PDA

View Full Version : Пищови и начини за преписване :)))



bob4eto
08-28-2006, 06:18
Първо се извинявам ако е имало такава тема.

Такааа, кажете си вие какви пищовчета си правите и по какъв начин преписвате :mrgreen:

FlowerinesS
08-28-2006, 08:04
Не преписвам..няма смисъл-то си е за мен!
Само по изобразително..истоя на изкуствата и някви такива..просто нямам никакви интереси в тази сфера!

Novkov
08-28-2006, 08:59
Ми различно, зависи кои са слабите места на даскалките :)

ProstoAz
08-28-2006, 10:09
И аз не си правя вече пищови - голям съм мързел. :lol: Пък и не обичам да ми е притеснено цял час и да се чудя: "Са ше ме фане ли, нема ли да ме фане". Винаги мога да искарам 3ка (без по математика и химия :lol: ).

Иначе за пищови разни - Добре, де, да си призная - по литература държа да си имам перфектен увод и заключение, за това си ги пиша с моливче съвсем леко на някоя страница по литературата и си ги преписвам. Иначе най-добрия пищов по лит. е: късаш една от празните страници на учебника (всеки има такива!), принитраш си темата върху нея, само че със същия шрифт, който се използва в учебника (първо тренираш на други, обикновенни листи, докато нацелиш шрифта) и след това залепяш страницата обратно на мястото и (залепяш я като я прикрепяш към предната или задната стр. - по твой избор). И после в часа най-нагло си отваряш учебника на тази стр. и преписваш съчинението си, докато учителя си мисли, че четеш произведението. :lol:
И други пищови - пищов на лист си правиш и казваш, че ще ползваш този лист за чернова. Или пък пишеш в/у един лист пищова, като под него има друг, в/у който се отпечатва всичко и после го позлваш този лист. Той си е чисто бял, нищо му няма, само където е станал леко релефен. :D
Или криеш "помощните листчета" под дупенцето ти, под листа, на който пишеш, под полата хаха :lol: , в ръкавите...абе, където се сетиш.
Пищов може и на чина да си напишеш с моливче, или на гърба на стола на човека, който седи пред теб, или на джама на прозореца...Може и по ръцете ти, и по краката, и по подметките на маратонките ("Сам в къщи 3 :lol: )...абе, където се сетиш. :wink:

midian
08-28-2006, 10:38
Ми аз обикновено си пиша по ръцете,краката и подметките.А по литература в учебника,ама нали има картинки и в тях пиша.

bob4eto
08-28-2006, 13:14
Аз обикновено слагам лисчето на земята и го настъпвам. Когато искам да препиша си махам крака и така хаха :lol: Или по литература си слагам малки листчета между страниците и разгръщам ама не нацяло, страницата я държа горе и уж чета и след малко я пускам. И така :-D

Той-
08-28-2006, 13:51
Ми аз винаги си правя пищовчета на компютъра с шрифт 2-3 и така събирам цял раздел на едно малко листче 3х5 см. Ама НИКОГА не съм го използвал щото ме е шубе. :smt011

Nasty_Mind
08-28-2006, 14:29
Аз пък имам друг номер. Залепям на един диск с музика листа със пищова и през часа го пускам на дискмена си. Когато отворя дискмена преписвам от пищова без даскалите да видят. :-D :-D :-D

CVETELLINA
08-29-2006, 13:14
ауу хаха аз съм царица направо... :-D

значи по литература най-често си правя..царски или пиша си темата вкъщи,после я нося в у-ще и по време на часа,вадя листа,пиша "чернова" на него и препис цял час.. :lol:
а иначе и по математика си правя понякога с разни формули,слагам си ги в каишката на часовника :-D

хахахаха целия клас ме е признал,измислям всевъзможни места да ги крия..но все пак е по-добре да почетеш малко,а не веднага да правиш пищови :wink:

Communist
08-29-2006, 13:40
Не правя пищови, пък и дори да направя все ме хващат...

Novkov
08-30-2006, 05:36
Аз пък имам друг номер. Залепям на един диск с музика листа със пищова и през часа го пускам на дискмена си. Когато отворя дискмена преписвам от пищова без даскалите да видят. :-D :-D :-D

Пробвано е! Много добро. Аз така преписвам при 1 2 даскалици.

moonbeam
08-30-2006, 08:32
po literatura obiknoveno ni davat temite predvaritelno,taka az si gi pi6a vka6ti na po malki list4eta i posle predimno v/u kolqnoto pred men ima edno visoko mom4e puk i 4ina mi e nisuk i daskjala ne me vijda kade gledam,a po himiq imame edni pomagala,koito sa pozvoleni po vreme na kontrolna i v tqh poslednite 2/3 lista sa prazni i pi6a vs tam (jalko 4e tazi godina nqmam himiq :lol: )

Krem4eto
08-30-2006, 11:41
Бях си направила един пищов на pc-то (компа) и го свих на акордеон и го сложих на стола и седнах и после си гледах...Друг пищов голям колкото лист пак го сгънах на акордеон и го сложих под якето ми,което беше на стола ми.Писала съм си на ръката,закрепяла съм под крачола с безопасна,слагала съм си пола и под полата листчета,г-на отиде към другата редица и аз погледна :)Слагала съм под блузата си и пак малко вдигна и погледна,много често пиша по чина и с молив или химикал и като го препиша го изтрияПиша на стола и после трия...Пиша на стената (за тези,които седят до стената).Едно момиче кара пред нея едно момче да слага пищов във раницата и когато идва г-жата той се обляга , а после момичето му дава отговорите,преписвала съм от учебника като го сложа под чина.
Веднъж с едно момиче бяхме сложили пищов във несесера и и тъй като тя постоянно отваряше несесера и г-жата вика "отвори несера" (аз и бях казала ако стане така да отвори другия джоб и така и стана аз гледах надолу към листа да не се издам но се оправихме НЕ ПРОБВАЙТЕ ТОЗИ НАЧИН!

А първото ми преписване беше в 1 клас сметнах едно нещо на една малка елчица :D

Angel_Girl
08-30-2006, 16:47
Аз преписвам по всевъжможни начини, но открих нов и много по-удобен http://www.market-uv.net/ :-D

teenage_drama_queen
08-30-2006, 17:00
hm.. tazi godina prepisvah po lit mn qko, zna4i imah edno pomagalo s analizi i kasah listovete ot pomagaloto(bqha po-malak format ot lisyovete na u4) i gi lepqh m-u stranisite ili v-u samata stranica i stava mn qko :wink:

Novkov
08-30-2006, 17:08
Аз преписвам по всевъжможни начини, но открих нов и много по-удобен http://www.market-uv.net/ :-D

Трябват пари за това преписване [-X

Angel_Girl
08-30-2006, 17:53
Аз преписвам по всевъжможни начини, но открих нов и много по-удобен http://www.market-uv.net/ :-D

Трябват пари за това преписване [-X
Да, но действа безотказно и сигурно.

aliq
08-30-2006, 22:43
az naprimer si napisvam parvo s prazen himikal i sled tva povtarqm mai mu vikat carski pi6tov,ili sas pola i otdolu pod 4oropoga6tnika si slaga6 pi6tova i si diga6 poli4kata da prepisva6 :-) ne sa me hva6tali do sega

blood_dodo
08-30-2006, 22:46
Един фр миналата година на класното преписва от пищов, залепен за крака му с тиксо. Не ви го препоръчвам. Трябва да си някакъ мазохист или да се кефиш на кола маска...

BeBencEto
08-31-2006, 07:40
mene sushto sa me priznali....taka purviq nachin,koito e vadq pishtova draskam na nego taka ama da minat 15 minuti otivam pri gospojata i q pitam dali da go prepisha i tq kazva da....i az za 5min si iam izqshtno kontrolno za otlichen i si prepisvam pred neq i nikoi nishto ne mi kazva....drug e vuprosa che tazi godina me murzeshe da si pravq pishtovi i si presnimvah tezi na nai-dobrata mi priqtelka.....a tq milata si gi praveshe a4 format :mrgreen: :mrgreen: i beshe izkliu4itelno zabavno zashtoto obiknovenno na predmetite,po koito imah nujda ot pishtovi sedqhme na vtoriq chin po sredata....a klasnata beshe otstrani..i to otstrani na mene(tam i beshe biuroto) pri koeto na purviq chin ne sedeshe nikoi i az butah dvata stola taka che da ne se vijda pod nasheto biuro kakvo stava....i pishtova si go bqh slojila v na nai-dobrata mi priqtelka v krakata...pri koeto tq stana i toi padna...takam list format a4 napisan s edri bukvichki..kserokopiran :mrgreen: ta az zabalamosah gospojata ta monika go vdigna...s izpuskane na himikalkata...ama posle beshe qko smqh....taka malko preskochih temata ama da ne vi pravi vpechatlenie iskah da spodelq poneje se setih i mi stana adski zabavno :-)

[B]a[N]D[i]T[k]a
08-31-2006, 20:07
ne mi se 4ete kakvo ste pisali :oops:
az prepisvam... kato si vzema 1 list takuv ne bql ami ot oniq vestnikova hartiq mai se vodi i ot vutreshnata strana s moliv ... :} e vednuj sa me hvashtali de..no ina4e .................................. :)

08-31-2006, 21:42
Аз най-често си ги пъхам в раницата и се объщам и си гледам,а като идва оспожата се облягам,пъхам си под капачето на батерията на телефона,в несисера и какво ли още не.

sladko_f
08-31-2006, 21:46
Аз най-често си ги пъхам в раницата и се объщам и си гледам,а като идва оспожата се облягам,пъхам си под капачето на батерията на телефона,в несисера и какво ли още не.
Sorry тва бях аз.

az_slunceto
09-01-2006, 07:41
zdraveyte,vednuj :mrgreen: si napravix edin pi6tov,koito e 4lista ,taka ;-) no mi pisaxa samo 4.po istori. :shock: trqbva6e pone 5. :evil:

XePouH
09-01-2006, 09:48
един от моя клас му бяха подарили такъв ма бяха 1 химикал и 2 такива лампички да си светиш и нали там да гледаш ко си писал и искарах 5 с туй бях написал там на един лист и си святках и си преписавах :-D

teenkopele
09-01-2006, 20:20
Малко ме мързи да пиша, за това ще е накратко.

Начини за преписване има много, но зависят от даскала, мястото на което стоиш и др.
Преписвам по всевъзможни начини, но се старая да не е директно от учебник под чина примерно, щото шанса да те хванат не е никак малък.
Взимам листчета, със супер дребен шрифт пиша, каширам ги някъде по ръкави, залепени за обувка и т.н.
Класиката 50% всеки я знае...друго какво?!
Ааа да. Ако става въпрос за формули и т.н., обикновено ги надраскавам с нещо много остро на самата химикалка, ако няма място на 2-3, или колкото трябва там, и препиииис.

Ако се сетя още нещо, пак ще пиша. :wink:

~*FrEaKy`GiRl*~
09-01-2006, 20:36
Аз преписвам по всевъжможни начини, но открих нов и много по-удобен http://www.market-uv.net/ :-D
mda,100% deistva,edin fr ima6e i naistina mn dobra rabota vur6i tva ne6to

sun4e
09-02-2006, 11:31
Аз преписвам по всевъжможни начини, но открих нов и много по-удобен http://www.market-uv.net/

подобни в нащо даскало ги продават и си спомням че на едно контролно по руски (мноо го мразя тоя език) сядах с най-добрата ми пр а тя е била в Украйна и го знае езика отлично тааааа тя имаше такъв химикал и понеже свърши по напред от мен си предаде контролното и след туй на задната страница на тетрадката си пишеше къде съм обръкала с тоя химикал и го осветяваше и аз гледах :D мноу яку наистина

GLeZoRanA
09-02-2006, 13:16
Тетрадката под листа или на коленцата и с малко повече умение и късмет се преписва. :) А има и друг момент панталон с много джобове малки сладки лишчета и ако си с пъргави ръчички няма как да те хванат :) Аз се справям доста успешно по тоя начин :)

missito_
09-02-2006, 20:35
Ми когато се налага да преписвам,си пиша по ръцете и аз,правя и на листчета,от които зле ми ства до като прочета кво съм писала :shock: А също така в нашата класна имаше теракот и аз пишех на него с молив и си слагах краката отгоре...номера с тетрадката под чина също става :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

overdose
09-02-2006, 20:52
bravo na vas.ama nqma da poznaete moita drugarka po 4in kvo praeshe na klasno po literatura:
prepisva este ot list4eta kopirani na 50% i sled tfa za da ne gi nameri nikoi ... bam v ustata i po4va da gi dyf4i.vednuj se zadavi s tqh daje.beshe kofti gledka [-X

missito_
09-02-2006, 20:56
bravo na vas.ama nqma da poznaete moita drugarka po 4in kvo praeshe na klasno po literatura:
prepisva este ot list4eta kopirani na 50% i sled tfa za da ne gi nameri nikoi ... bam v ustata i po4va da gi dyf4i.vednuj se zadavi s tqh daje.beshe kofti gledka [-X
еее чак пък така....... :roll: аз когато преписвам си изхвърлям листчетата в кошчето :-# :mrgreen:

[m!s$_k@pr!$]
09-06-2006, 22:30
Ми различно, зависи кои са слабите места на даскалките :)

i az sam na toa primcup. ama ponqkoga gi mislq i mn originalni :-D

ledenata_kralicA
09-06-2006, 22:36
По принцип НЕ умея дя преписвам.Голяма съм бъзла и не се и осмелявам...
Затова си уЦа(за щастие без мн усилия) и пак си изкарвам оценките над 5.
Обаче ако много закъсам си пиша по ръцете и по чина(най-вече по ръцете) :smt020

az_slunceto
09-07-2006, 08:15
emi az vednuj si napravix pi6tov po istoriq carski . 4 lista.poneje nesum pulna otli4ni4ka da ne se osumni klasniq mi ne napisax si4ko bqx si go slojila pod 4antata. :-D

mechtaq_za_teb
09-08-2006, 11:28
mi zavisi ot tova pri koi uchitel sam.ponqkoga si slagam pishtova v rakava na bluzkata ili sqdam varhu nego.a pri nqkoi prepisvam napravy ot uchebnika :-D

az_slunceto
09-08-2006, 13:07
abe ima mnogo na4ini za prepisvane stiga da si malko po kaduren.az i na podmetkata sum si pravila,a vednuj seda az na purviq 4in,i mi xrumna ideq,ima6e cvete do mene,i tam na ednoto listo si napisax pi6tova. :-D

09-12-2006, 01:50
mp3 player му е майката :]] под формата на диктовка ;) /мисля, че вече всички мп3 плейъри си имат диктофон /. Ако сте с дълга коса но проблемо :]] Може и като с хендсфрее в ръкава, но ако е лято и е абсурден дългият ръкав/може да се усъмнят във вас/ и нямате дълга коса тогава си лепвате слушалките под фанелата над рамото или около диколтето :) Ако сте записали темата прекалено бързо, то мп3 плейъра има старт и пауза :mrgreen:

