PDA

View Full Version : KOGO DA IZBERA?!



Evinka
08-28-2006, 15:26
Hah pak sam obyrkanoto momiche..:((Hoda s edin typak koito iska samo d spi s men am a go obicham toi se dyrji gadno s men vika mi..:Em moje sled kato skysame pak da si se vijdame i da si spinkame ....!??kak da go razbiram,a ima edno momche koeto naistina dyrji na men i si me haresva ot 1 mesec izpitfa neshty kam mne ama az obicham typaka...i me e strah da ne bi ako skysam s gadjeto mi i trygna s drygiq da stane neshty i da syjalqvam???????????????

wiki
08-28-2006, 15:35
ako ti e hubavo s typaka (koeto sigurno ne e) si ostani s nego no spored men go zareji...izchakai malko vreme i trygni s drugiq moje pyk s nego da ti e mn po priqtno otkolko sys segashniq uspeh :wink:

ninsy
08-28-2006, 15:38
ако питаш мен важно е какво чустват към теб ,щом онзи тъпак иска само секс-зарежи го!

Sarabi
08-28-2006, 16:32
Хъх,не мисля,че ако го скъсаш после може да съжаляваш.Любовта ти към него ще премине,но той няма да започне да се държи нормално.Бъди тарикатка-избери момчето,което заслужаваш,което ще се държи подобаващо.За какво ти е тоя нещастник,който явно наистина само секса го вълнува.Не мисля,че можеш да съжаляваш за него.

sunney_f
08-28-2006, 16:38
ami ti si re6ava6,ama az bih go zarqzala!daje i da go obi4a6 6to za vryzka e tova!? #-o dr mom4e mislq 4e e po-dobriq variant kym momenta! \:D/

koalka
08-28-2006, 16:39
Според мен тоя,с който ходиш не изпитва нищо към теб,а иска само секс.Другото момче естествено,че си заслужава повече,но пък ти нямаш чувства.По-добре не тръгвай с него,защото ще го лъжеш един вид.По-добре некой от двамата.Единия не отговаря на чувствата ти,а към другия ти нямаш.

maybelline
08-28-2006, 16:46
Остави този,с който си в момента.Той се държи кретенски и явно само те използва.Как така ще ти каже че ще си спите заедно дори след като скъсате?!По-добре обърни повече внимание на другото момче и остави този да си търси момичета за една нощ.

Obitax
08-28-2006, 17:11
Hah pak sam obyrkanoto momiche..:((Hoda s edin typak koito iska samo d spi s men am a go obicham toi se dyrji gadno s men vika mi..:Em moje sled kato skysame pak da si se vijdame i da si spinkame ....!??kak da go razbiram,a ima edno momche koeto naistina dyrji na men i si me haresva ot 1 mesec izpitfa neshty kam mne ama az obicham typaka...i me e strah da ne bi ako skysam s gadjeto mi i trygna s drygiq da stane neshty i da syjalqvam???????????????


:smt005 :smt005 ebati mazojistkata si . kazva6 4e gadjeto ti e tapak i iska samo sex i za teb ne mu puka ma sedi6 s nego a onova mom4e koeto sigurno 6te prodade du6ata si zaradi teb da go duha . ](*,)

cMeTaHka
08-28-2006, 17:39
Остави този,с който си в момента.Той се държи кретенски и явно само те използва.Как така ще ти каже че ще си спите заедно дори след като скъсате?!По-добре обърни повече внимание на другото момче и остави този да си търси момичета за една нощ.

daam..

AnN_G
08-28-2006, 17:51
Е какво може да стане? :-s Само че ако не харесваш момчето което изпитва нещо към теб-не тръгвай с него защото много ще съжаляваш и ще се измъчваш.
А колкото до оня тъпак-гаджето ти,обясни му как се чувстваш,че не искаш само секс и ако не те разбере,значи нищо не те задържа там,а ти не искаш само секс,нали!?Така по-лесно ще го забравиш,докато не е станало късно...айде успех :smt011

LP_girl_14
08-28-2006, 19:26
Ооо тъпака както сама го наричат го късай веднага.Ти да не си някаква кукла в ръцете му че да си играе с теб както му падне,без да зачита чувствата ти.Той е пълен егоист,който не мисли за теб,а само за собственото си удоволствие.Ти му даваш любов,а на него въобще не му пука!Манипулира те както му падне и използва тва че изпитваш нещо към него,за да си му секс изграчка.Отвратително поведение :?
Колкото до другото момче недей да прибързваш да тръгваш с него.Опознай го,дай му шанс,пък ако нямаш чувства към него,не му давай напразни надежди.В момента си объркана,така че май ти трябва известно време преди да започнеш нова връзка

Axxxel
08-28-2006, 19:40
никой не иска да е с тъпаци...още повече с такива...абе как можеш да го обичаш бре...Би трябвало само докато чуеш, че иска само да спи с теб, и да си го заритала...баси и нещастниците...да мрът...

zoben_pitbul
08-28-2006, 20:47
Според мен тоя,с който ходиш не изпитва нищо към теб,а иска само секс.Другото момче естествено,че си заслужава повече,но пък ти нямаш чувства.По-добре не тръгвай с него,защото ще го лъжеш един вид.По-добре некой от двамата.Единия не отговаря на чувствата ти,а към другия ти нямаш.
Така е :smt023 Явно в момента няма момче,с което да можеш за си щастлива.

dEnIsTy
08-29-2006, 20:58
Според мен тоя,с който ходиш не изпитва нищо към теб,а иска само секс.Другото момче естествено,че си заслужава повече,но пък ти нямаш чувства.По-добре не тръгвай с него,защото ще го лъжеш един вид.По-добре некой от двамата.Единия не отговаря на чувствата ти,а към другия ти нямаш.

Jenninka
08-29-2006, 21:37
ако питаш мен важно е какво чустват към теб ,щом онзи тъпак иска само секс-зарежи го!
Съгласна!

sk8girL
08-30-2006, 00:20
1-во зарежи "тъпака",щото не вярвам толкоз много да обичаш човек,който се държи гадно с теб и иска само секс.Аа ..и си помисли хубаво дали искаш да си с другото момче,което държи на теб,защото ако нямаш чувства към него няма смисъл да го лъжеш..по-добре сама за известно време, докато се появи по-подходящ;)

mil4eto_
08-30-2006, 11:39
Незнам защо изобщо си правиш труда да си още с "тъпака"при положение,че има момче,което държи на теб.До колкото разбрах сегашното ти гадже не държи на теб,не те уважава,държи се кофити с теб.Извинявай,но не мога да разбера как може да си влюбена в такова момче :-k
По-добре бъди с този,който те обича и няма да те използва.

КК
08-30-2006, 12:23
точно заради такива като теб, моето дете, свестните момчета не искат да погледнат и жена после. когато си с "тъпак" и имаш в живота си някой който държи на теб, а се страхуваш да му обърнеш внимание само вредиш на себе си. тъпака ще си остане тъпак. а като нараниш свестния и край - оставяш му белег за цял живот. пиша защото съм го преживял - след такава случка едно момче започва да се пита дали е достатъчно добър, къде е сгрешил, какво не е направил както трябва, дали вината не е в него - че не си му обърнала внимание. и после той започва да наранява момичета и се завърта един безкраен кръг в който остават само наранене хора.

90% от жените обичате да бъдете доминирани, обиждани, разигравани, мачкани, тъпкани и какво ли още не. явно ви харесва. само това е обяснението че ходите и търпите идиотщините на тъпаци като твоя

08-31-2006, 13:39
ami nqma kakvo da se zamislq6. =; zimai,toq deto te uvajava i durji na tebe. :evil: za6toto drugiq,kvo :evil: 6te ty napravi bebe i kvo :twisted: posle 6te ima da ](*,) za6to e stanalo taka. :!: