PDA

View Full Version : priziv



Paduan`
08-27-2006, 18:33
moq chalgarchetata da si slushat Planeta .. i da ne prevrushtat HOUSE-a v komersialna muzika !!!

idvashe mi da se samoubiq kato nabludavah kak Lucky You ot parche , deto se vurti po po-underground diskotekite stana nai-banalniq track , deto go vurtat i po kruchmite i lafkite po Kiten i taka natatuk

SINI_KRILE_M
08-27-2006, 18:56
bez komentar. :-({|=

hamilcar
08-27-2006, 19:02
LOCK по-добре Delete

Mo6no
08-27-2006, 19:06
Всеки има правото да слуша каквото си поиска.

IdiOtKa
08-27-2006, 19:22
е нека ги слушат ни се пак да ги обсадим .... да им се порадваме малко ! акои тва вече не може ..тц тц ... тва е форум място за обсъждане и може си обсаждаме каквото искаме .....:)

иначе съм напълно сагласна по темата .... щото по тоя начин не само че намразваш "чалгарчетата" ми и песента почва да те дразни ... поне аз така мисля ...

Sophie
08-27-2006, 19:45
Hали се сещаш, че не можеш да забраниш на някого да слуша един или друг тип музика, тя да не е резерве за "по-разбиращите" случайно. След като някой е открил, че това примерно е музиката която му дава настроение и е най-подходяща да "избухне" в дискотеката, или да и се наслаждава сам в къщи, не смятам, че това би направило тази музика комерс. По-популярна - да, но комерсът е друго нещо. За мене примерно Lucky you ще си остане химна на лято 06 и ще я свързвам с вълшебни спомени, независимо дали ти позволяваш да я слуша по-широката аудитория.

Paduan`
08-27-2006, 22:09
da ti eba i posta na tebe SINI_KRILE_M .....
tva si e tochno suvsem normalna tema , dosta po-dobra ot DAITE MI LINK ZA EDI KOQ SI PESEN
:smt013


Sophie , davam ti edin primer : specialno za taq pesnichka me otvori edin priatel det si slusha house mnoooogo predi da doide lqtoto ... i otiva drug priatel na more (toi si pada po ivana,gergana,milana) ... i se vrushta : male mnogo qka pesen .. svali si q ...