1921
09-12-2006, 09:50
Най-големият пищов сяда до мен :-D

648541
09-12-2006, 10:20
emi prava si pi6tovi nai razli4ni i zavisi po kakvo nai 4esto prava po literatura kato si pi6a temata s sprqla himikalka i posle si q povtarqm tva e nai-lesnoto a po dr predmeti si pi6a na ugul4etata na tetradkata i si q prelistvam :wink:

NaDuFcHe
09-12-2006, 10:55
Suglasna sum za mp3-to..az taka si izkarah otcenkite po himiq fizika i tn..Inache ima mnogo dr variqnti..Kupuvash si ot gadnite kifli banichki i tn ot kafeto do daskaloto i na hartiqta s molivche si napisvahs pishtova i prez chasa si hapvash gladno gladno..Drug variqnt e da si pishesh po stenata.S edna moq priqtelka si imame taen ezik i taka moga si go napisha pishtova na ogromen list i daskalite pak nqma da vijdat i da razbirat...Drug variqnt e kogato te izpitvat na duskata poneje do nashta ima zakachen nqkakuv plakat i v/u nego si pishem kakvoto ni trqbva...A po matematika poneje edna macka ima knijka s reshenite zadachi ot uchebnika a kontrolnite vinagi sa ni ot tam i si gi pishe resheniqta kato sms i ako daskala pita neshto kazvame che izpolzvame kalkolatora Az obache imam goredolo kusmet i primerno daskala po literatura ne ni dava kontrolni samo klasni a te poneje sa po 2 chasa dava ni temata izliza i v kraq na 2riq chas se vrushta,nie si prepisvame koi kakto si iska..Na poslednoto klasno prepisah duma po duma ot uchebnika i imam 6.Po italianski si prashtame sms koito znae otgovorite prashta sms na dr sledvashtiq na dr i takam celiq klas... :)Az lichno sum s mnogo dulgi nokti i predi ni davaha testov i poneje drugite klasove ni kazvaha otgovorite ot vutreshnata strana na noktite si pisheh bukvichkite i posle samo gi iztrivah..I mai e tva...V obshti linii i na men sa mi kazvali che gi izmislqm vse nqkakvi shashavi nachini... :mrgreen: :mrgreen:

mravu4kata
09-12-2006, 20:57
По ръцете,царския,може и на етикетите на дрехите,в химикалката.При нас има един даскал дето е много разсеян и докато някой го забаламосва мога да си изчета всички тетрадки.Предварително написвам всичко на листа,обаче трябва да натискам много.Правя се че имам хрема,пиша си всичко на една кърпичка и си бърша носа :)

titin4eto
09-13-2006, 18:34
Аз преписвам по всевъжможни начини, но открих нов и много по-удобен http://www.market-uv.net/ :-D

Има подобно, само че в Ориндж за 8лв. Иначе като ви гледам какви сте царе на пищовите, аз по-добре да не пиша :oops: Свалям ви шапка =D>

[B]a[N]D[i]T[k]a
09-14-2006, 08:28
mmmmm na skoro razbrah i oshte 2 na4ina.. pishesh si otgovorite na 1 list4e i gi namalqsh (v smisul ako gi pishesh gi pishesh drebno ako si gi izkkarvash ot kompa s namalen 6rift) iii vzimash edna prozra4na torbi4ka i slagash list4eto vutre v 4antata nai otgore i 4antata do teb :) i 2-q na4in malko izturkan pishesh si na rukata no suvsem leko.. da ne se vijda O:)

linkin_park_fenka
09-15-2006, 16:15
qkoooooooooo \:D/

Lud_s_kolelo
12-19-2006, 19:37
nai-novite telefoni imat mn golqm zoom snimash ot visoko tetradkata ili uchebnika no da ne e razmazanoi posle si go uvelichavash dostatachno povreme na kontrolnoto za da go vidish. nqma put koito da sum go polzval tozi nachin i da nedeistva, a i nepishesh kato sms s chasove i posle da go zapametqvash. tova sas snimkata e nai-lesniq i nai-marzeliviq nachin da izkarash dobra otcenka :)

12-20-2006, 05:46
Няколко начина да скриеш пищов!
***Препиши нужната информация на листа, но само от едната страна на листа, и ги закачи с карфици от вътрешната страна на якето

***Напиши нужното от вътрешната страна на носна кърпичка за еднократна употреба, сгъни я така че да не се вижда текста и я остави на чина после само действай.

***Отиди на училище с не прекалено, но все пак прозрачно пликче вместо раница а листата с пищовите пъхни най- отгоре така че да можеш да четеш

***Можеш също да напишеш пищова върху самото пликче стига да е в по тъмни цветове

***Пишеш на правпъгълен лист, слепваш го с тиксо и го слагаш на ръката а отгоре обличаш блуза с по - широки ръкави

***(За момичета)Пишеш на листчета които слагаш под чорапогащника а обличаш дълга пола с по - големи цепки

***Записваш желаното на касетка, нужни са ти още само уокмен и по широка тениска

***Напиши с вече непишеща химикалка всичко на биал лист и под определен ъгъл можеш да четеш на воля. На учителя казваш че е просто лист за чернова. Ако те хване казваш че си писал преди часа и то просто се е отпечатало и на този лист

***Можеш да напишеш част от урока на стола пред теб. Така хем ще гледаш уверено напред, хем ще си изкараш желаната оценка

***През междучасието си купи кифла, баничка или нещо от сорта и на хартииката (салфетката) си напиши нужното.

***Формули и таблици се пишат на гумичка която може дори да си подаваме.

***На дълго и тънко листче пишеш желаното и го увиваш около пълнителя на химикалката

***Можеш да залепиш листа с пищова на подметката на обувката или от вътрешната и страна

***Ако е по география или история и даскала позволява да се използва атлас напиши нужното на съответната карта ( за населението на картата за населението)

***Ако трябва да преписваш по литература или някой разказвателен предмет, си подложи с тетрадка по чужд език на която с латиница си си написала нужното

***Можеш да запишеш нужното под формата на SMS
KASMET xax :smt028

Muse_of_Madness
12-20-2006, 10:01
Със съучениците научихме елфски и си правехме пищови на тоя език.

pampers
12-21-2006, 09:38
Със съучениците научихме елфски и си правехме пищови на тоя език.
въйййй лице от къде го нау4ихте този език беее кажи моля те аз мн искам го нау4а..лелеле :mrgreen:

feshankaa
12-21-2006, 11:42
Аз преписвам по всевъжможни начини, но открих нов и много по-удобен http://www.market-uv.net/ :-D

Трябват пари за това преписване [-X

Za6to,az imam takava himikalka (est ne e originalna) . Kupih si q ot VSi4ko po lev4e :smt005 i si prepisvam idealno na klasni i na vsi4ko..Samo ne trqbva da se vijda mn mn kato sveti6.no za sega ne sa me hva6tali.

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
12-22-2006, 08:08
Абе нямам определен метод. Това е според даскала, според настроението ми, според мястото, на което седя и това кой е около мен.

01-27-2007, 19:38
nai-novite telefoni imat mn golqm zoom snimash ot visoko tetradkata ili uchebnika no da ne e razmazanoi posle si go uvelichavash dostatachno povreme na kontrolnoto za da go vidish. nqma put koito da sum go polzval tozi nachin i da nedeistva, a i nepishesh kato sms s chasove i posle da go zapametqvash. tova sas snimkata e nai-lesniq i nai-marzeliviq nachin da izkarash dobra otcenka :) :lol:

03-19-2007, 16:54
s pergel vyrxy himikala taka pi6tova e pred daskalite a ne mogat da go vidqt sybira nad 4 uroka :smt066

nelkalee
03-19-2007, 22:05
Ами какви ли не!Ама ако сядаш до прозорците става да си напрайш пищов и по дограмата(аз лично не съм пробвала но мои фр са и са си преписали без проблем)!!!

KaL1StRa^^
03-20-2007, 14:13
mhmm zna4i az nmai sam edinstveniq koito znae kak se pravqt kralski pi6tovi 8) az moite si gi pravq na printera.Ta da vi kaja na6iqt u4itel po literatura e stra6no strog ne ni dava da polszvame literaturi pomagala i sekvi takiva podobni raboti po koito moje da se pi6e edinstveno 1 prazen list i tolkova.Pojelavam vi da imate takav u4itel. 8) i na vsi4koto otgore sam prepisval nqkoilko pati kato vazmojnostta da se prepisva v 4asa mu e 1:100 ne me pitaite kak stava po nasledstvo :lol: 8)

KaL1StRa^^
03-20-2007, 14:15
Lud_s_kolelo написа:
nai-novite telefoni imat mn golqm zoom snimash ot visoko tetradkata ili uchebnika no da ne e razmazanoi posle si go uvelichavash dostatachno povreme na kontrolnoto za da go vidish. nqma put koito da sum go polzval tozi nachin i da nedeistva, a i nepishesh kato sms s chasove i posle da go zapametqvash. tova sas snimkata e nai-lesniq i nai-marzeliviq nachin da izkarash dobra otcenka

absolutno si prav 8) no ne sam mnogo siguren 4e 6te minava nomera vinagi :-k

FiRe_LaDy
03-20-2007, 16:25
Ami nachi az sym probvala mnogo varianti.Sega shte ti kaja nqkoi ot tqh,shte ti kaaj i drugi,koito ne sym probvala,no sym chuvala.
Pisala sym si kato sms v GSM-a i uj,che si gledam kolko e chasa i prepisvam.Slagam go na stola i sqdam otgore i kato iskam da prepisha samo leko si raztvarqm krakata.Pisala sam si na razmi malki belejki i sam si slojila po nqkolko vyv vseki djob.Syshto stava s dylga pola kato si slojish lista v chorapogashnika i leko samo si nadigash polata za da vidish.Ne vqrvam uchitelq da te kara da si digash polata pred klasa. :wink: Moje i,ako hodish s nailonova chanta da si slojish listite nai otgore i chantata pod china i samo vadish i prepisvash.Za sega ne se seshtam drugi ... Ma i az rqdko prepisvam,shtoto sqdam do edno zubarche i to podskazva.

sweeetyy
03-20-2007, 19:22
Az puk po literatura si pravq pi6tova na edno list4e i sqdam na nego,a posle samo malko si otvarqm krakata i prepisvam nai-naglo :-D :-D :-D
A puk imam edin drug put si napisah vsi4ko na edin malak list i si slojih pola i pod 4orapoga6nika s lepenki si lepnah pi6tova \:D/ \:D/ \:D/

linkin_park_fenka
03-20-2007, 19:30
Аз много рядко си правя пищови щот на мен ми подсказват.С момичетата от класа си направихме още в 3-4 клас един език със знаци и тва е перфектния начин и за говорене в час,и за подсказване.Правя си пищв само на формулите по математика-щот хич не ги помня-предишния път-вчера(понеделник) си ги бях написала на един лист колкото е голяма една банкнота и си ги бях сложила в портмонето.И такам през часа най-нагло си ми стоеше портмонето на чина и си го отварях и си го поглеждах... :D

madlena15
03-21-2007, 21:23
:lol: пищовите са ми запазена марка !!!

Muse_of_Madness
03-22-2007, 10:53
Уф... елфският наистина е най-добрият избор. Днес по география използвах за чернова един среден лист на тетрадката по математика, където много нагъчкано редом с разни чертежи и уравнения бях написала подробен пищов на Тенгвар. Даскалът нищичко не забеляза.

daneliq
03-02-2009, 14:03
Значии толкова странни начини съм измисляла а се сещам само за някой - преди имах ГСМ сименс ц65 май беше и той отстрани имаше едно сивичко на него пишех най-важните неща
или пък на гумичка
най-послидния ми начин значи имах класно по литуратура ии си бях написала темата на лист голям формат г-жата даде листовете на които трябва ние да пишем ии аз си сложих листа под листовете от класното и тако преписвах имах 5 и 50 :)
пробвала съм тоя с поличката, но не стана мн сполучлив,
една моя фр пък си сложи малко листче в кутията за очила :)
също и разрязваш етикет на вода и си пишеш отвътре сичко което ти трябва с молив и под определен ъгъл го виждаш..
друг начин с хартиено тиксо и го лепваш на чина и си гледаш
или пък ако пред теб има момиче с дълга коса слагаш листче и го лепваш на обегалката на стола (предварително трябва да сте се уговорили) с когато г-жата минава тя си слага косата..

ThePowerOfLove
03-02-2009, 14:12
Аз най често си го слагам на стола между краката :Д

Boyd
03-02-2009, 15:36
От телефон, от записано на мп3/4/iPod, от стената, от чина, от двоен лист (написано от задната страна, после го късам), от съседната редица, от под чорапите.. има доста начина.

newmoon
03-02-2009, 19:04
Един път на контролно по химия бях оставила на чина празно шише от вода и нали то има етикет и от вътрешната страна на етикета бях си написала пищов 8-)

VersaceRocks
03-03-2009, 15:27
Аз обикновено пищови не правя, 'щото ще ми е притеснено, пък и предпочитам да си знам :D Ама иначе по ръцете, по чина, по стола, в телефона. Замалко да ме хванат веднъж, ама не стана, даскалицата точно зад нашия чин беше застанала

Darkkiss
03-03-2009, 20:17
най лесния начин да успееш е като внимаваш в часовете

Axe_vs_Sword
03-03-2009, 21:36
Някой споменавал ли е езика на пръстите? Това всъщност сега ми хрумна :D
Примерно искате да си помагате с въпросите със съученика на съседния чин
И примерно един полу свит пръст се равни на един въпрос
4 полу свити пръста - въпрос #4
4 разтворени пръста - въпрос #8
И отговорите:
Наклонена наляво - отг А, наклонена надясно - отг В

За да ви е по-удобно го преформулирвате както искате ;]

Neftochimic
03-04-2009, 09:02
слагам тетрадката на чина и си преписвам.

