PDA

View Full Version : зайци,чакате ли 15 септември?



macka123
08-27-2006, 16:51
зайчета,чакате ли 15 септември с нетърпение или по скоро не искате да идва.
аз лично с нетърпение чакам да видя новия си клас.а вие????

Qnchety
08-27-2006, 16:59
Ми от една страна през ваканцията си стоиш колкот си искаш на компа, имаш пойче време да излизаш с фр, но аз вече чакам с нетърпение да дойде 15 септември. откакто съм почнала училише всяко лято ми е писавало и ми се е ходило на училище. просто защото в училище ти минава по бързо времето, виждаш се с фр, спиш през часовете :D и какво ли още не!!!

Heili
08-27-2006, 17:05
Aз го чакам за да видя новия клас

~*~OtK@4eN@t@_M@Ck@~*~
08-27-2006, 17:20
az neiskam da idva :-D ne iskam da svur6va vakanciqta 6oto i q izkarvam pove4e ot xtra :wink:

charli_f
08-27-2006, 17:33
:twisted: зайчета... :-D помня когато бях аз зайче УЖАС поне първия месец само те базикат... :|

tedy_girl
08-27-2006, 17:41
Аз ще съм заек, но не се плаша ного от това, имам сведения, че тероризират най-вече момчетата, така че почти не се притеснявам. А иначе нямам търпение да идва учебната година, ще бъда в нова обстановка, сред нови фора /почти/ и така. Забавно :)

Nofacenoname
08-27-2006, 18:15
Ми от една страна през ваканцията си стоиш колкот си искаш на компа, имаш пойче време да излизаш с фр, но аз вече чакам с нетърпение да дойде 15 септември. откакто съм почнала училише всяко лято ми е писавало и ми се е ходило на училище. просто защото в училище ти минава по бързо времето, виждаш се с фр, спиш през часовете :D и какво ли още не!!!
Same... :D

vivito
08-27-2006, 22:00
i DA i Ne..da-zashtoto shte sam na novo mqsto s novi uchilteli i nov klas..i absoliutno vsichko shte e razlichno,zashtoto shte sam v drug grad.Ne-zashtoto starite mi priqteli shte mi lipsvat i se strahuvam da ne se padna sys nqkoi naduti plovdichanki v edin klas i da ne se spogodq s nikoi ..zashtoto mn mn ne moga da si dyrja ustata zatvorena.

blood_dodo
08-27-2006, 22:07
хах. Ако има някой от 4та ЕГ то той ме знае... Миналата година изядох морковите. Цялата първа седмица карах на моркови и люти чушки :) Към края на седмицата влиза един фр (Момчил) и тероризира съученик:
-Аре, де. Всички ядоха, само ти остана.
В тоя момент влизам с подчертано тежкарска походка:
-А за мене няма ли?
Той (Момчил) се смее:
-Не, ти ми изяде морковите, повече не ти трябват.

8ми клас ownz

Novkov
08-28-2006, 05:36
Сега се юркате да ходите после се юркате, че не искате да ходите.. как да Ви разбере човек...

FlowerinesS
08-28-2006, 08:03
Ми от една страна през ваканцията си стоиш колкот си искаш на компа, имаш пойче време да излизаш с фр, но аз вече чакам с нетърпение да дойде 15 септември. откакто съм почнала училише всяко лято ми е писавало и ми се е ходило на училище. просто защото в училище ти минава по бързо времето, виждаш се с фр, спиш през часовете :D и какво ли още не!!!
Аха :D
И аз си чакам с нетърпение 15-ти:
1.защото искам да си видя новия клас,учителите,даже всички ученици на новото ми училище искам да ги видя :-D
2.защото много ми се ходи да си купувам учебници,красиви тетрадки,химикалчета-цветни,обикновени,моливи,б окати,лепила,ранички,несес ерчета,разни дрешки,1-2 костюма и т.н.... :-D
3.защото дори ми се учи :!: :-D

Сериозно,нямам търпение да си седна на чина..тази атмосфера в клас много ми харесва..да ме изпитват,да излизам на дъската,да си демонстрирам знанията :-D

Броя си дните до 15-ти!

