PDA

View Full Version : Странно питане...



|a.x+3.x+3|>9.x
08-28-2006, 10:44
Здравейте, тийнове!
Аз съм момиче на 16 години, от София, уча в елитна гимназия, имам съвсем нормално семейство, в училище ми върви, на пръв поглед всичко е наред. Справям се идеално с материала в училище, мразя да седя по кафетата както правят всички мои съученици. По--приятно ми да е чета книги и интересни неща в Интернет, отколкото да се занимавам с момчета, да пуша и т.н. Лошото е, че всички ме мислят за задръстена зубърка, не ми обръщат внимание. Приятелките ми отдавна си имат гаджета и са щастливи...а аз съм нямала досега, но не ми и трябва може би. Въпроса е, че изобщо не се замислям по този въпрос, а изцяло съм се отдала на ученето. Даже не излизам с приятелките ми често през лятото. Не съм грозна, нито дебела, даже повечето, казват, че съм сладка. Искам да ви попитам, това в моя случай, нормално ли е?

Благодаря Ви предварително.

Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

LilAngel
08-28-2006, 10:56
ами аз лично мисля че е хубаво.имах една такава приятелка
няма страшно не си само ти :) :smt016

Atika
08-28-2006, 10:59
Prosto si izpuskash nai krasivite i bezgrijni momenti ot jivota i nai veroqtno sled vreme shte sajelqvash, no vseki si ima svoi izbor ...

08-28-2006, 11:01
Ами не виждам нищо ненормално в това ;) Една от най-добрите ми приятелки много прилича на теб.. не се интересува от момчета,дискотеки..кафета и т.н. в това няма абсолютно нищо лошо :wink: Все пак си на 16... кой е казал,че вече трябва да имаш гадже? :wink: Както казват хората всяко нещо с времето си :) Успех и не се притеснявай изобщо,че си по-различна от масата момичета на твойта възраст :P

JORJIQ_*_#_*
08-28-2006, 11:04
Бъди себе си! Не е важно, че не правиш това което харесват другите щом не ти харесва! А за момчета явно ще се замислиш по-късно, може би съвсем скоро, когато срещнеш подходящия! Сега, в ученическите години, може и да имаш известни проблеми както казваш, че съучениците ти не ти обръщат внимание, но след време всичко ще е по-различно! Сигурно ти ще си най-успялата!

Peyton
08-28-2006, 11:35
Prosto si izpuskash nai krasivite i bezgrijni momenti ot jivota i nai veroqtno sled vreme shte sajelqvash, no vseki si ima svoi izbor ... Напълно съм съгласна с теб. Пак учи и си прави своите неща, но няма нищо лошо ако за 1 час или 2 излезел малко да си поживееш. Не е нужно да си хващаш гадже, но поне излизай и се забавлявай. Вярно е че това че учиш ще ти помогне за по-добро бъдеще,но колкото повече човек пораства толков по-сложен става животът така че радвай се докато можеш и ще видиш че не е толкова лошо :-({|=

fresh4e
08-28-2006, 11:37
Да ти кажа честно и аз съм същата :wink: По едно време и аз като теб бях започнала да си мисля дали е нормално това.Реших ,че е трябва да се променя,да стана като другите....и определено сгреших :roll: чувствах се ужасно некомфортно и съвсем не на мястото си в компанията на връстниците ми,всичиките с по цигара в ръка и си разказват кой каква глупост направил,кой се напил,кой с кого преспал...колкото повече стоя там,толкова повече съжалявам,че изобщо съм дошла...после се прибирам вкъщи и си продължавам живота както на мен ми харесва,защото знам,че никой не може да прецени по-правилно от мен как да си живея живота :)
Жестоко е сред бурени да бъдеш цвете....

IdiOtKa
08-28-2006, 11:49
Здравейте, тийнове!
Аз съм момиче на 16 години, от София, уча в елитна гимназия, имам съвсем нормално семейство, в училище ми върви, на пръв поглед всичко е наред. Справям се идеално с материала в училище, мразя да седя по кафетата както правят всички мои съученици. По--приятно ми да е чета книги и интересни неща в Интернет, отколкото да се занимавам с момчета, да пуша и т.н. Лошото е, че всички ме мислят за задръстена зубърка, не ми обръщат внимание. Приятелките ми отдавна си имат гаджета и са щастливи...а аз съм нямала досега, но не ми и трябва може би. Въпроса е, че изобщо не се замислям по този въпрос, а изцяло съм се отдала на ученето. Даже не излизам с приятелките ми често през лятото. Не съм грозна, нито дебела, даже повечето, казват, че съм сладка. Искам да ви попитам, това в моя случай, нормално ли е?

Благодаря Ви предварително.

хм моите възгледи за теб са че след 1-2 години ще се проминиш коренно и ще започнат всички тези неща които сега не харесваш да ти допадат ... ! иначе това не е никак странно !

slan4evo_momi4e
08-28-2006, 11:51
Имам една съученичка, която е пълна отличничка....тя твърди, че да ходиш по кафенетата е просташко и дори не говори с момчета...Такъв е нейния избор...Само ще доуточня, че е на 18...Мисля обаче че по този начин тя пилее живота си....Това правиш и ти...Няма нищо лошо да си учиш уроците...но животът не е само училище....той дори не прилича на това което учиш от учебниците...По-добре се забавлявай и не се затваряй толкова в себе си....излизай, забавлявай се....сега е моментът...после вече ще си голяма и ще трябва да носиш отговорност за действията си....сега можеш да правиш каквото си искаш...:) така че възползвай се :!: :!: :!:

sunney_f
08-28-2006, 11:55
аз също имам такава приятелка!мн се кефя,че имам такава приятелка!така има кой да ми се поскарва като изоставя даскалото зареди мом4е!абе в общи линии яко и се кефя!ще се радвам ако и ти бъдеш моя приятелка! O:)

strange__
08-28-2006, 12:03
Искате да ми кажете,че не можеш да си учиш и същевременно да излизаш и да се забавляваш?!Пълни глупости :!: Това,че ти си свикнала така е друга тема...имам самочувствитето,че полагам достатъчно усилия за училище,изкарвам оценки,които почти винаги ме задоволяват и не си стоя по цял ден в нас.Имам приятели,имам си и гадже и съм щастлива така!Просто не си се научила да си разпределяш времето...много е хубаво,че имаш амбиция и че учиш,но съгласи се,че просто така ти е по-лесно.Защото се прибираш от училище и по пъте си казваш имам да уча по еди кво си, супер целият ден ми е на разположение,но по натоварващо е да направиш така,че хем да си научиш,хем да разпуснеш малко навън :!: И я стига не всяко момиче/момче,което излиза и се забавлява е яко спрял и не му пука нито за образование нито за нищо :idea: Отново златната среда обира всички точки :wink:

Fiola
08-28-2006, 12:25
Според мен постъваш много правилно. Ако започнеш от тази възраст да цениш истинските неща в живота, то знай, че от теб ще излезе човек. Какво искаш? Да бъдеш някое барби с поличка тип коланче и с блузка сантиметър на сантиметър, която само долу-горе да закрива някой области, натапкани със силикон? О не, не, не... Да излизаш с приятели е весело, особено като си с компания от 'себеподобни' :wink: Аз не съм типичното момиче-барби, а повече приличам на момичето на аватара ми. Лека лудичка, с нестардантен тип обличане, слушам метъл. И да различна съм. Не съм кто другите. Но това ни най-малко не ме притеснява. Напротив. Аз искам да съм различна. Защото само мисълта, че няма друга като мен, че съм единствена, уникална и различна ме кара да се чувствам страхотно. Бъди себе си, момиче и въобще да не ти пука за мнението на завистливите хора. И нека да ти кажа 'една моя тайна'. Човека, който най-много уважам в живота си, това е едно момче на твоята възраст. Ако някой ме накара да обясня защо толкова й се възхищавам аз няма да мога да обясня. Или ще кажа черти на характера, които са характерни за всеки човек. Но ти трябват само 5 минути в нейната компания за да разбереш какъв невероятен човек е. И как тези обикновени качества в нея са съчетани по най-необикнвения начин. А мога да ти кажа, че тя нито веднъж не е отворила дума за момче. Тя не е имала приятел досега и май-няма намерение скоро да има. Тя е силен човек, който не се занимава със 'слабия пол' (за нея в книгите е объркано :smt005 ) Изключително много ме кефи това момиче и няма да спра да й се възхищавам, именно, защото е самата себе си. Така, че... По-добре бъди такава каквато си и не бързай да се променяш! :smt023

Sarabi
08-28-2006, 12:42
Аз не виждам нищо лошо в това да си учиш,да се грижиш за успеха си,но трябва да се замислиш,че пропускаш най-хубавите си години.Може би трябва да започнеш да излизаш малко повече,да идеш няколко пъти на дискотека,да си поговориш малко с момчета...все пак общуването е едно от най-важните неща в човешкия живот.Не е нужно да се променяш заради другите и да станеш като тях,просто поизлез няколко пъти и не си мисли колко много искаш да се върнеш при книгата си,а колко забавно ти е,колко яко можеш да си перекараш...а може и да ти хареса,кой знае :mrgreen: .
НАправи си живота купонджийски!Ще четеш книги,когато станеш бабичка и вече ще изглежда странно да отидеш в дискотеката :lol:

BeBencEto
08-28-2006, 12:50
vij nqma nishto losho v tova che uchish i obichash da chetesh knigi..spored men prosto trqbva da si dadesh malko pochivka i da pochnesh da izlziash s priqqteli...pozabavlqvai se tova e tvoeto lqto!

Sunny_stz
08-28-2006, 13:01
Мисля 4е няма нищо лошо в лова да не те привли4ат дискотеки,кафета и т.н.,на мене също апо4наха да ми омръзват.Но пък може да ходиш другаде кадето ти харесва.Примерно в парка,някое друго място да се събирате с приятели и да се забавлявате.Сега ти е времето!!После живота става сложен.Когато порастнеш винаги ще си спомняш за тийнейджърските си години :) Разбира се 4е трябва да обръщаш внимание на у4илището,но съ4етай двете неща!

YouR_PoisoN
08-28-2006, 13:25
Няма лошо че те привлича ученето, това е доста хубаво, но освен това трябва да разнообразяваш времето си с нещо съвсем различно. Не трябва да се застояваш по цялден на книгите и това да е единственото ти занимание, може би не ти е приятно да излизаш по дискотеки и кафета защото не си свикнала. Аз до скоро бях така но си казах че трябва да разнообразя живота си и започнах да излизам, отначало ми беши странно но сега немогат вечерда ме преберат от вънка. И все пак човек трябва да изживява живота си както му е приятно :)

koalka
08-28-2006, 19:44
Може и да неси зубърка,но те така си мислят и не трябва да те интересува това може би.Хубаво е че четеш книги и учиш,но не трябва да правиш само това според мен.Поне аз не бих издържала.По-добре излизай повече с приятели и се забавлявай,а също и през другото време можеш да учиш.Не едното да е за сметка за другото.

08-28-2006, 19:56
Prosto si izpuskash nai krasivite i bezgrijni momenti ot jivota i nai veroqtno sled vreme shte sajelqvash, no vseki si ima svoi izbor ...
Дааа, сигурно най-хубавия момент от живота ти на теб е бил секса на 16...
Ако е така, то ти си живяла напразно и АКО ОБИЧАШ, метни се от някоя висока сграда.

CVETELLINA
08-28-2006, 20:17
ами може би ще прозвучи странно,обаче не мисля,че е особено нормално.. :?
не че има лошо да си гледаш даскалото,но все пак..това според мен не е най-най-важното..
огледай се наоколо колко по-хубави неща има,отколкото да стоиш вкъщи пред компа или над учебника
постоянно...

не си пропилявай най-хубавите тинейджърски години като мислиш само за училище..(естествено,че и то е важно,но не трябва да ти обсебва цялото време..)по-късно,когато завършиш,ще имаш достатъчно дълго време да учиш,да работиш,така че сега се отдай малко на забавления (е в границите на нормалното де),защото после ще съжаляваш,че си пропуснала толкова неща.. :wink:

Obitax
08-28-2006, 20:29
Здравейте, тийнове!
Аз съм момиче на 16 години, от София, уча в елитна гимназия, имам съвсем нормално семейство, в училище ми върви, на пръв поглед всичко е наред. Справям се идеално с материала в училище, мразя да седя по кафетата както правят всички мои съученици. По--приятно ми да е чета книги и интересни неща в Интернет, отколкото да се занимавам с момчета, да пуша и т.н. Лошото е, че всички ме мислят за задръстена зубърка, не ми обръщат внимание. Приятелките ми отдавна си имат гаджета и са щастливи...а аз съм нямала досега, но не ми и трябва може би. Въпроса е, че изобщо не се замислям по този въпрос, а изцяло съм се отдала на ученето. Даже не излизам с приятелките ми често през лятото. Не съм грозна, нито дебела, даже повечето, казват, че съм сладка. Искам да ви попитам, това в моя случай, нормално ли е?

Благодаря Ви предварително.

da ti podskaja 4e ako si sedi6 v ka6ti nikoi nqma da doide pri teb . ima i po vajni ne6ta ot u4eneto po cql den . kato ne ti se pu6i ne pu6i no izlizai s sau4enici poznati . ne se distancirai ot hora 6toto nqma da q dokara6 do nikade .

Krem4eto
08-28-2006, 20:43
Prosto si izpuskash nai krasivite i bezgrijni momenti ot jivota i nai veroqtno sled vreme shte sajelqvash, no vseki si ima svoi izbor ...

!!! Да, не е лошо да опиташ от вкуса на любовта :smt055

zoben_pitbul
08-28-2006, 20:55
Решението си е твое,обаче ми се вижда малко кофти през цялото време книги и учене :| Нз,по-добре излизай от време на време,не се заравяй в книгите.Интересни са,но има и други интересни неща и ако излезеш с приятели можеш да опиташ и тях!Примерно спортуваш ли?Ако не-пробвай нещо,абе ако щеш само за една разходка,но ако само учиш ще се претовариш според мен.Пък и знам ли,както си го написала не ми изглеждаш оптимистично настроена към връзки на тази възраст,но искам да ти кажа,че това не значи задължително да се провалиш в у-ще ако имаш гадже!

koalka
08-28-2006, 21:16
Здравейте, тийнове!
Аз съм момиче на 16 години, от София, уча в елитна гимназия, имам съвсем нормално семейство, в училище ми върви, на пръв поглед всичко е наред. Справям се идеално с материала в училище, мразя да седя по кафетата както правят всички мои съученици. По--приятно ми да е чета книги и интересни неща в Интернет, отколкото да се занимавам с момчета, да пуша и т.н. Лошото е, че всички ме мислят за задръстена зубърка, не ми обръщат внимание. Приятелките ми отдавна си имат гаджета и са щастливи...а аз съм нямала досега, но не ми и трябва може би. Въпроса е, че изобщо не се замислям по този въпрос, а изцяло съм се отдала на ученето. Даже не излизам с приятелките ми често през лятото. Не съм грозна, нито дебела, даже повечето, казват, че съм сладка. Искам да ви попитам, това в моя случай, нормално ли е?

Благодаря Ви предварително.

da ti podskaja 4e ako si sedi6 v ka6ti nikoi nqma da doide pri teb . ima i po vajni ne6ta ot u4eneto po cql den . kato ne ti se pu6i ne pu6i no izlizai s sau4enici poznati . ne se distancirai ot hora 6toto nqma da q dokara6 do nikade .Съгласна съм с теб.Не можеш по цял ден да учиш.Както тиси решиш,но все пак...

Axxxel
08-28-2006, 21:26
Аз по едно време озъзнах, че е по-добре да имам по-малко шестици и малко повече приятели, отколкото шестици без приятели...

