PDA

View Full Version : Moderated: Надежден метод за предпазване от забременяване...



SINI_KRILE_M
08-28-2006, 12:44
Zdraveite!tuk mnogo hora si kazvat mnenieto.za sajalenie mnogo ot tqh sa nekompetentni.zatova mola na tazi tema da otgovarqt samo kompetentni hora.zna4i...vsi4ki znaem 4e sexa e hubav kogato e bez prezervativ. e..tova e opasno ne samo zaradi zabremenqvaneto a i zaradi bolestite.moq problem e sledniqt.az imam priatelka ot 2 godini.pravim sex vinagi s prezervativ.iskame da go napravim bez.az moga da use6tam koga da spra.no imam drug problem.dokato pravi6 sex ot penisa na myja izliza edna sluzesta te4nost.do kolkoto sam 4uval tq sadyrja spermatozoidi i pak moje da stane belqta.prav li sam ili ne?znam 4e ima i protivoza4ata4ni no...ne mi se iska moeto momi4e da izpolzva himiq ot sega.znam 4e savremenite hap4ata sa uj dobri i ne vredqt no vse pak ne iskam.molq ako znaete nadejden metod za predpazvane ot zabremenqvane pri sex bez prezarvativ (osven hap4eta) kajete.BLAGODARQ PREDVARITELNO!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!
Благодаря!

luschka
08-28-2006, 12:51
Аз за такъв метод не съм чувала.

krem4et0
08-28-2006, 12:54
Въздържание става ли?Абе то методи има доста,но всеки си има недостатъци.Има диафрагми и спирали.Последиете с само за раждали жени.Има и лепенки,за които има тема на предната страница.Има стерилитет има въздържание или само орална любов.Имаа и игра на Руска рулетка-може и да стане фала,ама да опитам.ВИЕ сами си избирате.Аз лично за тези методи се сещам-ако някой друг знае още да сподели!

NaDuFcHe
08-28-2006, 12:55
Tva za sluzestata technost si napulno prav taka e ...)Primerno moje priqtelkatata ti da probva s spirala maikata na edna mcaka q izpolzva i e mnogo dovolna.Chuvala sum i za jenski prezervativi no en se znae dokolko sa efikasni no za tova ti garantiram che ne e vredno i predpazva

08-28-2006, 12:57
ima protivoza4atu4ni sve6ti4ki.ako iska6 se razrovi malko iz foruma,ima dosta takiva temi.

Chiana
08-28-2006, 13:03
Еми нз какво да ти кажа, аз лично предпочитам противозачатъчните. Най-ефикасният метод за предотвратяване от нежелана бременност. А и не са някакви гадории, мн добре действат на организма, отличен контрол в/у цикъла. Аз ги пия от половин година, че и повече и се чувствам чудесно. От тях не се напълнява. Вече имат страшно малко хормони в тях. Всяко момиче, което познавам, което ги пие, е много доволно. Пък и сексът е страшно по-свободен по този начин. Не се притеснявате да не се скъса презерватива, ти си свършваш в нея без проблем... Правите каквото си поискате. Всичко е на 6.

08-28-2006, 13:43
Еми нз какво да ти кажа, аз лично предпочитам противозачатъчните. Най-ефикасният метод за предотвратяване от нежелана бременност. А и не са някакви гадории, мн добре действат на организма, отличен контрол в/у цикъла. Аз ги пия от половин година, че и повече и се чувствам чудесно. От тях не се напълнява. Вече имат страшно малко хормони в тях. Всяко момиче, което познавам, което ги пие, е много доволно. Пък и сексът е страшно по-свободен по този начин. Не се притеснявате да не се скъса презерватива, ти си свършваш в нея без проблем... Правите каквото си поискате. Всичко е на 6.
kolko struvat tezi protivoza4ata4ni, znam, 4e se piqt vs den v opredelen 4as, no me interesuva imeto i cenata :?:

krem4et0
08-28-2006, 13:46
Аз лично пиех Логест и съм много довална.Те са и най-ниско дозирани.Цената им за последно беше 9.98лв.Не са толкова скъпи.Може и за 12 да ти стъпят,ако аптеката не е с намаление.но не повече.

Amayo
08-28-2006, 13:46
Най сигурния метод е като го правите ...отзад. :oops:

Chiana
08-28-2006, 13:48
Да толкова са, 10-12 лева. И аз пия от тях. Опаковката стига за 1 месец.