PDA

View Full Version : o_0



XePouH
08-27-2006, 09:46
ужас ква е тая мания всички чалгаджий да ходят в "на тъмно" и да си земат гривни и сякви такива с лика на Боб Марлей или с знамето на Ямайка,да си земат кецове и после да са фукат,че слушат чалга и че другите стилове не струват :smt013 :-& :-s ](*,) #-o :smt017

Boot*
08-27-2006, 09:50
Нека убием На Тъмно.
Смотан магазин такъв...

Swinkenhoffer
08-27-2006, 09:54
оф, па тея от На Тъмно, ако вземат да се самоубият всичките ритуално, ще направят услуга на цялото човечество... баси гадния магазин. влизаш да им купуваш боклуците, а те те гледат се едно всеки момент ще ти скочат... луузъри тъпи :evil:

ellen
08-27-2006, 10:33
ami to i mene ne me gledat taka ama magazina naistina ne struva spored men.ne za drugo ami za6toto drehite tam sas evtini no sa bokluci.predpo4itam da si kupq edin pantalon,otkolkoto dva i da sa bokluci!
tva be6e malko offtopic O:)
a ina4e .. :-s :-s :-s a?kak taka 4algari sa trygnali taka da se obli4at??hah..stia e hora..tea hora(4algarite i hausarite)si hodqt s golemite o4ila i dea znam..ama ba6 s kecove i bob marley ..ee stia e :oops: :shock:

Amayo
08-27-2006, 10:48
То аз кат влза в некоя чалготека верно виждам повече генгстари отколкото ризки...

midian
08-27-2006, 10:49
Ееее вие пък =; има и хубави работи,но продавачките наистина са някви заспали.

Swinkenhoffer
08-27-2006, 11:15
оф, па тея от На Тъмно, ако вземат да се самоубият всичките ритуално, ще направят услуга на цялото човечество... баси гадния магазин. влизаш да им купуваш боклуците, а те те гледат се едно всеки момент ще ти скочат... луузъри тъпи :evil:

мен не ме гледат така... а даже са милички... 8)

е, да... нали си лош и вдъхваш респект :lol:

sk8_dont_h8
08-27-2006, 11:48
Ти мани ЯМАЙКА, ми секи втори метал/фиешън го раздава яко РАСТА БРАААТ ! Носят секфи неща със знамето на Етиопия(това от аватара ми) има яко РАСТА ПРИЧЕСКА браааат и разправя, че е яко РАСТА щот` е плетен на РАСТА(отгоре и на растата е седял като са му плели DREADLOCKS)...абе...както казва един човек който много уважавам...ПОНЕ ГАРГИТЕ ДА ПЛАШАТ С ТИЯ ДРЕДИ !!
-
НА МЪТНО ДА ИЗГОРИ !!!

sk8_dont_h8
08-27-2006, 11:56
Н`дей така....сички метали с дредове - ДА, но има печени РАСТИ(истински расти, не позьорчета)
А и не забравяй началото на SKINHEAD движението и кой е един от първите...и че е най-известният човек с DREADLOCKS на света :wink: