PDA

View Full Version : последен избор



щура патица:)
08-27-2006, 15:26
здравейте!искам да ви попитам нещо.става дума за едно момче,което харесвам,но не ходим.приятели сме,виждаме се понякога.въпросът ми е дали да направя последен опит да направя нещо хубаво за него,да го изненадам,да го целуна например и да се опитам да се съберем или да се отдръпна от него,да направя така че да изглежда,че не го харесвам,да се правя на недостъпна и да чакам той да съжали и да поиска да сме заедно?моля ви,опитайте се да ме разберете и да ми помогнете! O:)

ninsy
08-27-2006, 15:27
направи това което чувстваш

koalka
08-27-2006, 15:29
Ами щом имаш чувства защо да се одръпваш от него?Предприеми нещо и дано стане нещо между вас. :)

LSD^Lady
08-27-2006, 15:29
I az mislq 4e trqbva da napravi6 tova koeto 4uvstva6!Stiskam palci {}

08-27-2006, 15:43
нищо не губиш ако направиш този опит. опитай се да го целунеш и ... дано той отговори на целувката ти. ако ли не - тегли му една и толкова :wink:

iiirish
08-27-2006, 15:49
нищо не губиш ако направиш този опит. опитай се да го целунеш и ... дано той отговори на целувката ти. ако ли не - тегли му една и толкова :wink:

уф, аз бях... проклетото логване

Sarabi
08-27-2006, 15:54
Ами нищо няма да ти струва да опиташ.А той изобщо разбрал ли е до сега,че го харесваш?Ако мислиш,че не е се постарай да му го покажеш по-ясно(комплиментчета,как всичко му отива,как добре играе баскет и т.н и т.н.).Ако смяташ,че вече е разбрал за чувстватата ти-ами целуни го.Не може да стане нищо лошо.А ако не ти отговори-ами не е единствения на света!Действай,иначе ще съжаляваш.че не си се пробвала. :P

LP_girl_14
08-27-2006, 16:40
Разбира се че трябва да направиш някакъв опит.Защо все момчетата трябва да са тези,които правят първата крачка?Защо трябва да прикриваш чувствата си докато чакаш той да вземе нещата в свои ръце?Щом го харесваш,прави това което ти диктува сърчицето,опитай се да сближиш с него,да му покажеш (или кажеш) какво чувстваш.Никога не може да знаеш каква ще е реакцията му,ако не видиш сама.Така че действай.По-добре да знаеш че си дала всичко от себе си,отколкото след време да се питаш "Какво би станало ако..."

~*~OtK@4eN@t@_M@Ck@~*~
08-27-2006, 16:49
po-dobre doistvai ti za6toto moje toi da ne zabeleji 4e go haresva6.otidi pri nego kaji mu 4e go haresva6 i t.n. i toi ako ti kaje su6toto-xtra ako ne-gubi!kakto se kazva ''da obi4a6 taino zna4i da strada6 bezkraino'' zatova ne si propilqvai 6ansa predi da si e nameril druga :wink: stiskame palci

without`love
08-27-2006, 17:02
Жена си, най-малко вие жените трябва да питате как можете да накарате един мъж да ви забележи или да го съблазните, така че мисля, че добре знаеш какво трябва да направиш, но като за начало мисля, че приятна изненада би го накарала да се замисли или ако мислиш че осъществяваш някаква връзка с него по един или друг начин, би могла и да пробваш да се отдръпнеш за да видиш дали той ще забележи липсата ти и дали ще направи нещо по въпроса. Вторият начин е по-труден, по-рисков, но е по-добър, все пак ти трябва да направиш твоят избор, но никога не забравяйте, че няма нищо лошо в това момичета да правят първата стъпка, особенно в твоето положение. Не мислиш ли, че изглежда малко тъпо? Все едно казваш аз харесвам еди кой си, но няма да направя първата стъпка ще я направи той и ще седиш да чакаш докато той те забележи, което мисля че е глупаво. Имаш ли нужда от нещо просто опитаи да си го вземеш, без да се водиш от разни предразсъдаци, приказки и каквито и да било други глупусти..