PDA

View Full Version : Tolkova mnogo li sbyrkah?



BorN_To_SuFFeR
08-27-2006, 17:39
Izvinete 4e vi postvam tova no imam nujda da kaja na nqkogo...
Problema si ima predistoriq.Qnuari mesec stanah priqtelka s edno momi4e ot u4ili6te,zaedno hodehme po systezaniq za6toto tova be6e ne6toto koeto nai-mnogo ni sblijava6e.I vsi4ko be6e dobre dori pove4e ot dobre.I taka nqkolko meseca:)Stanahme nai-dobri priqtelki i kogato svyr6ihme u4ili6te prodyljihme da izlizame vypreki 4e az nakraq na lqtoto zaminavah za sofiq da u4a.Edna sybota se bqhme ugovorili da izlezem no az zakysnqh mn i tq se razsyrdi...Sled tova se vidqhme i az i se izvinih no li4e6e 4e tq ne mi e prostila.Na drugiq den pak se ugovorihme da se vidim i az obe6tah da ne zakysnqvam i naistina bqh to4na no tq taka i ne doide.Posle razbrah 4e tq e izlqzla s drugi neini priqteli.Syana mi mn kofti i v pyrviq moment adski se qdosah na detskata i postypka i kazah ne6ta koito ne misleh naistina no v onzi moment ne misleh trezvo.Nz kolko sym q naranila no i ne me interesuva6e(pone togava).Sled sedmica na men mi mina qda i bqh gotova da zabravq za slu4iloto se i i se izvinih no tq ne prie izvinenieto.Minaha 1-2 sedmici i otnovo se vidqhme no ne govorihme.I taka blizo mesec i polovina ne si govorim.Tolkova mn li q naranih? :(

ProstoAz
08-27-2006, 17:44
На колко години сте?
Ясно е колкот държите (и ти, и тя) на вашето приятелство, след като се карате за такива глупости. :?
А колко си я "наранила" - обади и се, вижте се, поговорете, ние не можем да отгатнем. :wink:

koalka
08-27-2006, 19:26
Честното ми мнение е че не и пука толкова за теб щом постъпва така.

come_clear
08-27-2006, 22:29
при мен е нещо подобно.ами мисля че си я наранила,но също така мисля,че ни също се чувстваш гадно.само гледай да намериш начин да поговориш с нея и да й обясниш защо си казала онези неща. И се надявам да не се подминавате като пътни знаци,както е положението при мен.

NaDuFcHe
08-27-2006, 22:48
Kakvo po-tochno si i kazala..Nemoje taka da kajem nie dali si q naranila pogovori s neq izvini i se ako mislish che e nujno i taka.>no naistina shtom se karate za nqkakvi zakusneniq i tn gluposti nemoslq che shte izleze priqtelstvo ot vashto

08-28-2006, 14:22
Ами значи и според мене явно не държите достатъчно една на друга на мене много пъти ми се е случвало дори приятелките ми да не идват или да закъсняват много както и аз понякога съм правила но никога не е било повод да се разделяме. Ако искаш да се разделиш с някого винаги ще намериш причина но не е там работата щом сте пр. можете да си простите всичко ама щом тая пичка се прави на луда за едното нищо много ме извинявай ама не е точно най-добрата ти приятелка.. Въпреки това ти пожелавам успех дано да сте заедно пак... :roll:

aliq
08-28-2006, 23:09
spored men tvoqta priqtelka mn detsko e postapila,zaradi edno zakasnenie ne e trqbvalo da si razvalqte cqloto priqtelstvo [-X