PDA

View Full Version : Za imunnata sistema



Kobe
08-27-2006, 20:15
Здравейте!

Чела съм много хубави мнение в този клуб и затова сега когато аз имам нужда от мнение се обръщам към вас. От 4 месеца започнах една работа, при която се редуват и дневни и нощни смени. Забелязах, че с течение на времето организма ми отслабва от рязката смяна на режима. Спя през деня, а ве4ер съм на работа. Често ми се налага да пия кафе и кола и т.н. Все неща вредни за организма. Освен това за 4 месеца боледувах сериозно 2 пъти и вече ми писна от лекарства и от болнични. Затова се обръщам към вас с надеждата, че има някой, който да може да ми препоръча някакжо средство за подсилване на имунната система. Аз определено се нуждая от нещо такова. Още съм на 20 и не искам да създавам проблеми на организма си отсега. Препоръчайте ми някакви продукти, билкии, витамини или нещо конкретно създадено за имунната система. А ако има някой, който е имал подобен проблем и сподели, ще е още по-добре. Благодаря ви!

SINI_KRILE_M
08-27-2006, 20:34
Zdravei!razbiram problemyt ti.i hubavoto e 4e znam kakvo to4no 6te ti pomogne.kupi si burkan hubav i 4ist p4elen med.ot nqkoe selo ili ot 4ovek koito si proisvejda. posle namira6 kolkoto se moje po-4isto krave,ov4e ili kakvoto moje6 maslo.nai-dobre ot nqkoii koito si ima krava.ako li pyk ne moje6 i ot magazina da si kupi6.posle vzema6 bademi(v kraen sku4ai moje i orehi, a o6te po0dobre e i bademi i orehi) i vsi4ki tova go umesva6.po edna lajica na den sutrin na gladno i ti e dostata4na.GARANTIRAM TI!!!USPEH!!!

08-27-2006, 20:37
nz kolko polezna shte sym ti,no vse pak...Predi sedmica-dve se 4uvstvah mn zle,vse edno vseki moment shte se stropolq na zemqta,nqmah sili za nishto.Kupih si ot aptekata vitamini-Multi tabs(ne sa skype,nqkyde po 15 stotinki ednoto jap4ence),vzeh si 10 borq za 10 dena,piqt se po 1 na den;vzeh si i Multivitamini na SupraVit,ot tqh pih po 2 na den.Za 10 dena imahse efekt.Sega sym mn po-dobre,no sprqh i rabota,de!Starai se da si poo4ivash pove4ko!:)Kysmet i dano sym ti pomognala:)