си мълчала.

iiirish
08-27-2006, 18:22
виж какво, драга, момчето те е попитало най-отговорно дали знаеш какви ги вършиш. след като ти не си устояла на него и на въздействието на алкохола, сега ще си носиш последиците

Cool_Boy
08-27-2006, 18:26
Секи плаща за грешките си в тоя живот!!!
НЕБЪДИ СТРАХЛИВКА И ЕГОИСТКА

Globul_f
08-27-2006, 18:33
Споко бе мила, всички сме правили глупости,все пак сме още много млади за сериозни връзки и е напълно нормално да кръшкаме, това не трябва да те притеснява. Живей си живота, той е твърде кратък за да се тормозиш за такива неща, просто си трай пред гаджето,ако го обичаш и всичко ще е ОК :wink:

Angel_Girl
08-27-2006, 18:43
Споко бе мила, всички сме правили глупости,все пак сме още много млади за сериозни връзки и е напълно нормално да кръшкаме, това не трябва да те притеснява. Живей си живота, той е твърде кратък за да се тормозиш за такива неща, просто си трай пред гаджето,ако го обичаш и всичко ще е ОК :wink:
Да бе нали всичко ще е наред? Защо заблуждаващ момичето и му даваш глупави съвети??? Точно защото живота е кратък трябва да се ижвее пълноценно, а не в лъжи и измами.

koalka
08-27-2006, 19:02
Слушай ме мойто момиче.Аз бях в положението на гаджето ти занеш ли какво ми беше когато разбрах знаеш ли най големият кошмар който съм проживял.Два месеца сълзи два месеца мъка още несъм го преживял това което ми причини бъди коректна с него не го лажи така падаш още повече в очите му имай доблеста да му кажеш помоли го за прошка небъде страхливка един ден сичко излиза и тогава много повече ще съжаляваш за това че си мълчала.Е тва е. :smt023

slan4evo_momi4e
08-27-2006, 19:22
и според мен е по-добре да си признаеш....кажи му какво се е случило и го помоли да ти прости....обясни му, че съжаляваш и виж как ще реагира....ако сложи край на връзката ви, значи така е по-добре...Не бива да градиш нещо върху лъжа, а замълчиш ли за случилото се ти все едно го лъжеш...

Vampire_girl
08-27-2006, 19:30
SAMO NE ME NAPADAITE!
Mila az ne bih mu kazala ,ako iskam da si zapazq vruzkata ( to logi4no 4e ako naistina 4ovek iska da q zapazi nqma da izneverqva!). Poneje 6tom kazva6 4e e revniv,ne e sigyrno 4e 6te ti prosti,a za doverie ve4e nqma i mqsto da se govori! 1 moq priqtelka kazva: Muj - > luji! Dori da te hvane -luji! Dori na metoprestuplenieto,dori da te bie -pak luji! tova pomaga na momenti . Mnenieto si e li4no moe! Az ne bih kazala!( i ne bih izneveril de ;) )

koalka
08-27-2006, 20:01
Споко бе мила, всички сме правили глупости,все пак сме още много млади за сериозни връзки и е напълно нормално да кръшкаме, това не трябва да те притеснява. Живей си живота, той е твърде кратък за да се тормозиш за такива неща, просто си трай пред гаджето,ако го обичаш и всичко ще е ОК :wink:Не мисля,че сме още млади да се обичаме!!!!НЕ Е НОРМАЛНО ДА СЕ ИЗНЕВЕРЯВА!Ти добре ли ще се почувстваш,ако някой,който обичаш то направи?Не мисля.Точно,защото го обича не трябва да крие това от него.Чувала ли си за съвест?С тези "добри" съвети,които даваш нямаш равна.

Angel_Girl
08-27-2006, 21:00
SAMO NE ME NAPADAITE!
Mila az ne bih mu kazala ,ako iskam da si zapazq vruzkata ( to logi4no 4e ako naistina 4ovek iska da q zapazi nqma da izneverqva!). Poneje 6tom kazva6 4e e revniv,ne e sigyrno 4e 6te ti prosti,a za doverie ve4e nqma i mqsto da se govori! 1 moq priqtelka kazva: Muj - > luji! Dori da te hvane -luji! Dori na metoprestuplenieto,dori da te bie -pak luji! tova pomaga na momenti . Mnenieto si e li4no moe! Az ne bih kazala!( i ne bih izneveril de ;) )
Е как няма да те нападаме като и ти даваш глупави съвети!???
Живота според теб от лъжи ли изграден??? Щом е сгрешила ще си носи последствията от грешките независимо какви са те. А дали той ще й прости или не никои неможе да и каже. Това той ще го реши. Знам едно, че с лъжи няма да стигне до никаде и него казвам ей така, а от личен опит. Истината винаги помага и по-добре истина, от колкото лъжа.

bob4eto
08-27-2006, 21:23
Според мен трябва да събереш малко смелост и да му кажеш възможно най-скоро, преди да е разбрал от някой друг, че тогава става лошо. 8-[ Така той ще ти има доверие и ще знае, че ако пак се случи, ти ще му кажеш. Ако не е ревнив има шанс да ти прости като разбере от теб, а не от някой друг. :wink: Постави се на негово място и се замисли какво ще му е, ако приятелката ти се издъни и разбере, че си го лъгал... [-X

edna_me4taaa
08-27-2006, 22:42
Znachi s priqtela mi hodim ot blizo godina, no sega nego go nqma za okolo mesec i poveche v grada i snoshti na edna diskoteka se napih i mu izneverih:( momcheto s koeto mu izneverih znaeshe che si imam gadje i me popita sigurna li si kato pochnahme da se celuvame i az mu kazah ne, i sled tova edna priqtelka me drupna che trqbvashe da si hodim i az mu kazah "forget about this" (zabravi za tova) Iskam i az da zabravq i vruzkata mi da si prodalji priqtela mi kato si doide i si go obicham. Toi mi e purviq(i edinstveniq do sega) i purvata mi takava golqma lubov! Toi me nauchi da obicham i momentite koito izjivqh s nego sa nai-hubavite ot jivota mi, a ne moga da mu kaja za tova, zashtoto e mnogo revniv i neznam dali shte mi prosti, no shte prebie tva momche, a ne iskam zaradi men da stavat takia drami...Molq vi pomognete mi neznam kvo da prava iskam da zabrava tva deto se sluchi snoshti i vsichko da si bude kato predi, sluchvalo li vi se e da izneverite na seriozno gadje i kakvo ste pravili pls help me :cry: :cry: :smt010 :smt010 ](*,) ](*,)
ти си ебати тъпото същество #-o #-o #-o

Sunny_stz
08-28-2006, 00:33
Първият вариант, който ни се струва най - добър, е да не му казваш. Но като се замисля, там където сте били е имало много хора. Дори и приятелката ти може да те издъни! И момчето може да му каже... По - добре ти му кажи.... Така ще види, че си искрена с него и се разкайваш за грешката си. Има голяма вероятност да те зареже, да не ти прости, но може и да ти даде втори шанс! Кажи му просто, че ти е липсвал, че е бил далеко от теб и затова си допуснала тази грешка, но вече не мислиш да я повтаряш, съжаляваш за това и искаш да си с него. Дано да успее да намери сили да ти прости, защото е много трудно и болезнено да разбереш, че обичаният ти човек, ти е изневерил... Но още по - болезнено би било, ако го научи от друг :( Затова му кажи ти и се моли да ти прости! Не му давай да си замине. Говори с него. Извини му се, накарай го пак да ти има доверие. И те съветвам... Не пропилявай истинската обич, заради нещо моментно! Флиртовете винаги можеш да ги намериш, но истинската любов - много трудно!

nqma kakvo pove4e da dobavq

Juicy_Lucy
08-28-2006, 07:59
ама вие само се целувахте?! и ти се притесняваш толкова?!
по-спокойно..
просто се опитай да забравиш за случая..нормално е ,спокс.дано приятелката ти не изръси нещо пред гаджето ти..говори с нея.

Juicy_Lucy
08-28-2006, 08:02
може да кажеш ,че си била пияна =) ..и да-че ти е липсвал супер много,което съм сигурна,че е било така

обаче не ти препоръчвам сда му казваш.може пък и да не разбере от никъде,а ако решиш да си искрена с него,рискужаш да го нараниш излишно..

Angel_Girl
08-28-2006, 13:54
може да кажеш ,че си била пияна =) ..и да-че ти е липсвал супер много,което съм сигурна,че е било така

обаче не ти препоръчвам сда му казваш.може пък и да не разбере от никъде,а ако решиш да си искрена с него,рискужаш да го нараниш излишно..
Излишно???Абе какви са вашите разбирания бе??? Излишно е било това, че му е изневерила!!! И акокохола не е оправдание, че го е направила, а още по-малко извинение е, че той и е липсвал. Тя трябва да бъде искренна и естна с него и да му признае.

08-28-2006, 14:14
Znachi s priqtela mi hodim ot blizo godina, no sega nego go nqma za okolo mesec i poveche v grada i snoshti na edna diskoteka se napih i mu izneverih:( momcheto s koeto mu izneverih znaeshe che si imam gadje i me popita sigurna li si kato pochnahme da se celuvame i az mu kazah ne, i sled tova edna priqtelka me drupna che trqbvashe da si hodim i az mu kazah "forget about this" (zabravi za tova) Iskam i az da zabravq i vruzkata mi da si prodalji priqtela mi kato si doide i si go obicham. Toi mi e purviq(i edinstveniq do sega) i purvata mi takava golqma lubov! Toi me nauchi da obicham i momentite koito izjivqh s nego sa nai-hubavite ot jivota mi, a ne moga da mu kaja za tova, zashtoto e mnogo revniv i neznam dali shte mi prosti, no shte prebie tva momche, a ne iskam zaradi men da stavat takia drami...Molq vi pomognete mi neznam kvo da prava iskam da zabrava tva deto se sluchi snoshti i vsichko da si bude kato predi, sluchvalo li vi se e da izneverite na seriozno gadje i kakvo ste pravili pls help me :cry: :cry: :smt010 :smt010 ](*,) ](*,)

A аз ти викам 'go fuck yourself.' (ходи се шибай.).

Globul_f
08-28-2006, 17:22
Стига нападахте момичето бе, вие да не сте безгрешни, омръзна ми от тъпаци, които само гледат да се заяждат, не виждате ли че и без това и е гадно. И както казах, не мисля че една целувка е кои знае какво престъпление, голяма работа, има много по-сериозни неща от това, пък и все пак вие не сте женени!

Angel_Girl
08-28-2006, 17:42
Стига нападахте момичето бе, вие да не сте безгрешни, омръзна ми от тъпаци, които само гледат да се заяждат, не виждате ли че и без това и е гадно. И както казах, не мисля че една целувка е кои знае какво престъпление, голяма работа, има много по-сериозни неща от това, пък и все пак вие не сте женени!
Кой са тъпаци?Тези, които и даваме правилни съвети ли?Тези, които й казваме кое е по-добре да направи?Еми ще й е гадно, защото тя е изневерила, не някой друг. Ти пък ще и казваш да си мълчи. Ок..ама ако ти беше на мястото на гаджето й щеше ли да искам да те лъжат и да крият от теб или щеше да бъде точно обратното??? Били искала да будеш лъгана независимо, че е само една целувка това пак е изневяра и тя е длъжна да каже на приятеля си и да му поиска прошка. По-добро лекарство от истината няма и няма да има. Лъжата рано или късно излиза на яве и ако скрие ще стане много по зле. Момчето неможе да живее в лъжи.
Искам да попитам всички, които я съветват да не му казва едно нещо Вие ако бяхне на мястото на момчето нямаше ли да искате да знаете истината или щяхте да искате да ви лъжат???

Globul_f
08-28-2006, 17:50
Стига нападахте момичето бе, вие да не сте безгрешни, омръзна ми от тъпаци, които само гледат да се заяждат, не виждате ли че и без това и е гадно. И както казах, не мисля че една целувка е кои знае какво престъпление, голяма работа, има много по-сериозни неща от това, пък и все пак вие не сте женени!
Кой са тъпаци?Тези, които и даваме правилни съвети ли?Тези, които й казваме кое е по-добре да направи?Еми ще й е гадно, защото тя е изневерила, не някой друг. Ти пък ще и казваш да си мълчи. Ок..ама ако ти беше на мястото на гаджето й щеше ли да искам да те лъжат и да крият от теб или щеше да бъде точно обратното??? Били искала да будеш лъгана независимо, че е само една целувка това пак е изневяра и тя е длъжна да каже на приятеля си и да му поиска прошка. По-добро лекарство от истината няма и няма да има. Лъжата рано или късно излиза на яве и ако скрие ще стане много по зле. Момчето неможе да живее в лъжи.
Искам да попитам всички, които я съветват да не му казва едно нещо Вие ако бяхне на мястото на момчето нямаше ли да искате да знаете истината или щяхте да искате да ви лъжат???

АХАХАХАХАХАХА :D Принципно мисля че ако гаджето ми ми е изневерило, по-добре да не ми казва, защо трябва да ме наранява, това е тормоз и за двамата. Angel_Girl, чувала ли си за благородни лъжи или си прекалено наивна за такива неща. Защо момичето да разваля доверието във връзката си само заради една глупава целувка ?!?!?

teen_girl4e
08-28-2006, 18:39
KAJI MU I PRIEMI REAKCIQTA MU KAKVATO I DA E AKO TE OBI4A 6TE TI PROSTI NO I 6TE GO NARANI6 MN PO DOBRE SEGA OTKOLKOTO KASNO

08-28-2006, 18:57
Angel_girl

Като ти чета постовете, още малко и дай да линчуваме момичето, за дето се е целувала с друг.

koalka
08-28-2006, 22:24
Стига нападахте момичето бе, вие да не сте безгрешни, омръзна ми от тъпаци, които само гледат да се заяждат, не виждате ли че и без това и е гадно. И както казах, не мисля че една целувка е кои знае какво престъпление, голяма работа, има много по-сериозни неща от това, пък и все пак вие не сте женени!Да,наистина има много по-важни неща-вярността например,но има ли значение?

Angel_Girl
08-28-2006, 22:47
Никаде не съм я нападала. Просто казвам, че най-доброто решение е да му признае, защото истината рано или касно ще излезе наяве. Global_f питаш защо да му губи доверието заради една глупава целувка ли? Тя вече го е загубила на половина макари той да не знае тъй като му е изневерила остава само да му признае истината и да понесе последствията от грешките си. Един човек е много повече в очите на другите и се издига не с лъжи, а истина. Не се съмнявам, че и е зле, защото и аз съм била в такава ситуация даже и по-лоша и за това съм на мнение, че трябва да му признае, защото рано или късно той ще разбере и ще стане много по-лошо и ще съжалява, че не му е казала.