PDA

View Full Version : Мисъл, която ви харесва...?



ice^girl
08-27-2006, 20:44
Здравейте на всички! Тъкмо си стоях пред компютъра и се мъчех да се сетя за една фраза, която много ми харесваше и не можах да се сетя, но ми хрумна друга идея. Нека тук всеки да напише фраза или мисъл, която му харесва.
редно е аз да започна първа: "Никога не се разделяй с усмивката си, дори когато ти е тъжно... Откъде да знаеш - може някой точно в този момент да се влюби в нея..." Когато ми е тъпо за нещо и се сещам за това, някак си ме мотивира :)
Е сега е ваш ред... мисля, че ще се получи интересна темичка :P

priti_kiti
08-27-2006, 20:47
Амии любимите ми са...

"Не плачи, ако Слънцето залязва в края на деня, защото сълзите няма да позволят да се наслаждаваш на красотата.."


"Има удари, които понасяме. Има болка, която търпим. Има спомени, които отнасяме в нощите когато не спим, защото има обич, която намираме, но не можем да споделим.. "


"Мисли това,което искаш!
Говори това,което мислиш!
Прави това,което говориш!
ВЯРВАЙ В ТОВА,КОЕТО ПРАВИШ!"

ProstoAz
08-27-2006, 20:50
Много са, но може би любимата ми е в подписа - вече съм я позабравила, сега ще си я прочета като си постна мнението, но мисля, че щом не съм си сменила подписа вече 2 години - това ще да е нещо хубаво... :lol:

danger_love{F}
08-27-2006, 21:01
Бъди доволен в недоволството си.
Бъди радостен в скръбта си.
Бъди весел в непостижението си. Постижението за един е непостижение за другиго, а непостижението за другиго е постижение за тебе

party_girl
08-27-2006, 21:05
може би фразите,които най-много ме кефят са:

"Аз нямам нужда от приятели, които повтарят всеки мой жест: това прави много по-добре моята сянка"

"Да обичаш дълбоко значи да забравиш себе си"

"Човек не е ревнив, когато обича, а когато иска да бъде обичан"

"Колкото си по-открит, толкова си по-добра мишена!"

"Един ден ще ме попиташ кое е по важно - ти или животът ми? Аз ще кажа - живота ми и ще си отидеш без да знаеш, че ти си моят живот"

"Всеки знае, че ще умре някога... И живее спокойно, защото някога е като никога. Кажи му обаче: утре..."

"Сладкото не е така сладко без горчивото."

"Любовта е отговорът - но докато чакаш за отговора, сексът задава някой доста добри въпроси"

"Ако нямаш врагове, значи не си постигнал нищо в живота"

"Огънят в сърцето изпраща дим в главата"

"Приятел е този, за когото бих умрял. Любим е този, за когото живея"

"Смей се и светът ще се засмее заедно с теб; плачи и ще плачеш сам"

"При секса е като при картите. Ако нямате добър партньор, трябва да имате добра ръка"

"Животът е болест, предавана по полов път"

"Не върви пред мен, може да не те последвам. Не върви зад мен, може да не те водя. Върви до мен и ми бъди приятел"

"Ако можех да свалям по една звезда всеки път, когато си ме карала да се усмихна, цялото вечерно небе щеше да е в ръката ми"

взех ги от един сайт и всичките са цитати,но не мога да кажа кой какво е казал
съжалявам

gery_to
08-27-2006, 21:17
"Gospod vinagi otgovaria na molitvite ni,no poniakoga negoviqt otgovor e NE ! "

"Vuprosut ne e da se ojenish.Trudno e da ostanesh jenen! "

"Da obichash niakoi koito nemoje da bude tvoi e bolest,koiato samo smurtta moje da izlekuva! "

"Chovek ne obicha istinski,ako ne obicha vechno! "

"Kogato surcata se razdeliat niama smisal racete da ostaviat edna v druga! '

"Dokato sme jivi,shte se nadiavame! "

"Po-dobre e da si obichal i da si zagubil,otkolkoto nikoga da ne si obichal! "

"Nikoga ne plachi za neshto,koeto ne plache za teb|! :!:

macka123
08-27-2006, 21:22
живей така,че щом умреш и дявола да ти запали свещ!

dodo
08-27-2006, 21:26
Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса. :?

summer_04
08-27-2006, 21:38
na nqkoi podpisa mu be6e ne6to ot sorta na:kogato obi4a6 nqkoi,obi4ai go ,kogato nai-malko go zaslujava,za6toto togava toi ima nai-golqma nujda ot lubovta ti!nz mng mi haresva!:)

Obitax
08-27-2006, 21:50
Misalta deto nai me kefi e v podpisa mi :)

The Interceptor
08-27-2006, 21:54
Ако човек не открие нещо за което си струва да умре, той не заслужава да живее

Можеш да промениш земята, но не и небето

И най-дългото пътуване започва и завършва с една крачка

Sunny_stz
08-27-2006, 22:08
Това, което прави живота щастлив, е не да правиш нещата, които харесваш, а да харесваш
нещата, които трябва да правиш!

Добродетелта се състои не в това, да се въздържаш от порока, а в това да не го желаеш.Добродетелта е музика, а живота на мъдрия – хармония.


Не поглеждай назад към миналото и не съжалявай 4е си е отишло.И не се тревожи за бъдещето което ще дойде.Живей в настоящето и го направи толкова хубаво ,4е да си струва разбитото
сърце!

Богати са онези, които имат приятели. Но, който търси приятел без недостатък, ще остане сам.

Любовта не е любов....която се променя,когато се намерят промени.Когато живота стане труден,когато нещата се променят....истинската любов ще си остане същата!

Novkov
08-28-2006, 05:24
"Усмихвай се докато имаш зъби"

"Когато се раждаш всички се смеят само ти ревеш, направи така, че, когато умреш всички да реват само ти да се смееш"

"Мисленето уврежда здравето" =D>

CutiE
08-28-2006, 06:44
"На живота винаги може да се добави още малко захар,без оба4е да се забравя,4е понякога сладкото гор4и" :wink:

yomadedi
08-28-2006, 08:44
Cuz' you never now what you have untill it's gone! Тва ми е любимата

shtampata
08-28-2006, 08:45
Не е важно къде зимуват раците...важното е ракията да е кайсиева! 8)

Elektra_x
08-28-2006, 09:57
"Последен миг и аз не спя..."

fake
08-28-2006, 11:02
Който копае гроб другиму, намира къртица.
запазена марка, никой да не го ползва моля :mrgreen:

RudeBunny
08-28-2006, 13:01
'В мисълта за смъртта има нещо утешително.Фактът,че може да умреш утре,те кара да цениш живота днес!'

'Sometimes you feel something you can`t explain..maybe it`s hurt.. but you keep fighting.. until you DIE !'

Който обича,той не забравя.
Който забравя,той не обича.
Който обича,а после забравя,
той е забравил как се обича!

и една от любимите ми ...
'Смърт преди смъртта.Почти я постигнах...Да бъдеш жив за другите.. за себе си.. да бъдеш мъртъв!'

luschka
08-28-2006, 13:21
Мисълта, която е на подписа ми е любима. Имам и още, които ми харесват:
"Don`t dream your life, live your dreams."
"Aко съдбата се обърне срещу теб, толкова по-зле за нея."

luda`flirtajika
08-28-2006, 16:10
"Когато се раждаш всички се смеят само ти ревеш, направи така, че, когато умреш всички да реват само ти да се смееш"

podpisa na Nadelina,podpisa na Obitax i moq podpis-e tva sa frazite,koito haresvam

patty_ncet0
08-28-2006, 18:09
mn me kefi taq ot potpis4eto mi s16to i :
"kogato ima tolkova samotni egoisti4no e da si samoten sam"
s16to taka:"nikoi 4ovek za kakvoto i da e prod1ljitelno vreme ne moje da e s edno lice za sebe si drugo pred okolnite bez nakraq da se ob1rka koi obraz e istinskiq"(ne s1m sigorna dali citata e absoliutno to4en)

08-28-2006, 18:35
eto o6te nqkolko qki misli:
"В истината има повече красота, дори когато красотата е отвратителна."
Джон Стайнбек
"Ако на човек може да му се вярва договор не е необходим, ако не може да му се вярва - договорът става излишен!"
Джон Пол Гети
"Скромността е за тези, които нямат други качества."Аня Пенчева
"Ако поне за миг мислиш за мен така, както аз мисля за теб, то бъди сигурна, че ще се срещнем отново."
Мигел де Сервантес Сааведра "Дон Кихот"
"Може да си само една личност на света, но за една личност си целия свят."Паулу Коелю "Алхимикът"
"Ти виждаш нещата и питаш "защо?". Аз мечтая за неща, които никога не са били и питам "защо не?""
Джордж Бърнард Шоу
"Когато често се срещаме с дадени хора, те стават част от живота ни. И като станат част от живота ни, започват да се опитват да го променят. И се сърдят, когато не правим това, което те изискват от нас. Понеже всеки си мисли, че знае как другият трябва да живее живота си, но всъщност никой не знае как трябва да живее своя собствен."
Паулу Коелю "Алхимикът"
"Любовта не се състои в това двама души да се вторачат един в друг, а в това те да гледат в една посока."
Антоан дьо Сент Екзюпери

"Има две трагедии на този свят:едната е да изгубиш копнежа на сърцето си,а другата -да си го върне6 обратно"Джордж Бърнард Шоу

маи малко се поовлякох(доста дори)за което sorry:)

Boot
08-28-2006, 19:30
"Бъди прекрасна и мълчи"

"Когато кажа "отказвам се" имам предвид, че ще опитам пак."

Иначе са супер много... не ми се пишат...

_MuCKa_
08-29-2006, 12:51
Мммм тази мислъл много ме кефи:

-=Изсмуквай всичко от жовота и казвай: "За мига живей". Премахвай всичко що ти пречи, люби, обичай и владей!=- :D :D :D :D :smt006

CVETELLINA
08-29-2006, 14:01
моите са много,но за тези се сещам в момента,и май те са ми най-на сърцето..:}
:arrow: "Цялата значимост на живота се състои в магията да си необходим на един-единствен човек!"
:arrow: "Смърт преди смъртта.Почти я постигнах...Да бъдеш жив за другите.. за себе си.. да бъдеш мъртъв!"
:arrow: "Не винаги може да се побеждава, но стремежът трябва да стои над ВСИЧКО!"
:arrow: "Който не си въобразява много за себе си, той е по-добър отколкото си мисли"
:arrow: "Какво е любовта!?
Срещнах на улицата един влюбен млад бедняк. Шапката му беше стара, палтото-износено, водата проникваше в обувките му, а звездите в душата му."
:arrow: "Приятелите,на които можеш да се обадиш в 4 сутринта,са тези,които имат значение!"
:arrow: "Всяка жена може да легне,но не всяка може да стане с достойнство!"

Ziezi
08-29-2006, 16:10
Чак любими не,но ми харесват тези:

"Не е важно от къде идваш, важното е накъде отиваш"-Фридрих Нищше

"Който сее вятър ще пожъне буря!"

"След пълното отчаяние, следва пълно безразличие!"

"Злото зло не го хваща и доброто добро не вижда!"

"Най-висшата форма на доверие е ПРОВЕРКАТА!"

"Няма значение какво говорят хората зад гърба ти, важното е като се обърнеш-да млъкнат!" Фр. Нищше

"Когато погледнеш в бездната, бездната също поглежда в теб!" Фр.Нищше

"По-добре господар в ада, отколкото роб в рая!"

"Ако не можеш да губиш значи си роден за лидер!"

"Слабите се стремят към порядък,силните владеят хаоса"

nikol_pcd
09-04-2006, 11:59
1 Единственото нещо, което 4овек пропуска, е онева което не е опитал!
2 Кво ти пука кво говор зад гърба ти нали жървиш пред тях!Нека гледат гъза ти!
3 лубовтта е като живак в ръката.Разпериш ли пръсти,ще я удържиш.Свиеш ли ги,ще ти се изплъзне!(дороти паркър)
4 нау4и правилата за да знае6 как да ги нару6ажа6!
5 "Успехът е жупрос на късмет"казал провала
6 пове4ето хора са толкова 6тастливи колкото са ре6или да бъдат!

Boot
09-04-2006, 12:01
Животът е като зебра: черна линия, бяла линия, черна линия, бяла линия и накрая - гъз!!