FaN7a
03-05-2009, 09:18
Две идеи от мен:
1.Купувте си Кола.Махате етикета и го сканирате на компа си.Обработвате го с някоя текстообработваща програма(на мястото на съдържанието пишете каквото ви е нужно) и го принтирате по възможност не с вестникарска или обикновена хартия.Залепвате новия етикет на Колата и сте готови за контролното. :]
2.По-прост метод за преписване:Взимате един бял лист и с молив го ограждате по очертанията на едната си обувка.На листа пишете (формулите) и в междучасието преди часа ви го залепвате с по-здраво лепило за едната си обувка(гледате да седите на стола си до края на часа).Докато тече контролното можете да си сложите единия крак върху другия и така виждате всичко написано на листа. ;]

Успех,преписвачи! 8-)

PanaH
03-07-2009, 08:12
Аз по литература не преписвам :-D Правя си пищови само по химия и по физика (и по история :D )..Аз си ги пиша на телефона като бележка и после чета..Ако ме пита какво правя казвам, че гледам колко е часа :D Тва е :)

garvana71
03-13-2009, 06:52
Има един сайт,кадето се предлага химикалка-справочник.Хвашта информация 20 страници голям формат. Има и видео с обяснение.Химикала е перфектен за преписване.Понеже този сайт не ми дава да изпиша линка наведнъж ще ви го изпиша така www точка pissalka точка com. :grin:

LittleDude
03-13-2009, 07:05
Най-добрия пищов, на който е минимален шанса да ви хванат, е телефона! Правиш текстов файл на компа, със пищова, после го качваш на тела, и като дойде часа си гледаш пищова от телефона. Ако ви хванат с телефона, казвате че са ви пратили СМС или сте гледали часа. Хващали са ме с телефона, но се измъквам :D :grin:

colymoly
03-14-2009, 05:46
Аз преписвам по всевъжможни начини, но открих нов и много по-удобен http://www.market-uv.net/ :-D
в сайта не пише колко струва комплекта, пише само за доставката

Bee_Fan
03-15-2009, 05:42
в сайта не пише колко струва комплекта, пише само за доставката
14 лева и 30 стотинки струва :-o

bube7y
03-15-2009, 11:39
слагам си листчета в несисера ии се правя че си търся химикалка и си преписвам !! много е удобно и никога не са ме хващали :grin:

kitty9410
03-15-2009, 12:02
Еми слагам си чантата на коленетe под чина а от долу учебника и после си го отварям като госпожата доиде и пита какво правя и казвам нищо държа си чантата 8-) много са зле тези учители :lol:

teenems
03-15-2009, 12:08
аз много често гледам от учебника ,те сякаш са слепи :shock: :razz:

colymoly
03-15-2009, 14:01
защо сякаш^ те са малоумници, нима не виждате, че са изкуфели :razz:

garvana71
03-15-2009, 14:58
Има един сайт www.pissalka.com Tам се предлага химикалка-справочник.Хваща информация 20 страници голям формат. Има и видео с обяснение.Химикалът е перфектен за преписване. :D

kotence_91
03-15-2009, 15:55
Аз пък си слагам отвъртре в червеновата, уж по всеки предмет имам чернова :D , не че ми трябва, но там слагам още един лист, на който съм написала, което ми трябва, с молив и така :-D

sladorana_1
03-15-2009, 16:05
wzima6 malki listi i gi zalepq6 samo ot 1 str otdolu na4ina gleda6 a kokato daskalkata idwa nali ima tikso i ot dr strana i dr str sy6o q lepwa6 otdolu na 4ina

skailer
03-15-2009, 16:12
Закачам листчета с безопасна игла за шала :D

sawfan
03-20-2009, 07:35
Аз обикн сичко си знам но ме кефи да преписвам и го правя на всеки тест дори и най-злобните учители които казват че всичко виждат и че ше анолират работите аз просто си отварям тетрадките и преписвам ,по история- под чина отварям си учебника и пак същото ! пиша си секфи формули по ръцете и сега никой не ме е виждал :D :D

sawfan
03-20-2009, 07:42
Някой споменавал ли е езика на пръстите? Това всъщност сега ми хрумна :D
Примерно искате да си помагате с въпросите със съученика на съседния чин
И примерно един полу свит пръст се равни на един въпрос
4 полу свити пръста - въпрос #4
4 разтворени пръста - въпрос #8
И отговорите:
Наклонена наляво - отг А, наклонена надясно - отг В

За да ви е по-удобно го преформулирвате както искате ;]

OMG тва го използвам от както се помня и BTW показваш един пръст и тва е отг а , показваш 2 - тва е отг б , показваш 3 - в ,4 - г така е и с въпросите обикновенно когато покажеш 4 разтворени пръста нема да си помислят че ги питат за 8 въпрос ами за 4

SounDScaPe
03-20-2009, 08:19
Аз лично имам скайп на телефона... Хващате някой болен приятел да си отвори учебника и така... :) :D :-D

desyty
03-21-2009, 17:45
Аз най-често знам каква е темата[за разказвателните предмети]пиша я на лист голям формат и през часа се праа че пиша ама само се права,а през това време си драскам нещо :D .И накрая на часа давам листа голям формат и 6-тицата е в кърпа вързана :D

stelenceto1
05-12-2009, 16:13
Айде и аз да предам малко опит с пищовите :D .
Имам телефон SE K800i с хубава камера е и има един режим за снимане на документи. Снимам си това, което ще преписвам, после само трябва малко zoom и готово :) Вторият начин е с Notepad на компа си пиша темата (под писане разбирайте copy- paste от нета), качвам бележката на телефона и той си я разчита без проблем. SE ги разчита, но за другите марки тел. не знам дали ще стане. Това е 8)

MP
05-12-2009, 16:19
Дано поне научавате нещо,преписвайки.В противен случай рискувате да влошите доста интелектуалното си ниво.

nesquiky
05-12-2009, 16:36
xaxaxaxax

Infinity
05-12-2009, 16:49
Аз най-често знам каква е темата[за разказвателните предмети]пиша я на лист голям формат и през часа се праа че пиша ама само се права,а през това време си драскам нещо :D .И накрая на часа давам листа голям формат и 6-тицата е в кърпа вързана :D
Моя метод е АБСОЛЮТНО СЪЩИЯ! :shock: :D

Cathylicious
05-12-2009, 16:50
Mp3-то си ми е запазена марка .. От 9 клас така си преписвам на класните по литература .. Никога не са ме хващали .. Иначе по физика,история .. направо си преснимам учебника на ксерокс във възможно най-малък формат (който може да се разчете) и така .. За незначителни контролни използвам традиционните методи .. ръце,листчета,чин ..

clever
05-12-2009, 17:10
ехаа че сте преписвачии :lol:

Sexydemon
05-12-2009, 17:18
Днес имахме контролна по история,бях си направила пищов и преписах целия урок ''от-до''!100 на 100 ще хвана 5-ца,може и 6 8-) !тъй че ми е много кеф :grin: :grin: :grin:
П.П.:Обикновенно си правя труда да си науча уроците,ама като ме домързи вадя тетрадката под чена и направо преписвам 8)

bachikiko
12-29-2009, 08:45
Абе ... стига с тия листчета, залепени страници и други простотии. Просто си носете вс ден пергел и химикал които не ви е скъп. Ако сте забравили за контролното можете в междучасието да си напишете на химикала никой и друг ред и да спасите положението. Това е буквално НЕУЛОВИМ пищов. Използвайте по предназначение и с мярка ;)

Biskfitka
12-29-2009, 09:22
Тая година много рядко преписвам-от телефона.Миналата година от класа ми имаха много интересен начин-на цветни листя (такива за принтер..) на латиница си пишат уроците,лепят картинки,рисуват,така че да заприлича на проект по английски 8-) .Слагат го в прозрачна папка и го оставят на чина....Ама накрая даскалите почнаха да се усещат... 8-)

Mecholina
01-21-2010, 06:40
Moje li nqkoi da mi dade idea kak da prepisvam po himiq dokato sum na duskata ... zashtoto az pravq opiti no vseki put me hvashtat :shock:

dqvolcheto9
01-21-2010, 11:44
Хаха нащта госпожа по химия ни каза сумати пищови ама тфа беше одавна и непомня :D

Hiph0pgirl
01-21-2010, 14:29
Един фр миналата година на класното преписва от пищов, залепен за крака му с тиксо. Не ви го препоръчвам. Трябва да си някакъ мазохист или да се кефиш на кола маска...
Тфа трябва да го пробвам :D Имаше един номер пишеш си нали пищовите на едно лисче и сядаш на него и така май беше

Stellsy
01-21-2010, 14:53
Аз рядко преписвам, защото ме е страх, че ще ме хванат. :D Иначе си купувам прозрачни химикалки и пиша на листчето някоя формула (това за по математика) навивам го и го вкарвам в химикала. :D От прозрачен става бял.. По литература вкъщи си пиша съчинението в час го слагам под чина и в удобен момент го слагам в/у краката и преписвам .. досега не са ме хващали .. дано и да не ме хванат ..пиша си и по ръцете :)

ПС: като напишеше съчиненията смачкайте няколко пъти листа не шушка :D става по-мек .. :P

SunnyTime
01-21-2010, 16:14
Аз не си правя пищови попринцип,но на последното класно по Литература се наложи.Господина даде да си ползваме учебниците и аз под текстовете с моливче си пиша :D и той си минава покрай мен и не вижда,че преписвам... 8-)

doublet
01-21-2010, 17:13
за на дъската - пишеш в/у дланта на ръката..
за на чена - омалено копие на това което ти трябва .. и отново под дланта ;)

..никога не са ни хвашали

danibebi
01-21-2010, 18:41
Moje li nqkoi da mi dade idea kak da prepisvam po himiq dokato sum na duskata ... zashtoto az pravq opiti no vseki put me hvashtat :shock:

Пиши си на ръката :grin: аз така правя понякога :D :D

FantaMen
01-21-2010, 21:37
Един доста сложен но перфектен метод за преписване... Това го е мислил братовчед ми аз го усъвршенствах :d

Ta така.Взимате 1 моливче и примерно си пишете формули не къде да е а на паркета (долу на пода) Ако е слънчево просто сте перфектни пишете го не точно под стола ви а напред и гледате слънцето да огрява тази част... Сядате и като погледнете надолу всичко се вижда перфектно...Забивате поглед надолу и най спокойно си четете и си пишете теста или класната.В един момент даскала ви забелязва и казва да се изправиш (най смешното е тука ) гледа под чина нищо ? Гледа на стола пак нищо ... ръцете ти гледа нищо...Телефона са ми искали и пак нищо ? Сядаш си и пак си гледаш надолу.... Даскалите нпр съм ги побърквал една даже седна до мен и ма гледаше 2 часа и пак не се усети :d Цаката е че графита от молива се вижда само на слънчева светлина ( ако сте го направили като хората няма как да се види без слънце ) и даскала всъщност трябва да седне на вашето място или много внимателно да се загледа в паркета и то пак трябва да си е осветено поне малко :D

Ако някой си направи труда да го прочете и го опита ще видите колко е успешно... Не става за класно по Литература но .. години по история области по География ... формули по математика ... термини по биология :D Просто ще бъдете ЦАРЕ :D Поздрави и успешно преписване! :-D :-D :-D

prettytweety
01-23-2010, 13:38
Ползвам пищови само по история защото трудно запомням годините! Принтирам на едно листче важните дати с много малък шпифт и го закачам със някаква значка за вътрешната страна на блузата ми. Ако случайно госпожата ме пита какво правя, казвам че етикетът на блузата ме дразни! Досега винаги е минавало! 8)
Но това с молива ме уби! :lol:

vanity23
08-22-2010, 18:18
ами за тези с принтерче ще е мн удобно ........ значи на един обикновен лист пишете инфото с мн малък шрифт и си го изкарвате след това ред по ред залепяте тиксо в/у написаното и мокрите с вода целия лист и махате тиксото и после са останали следи от хартия просто ги махате с пръст и оставяа прозрачно тиксо с шрифт 8) 8) 8) 8) :-D :-D :D :D :D :grin: :grin: :grin: :-) :-) 8) 8)

vas4e3to0
08-22-2010, 18:44
На едно малко листче, което криеш под чина или направо от учебника, който отново криеш под чина. Това ми се е случвало само по Немски. :D

Force_bladeR
08-22-2010, 20:01
Ваканция, пък вие говорите за у-ще...

MattFTW
08-22-2010, 20:22
Ваканция, пък вие говорите за у-ще...
Ами това е раздел Училище и приятели .. нормално

mim4enceto00
08-22-2010, 21:52
Хора, вие сте истински факири в преписването, ама да ви кажа всичките ви методи могат да се прецакат по някакъв начин! Повечето от методите изискват учебник, помагало, несесер или нещо такова, както и предварителна подготовка вкъщи... Тъй че не помагат ако имаш изненадващо контролно по история(разбрал си първия час и няма как да си изтичкаш вкъщи и да си напишеш нещицата н спокойствие), а пък госпожата ти(поне моята) не позволява никакви неща на чина и под него, освен молив, гумичка, химикал и листа с контролното :( . Така... Остават няколко варианта. Този с химкала - отпада, защото не искаш да си съсипеш химикала или пък никой не си носи пергел. Този с полата - ами ако нямаш пола(пък и да имаш, ако е зима чорпогащникът ти най - вероятно е прекалено дебел, за да видиш нещо през него...)?! Този с написаното с молив на паркета - трябва светлина! Този с дланите - голяма вероятност да те хванат(както и ако преписваш от съученик!) Дотук - лошо! Последният вариант е някой да ти подсказва... Ако наблизо до теб седи гениий(или по - вероятно зубър), предлагам няколко варианта: Има едни моливи, които си вървят комплект с една гумичка с дупка(гумичката обикновено е капачката на молива.), та пишеш на едно листче от 1 до незнмсиколко(броят на въпросите), нагъваш го и съученикът ти си пише отговорите, докато ти се опитваш все пак да докараш нещо. После взимаш гумичката и си преписваш. Когато даскалката мине покрай теб пъхаш листчето под контролната и си готов! Методът действа безотказно! Докарах на един съученик двадесет и пет точки на външното оценяване с този метод. 8-) Ние бяхме седнали най - отзад, но мисля, че методът би действал и на по-преден чин. Обаче ако нямате такава гумичка става и това със пръстите. Ние, пак със същият съученик, го правихме, ама май заподозряха нещо. Ние въпросите ги казвахме без звук и четяхме по устните. Не е трудно стига да изговаряш думите ястно със устните си. И ако не ви се рискува със това, може да използвате и това дето пъхаш листчето не в гумичка, ами в химикал. Ама е още по - рисковано, щото ще бъде странно, ако на всяка минута си разменяте един химикал, при положение, че и двамата имате, и на всичкото отгоре само го отваряте и затваряте! Освен това не ви съветвам да пишете направо на гума, защото трудно се пише и чете. Та така... Ако обаче не сте намерили съученик да ви подсказва, може да ползвате това с ръцете, ама пишете не по дланите, ами от вътрешната част на пръстите(без палците), за да не се збелязва. Като свършите, отивате до тоалетната и си миете ръцете. Пък и да не ви датат - нищо! Друг вариант е да си напишете отговорите на малки листчета, да ги нагънете и да ги скриете като ги набучите отзад на обеците си. 8-) Ако ви попитат какво правите, просто казвате, че обиците ви дразнят и ги махате, или пък казвате, че косата ви се е закачила отзад за обеците. Единственият проблем на този начин е, че трябва да сте момиче. И колкото по - дълга коса имате, толкова повече листчета можете да набутате отзад. :lol: Та това е от мен... Надявам се, че съм помогнала...

