PDA

View Full Version : да му кажа ли или не



guns`n`roses{f}
08-27-2006, 14:47
С въпросното мом4е се познаваме от година и нещо.Запознахме сe В чата и се оказа че сме съседи..... вечерта се видяхме... на другия ден ме покани у тях вечерта пак се видяхме пак....и той изведнъж ме прегърна а след това ме целуна :smt008 ....беше невероятно и през цялото време се целувахме....На другия ден пак се видяхме оба4е той бързаше да се прибере у тях...скоро си писахме и аз му казах че до скоро бях влювена в него той ми каза 4е и той бил....но аз не му казах 4е все още съм,4е все още прекавам безсънни нощи,мислейки за него :smt010 :smt010 :cry: :cry: :cry:.4е поспоянно излизам на терасата за да го видя....: :smt010 cry: А ина4е сме мн добри приятели.Нз дали да му кажа или не..... :cry: или по добре да се примиря само с приятелството му

krem4et0
08-27-2006, 14:58
Кажи му-струва ли си да страдаш само,защото те е било страх.След като те е :smt008 значи има за какво.Действай!

koalka
08-27-2006, 15:00
По-добре му кажи.Така и така нищо не губиш.Ти го харесваш,а може би и той.

guns`n`roses{f}
08-27-2006, 15:01
prosto nz kak da mu go kaja #-o

without`love
08-27-2006, 15:03
Не изпускай възможности, за който след време можеш да съжаляваш. Ти си длъжна да направиш това, което се иска от теб, и каквото ти е на сърцето да ти бъде и на устата, още повече, че след случилото се ще си по-самоуверена в това, което ще направиш. Важното е да правиш това, което чувстваш, че сърцето ти желае, а не да оставяш скрити неща, който да те карат да се чувстваш неприятно, особенно пък ако си имала подходящатата възможност да го направиш и не си го направила. Така че с двете ръце, главата горе и смело напред, длъжна си да го направиш, или да рискуваш да си продължаваш по старому, изборът е твой :)

LSD^Lady
08-27-2006, 15:26
without`love
Новак



Регистриран на: 27 Авг 2006
Мнения: 2
Местожителство: Somewhere..
Пуснато на: Нед Авг 27, 2006 5:03 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Не изпускай възможности, за който след време можеш да съжаляваш. Ти си длъжна да направиш това, което се иска от теб, и каквото ти е на сърцето да ти бъде и на устата, още повече, че след случилото се ще си по-самоуверена в това, което ще направиш. Важното е да правиш това, което чувстваш, че сърцето ти желае, а не да оставяш скрити неща, който да те карат да се чувстваш неприятно, особенно пък ако си имала подходящатата възможност да го направиш и не си го направила. Така че с двете ръце, главата горе и смело напред, длъжна си да го направиш, или да рискуваш да си продължаваш по старому, изборът е твой


i az sum na tova mnenie .

LSD^Lady
08-27-2006, 15:28
mnogo sorry :( ne6to ne go kopirah kakto trqbva

CuCuTyYy`
08-27-2006, 17:04
Кажи му!!!!!! и без тва не губиш нищо.Поне ще си наясно с чувствата му

~*~OtK@4eN@t@_M@Ck@~*~
08-27-2006, 17:10
da obi4a6 taino zna4i da strada6 bezkraino
deistvai macka s tebe sme :wink:

Angel_Girl
08-27-2006, 17:36
Кажи му!!! Едва ли ще загубиш нещо ако му кажеш за чувствата си. Единсвено може да загубиш ако не му кажеш.

iiirish
08-27-2006, 17:41
след като ти не си му признала, че в момента още имаш чувства към него, възможно е той също да не е посмял да ти го каже. опитай. нищо не губиш :wink:

Axxxel
08-27-2006, 17:49
"От опит глава не боли"...БУЛШИТ...боли и то много...Но опитай въпреки всичко.Даже...длъжна си да опиташ да си с това момче...

LP_girl_14
08-27-2006, 17:59
Не може да знаеш какво ще се получи,ако не пробваш!Давай,пък квото стане.Поне ще знаеш че си дала всичко от себе си.Някак си ще е болезнено за самата теб да прикриваш какво се случва вътре в теб,да казваш едно,а да чувстваш друго.Намери начин да му покажеш какво чувстваш

IdiOtKa
08-27-2006, 19:42
направао даваи с директния вапрос ...."мислиш ли че между нас може да стане нещо " :) или нещо от този сорт ... : )

Fiola
08-27-2006, 20:07
Прецени дали за теб е по-важно неговото приятелство или го обичаш толкова много, че си готова да го рискуваш. Наскоро ми се случи същото. Най-добрия ми приятел е момче, както често става. Много ценя на него. Той ме разбира и си ме обичка. Много уважава мнението ми, а аз на свой ред много ценя съветите му. Когато ми е зле винаги е до мен и ме успококоява. Стига ми само да ме гушне, за да ми стане по-добре. Но сега става нещо страшно. Мисля, че започвам да се влюбвам в него. ревнувам го от другите момичета, сънувам го само той ми е в главата. Мисля, че и той не ми е безразличен. Но виж аз дълго се колебаех. Ако тръгнем... и се разделим... това приятелство ще бъде погубено. Ще изгубя много ценен приятел... най-добрия ми приятел. Дори и да не се разделим вече няма да е същото. Аз избрах за себе си. Ще запазя приятелствотот ни и ще се опитам да мисля за него единствено като мн добър приятел. Колкото и да ми е трудно...

FaTaLn0t0_LaDy
08-27-2006, 20:45
Em kvo da ti kaja...po dobre mu izpei si4ko i az predi se 4udeh kato tebe da priznaq li na edno mom4e 4ustfata si i v edin moment si4ko si doide ot smao sebe si i dori sq se zamislqm 4e ako ne mu bqh kaala kvo izpitvam nqma6e da stane ni6to...taka 4e deistvai pone 6te znae6 dali sa si zaslujavali vsi4kite tezi bezsunni no6ti...USPEH...

The Interceptor
08-27-2006, 20:45
Кажи му!!! Едва ли ще загубиш нещо ако му кажеш за чувствата си. Единсвено може да загубиш ако не му кажеш.

Мда след време ще осъзнаеш че си загубила много ако не говориш с него. Поне знаеш че си опитала, а няма да се питаш дали е щяло да се получи нещо или не. DO IT!

babi_girl
08-27-2006, 20:58
Opredeleno trqbva da mu kaje6

edna_me4taaa
08-28-2006, 13:23
Opredeleno trqbva da mu kaje6
i az sam na tva mnenie po-dobre mu kaji moje i toi da 4yvstva sy6toto kym teb prosto mu kaji ne se kolebai