PDA

View Full Version : molq pomognete!!!



wiki
08-28-2006, 15:29
molq pomognete mi ! bratyt na edna moq mnogo dobra fr ne i dava da si ima gadje. zaplashva q che ako razbere che si ima priqtel shte mu schupi glavata i tem podobni.predlojih i da govorim s nego no tq otricha zashtoto ne iska da me skara s brat si, poneje sme gadjeta. priqtelkata mi haresva edno momche i toi neq syshto,no brat i znae tova i ne im dava da bydat zaedno : postoqnno e s tqh ne gi ostavq sami. molq vi kakvo da napravq iskam priqtelkata mi da e shtastliva. help pls pls [-o<

sasha_90
08-28-2006, 15:36
brat i kvo pravo ima da se barka v li4niq i jivot? :lol:

FizeuRa
08-28-2006, 15:46
e tfa e mn gadno kak moje brat i da se durji taka s neia.moje bi trqbva da govorite s nqkuf negov pr na koito imate doverie i da mu kaje kak stoiat neshtata i che ne biva taka da pravi.a pr ti na kolko godini e ?

wiki
08-28-2006, 15:52
e tfa e mn gadno kak moje brat i da se durji taka s neia.moje bi trqbva da govorite s nqkuf negov pr na koito imate doverie i da mu kaje kak stoiat neshtata i che ne biva taka da pravi.a pr ti na kolko godini e ?

opitah tova s negov priqtel no toi mi kaza da ne se byrkam. ami pr mi e 17, opitah da govorq lichno i s nego otvorih temata no toi kaza che ne moga da promenq reshenieto mu

Sarabi
08-28-2006, 16:16
Ама той по принцип ли не й дава да има гадже,или само за този и забранява.Защото може да знае нещо за това момче,което сестра му и ти да не виждате.Може да знае,че е груб,агресивен,друсар или нещо такова и да не му се иска сестра му да се хваща с такъв.
А ако по принцип не й дава-ами кажи му,че това не е негова работа,защото и на него няма да му е приятно някой да го ограничава така.Накарай го да се постави на нейно място.
Но ако е в частност това момче,по-добре го послушайте.

koalka
08-28-2006, 16:22
Не е честно спрямо нея.Той може да си има гадже,а тя не.От къде на къде.Щом сте гаджета...може да му повлияеш,не е нужно да се карате,а просто поговори с него и му кажи,че просто не е честно така да възпира сестра си,той дори не и е родител.И родител няма право така да я ограничава.А и предполагам момчето не е лошо.

wiki
08-28-2006, 16:54
Ама той по принцип ли не й дава да има гадже,или само за този и забранява.Защото може да знае нещо за това момче,което сестра му и ти да не виждате.Може да знае,че е груб,агресивен,друсар или нещо такова и да не му се иска сестра му да се хваща с такъв.
А ако по принцип не й дава-ами кажи му,че това не е негова работа,защото и на него няма да му е приятно някой да го ограничава така.Накарай го да се постави на нейно място.
Но ако е в частност това момче,по-добре го послушайте.

po princip ne i dava da si ima gadje. pyk i az poznavam momcheto koeto tq haresva mnogo e mil.

wiki
08-28-2006, 16:56
Не е честно спрямо нея.Той може да си има гадже,а тя не.От къде на къде.Щом сте гаджета...може да му повлияеш,не е нужно да се карате,а просто поговори с него и му кажи,че просто не е честно така да възпира сестра си,той дори не и е родител.И родител няма право така да я ограничава.А и предполагам момчето не е лошо.

opitah kazah mu kvo li ne mu kazah no toi si ostava na tvyrdo ne i ne iska i da chue.

Obitax
08-28-2006, 17:05
ebati tapite kopeleta ima na taq zemq

koalka
08-28-2006, 20:31
Не е честно спрямо нея.Той може да си има гадже,а тя не.От къде на къде.Щом сте гаджета...може да му повлияеш,не е нужно да се карате,а просто поговори с него и му кажи,че просто не е честно така да възпира сестра си,той дори не и е родител.И родител няма право така да я ограничава.А и предполагам момчето не е лошо.

opitah kazah mu kvo li ne mu kazah no toi si ostava na tvyrdo ne i ne iska i da chue.Ами тогава тя най-добре да говори с техните и да им каже.

koalka
08-28-2006, 20:33
Не е честно спрямо нея.Той може да си има гадже,а тя не.От къде на къде.Щом сте гаджета...може да му повлияеш,не е нужно да се карате,а просто поговори с него и му кажи,че просто не е честно така да възпира сестра си,той дори не и е родител.И родител няма право така да я ограничава.А и предполагам момчето не е лошо.

opitah kazah mu kvo li ne mu kazah no toi si ostava na tvyrdo ne i ne iska i da chue.Ами тогава тя най-добре да говори с техните и да им каже.Не може да я ограничава така-брат и е но това не му дава право.

®©PeTq®©
08-28-2006, 21:28
Аз не разбирам защо той ще се меси в нейния живот :( :shock: На брат ми въобще не го интересува моя живот,тоест го интересува ама не ми казва такива неща... :)

Axxxel
08-28-2006, 21:35
ebati tapite kopeleta ima na taq zemq
Да имаш случайно сестра...Аз щото имам и въпреки че е по-голяма от мен се дразнех от нейните приятели (в минало време, щото все пак и двамата поизрастнахме).Така сме се карали двамата...всеки с, който е била ми ставаше противен и в главата ми искачаха картинки как чупя вратове...Даже се бях засилил да троша един дришльо, който си помисли, че може да си праи квоти си поиска със сестра ми...уви спряха ме...Мисълта ми е, че и аз не давах сестра си...братска обич просто...

08-28-2006, 21:37
Аз също имам проблеми със сестра си на тая тема . На 19 години съм и излизам с какви ли не момчета и мъже , но тя не .. просто искам да я предпазя от разни тъпанари , които са край нея . Едно момче само приех и той сега е в Америка :(

iiirish
08-28-2006, 23:58
тоя човек да не би да си прави планове сам да избира гаджетата й?! :-k ако е така момичето няма да прокопса :-k

но колкото съжалявам нея, два пъти повече съжалявам теб, че си се захванала с подобен индивид с толкова бедни житейски разсъждения! щом сте гаджета и не се и вслушва дори в съветите и молбите ти, не разбирам защо още си с него?! и не ми излизай с прословутия номер, че го обичаш!!! той едва ли е любовта на живота ти :-k

dEnIsTy
08-29-2006, 07:58
ако имам такъв брат...ще се самоубия:)
амМ...приятелката ти на колко е?

wiki
08-29-2006, 11:43
ако имам такъв брат...ще се самоубия:)
амМ...приятелката ти на колко е?

na 15 e

wiki
08-29-2006, 11:45
mnogo blagodarq za syvetite, koito mi dadohte!shte prodyljavam i nqma da se otkazvam.

08-29-2006, 13:56
q mi kaji brat i ili t.n. ti gadje ot kude e da si promeni re6enieto xaxaxaxa ::: ::: :::

08-29-2006, 14:08
Той и брат ми ще счупи главата на момче, което ми е посегнало например. Ама не и да не ми дава да си имам гадже. Много е гадно така да не и дава да си има гадже. Май прекалява със загрижеността си. Може би го прави защото я обича, ама не.... просто много гадно.