Bukmopu
08-23-2010, 12:06
Зависи от учителя и предмета.Има нещо,по които е невъзможно да препиша.Но има и такива,по които не отварям учебник,а винаги имам шестици.
В нашия клас имаше какви ли не способи за преписване-писане на отговорите по чинове,столове,дрехи,обувк ,крака,ръце,листчета и т.н. и т.н.Имаше един супер оригинален случай,когато едни мои съученички бяха направили цяла схема,за да си изкарат контролното по география.Едната не влезе в часа,както и аз,между другото.Бях с нея.Приятелката й си влезе,седна на последния чин,сложи си слушалки,там хендсфри и т.н. и другата й диктува по телефона отговорите.На следващия ден обратното.Другата влиза и си прави теста.Купувахме си отговорите.Какво ли не сме измисляли...
Сега ще съм в нов клас и ново даскало и ще видиме как ще се развият нещата,но са ми казвали,че на новото място е по-строго и може и да нямам тая възможност да преписвам...
В по-смотаните часове,където не гледаха толкова даскалите направо от учебниците си преписвахме,криехме ги под чиновете и така.Можеш да си направиш и малко пищовче на лист и да си го скриеш в несесера.Или примерно ако ти е прозрачна химикалката мушкаш листа в нея около пълнителя и пак върши работа.Това съм го правила по физика. :lol: Можеш да си напишеш отговорите на телефона и да се правиш,че гледаш колко е часа.Можеш да си го напишеш и на салфетка и да си я мушнеш пак в пакетчето със салфетките и ги оставяш пред тебе и си четеш.Може и на пода да си го напишеш,ако има паркет.
Стига човек да е изобретателен,има много начини. :lol:

dankata11
05-23-2011, 11:20
Моята класна ни изпитва с отворен учебник и когато е затворен тя ни кара да го отворим и затова не ми се налага да преписвам при нея но при другите даскали се налага

stef98
05-23-2011, 18:14
Последно беше по история едни годинки на ръчичката. :D

peroto
05-24-2011, 12:20
С един приятел имаме гениален начин.... Седим един зад друг и аз съм отпред. Той си държи краката опънати да са близко до мене и ако някой има да пита нещо- аз си свивам краката или ако той има нещо ме побутва леко докато г-жата не гледа. След тва вече е цялата работа. Побутваме се с левия крак или десния, зависи както се разберем, е за въпросите, а другия за отговора. Обикновено преди контролно се наговаряме примерно с двата крака едновременно е, ако не знаеш или пък, ако не си разбрал кой е въпроса и така. :grin: :grin: Начини много. Преди цъкахме с химикалките по чина, ама тос начин не беше мн як щото постоянно кът цъкаш с тая химикалка все ще те разберат някога... :D :D

freakyHappiness
06-22-2011, 12:05
Цар съм.! формулки и датии на ръката и си слагам дооста гривнички (на ръката с датите) и поссле само си ги "понамествам" иначе по литература.. малки листчета на отделни странички.. :P :P :P

BrainlessROCKBABY
01-09-2012, 17:57
въйййй лице от къде го нау4ихте този език беее кажи моля те аз мн искам го нау4а..лелеле :mrgreen:

хах, елфическия фтв :D
най-яко е да напишеш квото ти трябва, лепваш тиксо и измиваш хатрията - то написаното остава

slunchoy
01-10-2012, 19:25
Тоя начин сигурно някой го е правил ама аз да кажа.Пиша всичко каквото ми трябва с ситен шрифт на кецовете,но нe на подметката от страни,гумената част.Никога не са ме хващали аз обаче на първото ми яко преписване в 4-ти клас на външно оценяване по нещо май че беше по История (не помня вече как се наричаше тогава) написала съм си всичко на 1 лист сложила съм го в чантата квесторите гледат,аз на първия чин.обаче преписсс...как не ме хванаха не знам.Обаче гаджето мИ за това че не може да крие пищовите му написаха 1-ца,ужас направо.

zenzatsionen
05-21-2012, 10:44
Аз имам един друг начин :D ами принтирам си това което ми трябва,но в малък шрифт около 3-5px.После като си го принтирам с дебелото (широкото тиксо) залепвам внимателно върху текста,ама точно върху него.Хубаво натискам върху тиксото с пръсти.След това отивам в банята и мокря листа на който съм принтирала.Целият.След това го обелвам или нещо такова...смисъл такъв самият лист го махам от тиксото и то текста си е останал на тиксото.След това ако не лепи вече с лепило го намазвам и го залепям в/у чаша,молив,химикал,на стола на тоз дет седи пред мен :D на чина в тетрадка...на подметки на ръката,на краката...абе където си искам.Никога досега не са ме хващали :P

xco0kie_
05-21-2012, 16:37
Ооо, аз съм спец по пищовите! Но всичко зависи от учителя. Аз например по музика си слагам учебника и тетрадката на чина и преписвам, госпожата е на бюрото и "уж" не вижда. Иначе ето идеи за пищови:

1. Взимате пергел и пишете какво искате върху химикала или молива си. (помага по математика за формулите)
2. Взимате не много голямо листче (колкото по-малко е, толкова по-добре) и пишете колкото можете по ситно, за да поберете повече информация и ако искате можете да го сгънете на хармоника.
3. Пишете си по ръцете, краката и т.н. - това не ви го препоръчвам много много, защото ако помислят, че преписвате, ще искат да ви видят ръцете например, нали? И така не може да скриете уликите, а например ако имате малко листче бързо може да го скриете някъде, например в чорапа :D
4. Ако учителите дават да пиете вода в час от шишета, махате етикета на бутилката и пишете от вътрешната страна на етикета каквото ви трябва и го залепвате.
5. Пишете нужните неща на телефона и "уж", че си гледате часа.
6. Криете го в несесера.
7. Ако имате метален несесер (такъв който е с капак отгоре), от вътрешната страна на капака може да залепите лист с нужната информация. :D
8. Издълбавате си гумичката и залепвате малко написано листче.
9. Пишете по чина с молив или по стола каквото ви трябва.
10. Царски пищов. (предполагам го знаете)

Не ми се пише повече, ако искате използвайте ми начините :D

Kettch0
05-24-2012, 18:26
Пищови и начини за преписване си има колкото щеш.Въпроса е до къде ще ти помогне това и ако те хванат какви са последствията.
Моя клас сме страшни диваци и всички преписваме по тестовете.Имаме една госпожа, при която сме много явни.Смисъл такъв, че моята приятелка си прави пищови по 1-2 листа ГОЛЯМ ФОРМАТ и като ги опъне...Хич не мога да кажа, че не е явна.