Нели
08-29-2006, 12:46
зайчета,чакате ли 15 септември с нетърпение или по скоро не искате да идва.
аз лично с нетърпение чакам да видя новия си клас.а вие????
НЕ ИСКАМ ДА ИДВА 15 СЕПТЕМВРИ!!! [-X

Lorein
08-29-2006, 13:18
Ох, и на мене ми се ходи на даскало вече. Винаги става така. В края на ваканцията нямам тъпения да свърши. И обратното - като сме на даскало :arrow: искам ваканция :-D А особено тази година ще е вълнуваща - всичко ново ( училище, даскали, съученици и т.н. ) Само едно нещо ме притеснява :arrow: нали все пак съм зайче, ще има да ям моркови... :lol: Но и това ще отмине, пък и нали все пак ще имам още 4 години да си го връщам :lol: :mrgreen: Иначе както вече някой спомена, обичам и предучилищната атмосфера - купуване на всичко необходимо за даскало. Просто ме кефи :D

Slave4You
08-29-2006, 18:15
даааааа нямам търпение.нямам търпение да си видя новия клас.нямам търпение да си видя новото даскало.нямам търпение да видя новите даскали. абеееее НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ !!!!

`Death`Whore`
08-29-2006, 18:17
Омръзнахте ми, тъпи 14 годишни! Преди малко писах в темата за зрелостта...определено сте зрели хора! Мислите и говорите само за това. Да не говорим, че уж имате милиони приятели, но явно не ви стигат. Бебета.

Тиара
08-29-2006, 19:17
Ох, и на мене ми се ходи на даскало вече. Винаги става така. В края на ваканцията нямам тъпения да свърши. И обратното - като сме на даскало :arrow: искам ваканция :-D А особено тази година ще е вълнуваща - всичко ново ( училище, даскали, съученици и т.н. ) Само едно нещо ме притеснява :arrow: нали все пак съм зайче, ще има да ям моркови... :lol: Но и това ще отмине, пък и нали все пак ще имам още 4 години да си го връщам :lol: :mrgreen: Иначе както вече някой спомена, обичам и предучилищната атмосфера - купуване на всичко необходимо за даскало. Просто ме кефи :D
Ой, драгата ми съученичка... Ох, Мими кво да ти кажа... И на мен малко ми стане скучно по-цял ден да мързелувам... Но съм малко изнервена за началото на НОВАТА учебна година. И си нямаш и на предства колко много ще ми липсвате хора! Ти и всички останали! Целия ми стар клас... Просто мн ви обичам хора! Ама да им е гадно на всички по-големи- на мен ми е кеф, че ще съм зайче! И ще съм едно от ония зайчета- черни, дето са супер уроди, слушат метъл и не се обличат с полички тип коланче и блузки сантиметър на сантиметър дето едвам скриват някой части, натъпкани със силикон... Аре на морковите и зелето! \:D/

Lorein
08-29-2006, 20:00
Ох, и на мене ми се ходи на даскало вече. Винаги става така. В края на ваканцията нямам тъпения да свърши. И обратното - като сме на даскало :arrow: искам ваканция :-D А особено тази година ще е вълнуваща - всичко ново ( училище, даскали, съученици и т.н. ) Само едно нещо ме притеснява :arrow: нали все пак съм зайче, ще има да ям моркови... :lol: Но и това ще отмине, пък и нали все пак ще имам още 4 години да си го връщам :lol: :mrgreen: Иначе както вече някой спомена, обичам и предучилищната атмосфера - купуване на всичко необходимо за даскало. Просто ме кефи :D
Ой, драгата ми съученичка... Ох, Мими кво да ти кажа... И на мен малко ми стане скучно по-цял ден да мързелувам... Но съм малко изнервена за началото на НОВАТА учебна година. И си нямаш и на предства колко много ще ми липсвате хора! Ти и всички останали! Целия ми стар клас... Просто мн ви обичам хора! Ама да им е гадно на всички по-големи- на мен ми е кеф, че ще съм зайче! И ще съм едно от ония зайчета- черни, дето са супер уроди, слушат метъл и не се обличат с полички тип коланче и блузки сантиметър на сантиметър дето едвам скриват някой части, натъпкани със силикон... Аре на морковите и зелето! \:D/

Ти чакай малко, Адрито току-що се регистрира. Ще й кажа да пише тука. 7б ще превземем форума - :lol: :lol: :lol:

bill_schrei
08-29-2006, 20:06
Охо съученици-бивши и настоящи...как сте бе?
По темата :roll: ми...чакам 15 (или 11) с нетърпение и търпение :-k защото хем ще ми липсва излежаването (любимото занимание) , хем искам да си видя новия клас що за стока е...абе да идва пък да стаа каквото ще :mrgreen:

Lorein
08-29-2006, 20:08
Охо съученици-бивши и настоящи...как сте бе?
По темата :roll: ми...чакам 15 (или 11) с нетърпение и търпение :-k защото хем ще ми липсва излежаването (любимото занимание) , хем искам да си видя новия клас що за стока е...абе да идва пък да стаа каквото ще :mrgreen:

Ха, ама каква съм гадателка. И ето, че и тя дойде :mrgreen:

danichka
09-10-2006, 15:57
Do Vivito:
Az sym ot Plovdiv i shte ucha v Eg Plovdiv -nemski ezik,a ti kyde?

cecko_boy
09-10-2006, 19:09
purvo se napiaa na 15ti - 4e mi e rd-to poslee nqqm turpenie da doide 18 shtoto shte poburkvam daskalite eiiii ................ kuponaa e vajen

XePouH
09-10-2006, 19:15
Охо съученици-бивши и настоящи...как сте бе?
По темата :roll: ми...чакам 15 (или 11) с нетърпение и търпение :-k защото хем ще ми липсва излежаването (любимото занимание) , хем искам да си видя новия клас що за стока е...абе да идва пък да стаа каквото ще :mrgreen:
и ти ли ще си подготве в мойто даскало

az_slunceto
09-10-2006, 19:48
:twisted: зайчета... :-D помня когато бях аз зайче УЖАС поне първия месец само те базикат... :| taka si pravasi =D> mnogo e gadno :evil: a vie zai4eta kvo 6te kajete iskate li novata u4ebna godina da idva. :mrgreen:

BeBencEto
09-11-2006, 11:40
chakam chakam :mrgreen: nqmam turpenie!!!! shte bude adski vesel den :-)

BeBcHeTo
09-11-2006, 13:27
Сега се юркате да ходите после се юркате, че не искате да ходите.. как да Ви разбере човек...
верно си е :P

DoPye
09-11-2006, 14:01
леле зайците баце

DoPye
09-11-2006, 17:12
поздрав за 15 септември
click (http://www.vbox7.com/play:f98c36c2)

09-12-2006, 08:20
В мойто даскало още от първи :lol: миналата година аз бях заек и ни разпукаха с моркови и зеле,така че който е зайче в НФСГ да знае само,че се е пецакал ЯКООО особено ако е к4 или к5 :lol: те учат и следващата година от първи Септемри :twisted:

did1ls
09-12-2006, 08:30
Сега се юркате да ходите после се юркате, че не искате да ходите.. как да Ви разбере човек...
I az taka

Lorein
09-15-2006, 12:25
Охо съученици-бивши и настоящи...как сте бе?
По темата :roll: ми...чакам 15 (или 11) с нетърпение и търпение :-k защото хем ще ми липсва излежаването (любимото занимание) , хем искам да си видя новия клас що за стока е...абе да идва пък да стаа каквото ще :mrgreen:
и ти ли ще си подготве в мойто даскало

Дам... тя е в моя клас... :mrgreen:
Ох, некса папах моркови... :lol: Обаче бяха мн вкусни... :mrgreen:

Lorraine
09-15-2006, 12:51
Омръзнахте ми, тъпи 14 годишни! Преди малко писах в темата за зрелостта...определено сте зрели хора! Мислите и говорите само за това. Да не говорим, че уж имате милиони приятели, но явно не ви стигат. Бебета.Много сте мила!

09-15-2006, 13:58
ei death wor mlakwai ma marsho

macka123
09-15-2006, 14:07
15 мина супер
запознах се със супер много нови и готини хора
попаднала съм в мн луд клас
цял ден се смея
мн добре си прекарах