PDA

View Full Version : Е*ати проблема



08-27-2006, 11:03
Ми как да започна. На 15 съм, скоро на 16. Лично аз не се намирам за особено привлекателен, ама имам една позната, която не прества да ми досажда. Рядко ми се е случвало да си мисля за любов и др. По-скоро за компа, футбула, бе... нормално. Казах й, че не ме интересува, че ми досажда. Но тя - не и не. какво да правя?

IdiOtKa
08-27-2006, 11:09
кажи че си гей и поиче ня те притеснява ... :)

koalka
08-27-2006, 11:16
Ами скоро като види,че я отбягваш и че не се интересуваш от нея ще престане.Но продължавай да и казваш,че не я харесвеш и че не може да стане нищо между вак пък дано се откаже. :-D

Sarabi
08-27-2006, 11:21
Ами ако чак толкова ти досажда,но не разбира от дума-хвани се с нея за няколко дни,дръж се гадничко(е,без да я обиждаш и унижаваш,де)излиай рядко с нея,никакви почерпки,романтичи работи и т.н. И просто ще разбере,че не сте един за друг и сама ща те разкара и няма да досажда повече O:)

priti_kiti
08-27-2006, 12:44
Ще досажда,ще досажда и ще й омръзне най-накрая. :)
А и не смятам,че начина с хващането е добра идея.. смисъл колкото и да е гадна не заглужава да е използвана..

The Interceptor
08-27-2006, 12:46
Аз пък бих те посъвтевал да започнеш по-често да мисли за любов и т.н. .. ще ти хареса повече от компа и футбола :smt023

maybelline
08-27-2006, 13:20
Просто й обясни,че нищо яма да се получи между вас и въобще не ти се занимава с момиета(или нямаш време).Кажи й,че не ти е приятно все да те преследва.Ако е разбрано момиче,ще те остави намира.Ако е някоя лепка...няма отърване.

Angel_Girl
08-27-2006, 14:02
Просто й обясни,че нищо яма да се получи между вас и въобще не ти се занимава с момиета(или нямаш време).Кажи й,че не ти е приятно все да те преследва.Ако е разбрано момиче,ще те остави намира.Ако е някоя лепка...няма отърване.
И аз мисля така. Обясни и го съвсем нормално и ако е разбрана и свястна би трябвало да те разбере и да спре да те преследва.
Айде късмет

AnN_G
08-28-2006, 09:58
Предпочиташ компа пред момиче :-k !?Тия компютри са ти изпили мозъка!Не стига,че си признаваш че си грозен,ами и не искаш момиче което те харесва!Модел ли искаш!Божеееее,я се стегни,ако не с нея,поне намери някое друго момиче и не подценявай толкова.Ха!Грозен бил :smt011

white_chik
08-28-2006, 10:48
Малко ще се отклоня от темата и ще те питам не мислиш,че веча на почти 16 години е време да се замислиш за момичета,а не само за футбол и компютри.Явно в конкретния случай момичето не ти харесва и аз като другите мисля,че трябва да й кажеш,че не ти се занимава с нея.Ако пък продължи да настоява,хвани се с нея за няколко дни и после я разкарай