PDA

View Full Version : POmognete Molqvii!



arsenaleca
08-28-2006, 15:41
един от наи добри те ми приятели казал на моето гадже че аз ходя с нея само заради секса и сущо казал че имал съм друга и тя била малка за мен и аз съм търсил по голяма и несме бил иедин за друг.е тожа го казла моят френд на любимата ми . са на следващият ден се срещаме с нея аз я прегръщам и тя си свива рацете на кръст :( :smt022 аз я гледам тя се обръща на другата страна исе цупи ;(:smt022
и от събота до сега ми е гадно страхме да не я загубяи да ви кажа даже рева,защото мн я обичам и неискам да я загубя какво става с нея тя да нему е пожяржала какво моляви кажете ми :smt022 :smt022 [/b]

sasha_90
08-28-2006, 15:47
ti moje6 li da pi6e6? :D ..... a sega po vaprosa ti....spored men tq ako te obi4a 6te vqrva na teb a ne na tvoq priqtel.

arsenaleca
08-28-2006, 15:50
ti moje6 li da pi6e6? :D ..... a sega po vaprosa ti....spored men tq ako te obi4a 6te vqrva na teb a ne na tvoq priqtel.
ама тя защо се държи с мен така студено аз го усещам че се държи студено :(

wiki
08-28-2006, 15:58
ami govori s neq nqma kvo da chakash te neshtata ot samo sebe si nqma da se opravqt

ElinoR
08-28-2006, 15:58
Ами вземи поговори с нея,обясни и че това са лъжи.
А колкото до "приятелят" ти незнам как все още го наричаш и го имаш за най-добър приятел :-k

arsenaleca
08-28-2006, 16:06
Благодаряви за саветите ще поговоря с нея ама тя трябва да знае че това са лъжи пъл лъжи,тя знае че тя за мен значи мн мн я обичам мн и без нея немога тя е всичко за мен,но нз защо м ие гадно и ме страх немога да си обясня

Sarabi
08-28-2006, 16:29
Е,нормално е да те е страх,все пак наистина може да не ти повярва.Момичетата сме подозрителни гадини.Едва ли ще ти повярва веднага,че приятеля ти я е лъгал.Приготви се за доста дълго време прекарано в убеждаване(най-малкото на думи,а после и доказване не верността и любовта ти).Но задължително трябва да говориш с нея,задължително.И кокото се може по-скоро,за да не си помисли,че в това време мислиш оправдания.Но очаквай известно време да се държи студено и "неприветливо".Нормално е да те подозира-на никой не му харесва мислълта,че може да те лъжат по такъв подъл и гаден начин,а ти да трощаваш и да продължаваш да се връзваш.Та много упоритост.

А,и се погрижи подобаващо за "приятеля" си :twisted:

koalka
08-28-2006, 16:41
Най-добре говори с нея и кажи,че това не е истина.Тя на кой ще вярва на теб или на тоя мухльо,който и е говорил такива неща?Ако те обича ще ти повярва,но ако при едно такова нещо дори и не ти повярва незнам...ти сам си прави изводите.Кажи и,че я обичаш и не искаш никоя друга.

Obitax
08-28-2006, 17:16
opitai s e dapogovori6 s neq i si podbirai priqtelite ne vseki koito tio se pi6e za priqtel e takav!

Globul_f
08-28-2006, 17:26
Тцтц, май твоя "най-добър приятел" нещо не е в ред, защо и е говорил тия неща?! Мисля че трябва да седнете тримата ( Ти, приятеля ти и гаджето) и да обсъдите нещата.

Angel_Girl
08-28-2006, 17:51
Май твоя приятел е приятел-предател. Поговори с нея, обясни и, че той я е излъгал.

sasha_90
08-28-2006, 18:18
ti moje6 li da pi6e6? :D ..... a sega po vaprosa ti....spored men tq ako te obi4a 6te vqrva na teb a ne na tvoq priqtel.
ама тя защо се държи с мен така студено аз го усещам че се държи студено :(
moje bi ne izpitva tva koeto ti kam neq ne te uvajava ili pak q e naranilo tva koeto e kazal tvoq priqtel i obarkana....znam li ne q poznavam da precenq i da znam kakvo i e v glavata

ElinoR
08-28-2006, 21:51
Моето мнение е...че тоз твой "приятел" ти завижда ужасно много или просто иска да отмъкне момичето ти по много подъл начин.Трябва по някакъв начин да му обясниш,че тя значи много за теб или просто го забрави като приятел,защото ще има и други моменти,в които ще постъпва така...в това съм абсолютно сигурна.

iiirish
08-28-2006, 23:48
ами щом се "цупи" и слага ръце на кръста вместо да ти бие шамар, значи момичето не е на кой знае каква преклонна възраст и един сериозен и задълбочен разговор ще я върне при теб.

колкото до приятеля ти, знаеш предполагам как се бие дуспа и ариведерчи! :)

dEnIsTy
08-29-2006, 08:04
един от наи добри те ми приятели казал на моето гадже че аз ходя с нея само заради секса и сущо казал че имал съм друга и тя била малка за мен и аз съм търсил по голяма и несме бил иедин за друг.е тожа го казла моят френд на любимата ми . са на следващият ден се срещаме с нея аз я прегръщам и тя си свива рацете на кръст :( :smt022 аз я гледам тя се обръща на другата страна исе цупи ;(:smt022
и от събота до сега ми е гадно страхме да не я загубяи да ви кажа даже рева,защото мн я обичам и неискам да я загубя какво става с нея тя да нему е пожяржала какво моляви кажете ми :smt022 :smt022 [/b]
тя може да ти вярва..но такива гадни неща..трудно се приемат(от личен опит говоря)питай я защо се държи така и и обясни:)
а и после я целуни:)

CutiE
08-29-2006, 09:36
С такива приятели врагове не ти трябват [-(
Незнам...поговори с нея,пък дано ти повярва... :roll:
Успех!