AssShot
08-28-2006, 22:48
Ми, по принцип няма нищо странно, но така сме се изменили във времето, че повечето тийнс ще те помислят за зубарка. Преди около 20-30 год (когато нашите родители за били ученици) не е било така. Тогава не било нормално да го правиш на около 15, примерно над 18 е било прието. Честно да ти кажа, и тогава и сега, е странно толкова малко да се виждаш с твоите приятели, трябва повече да излизах навън (чистия въздух е мн хубаво нещо), да имаш повече контакти с хората, не само с книгите (колкото и да ти еприятно с купчина дървесина и мн мастило в него). Има една мн хубава японска поговорка, която мн уважавам:
Един хубав разговор е по-добре от една хубава книга.

iiirish
08-28-2006, 23:29
да ти кажа честно :-k ненормално е това, че не обичаш да излизаш :-k знаеш ли колко изпускаш - приятели, купони, забавления... любов! ;) не бъди срамежлива и не позволявай всички да те мислят за задръстена! намери си подходяща компания с която да имате общи интереси и излизайте! не знаеш колко възможности има пред теб! ;) късмет

D1n'Only
08-29-2006, 13:03
to i az ne xodq izob6to po diskoteki i kafeta,ne py6a ne piq...no vse pak sum otkrila svoq na4in da se zabavlqvam,izlizam s priqteli vinagi kogato moga.a 6to se otnasq do mom4etata,opredeleno se interesyvam,no ne gi smenqm kato nosni kurpi4ki i t.n.Smqtam,4e trqbva da nameri6 vreme da izliza6 s priqteli,6te ima6 dostatu4no vreme i da y4i6,no tova e nai xybavata vuzrast i ne trqbva da izpyska6 ni6to,za6toto 6te sujalqva6...

ThePainIsReaL
08-29-2006, 13:14
Аз пък съм напълно съгласна със strange__ . Това щяха да са и мои думи ..

Ku4eNcE
08-29-2006, 13:23
Atika
Prosto si izpuskash nai krasivite i bezgrijni momenti ot jivota i nai veroqtno sled vreme shte sajelqvash, no vseki si ima svoi izbor ...
I az sam na tova mnenie !

mtihi
08-29-2006, 13:30
Spored men sega e vremeto, v koeto da izliza6 s priqteli i da se zabavlqvash,zashtoto sled vreme kato porastnesh shte ti se iska da si tolkova bezgrijna kolkoto sega,no nqma da moje6 da vurne6 vremeto nazad.Zatova sega se vuzpolzvai,kolkoto moje poveche ot svobodata si :wink:

hollaback_girl
08-29-2006, 13:41
Tova 4e se starae6 v u4ili6te, 4e 4ete6 e mn hubavo ne6to...v dne6no vreme takiva u4enici sa rqdkost..ima slu4ai na teeneidjyri, koito kato 4uqt nacionalniq himn se pitata koq e taq pesen i otkade im e poznata(tova e deistvitelen slu4ai..razkazvali sa mi).imam edna sau4eni4ka,koqto mi prili4a na teb i e mn svqstno momi4e,mn dobri4ka,uslujliva...4udesno momi4e.i tq taka ne si pada mn mn po diskoteki,kafeta,cigari,piene,i po mom4eta mai..ne sym mn sigurna.no tq uspq da otkrie kompaniqta, v koqto se 4uvstva dobre i na mqsto.izliza zaedno s drugi momi4eta ot vipuska ni,koito imat mn shodni ne6ta i i e dobre..izliza, zabavlqva se kakto tq si znae i pak se starae v u4ili6te...moje bi trqbva da posledva6 neiniq primer..ne mi se vqrva v u4ili6te da nqma nito edno momi4e, s koeto da ne mojete primerno da obsydite poslednat kniga,koqto pro4ete... probvai,ne e lo6o 4ovek da se zabavlqva..sega ti e vremeto :D poslu6ai ni i otdeli malko vreme za razhodka iz tvoq grad s nqkogo..a mom4etata...ima vreme za tqh

RudeBunny
08-29-2006, 14:40
Prosto si izpuskash nai krasivite i bezgrijni momenti ot jivota i nai veroqtno sled vreme shte sajelqvash, no vseki si ima svoi izbor ... Напълно съм съгласна с теб. Пак учи и си прави своите неща, но няма нищо лошо ако за 1 час или 2 излезел малко да си поживееш. Не е нужно да си хващаш гадже, но поне излизай и се забавлявай. Вярно е че това че учиш ще ти помогне за по-добро бъдеще,но колкото повече човек пораства толков по-сложен става животът така че радвай се докато можеш и ще видиш че не е толкова лошо :-({|=

и аз съм на същото мнение .. заедно с ученето няма нищо лошо да поизлезеш и да се забавляваш.. и... наистина мисля че ще съжаляваш ако си изпунеш времето за забавления

krem4et0
08-29-2006, 15:26
Здравейте, тийнове!
Аз съм момиче на 16 години, от София, уча в елитна гимназия, имам съвсем нормално семейство, в училище ми върви, на пръв поглед всичко е наред. Справям се идеално с материала в училище, мразя да седя по кафетата както правят всички мои съученици. По--приятно ми да е чета книги и интересни неща в Интернет, отколкото да се занимавам с момчета, да пуша и т.н. Лошото е, че всички ме мислят за задръстена зубърка, не ми обръщат внимание. Приятелките ми отдавна си имат гаджета и са щастливи...а аз съм нямала досега, но не ми и трябва може би. Въпроса е, че изобщо не се замислям по този въпрос, а изцяло съм се отдала на ученето. Даже не излизам с приятелките ми често през лятото. Не съм грозна, нито дебела, даже повечето, казват, че съм сладка. Искам да ви попитам, това в моя случай, нормално ли е?

Благодаря Ви предварително.

Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:
Ама това аз ли съм го писала само,че преди 4-5 години.Споко и аз бях така.Абсолютно същото.Ама си живея вече живота-излизам с приятели,имам си гадже и пак се уча.Просто трябва да се отпуснеш.Да си намериш приятелки и да излизате.не е казано по кафета,а където ви е приятно на всички.Всичко ще се оправи с времето!

Master_88
08-29-2006, 15:55
Няма лошо,че все още нямаш гадже - може би още не си срещнала човека. А за излизането - може да съжаляваш по-късно. Отделяш се от средата си по такъв начин.

Snap
08-29-2006, 16:16
Tova 4e se starae6 v u4ili6te, 4e 4ete6 e mn hubavo ne6to...v dne6no vreme takiva u4enici sa rqdkost..ima slu4ai na teeneidjyri, koito kato 4uqt nacionalniq himn se pitata koq e taq pesen i otkade im e poznata(tova e deistvitelen slu4ai..razkazvali sa mi).imam edna sau4eni4ka,koqto mi prili4a na teb i e mn svqstno momi4e,mn dobri4ka,uslujliva...4udesno momi4e.i tq taka ne si pada mn mn po diskoteki,kafeta,cigari,piene,i po mom4eta mai..ne sym mn sigurna.no tq uspq da otkrie kompaniqta, v koqto se 4uvstva dobre i na mqsto.izliza zaedno s drugi momi4eta ot vipuska ni,koito imat mn shodni ne6ta i i e dobre..izliza, zabavlqva se kakto tq si znae i pak se starae v u4ili6te...moje bi trqbva da posledva6 neiniq primer..ne mi se vqrva v u4ili6te da nqma nito edno momi4e, s koeto da ne mojete primerno da obsydite poslednat kniga,koqto pro4ete... probvai,ne e lo6o 4ovek da se zabavlqva..sega ti e vremeto :D poslu6ai ni i otdeli malko vreme za razhodka iz tvoq grad s nqkogo..a mom4etata...ima vreme za tqh напълно подкрепям. Светът не е само димящи цигари, кафета и дискотеки. Излез малко от черупката си, може пък светът да ти хареса. Въздухът навън не е толкоз отровен. :-)
П.П. Отговорът на задачката в ника ти е: х>3/(6-a) x<-3/(a+12) :smt006 :smt006

08-29-2006, 17:05
запознай се с този пич.
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=47528&postdays=0&postorder=asc&start=30

summer_04
08-29-2006, 17:42
ebati za kvo se pritesnqva6 za tova 4e si edno dete ,koeto obi4a da 4ete!tctctctc!a za izlzianeto-nqma lo6o v tova da se sre6ta6 s fr,tova e nai-gotinata 4ast ot vs!:D

08-30-2006, 08:51
Ne si li se zamislqla,4e za tova koeto pravi6 ti trqbva nqkakvo vuznagrajdenie,za vsi4ki nau4eni urozi i vsi4ki izkarani 6-zi!?Mnogo e hubavo tova ,koeto pravi6,az sum malko po otpusnata v teq ne6ta, ne si davam neprekusnato mnogo zor za tezi ne6ta,`za6toto mislq 4e ne vinagi e nai vajno tova,ne 4e ne e hubavo i vinagi sum se 4udela i mislqlia,4e horata koito pravqt tova, koeto pravi6 ti,nau4avat ne6tata samo ot ednata im strana,ami pozvoli si da ponau4i6 malko i ot praktikata!Plius tova ne e zaduljitelno tova da sa tvoite su4enizi s koito da izliza6,a prosto hora s koito ima6 ob6ti interesi!

aliq
08-30-2006, 22:36
ne be spokoino to e hubavo da u4i6 sled tva da se kefi6 na jivota

08-31-2006, 20:12
Така,миличка,не съм аз човекът,който ще ти чете лекции или нотации от рода-МОЖЕ/Не МОЖЕ.
Извинявай,ако съм леко груба или директна с теб,но не обичам да увъртам.След като прочетох поста ти разбрах едно.Ти обичаш да си най-добрата във всичко.Да си НАД съучениците си.Неща от рода-"знам си идеално уроците"Наистина,хубаво е да се учи,хубаво е да имаш добри оценки.Но замисляш ли се,дали после тези уроци ще ти помогнат в живота,ще ти помогнат да печелиш добре?Именно в момента животът е пред нас,рано или късно ще разбереш,че си загубила много.Или може би предпочиташ на 40 години да ходиш по дискотеки.Никой не казва,че обезателно трябва да пропушиш-въпрос на личен избор,можеш и сама да си направиш мярка за алкохола,кой е казал,че трябва да правиш секс с първия или втория срещнат=А замисляш ли се какви спомени ще имаш от най-лудите си години.В гимназията ние придобиваме най-верните си приятели.Намери си компания,която ти допада.Не е задължително да се забутвате в кафета,разхождайте се,организирайте си купони,посещавайте паркове,или просто се събирайте пред блока

teenkopele
09-01-2006, 20:33
Prosto si izpuskash nai krasivite i bezgrijni momenti ot jivota i nai veroqtno sled vreme shte sajelqvash, no vseki si ima svoi izbor ...

Нямам какво повече да добавя. :wink:

Briseis
09-01-2006, 22:46
О...Въобще не слушай какво ти разправят.Нормална си си.Няма нищо по-хубаво от книгите.И за какви луди години приказвате.Дрън дрън.Всички знаем, че най-лудите години са студентските.Като те приемат във ВУЗ ще си много по-отракана.Така че, споко.Нищо ти няма.Книгите са прозорец към света и от тях се научава много повече отколкото от "живота"
И един съвет.Когато времето е хубаво излизай и чети навън.По-приятно е :-)

amigo
09-02-2006, 20:01
Macka da znae6 4e i az sam v sa6toto polozenie kato teb!Mislqt me za sladak,krasiv,i az sam na 16 !Spoko napalno si ored prosto trea malko i da si pootpo4ine6 kato se vidi6 s friends !100% ima mom4e koeto te haresva ma ne ti e kazalo o6te!I az 4akam podhodq6toto momi4e!Uspeh macka!

[m!s$_k@pr!$]
09-06-2006, 22:41
ami.....vij sq ne se obijdai no za men tva ne e normalno, vse pak si na 16 :? az imam takava priqtelka i kogato q izvikam da izlezem tq se 6a mi re4e ne iskam imam da u4a i t.n. ama nz. v kraina smetka jivota si e tvoi az prosto si kazvam mnenieto