PDA

View Full Version : Я си кажете мнението за рапа



kalataboian
08-28-2006, 13:02
Я са си изкажете мнението за рапа а и ако изкате и мнението за чалгата:-k

hamilcar
08-28-2006, 13:05
Да, харесва ми. Дори слушам и малко български рап ... но не Мишо Шамара и компания.

Mo6no
08-28-2006, 13:05
Темата не е за тук освен това имаше такава тема и ту беше пусната от приятелчето ти Генгста. Най-веройтно ще ти заключат темата, ако е тук. Мястото и е в "Музика и ТВ".

Иначе по темата кефи ме.

just_a_kid
08-28-2006, 13:07
"кефиливи" :smt005
Миии чувала съм само гаден чалга рап по Мтв /какъвто, ако съдя по аватара ти, имаш предвид/, който определено не ме кефи. За останалия не знам.

Gangsta_zone
08-28-2006, 13:18
Мноооооооооо ясно че ме кефи е как тва е най-великата музика на света просто по-яко нещо не съм чувал а като имаше друга тема я заключиха тала че тва е продължението еми да кажа че якооооооооооо ме кефи тая музика мноооооооооого по-добро от ТЪПАТА ЧАЛГА дажи най-доброто просто тва е музика и тия които не ги кефи да си е**т м*****а защото най вероятно са ТЪПИ ЧАЛГАРИ (не всичките де ама повечето)които избщо не разбират от музика апа тея дет не ги кефат 50 cent Eminem и всигки от "новото поколение" а слушат само 2 pac те малко разбират от музика (ама и аз съм 1 филосов :D ) хммм кво друго нз нека kalataboian да продължи

I_love_dead_people
08-28-2006, 13:21
Не, не ме кефи.
Мога и сама да си рецирирам :lol:

Mo6no
08-28-2006, 13:22
Оууул, а Генгста разбира страшно много от музика. Повече дори и от мачока.

priti_kiti
08-28-2006, 13:31
Чалгата не ме кефи.
А рапа.. харесват ми две-три парчета,но не български,естествено.

skate_warrior
08-28-2006, 13:33
Мен ме кефи хип-хоп-а. Мразя комерсиални shitZ като Еминем , 85 стинки и т.н.


Underground hip-hop rox ! :smt023

Amayo
08-28-2006, 13:38
И рапа и чалгата ме кефат. И фифти и тпак и шамара, и техното и хауса и поп-а. Човек на тълпата съм аз и професията ми такава, удоволствие доставям квато им е на сърцето музика им пускам. :smt020

Master_88
08-28-2006, 13:41
Не е любимият ми стил,но някои парчета ме кефят.

piska_
08-28-2006, 13:43
Така... рапа ме кефи и не само БГ а като цяло и не ме интересува другите кфо мислат :-D

08-28-2006, 13:44
Мноооооооооо ясно че ме кефи е как тва е най-великата музика на света просто по-яко нещо не съм чувал а като имаше друга тема я заключиха тала че тва е продължението еми да кажа че якооооооооооо ме кефи тая музика мноооооооооого по-добро от ТЪПАТА ЧАЛГА дажи най-доброто просто тва е музика и тия които не ги кефи да си е**т м*****а защото най вероятно са ТЪПИ ЧАЛГАРИ (не всичките де ама повечето)които избщо не разбират от музика апа тея дет не ги кефат 50 cent Eminem и всигки от "новото поколение" а слушат само 2 pac те малко разбират от музика (ама и аз съм 1 филосов ) хммм кво друго нз нека kalataboian да продължи
[quote]


xaxa ti si mn zle be.Seki si ima predpo4itaniq.Tva 4e ne se prepokrivat s tvoite e dr vupros.To po taq logika i ti nqma6 vkus za teq deto slu6at 4alga ili 2pac

08-28-2006, 13:46
op gore stana malko oburkvaciq sujalqvam

Gangsta_zone
08-28-2006, 13:54
Чалгата е най-тъпата смотана проста елементарна тъпа,проста,глупава,смотан ,задръстена,чак като я слушате на компютъра даже може да ви гръмне процесора и колоните от тая тъпотия как може да издържате да го слушате тва то си е чиста простотия не вили дразни яко мнооооого.Даже аз като я слушам имам чувството че някои ме изтезава по най-бруталния начин на света.А тези "певици"са дяволите които те изтезават даже ти бъркат в мозака и след известно време те привличат на тяхна страна по тоя тъп начин са си здобили хилядите ТЪПИ фенове на ТЪПАТА ЧАЛГА . А по въпроса за еднаквия стил на обличане на сички ЧАЛГАРИ прави сте аз никога няма да облека некво потниче дет преличаш на СУПЕР ГЕЙ и само си показваш тялото предпочитам си широките тениски смъкнатите дънки кецовете и РАП музиката (подчертавам музиката защото това вече си е музика) оооо апа кат вида некав мазен циганин на улицата облечен в некви бели панталони дет мо прозира задника и неказ очертан потник(пак бял) направо ми се повръща. А тва че само копират и сички ТЪПИ клипове са еднакви напълно верно на секаде се снимат плачещи и тъжни и в сяка песен се пее само за любовта и само за тва не вярвам в някоя друга страна да има толко ТЪПИ хора че да слушат ТЪПАТА ЧАЛГА само ние тука в българия има толко ТЪПИ хора (не всички само ТЪПИТЕ ЧАЛГАРИ)че да слушат тая простотия наречена ЧАЛГА. Слушайте квато си изкате музика само не си промивайте мозъка и не си тровете живота с тая АДСКИ ТЪПА ЧАЛГА. Еми тва е за сега ако измисла още нещо ша пишаЕто го продължението и от мен: браво боби само така та мовеююже ли да сте толко ТЪПИ че да я слушате тая чалга бе ей увреждате си живота с тва бе аз ви казвам НЕ Е ЛЕСНО ДА СИ ТЪП (за всики чалгари наистина не им е лесно) представете си на вас лесно ли ште ви е да ходите като някав педерас по улиците и по цял денда гледате тъпата планета и да си овреждате слуха и да ви мислят за пълен тъпак аз лично познавам 1 момче което слушаше ЯКО РАП ама от няколко месеца се е побъркал по чалгата и тва е ГАДНО (МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ :smt018 ТОВА У ДОМА СИ) опасно е както за вас така и за хората около вас представете си майкави ви вижда по улицата облечен като първокласен ГЕЙ какво ще си помисли за вас може да изпадне в шок и да омре затова ако оважавате близките си не ставайте ЧАЛГАР а представете си отивате на дискотека и си харесате някое момиче (момче ако вие сте момиче) и през цялото време пускат някава ТЪПА ЧАЛГА как ще танцувате на тоя ТЪП шум (казвам шум защото ако кажа музика ще излъжа понеже ЧАЛГАТА не е музика). АЗИС - това е нещо отвратително даже много нз някой фен на АЗИС дали знае какъв пол е защото аз не знам. Tа както каза боби слушайте квото изкате аме не ТЪПАТА ЧАЛГАА ето какво мисла и за чалгата

protoss
08-28-2006, 14:02
Рапа на сапун, чалгата на сапун, метъла на сапун!!! \:D/
Ретро и класическа музика са за мен! :smt007

YouR_PoisoN
08-28-2006, 14:19
И рапа и чалгата ме кефат. И фифти и тпак и шамара, и техното и хауса и поп-а. Човек на тълпата съм аз и професията ми такава, удоволствие доставям квато им е на сърцето музика им пускам. :smt020
Само така:smt023 , всичко дет са чува го слушам, от сичко по малко :-D

Psycho Realm
08-28-2006, 14:24
Чалгата е най-тъпата смотана проста елементарна тъпа,проста,глупава,смотан ,задръстена,чак като я слушате на компютъра даже може да ви гръмне процесора и колоните от тая тъпотия как може да издържате да го слушате тва то си е чиста простотия не вили дразни яко мнооооого.Даже аз като я слушам имам чувството че някои ме изтезава по най-бруталния начин на света.А тези "певици"са дяволите които те изтезават даже ти бъркат в мозака и след известно време те привличат на тяхна страна по тоя тъп начин са си здобили хилядите ТЪПИ фенове на ТЪПАТА ЧАЛГА . А по въпроса за еднаквия стил на обличане на сички ЧАЛГАРИ прави сте аз никога няма да облека некво потниче дет преличаш на СУПЕР ГЕЙ и само си показваш тялото предпочитам си широките тениски смъкнатите дънки кецовете и РАП музиката (подчертавам музиката защото това вече си е музика) оооо апа кат вида некав мазен циганин на улицата облечен в некви бели панталони дет мо прозира задника и неказ очертан потник(пак бял) направо ми се повръща. А тва че само копират и сички ТЪПИ клипове са еднакви напълно верно на секаде се снимат плачещи и тъжни и в сяка песен се пее само за любовта и само за тва не вярвам в някоя друга страна да има толко ТЪПИ хора че да слушат ТЪПАТА ЧАЛГА само ние тука в българия има толко ТЪПИ хора (не всички само ТЪПИТЕ ЧАЛГАРИ)че да слушат тая простотия наречена ЧАЛГА. Слушайте квато си изкате музика само не си промивайте мозъка и не си тровете живота с тая АДСКИ ТЪПА ЧАЛГА. Еми тва е за сега ако измисла още нещо ша пишаЕто го продължението и от мен: браво боби само така та мовеююже ли да сте толко ТЪПИ че да я слушате тая чалга бе ей увреждате си живота с тва бе аз ви казвам НЕ Е ЛЕСНО ДА СИ ТЪП (за всики чалгари наистина не им е лесно) представете си на вас лесно ли ште ви е да ходите като някав педерас по улиците и по цял денда гледате тъпата планета и да си овреждате слуха и да ви мислят за пълен тъпак аз лично познавам 1 момче което слушаше ЯКО РАП ама от няколко месеца се е побъркал по чалгата и тва е ГАДНО (МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ :smt018 ТОВА У ДОМА СИ) опасно е както за вас така и за хората около вас представете си майкави ви вижда по улицата облечен като първокласен ГЕЙ какво ще си помисли за вас може да изпадне в шок и да омре затова ако оважавате близките си не ставайте ЧАЛГАР а представете си отивате на дискотека и си харесате някое момиче (момче ако вие сте момиче) и през цялото време пускат някава ТЪПА ЧАЛГА как ще танцувате на тоя ТЪП шум (казвам шум защото ако кажа музика ще излъжа понеже ЧАЛГАТА не е музика). АЗИС - това е нещо отвратително даже много нз някой фен на АЗИС дали знае какъв пол е защото аз не знам. Tа както каза боби слушайте квото изкате аме не ТЪПАТА ЧАЛГАА ето какво мисла и за чалгата
Колко си елементарен, не е истина. Ето ги "феновете" на fitty:
http://www.tuning.bg/forum/files/pelastakaa_lapset_273.jpg
А, това е Gangsta_Zone, ВНИМАНИЕ, не е за хора със слаби сърца!:









http://gangstasite.data.bg/PEPI%20(1).jpg

Gangsta_zone
08-28-2006, 14:26
Чалгата е най-тъпата смотана проста елементарна тъпа,проста,глупава,смотан ,задръстена,чак като я слушате на компютъра даже може да ви гръмне процесора и колоните от тая тъпотия как може да издържате да го слушате тва то си е чиста простотия не вили дразни яко мнооооого.Даже аз като я слушам имам чувството че някои ме изтезава по най-бруталния начин на света.А тези "певици"са дяволите които те изтезават даже ти бъркат в мозака и след известно време те привличат на тяхна страна по тоя тъп начин са си здобили хилядите ТЪПИ фенове на ТЪПАТА ЧАЛГА . А по въпроса за еднаквия стил на обличане на сички ЧАЛГАРИ прави сте аз никога няма да облека некво потниче дет преличаш на СУПЕР ГЕЙ и само си показваш тялото предпочитам си широките тениски смъкнатите дънки кецовете и РАП музиката (подчертавам музиката защото това вече си е музика) оооо апа кат вида некав мазен циганин на улицата облечен в некви бели панталони дет мо прозира задника и неказ очертан потник(пак бял) направо ми се повръща. А тва че само копират и сички ТЪПИ клипове са еднакви напълно верно на секаде се снимат плачещи и тъжни и в сяка песен се пее само за любовта и само за тва не вярвам в някоя друга страна да има толко ТЪПИ хора че да слушат ТЪПАТА ЧАЛГА само ние тука в българия има толко ТЪПИ хора (не всички само ТЪПИТЕ ЧАЛГАРИ)че да слушат тая простотия наречена ЧАЛГА. Слушайте квато си изкате музика само не си промивайте мозъка и не си тровете живота с тая АДСКИ ТЪПА ЧАЛГА. Еми тва е за сега ако измисла още нещо ша пишаЕто го продължението и от мен: браво боби само така та мовеююже ли да сте толко ТЪПИ че да я слушате тая чалга бе ей увреждате си живота с тва бе аз ви казвам НЕ Е ЛЕСНО ДА СИ ТЪП (за всики чалгари наистина не им е лесно) представете си на вас лесно ли ште ви е да ходите като някав педерас по улиците и по цял денда гледате тъпата планета и да си овреждате слуха и да ви мислят за пълен тъпак аз лично познавам 1 момче което слушаше ЯКО РАП ама от няколко месеца се е побъркал по чалгата и тва е ГАДНО (МОЛЯ НЕ ПРАВЕТЕ :smt018 ТОВА У ДОМА СИ) опасно е както за вас така и за хората около вас представете си майкави ви вижда по улицата облечен като първокласен ГЕЙ какво ще си помисли за вас може да изпадне в шок и да омре затова ако оважавате близките си не ставайте ЧАЛГАР а представете си отивате на дискотека и си харесате някое момиче (момче ако вие сте момиче) и през цялото време пускат някава ТЪПА ЧАЛГА как ще танцувате на тоя ТЪП шум (казвам шум защото ако кажа музика ще излъжа понеже ЧАЛГАТА не е музика). АЗИС - това е нещо отвратително даже много нз някой фен на АЗИС дали знае какъв пол е защото аз не знам. Tа както каза боби слушайте квото изкате аме не ТЪПАТА ЧАЛГАА ето какво мисла и за чалгата
Колко си елементарен, не е истина. Ето ги "феновете" на fitty:
http://www.tuning.bg/forum/files/pelastakaa_lapset_273.jpg
А, това е Gangsta_Zone, ВНИМАНИЕ, не е за хора със слаби сърца!:









http://gangstasite.data.bg/PEPI%20(1).jpg
Ха Ха абе от каде изрови тая снимка

XePouH
08-28-2006, 14:40
Мен ме кефи хип-хоп-а. Мразя комерсиални shitZ като Еминем , 85 стинки и т.н.


Underground hip-hop rox ! :smt023
точно :!: :!: :!: :-D

bunnie
08-28-2006, 15:19
hah mi slu6am hip hop, a BG rap ne osven upsurt moje bi...drugoto ima da vzima ... 4esno kazano 4ujdestranniq rap sa6to si ima svoite minusi,no ima i par4eta,koito ... ooo yeah !!! za 4algata no comment ... ne q slu6am i sum pulna tragediq na taq tema ... ma i po-dobre ...

luda`flirtajika
08-28-2006, 15:31
COOL,men poeche me kefi hip-hopa... ma i dfete ba4kat... i to mn me kefqt

macka123
08-28-2006, 15:51
начи кефка ме рапа,кефка ме и чалгата.но искам да уточня че рапа не е музика.не случайно се казва рапиране а не пеене.

IdiOtKa
09-06-2006, 20:37
COOL,men poeche me kefi hip-hopa... ma i dfete ba4kat... i to mn me kefqt
не че искам да се заяждам но ти знаеш ли какво е хип-хоп ? пий ли се ....яде ли се ? как се употрибява ?

Mo6no
09-06-2006, 20:38
Ма отде я изкопахте тай тема? :-k

lainagovna
09-06-2006, 20:58
копеле не ме кефи негърският манталитет с пистолетите генгста дрипите и само да викат фък мен шит. не сме в негърска америка а в циганска българия. за мене рапа е американската чалгия, а хауса е чалгата в електронната музика а чалгата е... нещо лошо... аре рeace and shit

®©PeTq®©
09-06-2006, 21:15
Рапа на върхаааааааааа ,стига да е БГ!!!!!!!!!!!!!!!!! http://www.cheesebuerger.de/images/midi/froehlich/a049.gif
Чалгата въобще НЕ ме кефи,предпочитам опера да слушам!!!(значи е трагично!)

niGGa
09-06-2006, 21:36
Кефя се на цялата Стара Школа но едва ли гангстерите ще ме разберат.

Jamalska
09-06-2006, 21:39
Стара школа,нова школа,учители,гангстери,ън ърграунд,комерс не ви ли омръзна бе пилета..ше се храним 5-6 страници и Мял мял ше се сети да заключи темата когато е мой ред да напсувам някого както винаги.Ай

RedChil
09-06-2006, 21:49
Pochti vsichkiq rap sux. :wink: