PDA

View Full Version : Проблем със слушането на музика при Winamp



08-27-2006, 10:25
Ot nqkolko dni winampa mi ne iska da mi puska pesnite,izpisva mi ne6to i otdolu nqkakav kod.Kakvo mu stava i kak da go opravq?Pls za pomo6t :cry:

08-27-2006, 10:44
izpisva mi bad direct saund driver.Please install proper drivers or select another device in configuration. I otdolu nqkakav kod,pls nqkoi da mi kaje kak da go opravq,4e ne samo winampa mi i ni6to ne mi tragva sas zvuk,nito filmi,nito ni6to :cry: :cry: :cry:

08-27-2006, 11:42
А Windows Media Player работи ли?

HakeR
08-27-2006, 11:44
Преинсталирай звуковия драйвер,заради него е всичко

08-27-2006, 15:14
Ni6to ne mi tragva sas zvuk nito media player,nito BS player.

A kak da go preinstaliram,za parvi pat 4uvam za takova ne6to.Moje da zvu4i sme6no,no si nqmam nikakva predstava :oops:

Gangsta_zone
08-27-2006, 15:15
1 леко тъп въпрос как да наглася winampa така че като ми свърши 1 песен веднага да се пуска друга така че да се смесат с 2-3 секунди?

Gangsta_zone
08-27-2006, 15:20
Ni6to ne mi tragva sas zvuk nito media player,nito BS player.

A kak da go preinstaliram,za parvi pat 4uvam za takova ne6to.Moje da zvu4i sme6no,no si nqmam nikakva predstava :oops:
Еми викаш някой които поне малко разбира от копютри даваш му всички дискове които имаш дадени ти с компа и той преценява кой точно е и го инсталира. Ако не познаваш такъв човек зимаш сичките ти дискове с компа и гледаш на кой пише нещо свързано с nVIDIA предполагам ако картата ти е nVIDIA ако няма такъв ръгаш сички дискове и инсталираш квот ти падне се 1 от сичките е вярно :-D :-D :-D

st1ki
08-27-2006, 15:47
1 леко тъп въпрос как да наглася winampa така че като ми свърши 1 песен веднага да се пуска друга така че да се смесат с 2-3 секунди?

На Modern Skin на Equalizer-a там над бутоните On и Auto има едно бутонче със стрелки .. цъкваш на него и после нагласяш следващото до него от дясно на колкото си искаш и тъй..

Gangsta_zone
08-27-2006, 17:20
1 леко тъп въпрос как да наглася winampa така че като ми свърши 1 песен веднага да се пуска друга така че да се смесат с 2-3 секунди?

На Modern Skin на Equalizer-a там над бутоните On и Auto има едно бутонче със стрелки .. цъкваш на него и после нагласяш следващото до него от дясно на колкото си искаш и тъй..
Eее супер стана 10х

st1ki
08-27-2006, 17:51
Ni6to ne mi tragva sas zvuk nito media player,nito BS player.

A kak da go preinstaliram,za parvi pat 4uvam za takova ne6to.Moje da zvu4i sme6no,no si nqmam nikakva predstava :oops:
Еми викаш някой които поне малко разбира от копютри даваш му всички дискове които имаш дадени ти с компа и той преценява кой точно е и го инсталира. Ако не познаваш такъв човек зимаш сичките ти дискове с компа и гледаш на кой пише нещо свързано с nVIDIA предполагам ако картата ти е nVIDIA ако няма такъв ръгаш сички дискове и инсталираш квот ти падне се 1 от сичките е вярно :-D :-D :-D

nVIDIA е за видеокартата ;)

значи чичовците от които си купил компютъра трябва да са ти дали един или няколко диска...
на диска има драйвъри за всичко на PC-то ти..
пускаш диска.. и от там търсиш кое е за SoundCard-ата и го инсталираш...

08-27-2006, 23:53
Sry za tupiq vupros ama kak da si sloja winamp skin?

Bisollini
08-28-2006, 00:54
kato si istegli6 purvo save-i6 ko v papkata na skinovete dava6 desen boton na winampa skin i ot tam si go ibra6
no Za Men Classic skina si e N:1 nqma kfo da se razpravqm s nqkfi bokluci

Gangsta_zone
08-28-2006, 08:39
Sry za tupiq vupros ama kak da si sloja winamp skin?Теглиш си е тва (http://www.data.bg/f.php?fid=6484841) и кат го разархивираш сичките файлове ги слагаш в директорията Winamp>Skins след това пак от там ги пускаш както си пускаш песните е тва е

08-29-2006, 10:29
kato si istegli6 purvo save-i6 ko v papkata na skinovete dava6 desen boton na winampa skin i ot tam si go ibra6
no Za Men Classic skina si e N:1 nqma kfo da se razpravqm s nqkfi bokluci
e ot kude da go iztegla tva

Forslor
08-29-2006, 10:52
kato si istegli6 purvo save-i6 ko v papkata na skinovete dava6 desen boton na winampa skin i ot tam si go ibra6
no Za Men Classic skina si e N:1 nqma kfo da se razpravqm s nqkfi bokluci
e ot kude da go iztegla tva
Ми от сайта www.winamp.com SKINS пък виж и на пазара мой да има.

LostDemon`
08-29-2006, 12:14
Ot nqkolko dni winampa mi ne iska da mi puska pesnite,izpisva mi ne6to i otdolu nqkakav kod.Kakvo mu stava i kak da go opravq?Pls za pomo6t :cry:
Ако на нищо друго нямаш звук значи Windows-а се е скапал. :P Трябва нов :roll:

HakeR
08-29-2006, 17:41
Ot nqkolko dni winampa mi ne iska da mi puska pesnite,izpisva mi ne6to i otdolu nqkakav kod.Kakvo mu stava i kak da go opravq?Pls za pomo6t :cry:
Ако на нищо друго нямаш звук значи Windows-а се е скапал. :P Трябва нов :roll:

skapal se e zvukoviq draiver kolko pati da povtarqm
namira6 si diskovete koito sa ti dali kato si vzel kompa i ako zvukovata karta ti e vgradena zna4i draivera e na diska za dannata platka i tarsi6 ne6to q C-Mediq ,Avance AC`97,Creative,ako ne uspee6 da razbere6 koi draiver e za zvuka instalirai gi vsi4ki podred te sa 3-4 i gotovo