Въпроса си е и до учителите, защото си мисля, че ни виждат все пак.Може би ни остават да хитруваме за да изкараме по-високи оценки и по този начин и те да се докажат, че преподават стойностно.

dreamwalker
05-26-2012, 21:28
Само да кажа, че ако си подготвяте старателно пищовите накрая ще се окаже, че нямате нужда от тях. :lol:

asen0v
11-06-2012, 21:35
пичове, аз намерих много як начин за преписване, преди няколко месеца си купих тази невидима химикалка (http://eftino.eu/bg/10--.html) и си преписвам като луд, учителите няма как да ме хванат просто, като се усъмнят идват при мен и гледат бял лист :D хихихиих имам само петици и шестици ^^

BrainlessROCKBABY
11-08-2012, 05:33
хихихи, реклама

Game_Fan98
11-08-2012, 20:03
Аз правя пищови само то литература и понякога си преписвам по математика формулите.
Цар съм по литература или когато пишем съчинения(география,истори я)

По литература(класни или съчинения)

Ето един,който винаги се получава при мен:
Вкъщи правя темата(може и повече докато не улуча криво ляво за 5 1/2)

След това в час сядам на най-последния чин.
Крия черновата в една тетрадка и на един празен лист пиша "чернова" както и на този с
пищова,понеже първия час винаги правим черновите.Учителя си сяда на стола и не ни обръща внимание.
След това преписвам пищова на беловата.След края на часа давам пищова като чернова.
Стоя 15 минути в часа и драскам все едно пиша и излизам 30 минути по-рано.Кеф!


По история:
Казвам на учителя,че ще си прикривам с тетрадката по
чужди езици.На гърба на тетрадката на латиница пиша
определения.Понеже даскала е стар не разбира и си мисли,че пише на инглиш.:D:D:D

Телефонно:
Крия листчета в отделението за батерия и слагам батерията
в калъфа на телефона.


Сядам на последния чин и вадя от несесера тънки листчета с по-важните неща.
Това го правя най-често по история.Пиша годините и тн.


Още се чудя как не ме хващат!


А за тая UV химикалка,иска пари ама си заслужава.

Junona_
11-10-2012, 12:29
Извинявам се, че отваря стара тема, но моля за помощ.
В петък имам тест по история, вероятно на всичкия материал дотук, а аз по история съм брутално зле. :D Моля ви препоръчайте ми някакъв пищов :) Аз седя на 1вия чин пред бюрото, откъм прозореца. Прозореца има перваз, а бюрото е на подиома и е по-високо от чина. Даскалицата ми е непозната, не знам какво прави на тестовете ;/ Който учи в смг сиг. я познава.
Също ако знаете къде около смг продават от онези невидимите химикалки, дето написаното се осветява с някаква лампичка за да се види ще съм ви благодарна да ми кажете.
Мерси :)

pi4a_ot_mahalata
11-10-2012, 15:13
Еми снимай с телефона това, което ще преписваш, прибери го в несесера и после като започне часа се преструвай, че ти е спрял химикалът и искаш да вземеш нов, а пък всъщност преписваш.

the sniper guy
11-10-2012, 15:26
Егати химикалите по 2 минути ли ще ги вадиш.

asen0v
11-10-2012, 15:31
Егати химикалите по 2 минути ли ще ги вадиш.
напротив, ти във вас ще си напишеш това което ти е нужно и после си го четеш.. :)

the sniper guy
11-10-2012, 15:31
Пиша на един лист красиво и след това го снимам с малък апарат с много мегапиксели и zoom.

asen0v
11-10-2012, 15:33
Пиша на един лист красиво и след това го снимам с малък апарат с много мегапиксели и zoom.
и това е вариант, просто казах как аз преписвам.. :)

Junona_
11-10-2012, 15:49
Мерси :) Само телефона ми е мн. голям и ще се вижда в несесера, но дано "може ли да ида до тоалетна" работи. Аз направих пищов от ония разгъващите се, дано върши работа, а май и ще ида с туника и ще си сложа листчета отдолу :)

pi4a_ot_mahalata
11-10-2012, 16:05
Мерси :) Само телефона ми е мн. голям и ще се вижда в несесера, но дано "може ли да ида до тоалетна" работи. Аз направих пищов от ония разгъващите се, дано върши работа, а май и ще ида с туника и ще си сложа листчета отдолу :)

Дано! Стискам палци! :)

pi4a_ot_mahalata
11-10-2012, 16:07
Между другото и аз трябва да намеря начин как да препиша на теста по информатика.

♠Joker♠
11-10-2012, 16:43
Написваш си нещата на едно листче и го залепваш на пода. Четеш си и ако случайно госпожата се приближи си сложи крака върху него. Може ако искаш и да си залепиш пищова на подметката.:D

asen0v
11-11-2012, 12:21
А за тая UV химикалка (http://eftino.eu/bg/10--.html),иска пари ама си заслужава.


Наистина си заслужават тези 4лв., които ще се дадат. Когато си я купих беше 7лв., прежалих ги но поне знаех, че ще преписвам яко и ще изкарвам добри оценки. :D

SunshineM
11-11-2012, 13:17
Аз пиша в несесера-от вътрешната му страна. На раницата от вътре също.. Снимам текста от учебника и я слагам като скрийнсейвър на екрана на телефона. По дънките пиша, по ноктите ;д ... и досега не са ме хващали! :)

Junona_
11-11-2012, 14:46
Sunshine, ти си гений! ;D Като се отвори докрай предния джоб на раницата ми и някак си увисва, не мога да го обясня, но на това нещо ще си сложа 1 лист и ще препииисвам :D
А UV химикалки продават ли въобще някъде в центъра на София?

FuCKkK13
11-11-2012, 14:53
хора,на вас ви отнеме повече време да измислите как да препишете отколкото да седнете и да си научите.. пищови съм правила много много рядко и то само с нахвърляни важни думи,за да се сещам... слагах си ги под чина... както е чина - горната дъска има едни летвички... те са захванати за дъската,но има място.. там бутам листчето - то по принцип е малко ( както казах няколко думи) и си го дърпам когато реша

SunshineM
11-11-2012, 16:01
Юнона за увисването, разбирам те и на мен ми се е случвало...моят начин! ;д Не я отварям докрай, а някак " без да искам " си забравям всички чернови листове, химикали, моливи и гуми и когато започне теста " се сещам ", че ми трябват! :)

Milena_scene
11-13-2012, 14:03
Значи сега по математика формулите :
Нашата госпожа е строга и не да се говори като прави контролно и аз сядам на препоследния чин изкарвам си формулите и си ги слагам на чина заедно с листовете за чернова (за пресмятане де) и госпожата като е на бирото си лесно преписвам.
По история и география е супер лесно,защото всички викат госпожата да я питат нещо и тя няма време да се спре и тетрадаката ми е под чина и готово ..:)
И общо взето така или от някой друг преписвам и готово .....:) Лесно е

DennisCobain
11-13-2012, 14:06
Гугъл.

bananasi
02-20-2013, 20:19
Няколко начина за преписване :D :
Пишете на ръцете си, а може и м/у пръстите си. За да не ви забележат, просто се подпирате на ръката така, че да не се вижда написаното :D
Пишете на листчета формули и т.н. и ги поставяте/залепвате в несесера си и когато учителят минава просто ги затваряте. Може да снимате с телефона си и го скривате вътре.
По математика примерно си взимате тетрадката и отваряте най-отзад и ако даскалът ви каже нещо, просто му обяснете, че я използвате за чернова. А там може да сте си записали всички формули.
Един много добър начин е да вземете някоя непишеща химикалка (по възможност не прозрачна), разглобявате я и вътре си напъхвате пищовчето си, след което я сглобявате пак.
Или пък издълбавате на химикалката си с нещо текст; криете листчета из дрехите си, пишете на бял лист със свършил химикал (отбелязва се) и после го четете; залепвате пищови на вътрешната част на гривничката/часовника ви; пишете на чертожните ви инструменти, моливи и т.н.; скривате си тетрадката под блузата ви и молите да ви пуснат до тоалетната и там си четете писанията.
Сякви ей такива :D