PDA

View Full Version : Zashto jivota e tolkova nespravedliv



babi_girl
08-27-2006, 21:20
Napravo mi ide da se zastrelqm. az sym na 16 godini i naj-mnogo ot vsi4ko mrazq nqkoj da mi kazva kakvo da pravq i kak da go pravq. A mojte roditeli se dyrjat s men kato s bebe. vinagi me karat da se pribiram v 10.30 i samo ako zakysneq malko (2-3min) i stava stra6no: kade be6e? za6to zakysnqva6? ne 4e iskam da obikalqm ulicite po cqla no6t prosto ne iskam postoqnno da si gledam 4asovnika ot strah da ne zakysneq. Ujasno e. Molq vi dajte mi syvet kak da nakaram na6ite da razberat 4e ve4e ne sym bebe i 4e mogat da mi imat doverie (dosega ne sa imali prichini da ne mi vqrvat). [-o< [-o<

Heili
08-27-2006, 21:24
Това е ужасно,нашите са същите само да закаснея с 5 минути и скандала е готов.

BeBcHeTo
08-27-2006, 21:37
I na6te sa taka...ujas

08-27-2006, 21:38
Tui e za vasho dobro ne vijdate li kakvi idioti ima po-ulicite po hubo si stoite vkushti i se radvaite 4e imate roditeli koito vi mislqt dobroto !!!!!!!!!

blood_dodo
08-27-2006, 21:43
то за добро, ама скандал за 3 до 5 мин. закъснение?

C0mIx_Girl
08-27-2006, 23:16
az nqmam problemi v tva otnoshenie.prosto trqbva da im go dokajesh i to ne samo edin put.trqbva postoqnno da im pokazvash che ne si onova malko momichence koeto si bila predi.trqbva da ti imat doverie i da znaqt che ako si po samostoqtelna nqma da sajalqvat za tova..ama ot druga strana moje i da e po dobre che se opitvat da te predpazqt vupreki che ne moje cqj jivot da ti slagat "rozovi ochila" pogovori s tqh kaji im kakvo chuvsytvash i edin savet-nikoga nedei da im kreshtish taka nqma da si pomognesh.kasmet :smt016

Novkov
08-28-2006, 05:34
И вие като имате деца същите простотии ще вършите. Но за 3-5 мин скандал... разбирам за половин, един час

babi_girl
08-28-2006, 08:34
OOOOO polovin chas zakysnenie ne moje da ima. te sled 5-tata minuta pochvat da zvynqt.

AnN_G
08-28-2006, 10:55
Ужас!Много е гадно!И аз точо поради тая причина бях наказана,а дори не бях виновна!Трябваше майката на една приятелка да ни прибере,но жената просто закъсня,а пък и нащте СТРАННО ЗАЩО бяха разбрали че ще се прибера в 22,като аз казах 22:30!И бях наказана да не излзиам до края на месеца НИКЪДЕ,но майка отмени наказанието и вчера излязох навън :-s ,какъв кеф само 8-[ но не си мислете че съм излязла на кафе или нещо подобно-Неееее [-X ,не знам дали и скоро ще се случи това нещо!На всичкото отгоре гаджето ми писа да излезем утре,а аз не знам какво да му кажа,не сме излизали от сумати време!
Така че миличка-не си единствена,даже има и по-зле :-$

sladoled
08-28-2006, 19:34
Абе закъснение от 5 мин не е много, но е важен принципа.Иначе какво става- днес 5 утре10 мин и айде....
Виж нещата от тяхната гледна точка-ако си имаш дете и ти ще се притесняваш.Поговорете, може да стигнете до някакво ново споразумение.Успех! :smt006

zoben_pitbul
08-28-2006, 22:22
А аз какво да кажа,като съм(забележете) момче,също съм на 16,а трябва да се прибирам в 10 и 30!? :smt012 Много е гадно така,поне като закъснея нямам проблем(е,до 20 минути ако е закъснението,после почват да мрънкат дъркелите).Скандали не ми вдигат,ама ме гледат криво и баща ми някой път да каже нещо от сорта на виж часовника с такъв тон сякаш се кани да ме осъди на 30 години затвор без право на обжалване,ама мен ми дреме на х*я.

aliq
08-30-2006, 10:29
dokaji im 4e misli6 i razsajdava6 kato golqm 4ovek

Qnchety
08-30-2006, 11:38
Много съжалявам за това, но все пак се опитай да ги разбереш. Те го правят за твое собствено добро, защото винаги по улицата има хора които нараняват децата и тинейджърите. Но все пак и ти донякъде си права. как може да ти вдигат скандал само ако закъснееш за 5 мин. Но се опитай да им обясниш например, че родителите на приятелите ти ги пускат повечеот теб(което доколкото те разбирам може би е така). и по този начин може и да се решат да те пускат малко повече!!!

NaDuFcHe
08-30-2006, 11:52
Milichka mnogo e kofti tako no trqbva da pogovorish s tqh...Purvo im kaji che veche si na 16 i nqma smisul da se durjat se 1 si na 12...Osven tva im pokaji che si otgoorna primerno ako shte zakusneesh 5-10 min im zvunni da im kajesh da ne se pritesnqvat...I tn...Pokaji im che mogat da razchitat na teb...Nashte bqha sushtite karaha me da se pribiram v 11 obache zaksuenh 2-3 puti te mi se karaha kreshtqha no nakraq razbraha che she se pribirm kogato si iskam i zatova predi da izlqza me pitat v kolko she se vurna i v kolkoto az rehsa no e vajno ako te otpusnat taka da en zakusnqvahs sled chasa koito samata ti si kazala dahje da se pribirash 10 min po rano primerno...

az_slunceto
09-02-2006, 11:57
oxxxxxxxx teq durtite samo pre4at da mu se nevidi pffffffffff :twisted: :evil: