PDA

View Full Version : Lubov, no mn kilometri



08-28-2006, 14:18
Q kajete pri takava situaciq kfo pravim?

koalka
08-28-2006, 14:22
Ако любовта е достатъчно силна ще издържи,но ако не е...

priti_kiti
08-28-2006, 14:30
Любов от разстояние.. кофти :-s
Изисква се много голямо доверие и здрава връзка..
За мен лично е невъзможно,но някои се справят..

08-28-2006, 14:35
pu mamka mu znaeh si ... daite nekfo predlojenie be dei... tc :x

GuS
08-28-2006, 14:46
Точно в момента съм в същата ситуация и аз.ОБАЧЕ не мисля да се предавам :!: :!: :!: Чух много мнения от мои приятели и познати,че нямало смисъл...дрън дрън.
Ако наистина го/я обичаш ще се бориш :smt007 Значи аз не мога да ти кажа какво да правиш...Ти най-добре знаеш за себе си.Ако растоянието е наистина много голямо ползвайте телефони,интернет и всякакви подобни.Вярно е ,че няма да е както това любимия човек да е до теб,но е по-добре от нищо. И наистина както казаха по-горе трябва да му/й имаш огромно доверие.В противен случай може да се разделите заради някое недоразумение породено от ревност от една от двете страни.
...Незнам какво друго да ти кажа освен... УСПЕХ!!!Стискам палци! :wink:

GuS
08-28-2006, 15:03
pu mamka mu znaeh si ... daite nekfo predlojenie be dei... tc :x
Амии... зависи и на каква възраст сте,колко е сериозна връзката ви...
Ходете си на гости,това онова... де да знам.Когато имате възможност да се видите винаги я използвайте,даже да е за малко ... незнам...
Може един от двама ви да се премести в училище,което се намира в населеното място на другия... :smt017
Това е ВАШАТА любов,намерете начини да я съхраните.Вие най-добре знаете каква точно е ситуацията. :-k

mravu4kata
08-28-2006, 15:06
Търсиш друг/а

08-28-2006, 22:42
Търсиш друг/аShhh... ALo vraca mai ne4uash vlaka... Kak druga ve ta az tolkova q obi4am trqbva da sam lud da q zareja!!!

iiirish
08-28-2006, 23:37
такава любов не съществува :-k едно е човека с който искаш да бъдеш да е до теб, а съвсем друго е да е далеч. подобна връзка (както е във втория случей) не може дори да се нарече връзка :-k по принцип за да разберете дали има бъдеще тя, трябва да се сблъскате със проблемите и споровете в ежедневието, със вземането на общи решения и т.н. а връзката от растояние не е нищо друго освен живеене във един илюзионен свят пълен с мечти, но в който няма капка реалност :-k

08-28-2006, 23:40
emi kakvo da ti kaja 4ovek moita priqtelka ot taq godina 6te u4i v drug grad ... v su6tata situaciq sum

08-29-2006, 01:16
такава любов не съществува :-k едно е човека с който искаш да бъдеш да е до теб, а съвсем друго е да е далеч. подобна връзка (както е във втория случей) не може дори да се нарече връзка :-k по принцип за да разберете дали има бъдеще тя, трябва да се сблъскате със проблемите и споровете в ежедневието, със вземането на общи решения и т.н. а връзката от растояние не е нищо друго освен живеене във един илюзионен свят пълен с мечти, но в който няма капка реалност :-k Muhahahahaha.dran.dran.nqmalo.lubov.she.izvinqvash .ama.idi.na.doktor.pls!Da.si.4uvala.4e.za.lubovta. nqma.granici!!!!!!!!!!!!!!

08-29-2006, 01:35
:roll: :roll: :roll:

KisskilleRcHe
08-29-2006, 06:22
Е и к'фо от това........ Аз такова си хода с мойта жена от три години.....

koalka
08-29-2006, 06:38
такава любов не съществува :-k едно е човека с който искаш да бъдеш да е до теб, а съвсем друго е да е далеч. подобна връзка (както е във втория случей) не може дори да се нарече връзка :-k по принцип за да разберете дали има бъдеще тя, трябва да се сблъскате със проблемите и споровете в ежедневието, със вземането на общи решения и т.н. а връзката от растояние не е нищо друго освен живеене във един илюзионен свят пълен с мечти, но в който няма капка реалност :-k Искаш да им кажеш,че не се обичат ли?

08-29-2006, 09:09
HuaHuaHua mai mai tei ni izkara che nqma luboF TcTc :smt011

summer_04
08-29-2006, 09:12
mng mng lo6o ne6to!:(nqma kakvo da se napravi,osven ako ne zajiveete v edin i su6ti grad,koeto qvno e nevuzmojno!i takam 6te produljava da bude trudno!

08-29-2006, 09:27
mng mng lo6o ne6to!:(nqma kakvo da se napravi,osven ako ne zajiveete v edin i su6ti grad,koeto qvno e nevuzmojno!i takam 6te produljava da bude trudno!LeLe 4oek mersi mnogo me ukorojavash napravo kipq ot radost :smt009 NQMA LI DA SE NAMERI NQKOI KOITO DA KAJE NESHTO SVQSTNO BE

AngelOfDarkness
08-29-2006, 20:23
anito.sl била ли си някога в такава ситуация,или и аз да те опровергая...
знам 4 такива случая:2 двойки близки приятели,родителите ми,и моята връзка в момента.3 от 4 са успешни...(засега...)
по принцип хората се предават,а тези,които се опитват да "издържат" ги мачка съмнението...
на автора незнам какво да кажа(беше писал,че иска "нещо свястно")
кажи от какво имаш нужда по-точно-успокоение например?според мен, ако има ИСТИНСКА любов,тя издържа докрай и е само една.всичко е лошо в ситуацията да сте далеч един от друг освен това:можеш да тестваш другия. това нещо укрепва адски връзката,ако не се разпадне естествено.
сега ми е мъчно за моя приятел.няма да го видя 4 месеца.но си чатим,говорим по телефона,пишем си и се виждаме ваканциите.на един ден път съм от него!така вече година.(преди 3 дни се разделихме пак на многото километри,но ВСИЧКО си е наред)надявам се,че те успокоява факта-има надежда!нищо не пречи да опиташ.горе главата!

ако ми кажеш нещо повече за ситуацията ти,може да поговорим(само с приказки ако мога да помогна) пиши на лично :wink:
ако смяташ,че не ти се губи време с "несвестни" отговори...

бих искала да помогна,но и на себе си не мога...опитайте.дано издържите!искрено ви го желая :smt008

the^one
08-29-2006, 20:27
Очи ,които не се вижда се забравят.

Black_Cat
08-29-2006, 21:34
mi nqma nikakvo re6enie pri takava sityaciq prosto si sqda6 na zadnika i turpi6 az moje bi bqh v nqkakvo takova polojenie no ne 4ak lubov de no nqma na4in turpi6 dokato ne ytihnat 4yvstvata :smt009

LuckYme
08-29-2006, 23:15
Супер кофти е. Аз съм в същата ситуация ;( Харесах си много, супер много едно момченце на морето, той мен също. Обаче стана така, че се привързахме един към друг и ни беше мн яко заедно. Да ама аз се върнах у дома той си остана там( се пак си живее там) и сега супер много ми липсва. Пращаме си смс-и, пишем си, той ми казва че му липсвам много, аве общо взето се приварзахме един към друг бая и сега и на двамата ни е мн кофти. Обаче разтоянието никак не е малко 500км ;((( мн е кофти искам да го видя ама неможе. Незнам до кога ще издаржа така, но засега няма изгледи да го забравя ,така че аз съм ЗА любовта от разтояние :)) ше се виждаме там лятото и ако може и през останалото време от годината някой път и така..... няма друг начин за мое огромно съжаление... ;((

sk8girL
08-29-2006, 23:22
Любов от разстояние.. кофти :-s
Изисква се много голямо доверие и здрава връзка..

Напълно съм съгласна!Кофти история е връзката от разстояние.Аз съм имала и сега като се замисля изобщо не мога да го нарека това връзка.Трябва да има страшно силни чувства и от двете страни, за да се получи нещо истинско и да няма изневери и т.н..

Axxxel
08-29-2006, 23:23
Въпреки, че моята такава връзка беше провал, все още вярвам, че такава връзка може да съществува.Убеден съм в това, защото аз съм готов на много за да съм близо до любимия човек...

ludi4ko
09-10-2006, 10:22
Emi az sam v sa6tata situaciq!Toi na ediniq krai,az na drugiq! :smt010 Kofti e,ama si imame doverie i mnogo se obi4ame!Predpolagam,4e ne6tata i pri teb sa taka!Prosto za lubovta granici NQMA!!!AKo lubovta vi e istinska,iskrena i 4ista 6te budete zaedno,stiga da ne stanat gafove i da ne si zagubite doverieto edin na drug!Ako q OBI4A6 taka ,kakto kazva6 se bori za neq i za lubovta vi!! :oops:

Cruel_girl
09-10-2006, 11:07
Hei!Daite pat na veterana!Az jiveq v edno malko grad4e,no vsqko lqto hodq pri baba vav Vraca.Mn obi4am tozi grad i horata v nego.Makar da hodq tam za po 2 meseca,poznavam mn hora tam i imam mn istinski priqteli.Vinagi taka se polu4ava,4e kato ida tam i tragvam s nqkoi.Imah 2 seriozni vrazki i 2 ne 4ak tolkova ot tam.Mn si padah po 2 ot tezi mom4eta,a v edno bqh vliubena.2 ot mom4etata otdavna zabravih,a drugite dvama o6te ne moga.Ediniq ot tqh go obi4am ot 3godini,a s drugiq hodehme tva lqto.Istinata e,4e zavisi ot silata na 4uvtvata.

ThePainIsReaL
09-10-2006, 12:45
Зависи от разстоянието . Ние с приятеля ми се сме от различни (съседни) градове. Всичко е ок . Но ако ти си в Япония , той в Америка ( :lol: ) едва ли ще стане това да съхраните чувствата си живи.

jadna_za_lubov
09-10-2006, 12:47
Търсиш друг/а
ee....ne vinagi ako se obichat...izbqgai ot vas i idi da jiveesh pri nego :P :smt019

aliq
09-10-2006, 23:41
ako mn se obi4at horata moje da se polu4i ne6to mejdu tqh

LilAngel
09-11-2006, 07:34
Точно в момента съм в същата ситуация и аз.ОБАЧЕ не мисля да се предавам :!: :!: :!: Чух много мнения от мои приятели и познати,че нямало смисъл...дрън дрън.
Ако наистина го/я обичаш ще се бориш :smt007 Значи аз не мога да ти кажа какво да правиш...Ти най-добре знаеш за себе си.Ако растоянието е наистина много голямо ползвайте телефони,интернет и всякакви подобни.Вярно е ,че няма да е както това любимия човек да е до теб,но е по-добре от нищо. И наистина както казаха по-горе трябва да му/й имаш огромно доверие.В противен случай може да се разделите заради някое недоразумение породено от ревност от една от двете страни.
...Незнам какво друго да ти кажа освен... УСПЕХ!!!Стискам палци! :wink:

и при мен в началото мн хора ми казваха, че нищо не се получава, но не е така! наистина доверието е най-важното и лошото е, че шанса някой да изневери е невероятно по-голям :oops: :)

09-11-2006, 07:43
Еми зависи от разстоянието. На мен постоянно ми се случва. Единият беше от Англия. Тогава бях лапе и мн му вярвах пък съвсем малко бях ходила с него и реших да го чакам чак зимата, ма нищо не стана. Ся сме си само приятели. Тогава мн го обвинявах, но разбрах, че наистина нямаше смисъл.
Сега пак съм така, но по-добре. От Варна съм пък приятелят ми учи в София. Лятото и изобщо всички ваканции сме неразделни. А иначе през учебното време си идва на 2 седмици по 2 дена. За мен така е добре, защото и без това съм много заета и не мога да намеря мн време за него. Това ще е втората ми година така. От една страна е романтично...с нетърпение очакваме да мине времето и да се видим, а като се видим цял ден фърчат сърця около нас. Но и доста нерви хабя...ма то си е от мойта си психика. Много държа на него и бих продължила така каквото и да ми коства. Все пак след известно време се очаква да сме вече постоянно заедно :-D
Така, че спокойно мисли. Ако мислиш, че ще успееш да издържиш, пробвай пък квото стане. Ама вие на кво разстояние сте?

emociika:)
09-11-2006, 07:45
Еми зависи от разстоянието. На мен постоянно ми се случва. Единият беше от Англия. Тогава бях лапе и мн му вярвах пък съвсем малко бях ходила с него и реших да го чакам чак зимата, ма нищо не стана. Ся сме си само приятели. Тогава мн го обвинявах, но разбрах, че наистина нямаше смисъл.
Сега пак съм така, но по-добре. От Варна съм пък приятелят ми учи в София. Лятото и изобщо всички ваканции сме неразделни. А иначе през учебното време си идва на 2 седмици по 2 дена. За мен така е добре, защото и без това съм много заета и не мога да намеря мн време за него. Това ще е втората ми година така. От една страна е романтично...с нетърпение очакваме да мине времето и да се видим, а като се видим цял ден фърчат сърця около нас. Но и доста нерви хабя...ма то си е от мойта си психика. Много държа на него и бих продължила така каквото и да ми коства. Все пак след известно време се очаква да сме вече постоянно заедно :-D
Така, че спокойно мисли. Ако мислиш, че ще успееш да издържиш, пробвай пък квото стане. Ама вие на кво разстояние сте?
Тва бях аз