PDA

View Full Version : Skinar metal ..... kakvi ste i zashto ste takiva



NicknameANdPasswORd
08-28-2006, 01:54
Iskam da vi popitam
Tova che ste Skin's ili metali
da ne bi da e shtoto prosto dr nqma kakvo da pravite
shtoto ste syper glupavki ...
Shtoto ste komplexarcheta
i se chydite kak da si izbiete komplexite
I se skrivate zad nqakvi fanelki na MEtalika ... ili neshto ot sorta
ili si praite glavata da izglejda kato tigan na tefal ....
I lepite bg znameto i pochvate da citirate Hitler ....
I vii neznaete zashto go pravite no v typlata se chystvate gotinko
u-a priqteli ... posle vi stava navik
i vie nemoje da kajete zashto no e got ....
I posle pochvate da se biete v gurdite kakvi ste metali ili skinari ...
kak she smachkate edi koi si shtoto e ciganin ili turchin ...
ili kak qko se tresete na nqkakva neopredelena muzika ;) i se chystvate gotinko ... i si kupuvate 1 galon birichka i si q piete ... i vi e mn qko :) Tva da ne e moderniqt nachin da bydesh HiPi v bylgariq :)
Veche golqma moda 1 stane Idiot i shtoot e mnoo originalen 10 staat po golemi idioti v stremeja si da go nastignat !

08-28-2006, 02:56
Пич съм :wink:

Ziezi
08-28-2006, 05:14
Гласувах скинар,въпреки че вече почти не съм(на външен вид)....Хитлер никога не ме е интересувал,главата ми не е,като тиган....

Novkov
08-28-2006, 06:18
Нещо доста различно :lol: Иначе адска тема =D>

Mo6no
08-28-2006, 06:21
Станах метал след като се запознахсъс сатаната.Той ми отвори очите за много работи. Сега всяка сутрин си пия кафето с него.

металмен
08-28-2006, 08:01
да аз също съм метал. мнооо съм запален по блек метала.
произлязъл от шарените дискотеки на китна Норвегия, блек метълът разцъфтява като весел слънчоглед сред музикалните ниви, като изтупва Рогатия от нафталина и довежда сатанизма, екстремността, злостното музициране и бутафорията до нови, небивали висоти !

И като истински металист спазвам 666 правила:

1. Не бъди обратен.
2. Бъди "як".
3. Всички не-металисти, kоито не са "яки", са обратни.
4. Бъди мрачен.
5. Бъди зловещ.
6. Ако можеш, бъди едновременно мрачен и зловещ.
7. Чупи разни неща, докато си мрачен и зловещ.
8. Когато си на концерт, не се забавлявай. Стой мрачно със скръстени ръце.
9. Прави всичко, описано по-горе, като същевременно отричаш организираната религия във всичките й форми.
10. Никога не казвай, че ти харесва само "якия период" на Корозия, ако те питат дали харесваш Корозия. Вокалистът на Корозия се казва Ганьо Куршумов.
11. Не си играй с плюшени неща, освен ако под "играя" не се разбира "изгарям на клада".
12. Никога, никога, при никакви обстоятелства не произнасяй изречението "Ъшър е върха, човече!"
13. Не бъди Димо от П.И.Ф.
14. Когато майка ти те накара да изхвърлиш боклука, отвърни с мрачно достойнство, че истинските метълисти никога не изхвърлят боклука.
15. Ако това не подейства, бягай.
16. Разврати някоя девственица.
17. Развращавай всичко, което не е от мъжки пол.
18. Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"
19. Обръщай всички кръстове, които докопаш.
20. Издавай култово, ъндърграунд, мрачно и зловещо фенско списание. Публикувай само интервюта с групи, за които никой не е чувал, включително и най-яките блекметълисти.
21. Никога, никога, никога не подхождай към нещо без предразсъдъци.
22. Никога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по-малко от 15 прилагателни в заглавието.
23. Боядисвай лицето си в бяло.
24. Броди в гората.
25. Обличай се като трол.
26. Използвай големи количества бодлива тел.
27. Не бъди Стенли (или, припомням, Димо от П.И.Ф.).
28. Не разказвай вицове, на които се смее само майка ти.
29. Изобщо не разказвай вицове.
30. Сат-анален секс. Хъхъхъхъх-ь.
31. Хъхъхъхъхъхъхъ.
32. Когато не си сигурен какво да правиш, гледай намръщено в краката си.
33. Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без главоболие, значи не е як блекметъл.
34. Ако не-блекметълист те попита какво представлява якият блекметъл, отговори нещо като "Якият блекметъл е есенцията на чистото зло в човека", така че да си остане в неведение.
35. Накарай някой от групата ти да се самоубие и после започни да твърдиш, че е умрял, защото "мейнстриймът е заразил истинската сцена".
36. Събери се с членовете на старата си група и издай албум с комерсиална цел.
37. След като никой не си купи албума, започни да твърдиш, че това е било нарочно и "яко".
38. Направи си страничен проект. Увери се, че всички в групата ти имат собствени странични проекти.
39. Използвай членовете на собствената си група В страничния си проект като "гостуващи изпълнители".
40. Записвай всичко в едно и също студио, със същите инструменти и продуцент.
41. Обложката на албума ти може да съдържа най-много три цвята. (Позволени цветове: сиво, черно и бяло.)
42. Ако това е възможно, избери заглавието на албума си по такъв начин, че да съдържа три думи, които нямат абсолютно никаква връзка помежду си. Поучи се от великите Диму Боргир (Enthrone Darkness Triumphant, Spritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia).
43. Защо в заглавието на албума ти още няма думата "Северен"? Заеми си веднага! Аматьор...
44. Познаването на правописа не е нито мрачно, нито зловещо.
45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата "сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.
46. Ако пееш на концерт, винаги изръмжавай имената на песните, така че никой да не разбере за коя става въпрос. Така няма да забележат, че пееш едно парче, а групата ти свири друго.
47. 3а да направиш записите на групата си по-неразбираеми и следователно по-култови, избери вокалист, който има съвсем повърхностни познания по езика, на който пее. (Позволени езици: норвежки, латински, оркски)
48. Настоявай, че музиката никога не трябва да се развива и трябва да звучи така, както преди десет лайняни години.
49. Никога не казвай "лайняни".
50. "Хайл" е единственият възможен поздрав между яките блекметълисти.
51. Ако срещнеш някой особено як блекметълист, пробвай с "Адски Хайл!"
52. На обложката задължително трябва да присъства нечетлив готически шрифт, обърнат кръст и/или пентаграма. Това правило не подлежи на обсъждане.
53. Когато говорищ за секс с яка блекметълистка, винаги използвай изрази като "обругах портите на девствеността й с могъщия си боздуган".
54. Бъди фен на Приятели.
55. Чакай... това последното го задраскай (Виж 1-ва точка).
56. Никога не разкривай на непосветени точната дата, на която Адското Копито ще Възвести Края на Историята. Вместо това ги увери, че постоянно трябва да имат готовност да засмучат мазния Кур на Черния Господар.
57. Използвай фразата "да засмучеш мазния Кур на Черния Господар" колкото е възможно по-често.
58. Притежавай стотици блекметъл албуми, демо-записи и нелегално записани концерти. Слушай често приблизително 8 от тях.
59. Независимо къде си роден, преструвай се, че си от Слатина, следователно "як".
60. Не бъди Димо от П.И.Ф. (Мисля, че вече изяснихме този въпрос)
61. Всички домашни любимци, които притежаваш към момента, отсега нататък ще се наричат "Демона". Всички бъдещи домашни любимци, които би могъл да притежаваш, също ще се наричат "Демона".
62. Обяви публично, че мрачните ти текстове са повлияни от великите творби на могъщия Толкин, свещените сатанински писания и древното езическо минало на Норвегия. Преструвай се, че тези три факта имат нещо общо помежду си.
63. Притежавай голям брой култови като ада Т-шърти на групи, чиито албуми никога не си виждал и чувал.
64. Използвай израза "Култов като ада" колкото е възможно по-често.
65. Използвай Т-шъртите колкото се може по-често.
666. И знаеш ли какво? Защо ти е да седиш и четеш тези дивотии, когато можеше да си гримиран в бяло и да бродиш из горите, нахлузил широка черна роба? Засрами се!
67. Ставай в 16:00 и си лягай в 04:00. Междувременно запълвай времето си в гледане на филми на ужасите, правене на записи на аудио касети и шиене на дрехи за следащото Дарк ревю на Тату феста.

