PDA

View Full Version : Strah ot iznevqra



Strah ot iznevqra
08-27-2006, 20:47
Dnes skysah s priqtele mi s koito sme zaedno ot 10 mes... poneje toi ne e v moq grad (ne sme se vijdali ot 1 mes. i ne se znae koga shte si doide..pustiq football)i naposledyk zapochna da pravi izdynki (da si chati s nqkvi kurvi) vidqla sm mnogo ot neshtata koito e pisal i kogato go hvana i procheta syceto mi se kysa... predi ne beshe takyv.... i sega shte umra ako razbera che e s druga napravo se razkysvam ot vytre... no ne moga da prodyljavam s tova zashtoto v poslednite 2 meseca toi se dyrji mnogo gadno s men... ne izdyrjam kakvoto i da napravq?? ako sme skysali pak mi e gadno i ako sme zaedno syshto zashtoto chuvstvam che shte mi izneveri (ako veche ne e fakt) vyv vsichki sluchai mi e gadno, a bezkarino mnogo go obicham i ne iskam poveche da se unijavam pred nego zashtoto mi se kachva na glavata... daite mi syvet molq vi :smt005 :smt005 :smt005

malka_kukla
08-27-2006, 20:53
mila,mnogo sujjalqvam 4e taka stava ponqkoga.ne se natujavai molq te!ako misli6,4e si napravila vsi4ko vazmojno za da ne skusate,a toi vapreki tova e produljil da te unijava,nai dobre zabravi za nego,trudno e,znam,no vremeto lekuva vsqka bolka.6te si nameri6 nqkoi,koito da ocenqva 4e te ima,koito da se otnasq dobre s tebe i ti da se 4uvstva6 otli4no.ne si zaslujava vseki den da strada6 za nego,a na nego da ne mu puka za ni6to,i vapreki 4e ste skusali,ako toi istinski te obi4a 6te se varne pri tebe i 6te ti se izvini.ako ne,zdrave da e !uspeh mila!!!!

ProstoAz
08-27-2006, 20:55
Футболист-верен - не познавам. :lol:
Но не го взимай на вътре. Ако не ти харесва положението с него, тогава го забрави, не е толкова трудно. :wink:

babi_girl
08-27-2006, 20:56
Spored men trqbva da go zareje6 6tom ne ti e hubavo s nego, nqma smisyl da ste zaedno. a i shtom mu nqma6 doverie.... po dobre go zareji, shte nameri6 nqkoj na kojto 6te moje6 da se doveri6 i da znae6 4e nqma da te predade

gery_to
08-27-2006, 20:57
Po dobre e che si teglila chertata!Futbolistchetata sa taka mila,tiah vseki gi haresva,te se vazgordiavat i zabraviat za nas-priqtelkite im!

Mike-Jones
08-28-2006, 01:10
vsi4ki stanaxa futbolisti v bg riq mislq i az ot utre i az da sum da eba neshtasnicite tova ne se kazva futboliste ednite futbolisti dugite manekenkii ei palqci

koalka
08-28-2006, 08:47
Добре,че сте се разделили,защото щом си видяла какви неща си е писал и явно не са били много приятни.Според мен той е бил близко до изневярата,но както каза ти може и вече да е била факт.Не се измъчвай заради него,на него явно въобще не му пука.Има ли смисъл?Забрави го.

ZaViNaGi^nEsHtAsTnA
08-28-2006, 15:30
Мисля че сще е по добре да се разделите хем той е далеч хем се измачваш ако скъсате ще ти е гадно известно време и ше ти мине докато си с него ще се измачваш постоянно и ще страдаш ако разбереш че си има друга мисля че е най добре да прекаснеш връзката ви .

ninsy
08-28-2006, 15:36
Футболист-верен - не познавам. :lol:
Но не го взимай на вътре. Ако не ти харесва положението с него, тогава го забрави, не е толкова трудно. :wink:
и аз такива не познавам,но може да има и някой друг :)

zoben_pitbul
08-28-2006, 21:47
Е той почти ти е изневерил,даже може вече и 100% да го е направил.Щом си пише с курви и все пак е с теб го остави само с писането с курви,това е решението според мен.

iiirish
08-28-2006, 23:49
това са те "връзките от растояние" :-k пълна простотия и губене на време!

koalka
08-29-2006, 06:49
това са те "връзките от растояние" :-k пълна простотия и губене на време! Не можеш така да кажеш.Ако двама души се обичат истински не е простотия.И какво ако обичаш да кажем едно момче силно и чакаш всекимиг за да се видите,ще му кажеш нещо от сорта на:"късаме защото това е простотия и с теб си губя времето"?Това ли би му казала?

RAWRRR
08-29-2006, 07:13
Замисляла ли си се той защо изобщо да остава с теб?!..ти даваш ли му нещо изобщо?!..как така не се виждате един месец а ти очакваш от него да не ти изневерява..ами и той също копнее за топлота и нежност,а ти не му ги даваш..не можеш да го виниш,че ще предпочете някое друго момиче пред теб.

Факта че задява курви,може би означава че секса ви куца,подпрепяно от това което каза че не сте се виждали толкова време.
Затова за да искаш да го задържиш трябва да поддържаш огъня жив.

Страхът от изневяра означава само едно-несигурност,затова си внуши че си много по-яка от курвите и изненадай гаджето си с романтична среща възможно най-скоро!

dEnIsTy
08-29-2006, 07:52
Футболист-верен - не познавам. :lol:
Но не го взимай на вътре. Ако не ти харесва положението с него, тогава го забрави, не е толкова трудно. :wink:
аХхАаАх мерсиии:)...аз пък казва,че има..поне засега :wink:
ам колкото до темата...ти не каза ли,че "днес сте скъсали"а ся някви други схеми..не разбрах:)

iiirish
08-29-2006, 21:33
това са те "връзките от растояние" :-k пълна простотия и губене на време! Не можеш така да кажеш.Ако двама души се обичат истински не е простотия.И какво ако обичаш да кажем едно момче силно и чакаш всекимиг за да се видите,ще му кажеш нещо от сорта на:"късаме защото това е простотия и с теб си губя времето"?Това ли би му казала?

виж какво, драга, писала съм предполагам достатъчно надълго и нашироко в подобни теми! така че като нямаш какво да правиш, вместо да даваш тъпи мнения иди и намери какво съм писала и ще разбереш!

strah ot iznevqra
08-29-2006, 21:37
mersi na vsichki koito se otzovaha na problema mi .... veche ot nqkolko dni ne sm go tyrsila toi me tyrsi za da se opitva da me drazni no ne mu se vryzvam.... v tozi moment nqkva kurva e v kvartirata mu i v tozi moment sigurno pravqt sex... kakto kazaha nqkoi spored men az mu davam vscihko ne ni kuca sexa daje izobshto... vyprosa e che mnogo vreme nqma da se vijdame i kakto vseki myj ne moje da si go zadyrji v gashtite i vie ste pravi TOI NE ME ZASLUJAVA !!! ako pak se sdobrime nqma da ima nikakyv smisyl zashtoto v plovdiv kato si ide pak shte si byde syshtoto.... i samo se chudq na takiva momichetata kato tazi koqto e pri nego za pryv pyt se vijdat i tq e ot drug grad i ostavi da spi pri nego ...kurvenski istorii nqmam dumi.... toi ne e posledniq myj na sveta ... ](*,)