PDA

View Full Version : метЪли = пропаднали хора ???????



haahaah
08-27-2006, 13:15
абе ква е тая непоносимост м/у метЪлите и чалгаджийте на кво се дължи тва мнение за метЪлите че са пропаднали хора,наркомани и т.н. просто не мога да ги разбера тия хора ](*,) Нима метЪлите не са хора?!
Или като е метЪл то задължително тряя да е наркоман и пропаднал човек.Аз от слушам метЪл и от скоро почнах да се обличам като такава,не че някой ме е накарал просто ме кефят как се обличат...Та докато убедя някой хора че да си метЪл не значи да си изрод и пропаднал и т.н ми беше мн трудно.Според мен тва мнение се е натрупвало през годините от по старото поколение и ся продължава да се натрупва.....някой изобщо не искат даже да се споменава думата "метЪл".....тва е доста тъпичко....Да правиш извод за човека бе3 да си го опознал......ам сигурно има и други такива теми и сори ако се повтавя ама.....просто не мога да си го обясня кка може по външния въд да съдиш за душата на човека.........

priti_kiti
08-27-2006, 13:22
Ахам съгласна съм по принцип,ама що се опитваш да ги убеждаваш?
Те си мислят така,следователно си е техен проблем :)
И.. тфа дали си наркоман се определя от тфа че слушаш метъл така ли? пхахахаха заблудени хора.. :lol:

Mo6no
08-27-2006, 13:23
Нима метЪлите не са хора?!
Чак сега ли го разбра момичето ми?

cecko_boy
08-27-2006, 13:23
vij sea mene principno metalite mnou me draznat ....... nz zashto i az prosto nito muzikata me kefi nito horata

Boot*
08-27-2006, 13:25
Когато видиш един човек си правиш изводи за него.
Когато го опознаеш си правиш нови изводи.
От метъла си зависи дали ще се докаже като дрОгар или като някъф... нормален. Който не може да убеди останалите, че не е пропаднал, много често се случва всъщност да е.
Факт е, че повечето чалгари, които познавам са откровено глупави.
Факт е, че достатъчно голяма част от метълите, които познавам са също толкова глупави.
Престанете да се делите и да се оплаквате, че ви смятат за пропаднали, сатанисти и т.н. и същевременно да си умирате от кеф да слагате Злите Тениски и смотания Зъл Поглед. Направете нещо, за да промените мнението на хората.

Swinkenhoffer
08-27-2006, 13:32
тея почнаха да ме дразнят много...

и нали сте метъли бе, чифути? кво ви пука дали ви мразят или обичат...

баси.. тъпо племе.

midian
08-27-2006, 13:50
Да бе,ний сме онуй миризливо стадо...да ни мразят бе,вече не можем да ги убедим какви сме,защото 'НОРМАЛНИТЕ' хора си имат изградено мнение за нас.Кво ли се занимавам ...

KrIsEnCeTyYy
08-27-2006, 14:18
Ми братовчет ми е метал и аз нямам нищо против тях.Напротив!Имам познати метали и някои са мн готини.Не може да се отрече обаче,че няко са малко не съвсем наред.Аз лично не съм голяма фенка на метала,но има тук-таме някоя и друга песничка,която ми харесва.НО също така не съм съгласна с мнението,че чалгаджиите са някви тъпи.Слушам сяква музика.Чалга също.И не смятам,че трябва да определяме хората само по това каква музика слушат и как се обличат [-(

Paduan`
08-27-2006, 14:50
Midian
otkoga metalkite nosqt kusi poli ?
q se skrii

midian
08-27-2006, 14:53
Midian
otkoga metalkite nosqt kusi poli ?
q se skriiВика му се готик.

Boot*
08-27-2006, 14:56
Чакайте малко, бе?! Метълките не носят ли къси поли? Изобщо... как изглежда една метълка?! Кфи дрехи носят?! Според мен си носят кфото искат и не стават по-тру щото имат тениска на Мейдън или по-ънтру щото нямат. Но май нещо съм много назад с инфото...

midian
08-27-2006, 15:01
Абе Paduan` не го слушай.
Никой не казва как дА се обличаме.Ако искам и гола ще тръгна.И пак ще съм си метълка.

GuS
08-27-2006, 19:28
Вика му се ограниченост! По това каква музика слуша човек не бива да се съди за същността му.Хората са различни ,приемат музиката по свой собствен начин... Не трябва да се делим на метЪли и чалгари. В крайна сметка всички сме хора независимо каква музика слушаме и как се обличаме!

Имам много познати,които слушат чалга и никога не съм чула коментар за мен от вида на "Тая е много пропаднала,щото слуша такава музика",нито пък аз съм си мислила ,че съм нещо повече от тях ,защото слушам различна от тяхната музика!
Когато човек си изгражда мнение за някого,трябва да има основи.Ако някой е оставил лощо впечатление няма значение каква музика слуша - просто не го харесваме и толкова.



[Абе имам една идея :lol: така или иначе ВСИЧКИ ,които слушаме метъл сме пропаднали(пък метъла има много стилове...)...,ами що не ни измислят разни символи за всеки от стиловете в метъла?! :-k Като например... тея които не се къпят и поддържат трябва да символизират траш метъла... :mrgreen: Трябва поне да си имаме знаци на стиловете не мислите ли? :mrgreen: Пък който слуша всякакъв стил метъл трябва да е от всичко(вмирисан,дрогиращ се изрод) по МНОГО ] :lol:
. . .

Paduan`
08-27-2006, 22:12
sudeiki po avatara ne si metalka , a si fenka na Sabrina malkata veshtica :D

sheguvkam se ..

Paduan`
08-27-2006, 22:24
nqmash li si drugo zanimanie osven da tursish vsichkite mi post-ove i da se zaqjdash be ?!?
spri da se izlagash i da izbivash kompleksi po toq nachin :evil:
bahti drakata

Paduan`
08-27-2006, 22:31
neshtastnik :)

Paduan`
08-27-2006, 22:36
XAXAAXAXAXAXAXXA
e tupa me zatapi mnogo :lol:

machoka
08-27-2006, 23:30
ъ?

Форума да не се е прекръстил на 'Метъл ВС Чалга' докато ме нямаше за месец?!

Многократно обсъждана тема = лок.