NicknameANdPasswORd
08-28-2006, 10:12
am aide ;) go ... Ubqsni kakvo e da si skin :) ... s kef she te izslusham/procheta ... she se posmeq ! i she razbera sho dechicata si izbirat takava Uchast ! :smt019

XePouH
08-28-2006, 10:22
да аз също съм метал. мнооо съм запален по блек метала.
произлязъл от шарените дискотеки на китна Норвегия, блек метълът разцъфтява като весел слънчоглед сред музикалните ниви, като изтупва Рогатия от нафталина и довежда сатанизма, екстремността, злостното музициране и бутафорията до нови, небивали висоти !

И като истински металист спазвам 666 правила:

1. Не бъди обратен.
2. Бъди "як".
3. Всички не-металисти, kоито не са "яки", са обратни.
4. Бъди мрачен.
5. Бъди зловещ.
6. Ако можеш, бъди едновременно мрачен и зловещ.
7. Чупи разни неща, докато си мрачен и зловещ.
8. Когато си на концерт, не се забавлявай. Стой мрачно със скръстени ръце.
9. Прави всичко, описано по-горе, като същевременно отричаш организираната религия във всичките й форми.
10. Никога не казвай, че ти харесва само "якия период" на Корозия, ако те питат дали харесваш Корозия. Вокалистът на Корозия се казва Ганьо Куршумов.
11. Не си играй с плюшени неща, освен ако под "играя" не се разбира "изгарям на клада".
12. Никога, никога, при никакви обстоятелства не произнасяй изречението "Ъшър е върха, човече!"
13. Не бъди Димо от П.И.Ф.
14. Когато майка ти те накара да изхвърлиш боклука, отвърни с мрачно достойнство, че истинските метълисти никога не изхвърлят боклука.
15. Ако това не подейства, бягай.
16. Разврати някоя девственица.
17. Развращавай всичко, което не е от мъжки пол.
18. Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"
19. Обръщай всички кръстове, които докопаш.
20. Издавай култово, ъндърграунд, мрачно и зловещо фенско списание. Публикувай само интервюта с групи, за които никой не е чувал, включително и най-яките блекметълисти.
21. Никога, никога, никога не подхождай към нещо без предразсъдъци.
22. Никога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по-малко от 15 прилагателни в заглавието.
23. Боядисвай лицето си в бяло.
24. Броди в гората.
25. Обличай се като трол.
26. Използвай големи количества бодлива тел.
27. Не бъди Стенли (или, припомням, Димо от П.И.Ф.).
28. Не разказвай вицове, на които се смее само майка ти.
29. Изобщо не разказвай вицове.
30. Сат-анален секс. Хъхъхъхъх-ь.
31. Хъхъхъхъхъхъхъ.
32. Когато не си сигурен какво да правиш, гледай намръщено в краката си.
33. Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без главоболие, значи не е як блекметъл.
34. Ако не-блекметълист те попита какво представлява якият блекметъл, отговори нещо като "Якият блекметъл е есенцията на чистото зло в човека", така че да си остане в неведение.
35. Накарай някой от групата ти да се самоубие и после започни да твърдиш, че е умрял, защото "мейнстриймът е заразил истинската сцена".
36. Събери се с членовете на старата си група и издай албум с комерсиална цел.
37. След като никой не си купи албума, започни да твърдиш, че това е било нарочно и "яко".
38. Направи си страничен проект. Увери се, че всички в групата ти имат собствени странични проекти.
39. Използвай членовете на собствената си група В страничния си проект като "гостуващи изпълнители".
40. Записвай всичко в едно и също студио, със същите инструменти и продуцент.
41. Обложката на албума ти може да съдържа най-много три цвята. (Позволени цветове: сиво, черно и бяло.)
42. Ако това е възможно, избери заглавието на албума си по такъв начин, че да съдържа три думи, които нямат абсолютно никаква връзка помежду си. Поучи се от великите Диму Боргир (Enthrone Darkness Triumphant, Spritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia).
43. Защо в заглавието на албума ти още няма думата "Северен"? Заеми си веднага! Аматьор...
44. Познаването на правописа не е нито мрачно, нито зловещо.
45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата "сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.
46. Ако пееш на концерт, винаги изръмжавай имената на песните, така че никой да не разбере за коя става въпрос. Така няма да забележат, че пееш едно парче, а групата ти свири друго.
47. 3а да направиш записите на групата си по-неразбираеми и следователно по-култови, избери вокалист, който има съвсем повърхностни познания по езика, на който пее. (Позволени езици: норвежки, латински, оркски)
48. Настоявай, че музиката никога не трябва да се развива и трябва да звучи така, както преди десет лайняни години.
49. Никога не казвай "лайняни".
50. "Хайл" е единственият възможен поздрав между яките блекметълисти.
51. Ако срещнеш някой особено як блекметълист, пробвай с "Адски Хайл!"
52. На обложката задължително трябва да присъства нечетлив готически шрифт, обърнат кръст и/или пентаграма. Това правило не подлежи на обсъждане.
53. Когато говорищ за секс с яка блекметълистка, винаги използвай изрази като "обругах портите на девствеността й с могъщия си боздуган".
54. Бъди фен на Приятели.
55. Чакай... това последното го задраскай (Виж 1-ва точка).
56. Никога не разкривай на непосветени точната дата, на която Адското Копито ще Възвести Края на Историята. Вместо това ги увери, че постоянно трябва да имат готовност да засмучат мазния Кур на Черния Господар.
57. Използвай фразата "да засмучеш мазния Кур на Черния Господар" колкото е възможно по-често.
58. Притежавай стотици блекметъл албуми, демо-записи и нелегално записани концерти. Слушай често приблизително 8 от тях.
59. Независимо къде си роден, преструвай се, че си от Слатина, следователно "як".
60. Не бъди Димо от П.И.Ф. (Мисля, че вече изяснихме този въпрос)
61. Всички домашни любимци, които притежаваш към момента, отсега нататък ще се наричат "Демона". Всички бъдещи домашни любимци, които би могъл да притежаваш, също ще се наричат "Демона".
62. Обяви публично, че мрачните ти текстове са повлияни от великите творби на могъщия Толкин, свещените сатанински писания и древното езическо минало на Норвегия. Преструвай се, че тези три факта имат нещо общо помежду си.
63. Притежавай голям брой култови като ада Т-шърти на групи, чиито албуми никога не си виждал и чувал.
64. Използвай израза "Култов като ада" колкото е възможно по-често.
65. Използвай Т-шъртите колкото се може по-често.
666. И знаеш ли какво? Защо ти е да седиш и четеш тези дивотии, когато можеше да си гримиран в бяло и да бродиш из горите, нахлузил широка черна роба? Засрами се!
67. Ставай в 16:00 и си лягай в 04:00. Междувременно запълвай времето си в гледане на филми на ужасите, правене на записи на аудио касети и шиене на дрехи за следащото Дарк ревю на Тату феста.
остават още 599 :mrgreen:

Mo6no
08-28-2006, 10:27
am aide ;) go ... Ubqsni kakvo e da si skin :) ... s kef she te izslusham/procheta ... she se posmeq ! i she razbera sho dechicata si izbirat takava Uchast ! :smt019
Мазохисти са дечицата. Какво да се прави?

The Interceptor
08-28-2006, 11:05
тука някой за пореден път е много незапознат с всичко, но смее да размята съждения все едно му е пишката...

нито знае какво е "скинар" :shock: , нито нищо...

затова- айде у лево и не си ври носленцето в неща, които очевидно са ти чужди...

=D>

х
08-28-2006, 11:30
XePouH, ако това ти си го измислил...признах те!

а по темата- нормално е подрастващите да се определят като 4аст от някаква общност. това създава илюзията за сигурност и яснота със себе си и околните, както и дава ясен модел за поведение.

това го твърдя за хората определящи себе си 4рез музиката- метъли, рапъри и т.н. за скинарите не твърдя 4е съм компетентна, но знам достатъ4но за да не ме вълнува! [-(

protoss
08-28-2006, 11:58
Метъли....скинари.....махнете ги от мен :smt011

08-28-2006, 14:29
NcknamanDpassword ...ти май си доста ограничен ? И ти си комплексирания тук. Като прочетох какво си написал се чудя дали да плача ,или да се смея. Има тема за skinheads и там exploitedteen много добре е обяснил , и линкове е дал , така че потарси малко.За метаълите няма да коментирам , щом при тях неможеш да разбереш нищо , какво остава за субкултурата на skinheads, дето нещата са доста по-сложни.

priti_kiti
08-28-2006, 14:36
М, страшна тема просто..

NicknameANdPasswORd кфо да ти кажа..пожелавам ти да се срещнеш с exploitedteen :lol:

XePouH
08-28-2006, 15:13
XePouH, ако това ти си го измислил...признах те!

а по темата- нормално е подрастващите да се определят като 4аст от някаква общност. това създава илюзията за сигурност и яснота със себе си и околните, както и дава ясен модел за поведение.

това го твърдя за хората определящи себе си 4рез музиката- метъли, рапъри и т.н. за скинарите не твърдя 4е съм компетентна, но знам достатъ4но за да не ме вълнува! [-(
кое онуй с признаците ли ? щото не съм аз :D

sk8_dont_h8`
08-28-2006, 16:13
Ако металите се крият зад тениските Металика....то тогава фешънягите се прикриват зад розовите T-shirt-и De puta madre. При някои от тях също е избиване на комплекси - мислят си, че като са облечени по най-новата мода с яко розови дрехи хората ще ги харесват повече, но не е така - дрехите са за удобство, а не да ти намират приятели.
Попита какво в действителност е SKINHEAD ? Прочети това http://punksnotdead.hit.bg/Skinheads.htm ако можеш да четеш и ще разбереш колко плосък и тесногръд си бил мислейки, че са бабаити които бият всичко живо...излез от чалготеката, прочети някоя книжка, влез в някой сайт, прочети нещо по-различно от хитовата книга на Азис(тоя па от де може да пише...сигурно е диктувал на някой изречение по изречение) запознай се с нови и различни хора, а не говори без да знаеш
-
Btw. Не слушам метал и skinhead не съм, просто мразя да чета постове на ЯКО РАЗБИРАЧИ БРАААТ !

Ziezi
08-28-2006, 16:49
Ако металите се крият зад тениските Металика....то тогава фешънягите се прикриват зад розовите T-shirt-и De puta madre. При някои от тях също е избиване на комплекси - мислят си, че като са облечени по най-новата мода с яко розови дрехи хората ще ги харесват повече, но не е така - дрехите са за удобство, а не да ти намират приятели.
Попита какво в действителност е SKINHEAD ? Прочети това http://punksnotdead.hit.bg/Skinheads.htm ако можеш да четеш и ще разбереш колко плосък и тесногръд си бил мислейки, че са бабаити които бият всичко живо...излез от чалготеката, прочети някоя книжка, влез в някой сайт, прочети нещо по-различно от хитовата книга на Азис(тоя па от де може да пише...сигурно е диктувал на някой изречение по изречение) запознай се с нови и различни хора, а не говори без да знаеш
-
Btw. Не слушам метал и skinhead не съм, просто мразя да чета постове на ЯКО РАЗБИРАЧИ БРАААТ !

Хайде широкогръди прочети това:http://bghooligans.hit.bg/ALL/Skin%20Head/bulgarian.html

macka123
08-28-2006, 16:49
и според мен скиновете и метълите си избиват комплексите с тва.не говоря заонези нормални металчета които просто харесват метъл а се праат на мн важни,но в същност са жалкиииии

NicknameANdPasswORd
08-28-2006, 17:08
mne ne sym tesnogrud :) ne sam i pochitatel na chalga diskotekite ;) pr provokiram da vidim kak she se oleete tozi put :)
Mersi za chydnite otgovori :) i az se chydeh shto si pravqt moralno samoubiistvo :) no tva veche mi stana qsno za poreden put ... Mn im se kefq i na metalz i na skinarz ;) shtoto prosot drugi kato tqh nqma :) i mi napomnqt che sam leko normalen :) i ne sam se poburkal napulno ;) dokato ne se sabudq s Svastika na ramoto i brusnata glava .. ili pak EDi na Gurba :) i gotina teniska ! v cHERNO :p :smt008

`Death`Whore`
08-28-2006, 17:13
Метълка съм, защото слушам метъл. Не прочетох глупавите работи, които си написал. Не вярвам да имаш представа какво е "метъл", та ти не знаеш, че за турска чикия трябва да имаш женски гърди.

Ziezi
08-28-2006, 23:10
написал съм достатъчно за скинхедс в този форум, а и по други сайтове...
ако ти се занимава потърси и се образовай- аз съм скин и не се кефя на свастики, чичко Хитлер и т.н.- затова и ти казах, че си ограничен- не знаеш какво означава скинхедс, а си мислиш, че са някакви олигофрени със свастики, расисти и прочие измет...

статията, която е в сайта пънкснотдед- не е много вярна, а за тази, която е дал националиста- направо ми иде да се разплача...

както и да е- когато не разбираш нещо и то си фрапантно необразован по темата не е хубаво да се опитваш да се правиш на велик...

ще ти кажа само едно за скинхедс- бира, мацки, бой, футбол, СКА, Ой! и антирасизъм...

това е скинхедс с няколко думи...

Да,да и един мармот...Дадох тази статия за да покажа,че има повече от едно мнение по въпроса,не че вярвам в нея!Преди 30 години скинхедс може и да са били антирасисти,но сега огромната част не са(поне в България)!Аз също минавам за скин(въпреки че мразя да ме наричат така) и аз не се кефя(много глупава дума) на свастики и на бат' Адолф(донякъде),но пък от всякакъв вид анархии направо ми се повдига!Истината(според мен) е,че в България в момента има много малко скинхедс антирасисти.Повечето наистина са някви комплексирани футболни хулиганчета,на които единствената цел е да се покажат колко са велики на някой мач,но има и доста скинове,които имат ясна идеология (национализмът).Визирам тези в БНС,ВМРО,Войни на Тангра и в бъдещата младежка организация на АТАКА.Аз така си ги представям нещата.....

08-29-2006, 06:53
Още в началото на появата, на това движение е имало расистски и анти-расистски skinhead движения, така че не може да се определи точно коя е "правилната" вяра.

Ziezi
08-29-2006, 12:10
аз пък викам да си оставим политиката някъде настрани, когато говорим за скинхедс...
едно време може да съм се увличал по анархизма от философска гледна точка, но честно да ти кажа предпочитам да оставим скинхедс далеч от разните му -изми...

БНС- нищо общо нямат със скинс, повечето са някакви метъли или не ги знам какви, даже и приятелите ми, които са наци скинс ги мразят...

Воините на тангра- извинявай, ама това е секта според мен...
за Атака и младежка организация- не съм чувал още

Абе не е така,точно хората по тези организации са истински (имам предвид не комплексари) скинове,щото защитават ясно някаква идеология.
Твойте приятели наци скинс на коя организация са членове?

"Войни на Тангра" не е секта,въпреки че тва име и според мен е малко...детско...

В момента няма младежка организация на АТАКА,но до десетина дена ще има.

i'm so excited!
08-29-2006, 13:46
няма да ви кажа.

Ziezi
08-29-2006, 16:09
няма да ви кажа.

Какво няма да кажеш?

InHell
08-29-2006, 17:35
аз съм java.lang.Math.pow(Турбоидиот, 3);

fake
08-29-2006, 17:37
аеее..."скиновете"-метъли рулз...познаам такива индивиди :lol: :lol: :lol:
пък аз съм пчеличка

bai_joran_4uka
08-29-2006, 17:44
не са ми симпатични тези младежи

Freelander
08-29-2006, 20:27
awe na sveta da nqma samo metali i skinari? Ako trqq da si izbera 6e sam skinar. Ne za drugo, ami za6toto mrazq metali... samo, 4e ne sym nito skin, nito metyl.. prosto sym pi4 8)

luda`flirtajika
08-29-2006, 20:30
awe na sveta da nqma samo metali i skinari? Ako trqq da si izbera 6e sam skinar. Ne za drugo, ami za6toto mrazq metali... samo, 4e ne sym nito skin, nito metyl.. prosto sym pi4 8)

eeee xexe...am prav si bre :D

Cherno_Kote
12-06-2006, 12:11
ne si nared kak moje da nari4a6 metalite skinari :shock: ni6to on6to nqma pove4eto metali sa s daligi kosi daje. ne gi razbiram kvo ob6to imat skinarite s metal vij sas puk-a imat da tuka sam saglasna stila si e sazdaden s takava cel i textovete sa sas socialna tematika ama metala e savsem dr ogramoti se malko
(btw ne sam 4ela vsi4ko meneniq nqmah vreme :oops: )

Amayo
12-06-2006, 12:48
Метъли....скинари.....махнете ги от мен :smt011 :mrgreen:

RAWRRR
12-06-2006, 17:29
I still believe in Anarchy .. :roll: :smt106

koalka
12-06-2006, 19:09
Не,просто според мен са такива по душа,това им е начин на живот,искат да живеят така,убежденията са им такива.

RedChil
12-06-2006, 19:22
На мен всичките ми съученички-чалгарки ми викат "метАл". :lol:

brain_stew
12-06-2006, 19:24
На мен всичките ми съученички-чалгарки ми викат "метАл". :lol:

Мухахахахахаха! (грух)Случват се такива неща!

Аз засега не съм никва!Твърде съм объркана за да се определя като нещо! :lol:

RedChil
12-06-2006, 19:34
Мдаа...и като им кажа,че слушам пънк,ска и други такива работи те се споглеждат интелигентно и автоматично прекратяват разговора.

brain_stew
12-06-2006, 19:56
Мдаа...и като им кажа,че слушам пънк,ска и други такива работи те се споглеждат интелигентно и автоматично прекратяват разговора.

О, Сатанаааа!Те знаят какво е ска?
Аз съм метълска курва!ХАХАХА!И се гордея с факта, че съм такава, макар че слушам сравнително малко метъл! :lol:

Ziezi
12-06-2006, 20:58
ne si nared kak moje da nari4a6 metalite skinari :shock: ni6to on6to nqma pove4eto metali sa s daligi kosi daje. ne gi razbiram kvo ob6to imat skinarite s metal vij sas puk-a imat da tuka sam saglasna stila si e sazdaden s takava cel i textovete sa sas socialna tematika ama metala e savsem dr ogramoti se malko
(btw ne sam 4ela vsi4ko meneniq nqmah vreme :oops: )
Да бе,баница...Като не познаваш такива хора тва не означава,че нема!

i'm so excited!
12-06-2006, 21:22
соскенари и металисти гадни 8) 8)

Amayo
12-06-2006, 21:22
Бегай хари идат цукинари !

[Industrial_Fr3aK]
12-07-2006, 13:01
въпрос на разбиране!
аз съм си метЪл и непукист, и такъв ще си остана!

12-07-2006, 18:23
да аз също съм метал. мнооо съм запален по блек метала.
произлязъл от шарените дискотеки на китна Норвегия, блек метълът разцъфтява като весел слънчоглед сред музикалните ниви, като изтупва Рогатия от нафталина и довежда сатанизма, екстремността, злостното музициране и бутафорията до нови, небивали висоти !

И като истински металист спазвам 666 правила:

1. Не бъди обратен.
2. Бъди "як".
3. Всички не-металисти, kоито не са "яки", са обратни.
4. Бъди мрачен.
5. Бъди зловещ.
6. Ако можеш, бъди едновременно мрачен и зловещ.
7. Чупи разни неща, докато си мрачен и зловещ.
8. Когато си на концерт, не се забавлявай. Стой мрачно със скръстени ръце.
9. Прави всичко, описано по-горе, като същевременно отричаш организираната религия във всичките й форми.
10. Никога не казвай, че ти харесва само "якия период" на Корозия, ако те питат дали харесваш Корозия. Вокалистът на Корозия се казва Ганьо Куршумов.
11. Не си играй с плюшени неща, освен ако под "играя" не се разбира "изгарям на клада".
12. Никога, никога, при никакви обстоятелства не произнасяй изречението "Ъшър е върха, човече!"
13. Не бъди Димо от П.И.Ф.
14. Когато майка ти те накара да изхвърлиш боклука, отвърни с мрачно достойнство, че истинските метълисти никога не изхвърлят боклука.
15. Ако това не подейства, бягай.
16. Разврати някоя девственица.
17. Развращавай всичко, което не е от мъжки пол.
18. Когато не си сигурен какво да кажеш, казвай "як норвежки блекметъл!"
19. Обръщай всички кръстове, които докопаш.
20. Издавай култово, ъндърграунд, мрачно и зловещо фенско списание. Публикувай само интервюта с групи, за които никой не е чувал, включително и най-яките блекметълисти.
21. Никога, никога, никога не подхождай към нещо без предразсъдъци.
22. Никога не записвай песни, по-къси от 15 минути и с по-малко от 15 прилагателни в заглавието.
23. Боядисвай лицето си в бяло.
24. Броди в гората.
25. Обличай се като трол.
26. Използвай големи количества бодлива тел.
27. Не бъди Стенли (или, припомням, Димо от П.И.Ф.).
28. Не разказвай вицове, на които се смее само майка ти.
29. Изобщо не разказвай вицове.
30. Сат-анален секс. Хъхъхъхъх-ь.
31. Хъхъхъхъхъхъхъ.
32. Когато не си сигурен какво да правиш, гледай намръщено в краката си.
33. Не си купувай албуми, от които не те боли главата. Ако може да се слуша без главоболие, значи не е як блекметъл.
34. Ако не-блекметълист те попита какво представлява якият блекметъл, отговори нещо като "Якият блекметъл е есенцията на чистото зло в човека", така че да си остане в неведение.
35. Накарай някой от групата ти да се самоубие и после започни да твърдиш, че е умрял, защото "мейнстриймът е заразил истинската сцена".
36. Събери се с членовете на старата си група и издай албум с комерсиална цел.
37. След като никой не си купи албума, започни да твърдиш, че това е било нарочно и "яко".
38. Направи си страничен проект. Увери се, че всички в групата ти имат собствени странични проекти.
39. Използвай членовете на собствената си група В страничния си проект като "гостуващи изпълнители".
40. Записвай всичко в едно и също студио, със същите инструменти и продуцент.
41. Обложката на албума ти може да съдържа най-много три цвята. (Позволени цветове: сиво, черно и бяло.)
42. Ако това е възможно, избери заглавието на албума си по такъв начин, че да съдържа три думи, които нямат абсолютно никаква връзка помежду си. Поучи се от великите Диму Боргир (Enthrone Darkness Triumphant, Spritual Black Dimensions, Puritanical Euphoric Misanthropia).
43. Защо в заглавието на албума ти още няма думата "Северен"? Заеми си веднага! Аматьор...
44. Познаването на правописа не е нито мрачно, нито зловещо.
45. Обяви публично, че групата ти няма религиозна ориентация, а после използвай думата "сатана" повече от 400 пъти в албума си, като внимаваш самият той да не е над 30 минути.
46. Ако пееш на концерт, винаги изръмжавай имената на песните, така че никой да не разбере за коя става въпрос. Така няма да забележат, че пееш едно парче, а групата ти свири друго.
47. 3а да направиш записите на групата си по-неразбираеми и следователно по-култови, избери вокалист, който има съвсем повърхностни познания по езика, на който пее. (Позволени езици: норвежки, латински, оркски)
48. Настоявай, че музиката никога не трябва да се развива и трябва да звучи така, както преди десет лайняни години.
49. Никога не казвай "лайняни".
50. "Хайл" е единственият възможен поздрав между яките блекметълисти.
51. Ако срещнеш някой особено як блекметълист, пробвай с "Адски Хайл!"
52. На обложката задължително трябва да присъства нечетлив готически шрифт, обърнат кръст и/или пентаграма. Това правило не подлежи на обсъждане.
53. Когато говорищ за секс с яка блекметълистка, винаги използвай изрази като "обругах портите на девствеността й с могъщия си боздуган".
54. Бъди фен на Приятели.
55. Чакай... това последното го задраскай (Виж 1-ва точка).
56. Никога не разкривай на непосветени точната дата, на която Адското Копито ще Възвести Края на Историята. Вместо това ги увери, че постоянно трябва да имат готовност да засмучат мазния "мъжки полов орган" на Черния Господар.
57. Използвай фразата "да засмучеш мазния "мъжки полов орган" на Черния Господар" колкото е възможно по-често.
58. Притежавай стотици блекметъл албуми, демо-записи и нелегално записани концерти. Слушай често приблизително 8 от тях.
59. Независимо къде си роден, преструвай се, че си от Слатина, следователно "як".
60. Не бъди Димо от П.И.Ф. (Мисля, че вече изяснихме този въпрос)
61. Всички домашни любимци, които притежаваш към момента, отсега нататък ще се наричат "Демона". Всички бъдещи домашни любимци, които би могъл да притежаваш, също ще се наричат "Демона".
62. Обяви публично, че мрачните ти текстове са повлияни от великите творби на могъщия Толкин, свещените сатанински писания и древното езическо минало на Норвегия. Преструвай се, че тези три факта имат нещо общо помежду си.
63. Притежавай голям брой култови като ада Т-шърти на групи, чиито албуми никога не си виждал и чувал.
64. Използвай израза "Култов като ада" колкото е възможно по-често.
65. Използвай Т-шъртите колкото се може по-често.
666. И знаеш ли какво? Защо ти е да седиш и четеш тези дивотии, когато можеше да си гримиран в бяло и да бродиш из горите, нахлузил широка черна роба? Засрами се!
67. Ставай в 16:00 и си лягай в 04:00. Междувременно запълвай времето си в гледане на филми на ужасите, правене на записи на аудио касети и шиене на дрехи за следащото Дарк ревю на Тату феста.


sori 4e se vra6tam 4ak tyk, no ako tfa e da si metal, ZAPO4VatE dA ME otVRA6TAVATEEeeeeeeeeee.
TFA E DA IMA6 OGARNI4ENO MISLENE.
VSI4KI NAVLIZATE I JIVEETE V RAMKITE NA NQKAKVI GLUPAVI VQRVANNQ.
YJASNO E TUPOOOOOOOOOO.

RedChil
12-07-2006, 18:32
Мухахах! :lol: :twisted:

12-07-2006, 19:08
vajnoto e da ima rock n roll i da stava kypona ;-)

InHell
12-07-2006, 21:03
Аз съм идиот, `щото искам да съм идиот.

He3HauKa
12-08-2006, 10:48
Не съм нито металка нито скинарка нито рейварка нито скейтърка,но имам много приятели от тези среди.Не мисля,че това каква музика слушаш и как се обличаш е някакво голямо различие между хората.Е вече сатанистите са си бая сбъркани :smt019

quench
12-08-2006, 12:52
Истинските метъли лапат пишки яко,нали,Магесник? :wink:

Cherno_Kote
12-08-2006, 13:02
Истинските метъли лапат пишки яко,нали,Магесник? :wink: :shock: ne znaeh :oops: au kakvav sram do kolkoto razbiram metal=pedal, togava metalka na kvo e ravno? lezbiika li?

RedChil
12-08-2006, 13:52
Леле... :shock: Как може да се наречеш метАлка щом не знаеш,че метАлите лапат пишката на Сатаната,а метАлките -лижат на жена му?! [-(

Cherno_Kote
12-08-2006, 14:37
dobre 6to metalite trqbva da lapat\lijat sled kato ne sam vidqla metalka sas silikonovi lepelini napodobqva6ti gardi ili s nqkvi dre6ki det samo lajat 4e prikrivat ne6to kato pove4eto 4algarki i za6to metali trqbva da sa geiove sled kato pove4eto boy-bandi dokarvat mn pove4e pedalska viziq?

magesnik
12-08-2006, 15:35
Истинските метъли лапат пишки яко,нали,Магесник? :wink:


нееееее ние смучеме черния кур на рогатия,О СЛАВА САТАНА!!!!!!

Всички ще смучете черния кур на рогатия ще дойде времето на итърнъл торчърс.МУахахахахахах :twisted: :lol:

brain_stew
12-08-2006, 16:45
Всички ще смучете черния "мъжки полов орган" на рогатия ще дойде времето на итърнъл торчърс.МУахахахахахах :twisted: :lol:

Ти пък отколко време ме заплашваш с тоз рогат и с черния му "мъжки полов орган" и все още не ме е огряло!Айде де.....нямам търпение вече! :twisted:

бтв...САТНАТААААА!

peps_from_mars
12-08-2006, 18:33
PuNk`s nO DeAtH :smt025 :smt109 :smt109 :smt109

qwertyu
12-08-2006, 18:39
PuNk`s nO DeAtH :smt025 :smt109 :smt109 :smt109
opazi boje!

peps_from_mars
12-08-2006, 18:40
PuNk`s nO DeAtH :smt025 :smt109 :smt109 :smt109
opazi boje!

6o ti 4alga li si kvo si .....house4e li slu6a6 be mozuk

brain_stew
12-08-2006, 18:44
PuNk`s nO DeAtH :smt025 :smt109 :smt109 :smt109

Абе то пънка не е мъртъв, ама все пак Сатаната...друга песен пее! :twisted:

magesnik
12-08-2006, 18:57
PuNk`s nO DeAtH :smt025 :smt109 :smt109 :smt109

Абе то пънка не е мъртъв, ама все пак Сатаната...друга песен пее! :twisted:

Скоро деца мои,скоро ще настъпи нащо царство,скоро всички ше умрът и рогатия ще пощади само тези,които са му верни,другите ще са обречени на итърнъл торчърс с остарели вафли Боровец. :lol:

qwertyu
12-08-2006, 18:59
PuNk`s nO DeAtH :smt025 :smt109 :smt109 :smt109
opazi boje!

6o ti 4alga li si kvo si .....house4e li slu6a6 be mozuk

nameri si pravopisnata gre6ka.

bulgarche
12-08-2006, 20:35
Punk is dead, you're next... :twisted:

Boot
12-08-2006, 20:38
Punk's not dead ....just smells like this
кххх

midian
12-08-2006, 20:44
Punk's not dead ....just smells like this
кхххААааааааааааааааааааа аааааааааа тва ме разби :smt005 :smt005 :smt005

peps_from_mars
12-08-2006, 21:44
4algarite na sapun....housar4etata na cocolinoooooo................................. [-X [-X [-X [-X [-X [-X :evil: :evil: :evil: :evil:
evribari sa 4algariiiii

peps_from_mars
12-08-2006, 21:46
PuNk`s nO DeAtH :smt025 :smt109 :smt109 :smt109
opazi boje!

6o ti 4alga li si kvo si .....house4e li slu6a6 be mozuk

nameri si pravopisnata gre6ka.

трудно ще е... няколко са..
ахахха


Punk is dead, you're next... :twisted:


:D :D :D :D :D :D
mai ot tebe po prosto ne6to nema :D :D :D :D :D

brain_stew
12-08-2006, 21:46
4algarite na sapun....housar4etata na cocolinoooooo................................. [-X [-X [-X [-X [-X [-X :evil: :evil: :evil: :evil:
evribari sa 4algariiiii


Ъм...в последните 5-6 мнения няма чалгари и хаусърчета миличка!Не е вярно това, че "еврибари са чалгари", в тоя форум не с еобаждат много много, а когато го направят, някои (хъхъх) ги изяждат с парцалите, а хаусърчетата...за тях ен зная!И все пак в последните няколко поста няма чалгари, за тва недей да обиждаш така ебаси! :shock:

magesnik
12-08-2006, 21:58
O СЛАВА САТАНА!ЧУЙ МОЙТЕ МОЛИТВИ О САТАНА никаква пощада за псевдо метълопънкоемомтвгейчетат а,те първи трябва да усетят силата на итърнъл торчърс,НЕКА инквизицията ти започне от тях О САТАНА!


ебати цикъла е днеска. :lol:

ErinEverly
12-08-2006, 22:37
Iskam da vi popitam
Tova che ste Skin's ili metali
da ne bi da e shtoto prosto dr nqma kakvo da pravite
shtoto ste syper glupavki ...
Shtoto ste komplexarcheta
i se chydite kak da si izbiete komplexite
I se skrivate zad nqakvi fanelki na MEtalika ... ili neshto ot sorta
ili si praite glavata da izglejda kato tigan na tefal ....
I lepite bg znameto i pochvate da citirate Hitler ....
I vii neznaete zashto go pravite no v typlata se chystvate gotinko
u-a priqteli ... posle vi stava navik
i vie nemoje da kajete zashto no e got ....
I posle pochvate da se biete v gurdite kakvi ste metali ili skinari ...
kak she smachkate edi koi si shtoto e ciganin ili turchin ...
ili kak qko se tresete na nqkakva neopredelena muzika ;) i se chystvate gotinko ... i si kupuvate 1 galon birichka i si q piete ... i vi e mn qko :) Tva da ne e moderniqt nachin da bydesh HiPi v bylgariq :)
Veche golqma moda 1 stane Idiot i shtoot e mnoo originalen 10 staat po golemi idioti v stremeja si da go nastignat !

1. Ти пък защо мислиш, че металите трябва да са депресанти?
2. Можеш да кажеш, че смяташ метълите са глупави, но не и че са глупави. Личното ти мнение не се зачита от абсолютно никого. Тва че ти познаваш (съмнявам се въобще и 1 да познаваш) 20 метъли/скинари, не означава че познаваш всички метъли и можеш да глобализираш!
3. Ххахахха... кога успя да направиш психологичен анализ на толковамного хора. Ти си комплексар бе, идиот.
4. Металика не е метъл, а хеви метъл. Ма ти няма откъде да знаеш, защото си чалгарче. За да критикуваш нещо трябва да го познаваш, а ти, като гледам, си нямаш и на понятие какво е метъл.
5. Моля? Тиган на Тефал? Къде си бе, лафче?
6. Пф... Секи си има политическо предпочитание...
7. Защо пък да незнаят какво правят?
8. И е нормално да се чувстваш като пич, ако си метъл, в тълпа от чалгари. То като черна овца. Яко си е. Що пък да не се радваш, че си различен?
9. Ако си имал предвид тълпа от метъли - малко надценяваш човечеството, за да мислиш, че са толкова много.
10. И чалгарите се бият в гърдите.
11. Е, тва не е правилно за расизма, но не само метъли и пънкари са такива.
12. По-яко ли е да гледаш един мазен циганин на руси кичурчета да си тресе целулитестия задник? Явно да...
13. Къф ти е проблемът на тебе с бирата?
14. Е, кво. Хипитата са пичове.
15. Идиотите са чалгарите. Не бъркай стиловете.

Много си зле, сериозно. Може половин България да се тресе на тъпи крадени ритми с текстове в които се говори само за секс, но когато един човек си е фен на някоя група, която има поне 1-2 смислени песни от 3 и вече са гадни. Еми сори, бате, тъп си.

П.П. Не съм метълка.
П.П.П. Не съм скинарка.
П.П.П.П. Не съм фенка на Металика.
П.П.П.П.П. Не съм фенка на Хитлер.
П.П.П.П.П.П. Не съм хипи.

panterata
12-09-2006, 00:18
по темата никаква не съм.. слушам си всякаква музика..

magesnik
12-09-2006, 07:17
Ако не ти харесва тази музика, не ти дава сила и не те кара да изтръпнеш не си прави труда да я разбереш, защото съдейки по всички метъл фенове по света си се справяме чудесно и без теб! и ти си го гледал май тоя филм. :-)

Hail!The Nihgt Rider слава тебе сине на Один. :-D

quench
12-09-2006, 07:38
For the dark gods, for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods. for the dark gods!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Yehahahahaha,we do your biddings,Slaanesh!!! Grant us eternal pain and pleasure!!!

Skulls on the Skull Throne and Blood for the Blood God!!! Praise you in battle,almighty Khorne!!!

Cleanse and purify with the Thousand Plagues,oh,Grandfather Nurgle!!!

Oh,Tzeench,Weaver of Faiths,Changer of Everything,Master of the Dark Arts,grant us your powers to turn Your enemies to cinder!!!

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

magesnik
12-09-2006, 07:48
Now!

Kick it in!

Above the city the hillside it burns
The witches drink the demon sperm
Conjure the fires that first lit the Earth
Summon lightning to stab at the world

Start the attack!
Fire at will!

Start the attack!
Fire at will!

All right
All I heard was the sound of black fucking jackals
Howling at the moon

Come on evil, take me in your black embrace
Come on evil, spread your demon wings
Come on Christians, say your prayers
You won’t escape Satan’s hammer

Come on evil, take me in your black embrace
Come on evil, spread your demon wings
Come on Christians, say your prayers
You won’t escape Satan’s hammer

Come on evil, take me in your black embrace
Come on evil, spread your demon wings
Come on Christians, say your prayers
You won’t escape Satan’s hammer

In the valley, the destruction it starts
Satan laughs at the bleeding hearts
Mercy’s reserved for the hordes of sluts
They’re on their knees praying and fuck

Start the attack!
Fire at will!

Start the attack!
Fire at will!

Come on evil, Satan’s hammer waits to fall
Come on evil, face our metal storm

Come on evil, take me in your black embrace
Come on evil, spread your demon wings
Come on evil, send your storm troopers’ in
You won’t escape Satan’s hammer

Come on evil, take me in your black embrace
Come on evil, spread your demon wings
Come on Christians, say your prayers
You won’t escape Satan’s hammer


БЛЕК МЕТЪЛ СИЛАТА МЕ ПРАВИ СИЛЕН!!!! :twisted: :twisted:

scion_of_Storm
12-09-2006, 08:04
МУАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХХА евала на куенч, магесника и нощния ездач да ви сцепят кратуните на малоумните пикльовци, които не знаят за какво говорят. Не ми се псува сега, не ми се изтъква колко малоумно е изнесъл нещата автора на темата. A song to hall up high for us, sons of Odin, brothers of Thor axaaxaxax :mrgreen:

Amayo
12-09-2006, 09:27
Много умно си я е изнесъл така кат ви слушам #-o ](*,) .

scion_of_Storm
12-09-2006, 09:33
Ах, да, ние бяхме зли сатанисти, идиоти и мърляви селяци, по последни сведения. Извинявай тогава :mrgreen: [really fucking irony used herein/]
Lmao.

Amayo
12-09-2006, 09:38
Всъщност тия неща не ги пише автора на темата... Прочетипо внимателно - най ме кефи частта как един стане идиот и други 10 станат по големи идоти в стремежа си да го настигнат. :smt006 Няма ли да почнеш да се биеш в гърдите къв си мтъли да ми цитираш още текстове на песни дето ги знаеш...

scion_of_Storm
12-09-2006, 09:42
Дааааааа!!!!! *олигав* Оф баси простотията, честно да ти кажа ме е мързел да правя каквото и да е. Чакай са, кво викаш....АААААААА
АЗ СЪМ МЕТаЛ ОТ ЦИНКОВ ПРОИЗХОД И СЪМ СЛУГА НА САТАНАТА....
Сатанин :mrgreen: Ротфл баси простотията :mrgreen: Даже ей ти и текст на песен, която знам. Доста подходяща е даже в случая ;)


8. Metaltometal

Eye for an eye! You'll never defy
The power of metal will always survive!
The squealing of soulfags I deeply despise
Tooth for a tooth! I win, you will loose!
I still raise my fist, gonna shout it out loud
I will shout it out loud
Thundering chords is what life's all about!
Long-haired, cold-eyed, a leather-clad fist
Black-cloaked, strong-armed, a riveted wrist
Long-haired, cold-eyed, a leather-clad fist
An iron-clad wrost, an iron-clad wrist!

Metal to metal and guts to guts!
No country, no reggae, it's driving me nuts
Metal to metal, guts to guts!
Metal to metal and guts to guts!
No techno, no hip-hop, it's driving me nuts
Metal to metal, guts to guts!

Blood for some blood, you may kiss my butt
To get in my way gets your face in the mud
I'll tread your face in the mud
High time to rough up this ramshackle hut
Dust to some dust, gotta roll on or bust
A quick-spinning wheel never knows any rust!
I'll never know any rust
In each town the girls wait and for them I lust
Long-haired, cold-eyed, a leather-clad fist
Black-cloaked, strong-armed, a riveted wrist
Long-haired, cold-eyed, a leather-clad fist
An iron-clad wrost, an iron-clad wrist!

Metal to metal and guts to guts!
No country, no reggae, it's driving me nuts
Metal to metal, guts to guts!
Metal to metal and guts to guts!
No techno, no hip-hop, it's driving me nuts
Metal to metal, guts to guts!

Metal to metal and guts to guts!
No country, no reggae, it's driving me nuts
Metal to metal, guts to guts!
Metal to metal and guts to guts!
No techno, no hip-hop, it's driving me nuts
Metal to metal, guts to guts!

Shadow_Walker
12-09-2006, 19:51
4. Металика не е метъл, а хеви метъл.
Аа, хеви метълът според теб не е ли метъл? (нищо лично :) )
Не се определям като метъл, въпреки че се кефя на такава музика.
А пък скинари не познавам, имам само бегла представа какво са...
Не съм съгласен, че метълите и скинарите трябва да са комплексари, задръстени и т.н. или че ако някои възхваляват Хитлер и сатаната всички го правят...всичко си зависи от хората.
Е има и такива, които избиват комплекси...и вече като са метъли и са много яки...

ErinEverly
12-09-2006, 20:03
4. Металика не е метъл, а хеви метъл.
Аа, хеви метълът според теб не е ли метъл? (нищо лично :) )


Разликата е огромна. цяла пропаст между Блек, Дет, Готик и Софт, Хеви метъл.
Нищо лично :lol:

Shadow_Walker
12-09-2006, 20:10
4. Металика не е метъл, а хеви метъл.
Аа, хеви метълът според теб не е ли метъл? (нищо лично :) )


Разликата е огромна. цяла пропаст между Блек, Дет, Готик и Софт, Хеви метъл.
Нищо лично :lol: Знам, че има огромна разлика, но все пак всички са си метъл :-D

ErinEverly
12-09-2006, 20:25
4. Металика не е метъл, а хеви метъл.
Аа, хеви метълът според теб не е ли метъл? (нищо лично :) )


Разликата е огромна. цяла пропаст между Блек, Дет, Готик и Софт, Хеви метъл.
Нищо лично :lol: Знам, че има огромна разлика, но все пак всички са си метъл :-D


Е, то и Бон Джови се води метъл но всички знаем че не е

Briseis
12-09-2006, 20:57
Aз съм човек.Защо няма такава опция?

ErinEverly
12-10-2006, 00:16
4. Металика не е метъл, а хеви метъл.


Еринчето отново недоразбрала. :lol:

Колко пъти да обяснявам, че разликата м/у хеви и блек метъла примерно е огромна и спокойно може да се говори за 2 отделни стила. Ти глей да не те насмета, че и без тва не съм в настроение!

quench
12-10-2006, 00:21
Каква е разликата между траша и хевито,примерно? Аз съм леко идиот и сикамЕрин да ми обесни....

ErinEverly
12-10-2006, 00:41
Каква е разликата между траша и хевито,примерно? Аз съм леко идиот и сикамЕрин да ми обесни....

Ох, абе я си гледай работата.

quench
12-10-2006, 01:08
жени......

magesnik
12-10-2006, 08:24
Металика са си чист спиид/траш заслушайте се малко бе деееба,тва не са хеви рифове.

ErinEverly
12-10-2006, 09:13
Металика са си чист спиид/траш заслушайте се малко бе деееба,тва не са хеви рифове.

В късната си кариера създават траш-а/спиид-а, в началото на кариерата са си хеви. Бтв, аз не съм споменавала за кой момент говоря. Са, аз виждам голяма разлика между Кредъл и Металлика, но щом вие смятате, че достатъчно много си приличат, ваша си работа. Аз не съм съгласна, но тъй като тук сте прагматици и не смятате, че между метъла и рока няма разлика, щото някои от рок стиловете притежават думичката "метъл" - ще се примиря. В крайна сметка всички метъл и всички рок стилове се водят рок, но тва не означава, че са едни и същи и много си приличат. Се едно да кажеш че пънка и рока са един дол дренки, защото и двете се водят рок стилове. Или пък емо-то. То и то е рок.

magesnik
12-10-2006, 09:20
aйде беее Кил'ем'ал е толкова хеви,колкото Преслава е дет метъл.

ErinEverly
12-10-2006, 10:04
aйде беее Кил'ем'ал е толкова хеви,колкото Преслава е дет метъл.

Хаххахахха... Са, че преслава е дет метъл мисля, че всички го знаем. Добре изразих се неправилно - металлика е рок :)

12-10-2006, 11:11
ErinEverly, сигурно грам не си слушала металика, че да говориш такива глупости. По времето на Kill Em All Металика е НАЙ-БЪРЗАТА банда в света и най-техничната. Металика бяха траш едно втеме, измислиха всички рифове които модерните банди използват, а сега са нео-метъл. Металика никога, НИКОГА не са били хеви метъл, че даже като се замисля и траш не е хубаво да се казва, Металика са МЕТАЛИКА и са най-метъл групата съществувала някога. Само им вижте името по-дяволите.

Boot
12-10-2006, 11:42
Ерин, земи се гръмни бе. Хората ти обясниха кфо е Металика, ама ти тъпа и упорита.... ](*,)

ErinEverly
12-10-2006, 11:52
Ерин, земи се гръмни бе. Хората ти обясниха кфо е Металика, ама ти тъпа и упорита.... ](*,)

Ххахаххаха... Надявай се. И не съм тъпа, следвайки логиката. А за упоритостта - да, може и да съм упорита. Аз стигнах до заключение, че не можете да оборите тезата че Металлика е рок, така че кво спориш, след като се съгласих, казвайки го?

vinum_letiferum
12-10-2006, 12:51
Само не можах да разбера защо две групи трябва да си приличат, че да са метъл..Тъпа съм явно...То и Psychotic Waltz са метъл, и Morbid Angel са метъл, въпреки че разликата между звучението им е огромна. Метълът е изключително разнообразен..За мен Metallica са си траш, още повече първите албуми. Какъв рок, какви пет лева...Пък Sodom са поп-фолк..Сравни Металика с Status Quo, примерно. Каква поразителна прилика!!! :lol: А ти какво се пениш да ти доказва някой, че Металика не са рок? Защо пък ти не докажеш, че не са траш? Защото не прочетох твое мнение, което да го доказва...Скучничко ни е и дай да се правим на големи разбирачи..И кой те излъга, че Металика били създали траша? И то в късната си кариера?!?! :lol:

scion_of_Storm
12-10-2006, 14:44
Абе чш ей, щом не знаете че Кенибъл корпс са лъв метъл, за кво сте се родили на тоя свят :lol:

ErinEverly
12-10-2006, 16:13
е са свинщини...


как металика ще е рок бе...

Еми след като метъла е стил на рока, а Металлика е траш метъл, който е стил на метъла по най-проста логика може да се стигне до заключението, че Металлика са рок.
Ох, по дяволите, нищо против забележките, но ако толкова искате да го обсъждаме ще отворя цяла тема за това, какъв стил е Металлика. Явно е много по-интересна от тази, в която пишем.

magesnik
12-10-2006, 16:18
Ми значи ти си маймуна.

vinum_letiferum
12-10-2006, 16:31
Мда, метълът е рок, а рокът произлиза от rock'n'roll -а, който произлиза от блуса..и...И...OMFG, Metallica са негри :lol: Извинявам се, ама ми стана смешно...

ErinEverly
12-10-2006, 16:34
Мда, метълът е рок, а рокът произлиза от rock'n'roll -а, който произлиза от блуса..и...И...OMFG, Metallica са негри :lol: Извинявам се, ама ми стана смешно...

Хаххахах... добра логика. Не бях стигнала толкова далеч, но добре, че ме светна :)

magesnik
12-10-2006, 17:07
Eто и аз по пътя на логиката стигам до извода,че ти си една миризлива и въшлива маймуна.

ErinEverly
12-10-2006, 17:16
Eто и аз по пътя на логиката стигам до извода,че ти си една миризлива и въшлива маймуна.

Ххахахха... Незнам що продължаваш да говориш тъпотии, след като виждаш, че не ми пука :lol: Ти квото и да кажеш, не можеш да ме обидиш, та по-добре си намери някоя по-лесна жертва :lol:

magesnik
12-10-2006, 17:25
Ти май не ме разбра накъде бия затова ше обясня по подробно.Човека е произлязъл от маймуната,по твоята логика излиза,че щом сме произлязли от маймуните,значи сме си маймуни,тва естествено не е така.Същото важи и за рока и спиид/траша ,няма нищо общо между тях единствено,че едното е произлязло от другите.

ErinEverly
12-10-2006, 18:07
Ти май не ме разбра накъде бия затова ше обясня по подробно.Човека е произлязъл от маймуната,по твоята логика излиза,че щом сме произлязли от маймуните,значи сме си маймуни,тва естествено не е така.Същото важи и за рока и спиид/траша ,няма нищо общо между тях единствено,че едното е произлязло от другите.

Ххахаххаа... Нещо такова. БТВ, Метъла не само произхожда от рока, но и още се води стил в него :lol:

TheNightRider,

Хахаххаха... чак пък водород :)

magesnik
12-10-2006, 18:25
Eпа и човека още си се води бозайник,ти явно си открила някоя нова биологична група за човека. :lol:

ErinEverly
12-10-2006, 18:52
Eпа и човека още си се води бозайник,ти явно си открила някоя нова биологична група за човека. :lol:

Ххахаха... Ми да. Трябва да ми дадат нобелова награда :)

quench
12-10-2006, 18:54
Е,късно - ще трябва да почакаш поне до следващата година...
:wink:

ErinEverly
12-10-2006, 19:08
Е,късно - ще трябва да почакаш поне до следващата година...
:wink:

Е, аз съм търпелива, не се притеснявай за мен. То за такова откритие как да не даря следващата година на празнуване :) В кърпа ми е вързана :lol:

RedChil
12-10-2006, 19:15
Тц,на Магесник откритието за маймуните е по-достойно за нобелова награда.

scion_of_Storm
12-10-2006, 19:17
^+1, магесник е новия метълщайн :mrgreen:

ErinEverly
12-10-2006, 19:29
Тц,на Магесник откритието за маймуните е по-достойно за нобелова награда.\

Е, да, но той го измисли по моята формула. Наградата си е моя. Не се опитвайте да ми я отнемете :lol:

quench
12-10-2006, 19:46
Живота не е честен! :wink:

drawers
12-10-2006, 19:46
ИСУСЕЕЕЕ :smt017

magesnik
12-10-2006, 20:03
Да го беше открила преди мене съжелявам. :lol: Мнозинството е за мене,аз печеля,позволеното ти е да се самоубиеш. :lol:

ErinEverly
12-10-2006, 20:09
Да го беше открила преди мене съжелявам. :lol: Мнозинството е за мене,аз печеля,позволеното ти е да се самоубиеш. :lol:

Добре че ми позволи, защото иначе никога не бих се осмелила да го направя :lol:

magesnik
12-10-2006, 20:12
Еми айде де,не виждам резултат действай,че губиме време,а то ми е ценно трябва да правя важни научни открития,въз основа на разни тъпи изказвания. :lol: OBEY YOUR MASTER NOW! :lol:

FiToKa
12-10-2006, 20:17
Карам скейт, но не парадирам с това. Просто го правя, защото по някакъв начин ме освобождава от всичко и ме кефи. Това е. Нямам врагове, надявам се и да нямам.
Live fast. Skate Hard. Die Laughing!

scion_of_Storm
12-10-2006, 20:19
СПАМЪРИ!СПАМЪРИ!СПАМЪРИ!На шампоан :smt005 :twisted: А последните 3 страници колко общо имат с темата не е истина.... :smt005

ErinEverly
12-10-2006, 20:19
Еми айде де,не виждам резултат действай,че губиме време,а то ми е ценно трябва да правя важни научни открития,въз основа на разни тъпи изказвания. :lol: OBEY YOUR MASTER NOW! :lol:

I'll do it soon, master!

quench
12-10-2006, 20:52
Темата е тъпа и си заслужава спама! Освен това ние,спамерите,не позволяваме на агресивните типове да се концентрират и да си излеят гнева - и хоп! словесен бой....

Ние сме позитивни хора!

ErinEverly
12-11-2006, 05:48
Темата е тъпа и си заслужава спама! Освен това ние,спамерите,не позволяваме на агресивните типове да се концентрират и да си излеят гнева - и хоп! словесен бой....

Ние сме позитивни хора!

Хаххахха.... Така е. Въпреки, че аз не съм спамила от 2001 година. :)

OtherDimension
12-11-2006, 09:26
po priroda ne sum nito edno ot izbroenite :shock:

RedChil
12-11-2006, 14:24
Темата е тъпа и си заслужава спама! Освен това ние,спамерите,не позволяваме на агресивните типове да се концентрират и да си излеят гнева - и хоп! словесен бой....

Ние сме позитивни хора!

Да!(тъп начин за спам,но ефективен.) :lol:

overlap
12-11-2006, 14:32
Винаги съм бил Скенар !

RedChil
12-11-2006, 14:51
Имаше едни колбаси "Кенар". :lol:

quench
12-11-2006, 14:51
Хей,гответе се за моята следваща тема! А именно:

"Какаъв си - скенер или метил?"

И искам само безсмислени отговори,хей!

:wink:

brain_stew
12-11-2006, 19:19
Имаше едни колбаси "Кенар". :lol:

Има и сос 'Кенар'-и! :lol:

quench
12-11-2006, 21:43
Епа я съм метъл,мале,оти они умнито ора като дойдоа у мойту село,и кату поснаа онеа метъле от Пройжи,майна - напрау мйетъл ораган! Такъво оро дигнайме,че ча у саседното село чуа за нази,а музиката кат на сфатбата на царъ беше - кокошките ни йедно яйце не снесоа трижде дена!
Ама после станах скенар,оти ма зима у казармата - и ми тглиа ена ножица у вуната,па ми лъсна широкото чело! Ни знам,да си скенар ни мъ изкефи мноу - ранъта беше лоша (ей,мале,дека деше тогива да ми напрайш от твойте пръжки с боп!), дрите ми бея мръсни и имаши водъ да са умийм по-редко,отколку у село! И старшината,той също беше скенар,беше мноу лош - колку тичанье съм изтичал,мамата си джаса....

.......

Та така - ако сте скинар или метъл,моля да гласувате на тази иначе толкова симпатична тема!

ПП:
Мразя всички метъли,които ще ходят на Вейдър - а аз нямаааа :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

rosskata
12-11-2006, 22:05
:-D Аз пък съм хипарчи- критенчи... Що няма такъв отговооооорррррр :smt010
Що за анкета е товаааа :shock:

iLoveChocolate
03-17-2007, 14:59
:smt078 :smt078 :smt078 :smt078

MaXy_GiRL
03-18-2007, 17:04
Аз съм........си аз! :wink: Нов неоткрит вид...

03-18-2007, 17:08
Аз съм........си аз! :wink: Нов неоткрит вид...

тъпа патица като всички останали

NaSkO_
03-18-2007, 19:45
Az sum 4algar \:D/