PDA

View Full Version : help?



This Years Love
08-27-2006, 09:37
hora malko pomo6t ako moje...imam edna priatelka s koqto ve4e neznam kakvo da pravq mn q obi4am kato fr i mn darja na neq tq ot 4asti mi pokazva 4e ima ne6to li de da znam..no se poqvqvat 4esti slu4ei ne6to da i se obidq za ne6to ili da stane nqkva tapa situaciq...misleh si da i kaja " darja na teb i ti vqrvam no ako ti e nepriqtno priatelstvoto mi po-dobre mi kaji sega,po-dobre da mi e gadno za edin moment otkolkoto postoqnno.Sujalqvam ako sam se darjala tapo no az sam si takava i nemoga da bada drug 4ovek moga samo da stana po-dobra no tova bi stanalo samo ako hora kato teb ne me izostavqt i me priemat takava kakvato sam " ...vie kakvo mislite?

GLeZoRanA
08-27-2006, 09:40
Бъди каквато си . Недей да се променяш заради другите.Това до нищо хубаво няма да доведе.Едно съм научила истински приятели няма (може и да не съм попадала на точни хора и все пак...) . Важното е ти да се харесваш такава . Ако ти е добре да си гадна кучка бъди гадна кучка , ако ти е добре да си миличка и добричка бъди такава , но недей да бъдеш такава каквато хората те искат!

BeBencEto
08-27-2006, 09:45
ami umno si go izmislila..dobre e kazano,no vse pak ne moje vinagi da budesh s podgotveni dumi,zashtoto rano ili kusno neshtata se promenqt do neoznavaemost i nqma da uspeesh da budesh podgotvena...tova e dobre che iskash da pogovoirsh s priqtelkata si i da se izqsnit..samo ot men shte dobavq che ako naistina ste istinski priqetlki tova moje da e moment na omruzvane...toest ako ste ot mnogo vreme zaedno i si spodelqte vsichko i tn i tn ima edin moment..ili po skoro kratuk period ot vreme nai mnogo edna sedmica,v koqto se draznite edna ot druga.....taka che govori s neq i az sum sigurna che vsichko shte e nared

KrIsEnCeTyYy
08-27-2006, 10:51
Бъди каквато си . Недей да се променяш заради другите.Това до нищо хубаво няма да доведе.Едно съм научила истински приятели няма (може и да не съм попадала на точни хора и все пак...) . Важното е ти да се харесваш такава . Ако ти е добре да си гадна кучка бъди гадна кучка , ако ти е добре да си миличка и добричка бъди такава , но недей да бъдеш такава каквато хората те искат!


Точно така.Аз също съм на мнение че няма истински приятели.Бъди такава каквато ти искаш!!

koalka
08-27-2006, 11:18
Ами говори с нея и,ако ти е приятелка няма да иска от теб да се променяш.Тя ти е приятелка заради самата теб.