PDA

View Full Version : Силна музика



Gangsta_zone
08-28-2006, 14:23
Случвало ли ви се е както си слушате яко силно музика и някой съсед да е извикал куките и да дойдат у вас

priti_kiti
08-28-2006, 14:27
ммне,но един път за малко =)

Psycho Realm
08-28-2006, 14:27
Случвало ли ви се е както си слушате яко силно музика и някой съсед да е извикал куките и да дойдат у вас
И какво, като стане така си gangsta nigga?

Gangsta_zone
08-28-2006, 14:31
Случвало ли ви се е както си слушате яко силно музика и някой съсед да е извикал куките и да дойдат у вас
И какво, като стане така си gangsta nigga?
Не бе питам на мен не ми се е случвало ама много хора казват че им се е случвало за тва питам

veseto:D
08-28-2006, 14:36
da xaxax i sbaraxa brat mi i priqtelkata mu v drugata staq v legloto xaxaxaxaxaxaxaxa

macka123
08-28-2006, 15:41
ми не в къщи.но бяхме на купон и един скапаняк викна куките.добре че непълнолетните успяхме да се измъкнем че.......беше 3 през нощта

kalataboian
08-28-2006, 15:49
Ми един пат за малко но един друг път напрао доидоха съседите и замалко да ме изселат от нас :lol: Такаче не осилваите не е на късмет

DarkSanctuary
08-28-2006, 16:10
И к'во като дойдат куките? Чудо голямо...нема що!
Вие сте ебати злетата, куките дори и да дойдат, няма да тръгнат да влизат във вас, и да гледат кой сте и к'во сте! За да могат да влезат във вас им трябва заповед, а никой не е такъв идиот да тръгне с нек'ви заповеди и тем подобни щуротии да се разправя, само, защото съседите ви са се оплакали от висока музика!
Преди няколко месеца, в продължение на около половин година сигурно, точно през една седмица в събота, всяка нощ полицията се отбиваше до нас, тъй като наще ги нямаше и събирах сумати народ. Единственото, което ставаше е да ми направят забележка, да ми кажат да намаля музиката и ме предупреждаваха, че, ако дойдат втори път ще има глоба. Записваха ми личните данни и си тръгваха! Нищо страшно...

luda`flirtajika
08-28-2006, 20:03
da 2 puti i 1 put ne kukite,a kelnerite :D:D:D

piska_
08-28-2006, 22:44
Чак толко силна не съм я пускала :-D

Boot
08-28-2006, 22:53
Умрете, аз пък имам ебати яките съседи и през живота ми не са правили проблеми. Нечовеци.
Макар че и некфи идиоти има из входа, но си траят...

Amayo
08-28-2006, 22:54
В нас не щото нямам съседи. От отсрешния блок недоволстваха за гърнето ми ама за музика засега не. Единствените ми конфронтации с ченгенца бяха на миналоодишния бир фест където бях барман, там некви некролози от блокчетата около НДКто сяка нощ викаха куки заради оркестъра на БИАД (бир феста беше на МИГ-груп) и ние сяка нощ ги подкупвахме с кинти. Те хората се качили по масите, кючеци диви, циганин убавец ти свири на ушенце с цигулка :-({|= шукарна циганка ти пее на другото, опашки от милиони за бира а те музиката ше ни спират - побъркали са се нещо май :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ..

KingOfEdge
08-28-2006, 23:32
slu4valo mi see samo 1 put 6toto nqkoi 6iban tupan gi e bil viknal i do dne dne6en nerazbrah koi e :smt011 :evil:

psiHopaT4o
08-29-2006, 00:22
Не са идвали ма и да дойдат чудо голямо, шот за да са сигурни че съм в нарушение тряя измерят дицибелите на музиката така "на око" да премерят че е над 160 и да ми кажат спри я/намали я е мишън импосибъл и 2ро до нашия апартамент се минава през 2 врати,които всяка вечер се заключват и ше се наложи некой бодър пеерас /най вероятно тоя дет ги е викнал/ да става по нощите да ги отваря и двете и да го докара до 2рия етаж та да ми звъннат :)

Amayo
08-29-2006, 08:47
Само за справка, рекорда на Българското надсвирване по СПЛ "ЕММА" за последните три години е 143 децибела направено с новия бас на Кикър - Солобарик. Който един такъв струва 2500 лева а амповете му струват двойно и тн... И като сметнем че при удвояване на музикалната сила децибелите нарастват с 6. Начи грубо ше ти трябват осем такива инсталации.

WwanAdoO
08-29-2006, 09:05
Имам изолация на апартамента :lol:
а в стария апартамент веднъж дойде една баба дето беше смесица между Джак Спароу и Рамбо и почна да се кара :lol:
иначе по някви други купони са идвали, а един път пък метнахме по една патрулка голяма бутилка флирт и тея глупаци като слезоха не можаха да се ориентират от къде идва музиката :lol:

bill_schrei
08-30-2006, 10:39
За щастие не ми се е случвало още,но винаги когато си пусна силно(меко казано) музиката и...или наще ми четат конско или съседите на пук ми пускат ЧАЛГА силно...мразя ги,но се живее \:D/

Ziezi
08-30-2006, 13:01
Не са идвали ма и да дойдат чудо голямо, шот за да са сигурни че съм в нарушение тряя измерят дицибелите на музиката така "на око" да премерят че е над 160 и да ми кажат спри я/намали я е мишън импосибъл и 2ро до нашия апартамент се минава през 2 врати,които всяка вечер се заключват и ше се наложи некой бодър пеерас /най вероятно тоя дет ги е викнал/ да става по нощите да ги отваря и двете и да го докара до 2рия етаж та да ми звъннат :)
Да,баница!Изобщо не трябва да ти мерят децибелите,ако нарушаваш обществения ред,ПО КОЕТО И ДА Е ВРЕМЕ В ДЕНОНОЩИЕТО имат право да ти лепнат 300 лева акт!

LostDemon`
08-30-2006, 23:09
Не ми се е случвало защото за радост мойтте съседи са печени, но един път бях усилил на макс за да си пробвам новата саунд карта и един съсед дойде да ми каже да намаля, че не си чувал тв-то :lol:

HePBeH_goCagHuK
09-02-2006, 09:17
И к'во като дойдат куките? Чудо голямо...нема що!
Вие сте ебати злетата, куките дори и да дойдат, няма да тръгнат да влизат във вас, и да гледат кой сте и к'во сте! За да могат да влезат във вас им трябва заповед, а никой не е такъв идиот да тръгне с нек'ви заповеди и тем подобни щуротии да се разправя, само, защото съседите ви са се оплакали от висока музика!
Преди няколко месеца, в продължение на около половин година сигурно, точно през една седмица в събота, всяка нощ полицията се отбиваше до нас, тъй като наще ги нямаше и събирах сумати народ. Единственото, което ставаше е да ми направят забележка, да ми кажат да намаля музиката и ме предупреждаваха, че, ако дойдат втори път ще има глоба. Записваха ми личните данни и си тръгваха! Нищо страшно...
Не е съвсем така, на мен ми написаха акт от първо идване, без предупреждение без нищо :(
Но от 2 години на сам още не съм отишъл да го платя...
много американски филми гледаш...

1 полицията има право да влиза и без да има заповед (съдебна- в щатите е прокурорска), но при определени обстоятелства..

2. първия път е предупреждение и ако не престанете да нарушавате реда (има още едно оплакване) следва административна санкция- акт

teenage_drama_queen
09-02-2006, 14:34
тропали са ми на вратата съседите, но нищо повече :?

Eleonora
09-02-2006, 17:10
Само 1 път и в една френдка и ние бяхме на първия етаж и се чуваше насекъде.И изведнъж некой знъни на вратата и гледам куките и като се стреснахме и скочихме през прозореца и бегахме...Сега като си помисля :smt005 :lol: