PDA

View Full Version : MOLQ VI DAITE MI SAVET KAKVO DA PRAVQ!OT4AQNA SAM!!!



ot4aqna:(
08-28-2006, 15:46
Ta eto kakvo stana:predi malko vlqzoh v m-tel s registraciqta na moq priqtel,za6toto prosto iskah da si porovi4kam malko i kakvo da vidq...........vlizam v izhodq6tata kutiq i tam 2sms-a do nqkakav nepoznat nomer.....otvarqm gi i 4eta:"sega,kakvoto i da se opitvam da pravq ne se polu4ava.Edinstvenoto,za koeto mislq si ti,a strannoto e,4e ne te poznavam,no ne znam kak se polu4ava taka" Az zvanna na tozi nomer i estestveno vdigna momi4e.... Vqrvate li mi,4e napravo kato gi pro4etoh mi ide6e da potana v zemqta........kak moje da mi pri4ini takova ne6to,a se kalne6e,4e me obi4a i mi go pokazva6e i dokazva6e tolkova mn pati,a sega kakvo stana......naistina vqrvah v silata na 4uvstvata mu,za6toto bqha stanali mn ne6ta,s koito toi mi dokazva6e obi4ta si i ne sam vqrvala,4e e sposoben na tezi raboti zaradi men(nqma da obqsnqvam,za6toto e prekaleno li4no)I sega kakvo stana........tova be6e 4oveka,ot koito ni nai-malko sam o4akvala takova ne6to.......Molq vi daite mi savet kakvo da pravq,tai kato utre 6te se vijdame:da mu kaja li,4e sam pro4ela sms-ite ili da si zamal4a........mn sam obarkana........ako mu kaja,tova moje bi 6te bade kraq,a az go obi4am tolkova silno,4e ne znam kak 6te prodalja bez nego!A pak ako si zamal4a....6te izglejdam kato palna glupa4ka-toi da mi se podigrava,a az......kak da postapq?Ne iskam da go gubq,no ne iskam i da me razigrava!Molq vi kajete si mnenieto,mn mi e tejko i ne znam izob6to kak da postapq................

08-28-2006, 15:49
ами утре като се видите.. не му казвай какво си прочела нито си мълчи, а го провокирай така че той сам да си каже.. нз за сега това ми дойде на ум.

ot4aqna:(
08-28-2006, 15:57
kak da go provokiram?toi nqma da si priznae......

08-28-2006, 16:00
Виж от кога са тези sms-и - може да си е писал с някоя преди да се срещнете или някой път когато сте били скарани или нз. Просто провери датата на SMS-ите.

ot4aqna:(
08-28-2006, 16:05
To4no tova e nai-lo6oto:sms-ite sa pisani dnes,takmo mi be6e pisal na men i sled 2-3min. e pratil na NEQ..........a nie v momenta nito sme skarani,nito ni6to.Predi nqkolko dni ne bqhme v mn dobri otno6eniq,no ve6e ne6tata se opraviha i vsi4ko be6e "ok",a sega kakvo stana............napravo ne znam kakvo da pravq!

ot4aqna:(
08-28-2006, 16:19
molq vi hora,kajete mi kakvo da pravq?kak da postapq utre?imam nujda ot mneniq.............mn sam obarkana!

tani_tani
08-28-2006, 16:30
ako se be6e slu4ilo na men 4esno kazano 6tqx da go ubiq no ako mislq razumno mislq 4e trqbva da go popita6 napravo netrqbva da imate taini az s1m na principa ima li ne6to koeto me pritesnqva kazvam i tova nz ti kavo misli6 ai koi znai moje da ti dade razumno obesnenie

koalka
08-28-2006, 16:36
Ами просто така подхвани разговора като го питаш някакви въпроси.Например дали те обича,дали ти е верен,дали някога не би ти изневерил.Питай го просто ей така.Ако няма съвест да ти признае...не мисля,че заслужава каквото и да било.Незнам дали би му простила,но ако той не си признае кажи му ти,че си видяла всичко и трябва да го скъсаш...не стига,че ти е изневерил,а и да не бъде честен.Ако още те обича ще си признае.

ot4aqna:(
08-28-2006, 16:42
Da,oba4e toi vse o6te ne mi e izneveril............nali v sms-ite pi6e,4e ne q poznava i nqkvi takiva ne6ta..........dosta obarkano!Demek,ako go pitam dali mi e izneveril toi sas sigurnost 6te kaje,4e ne e!I ne znam kakvo da pravq..........ne iskam da go izgubq,no ne iskam i da me razigrava!

08-28-2006, 19:25
Ми попитаи го за това, но според мен може някои негов приятел да е изпратил смс-ите.

®©PeTq®©
08-28-2006, 19:31
Аз бих поговорила с него!Аз направо .. :smt011 Нз...или трябва да поговорите или...нз нещо друго-да му покажеш и да се опиташ да го накараш да си признае или.. :( Много кофти се получава... :(

koalka
08-28-2006, 19:31
Da,oba4e toi vse o6te ne mi e izneveril............nali v sms-ite pi6e,4e ne q poznava i nqkvi takiva ne6ta..........dosta obarkano!Demek,ako go pitam dali mi e izneveril toi sas sigurnost 6te kaje,4e ne e!I ne znam kakvo da pravq..........ne iskam da go izgubq,no ne iskam i da me razigrava!Ами тогава за какво се притесняваш?Просто трябва да му се довериш.Ако те обича истински няма да ти изневери,но винаги имай едно наум.

Crawling_Soul_f_
08-28-2006, 20:43
защоо си сигурна че той ги е писал тези смс-и? аз си давам регистрацията на приятели които нямат и когато имат нужда да си пишат смс....не може ли да е това? по добре не му казвай нищо, прави се че незнаеш, то ще си проличи ако има нещо. :(

Lorein
08-28-2006, 20:55
Еми единия вариант е наистина някой негов приятел да ги е писал. Но ако се окаже, че не е така, по-добре му кажи истината - че си влязла в кутията му и че си видяла тези смс-и. Попитай го направо и му кажи, че очакваш истината. Бъди сериозна и той ще види, че не е нещо, което ще мине ей така.

Krem4eto
08-28-2006, 21:22
Ta eto kakvo stana:predi malko vlqzoh v m-tel s registraciqta na moq priqtel,za6toto prosto iskah da si porovi4kam malko i kakvo da vidq...........vlizam v izhodq6tata kutiq i tam 2sms-a do nqkakav nepoznat nomer.....otvarqm gi i 4eta:"sega,kakvoto i da se opitvam da pravq ne se polu4ava.Edinstvenoto,za koeto mislq si ti,a strannoto e,4e ne te poznavam,no ne znam kak se polu4ava taka" Az zvanna na tozi nomer i estestveno vdigna momi4e.... Vqrvate li mi,4e napravo kato gi pro4etoh mi ide6e da potana v zemqta........kak moje da mi pri4ini takova ne6to,a se kalne6e,4e me obi4a i mi go pokazva6e i dokazva6e tolkova mn pati,a sega kakvo stana......naistina vqrvah v silata na 4uvstvata mu,za6toto bqha stanali mn ne6ta,s koito toi mi dokazva6e obi4ta si i ne sam vqrvala,4e e sposoben na tezi raboti zaradi men(nqma da obqsnqvam,za6toto e prekaleno li4no)I sega kakvo stana........tova be6e 4oveka,ot koito ni nai-malko sam o4akvala takova ne6to.......Molq vi daite mi savet kakvo da pravq,tai kato utre 6te se vijdame:da mu kaja li,4e sam pro4ela sms-ite ili da si zamal4a........mn sam obarkana........ako mu kaja,tova moje bi 6te bade kraq,a az go obi4am tolkova silno,4e ne znam kak 6te prodalja bez nego!A pak ako si zamal4a....6te izglejdam kato palna glupa4ka-toi da mi se podigrava,a az......kak da postapq?Ne iskam da go gubq,no ne iskam i da me razigrava!Molq vi kajete si mnenieto,mn mi e tejko i ne znam izob6to kak da postapq................

Ам като се срещнете ако той не се издава по никакъв начин накрая го питай "мисля че има някой между нас така ли е не ме лъжи искам да знам истината" И толкова!

alkobalko
08-29-2006, 08:03
Единят вариант е да го попиташ директно и да му кажеш какво си видяла. Ако има поне малко достойнство ще си признае. Но замисли се, че може и да не го е писал той. Може да е дал регистрацията си на някой приятел. Така че най-добре поговорете.

ot4aqna:(
08-29-2006, 09:36
Ne gi e pisal nikoi negov priqtel,za6toto to si pi6e,4e sa ot nego(tam kadeto pi6e "ot" toi si e napisal imeto),taka 4e nqma 6ans da sa ot nqkoi negov priqtel,a sa ot samiq nego.......sled 2chasa 6te se vidim i napravo ne znam kak da postapq..........sas sigurnost nqma da si zamal4a,kolkoto i da go obi4am,dori i s risk da go izgubq........mislq ot negovata registraciq da si izpratq sms-ite na moq telefon i samo da mu kaja:"q pro4eti tezi ne6ta" i da vidq kakva 6te mu e reakciqta i kakvo 6te obqsni.........a mejdu drugoto az sega pak vlizah,no toi e iztril tezi dva sms-a.Spored vas dobre li 6te postapq?

08-29-2006, 13:06
ami tova poslednoto ti re6enie mi zvu4i nai dobre,govori si direktno za teq ne6ta nqma smisul ot ovurtaniq i samo da se izmu4va6,posle drasni kak sa se razvili ne6tata!kusmet :)

krem4et0
08-29-2006, 13:41
А защо изобщо се ровиш в чужди регистрации.И аз съм ползвала-ок дали са ми,но не се ровичкам да видя какво е писал човекът преди мен!

ot4aqna:(
08-29-2006, 15:31
krem4eto,az ne se rovi4kam prosto ei taka!imala sam pri4ina i za tova sam go napravila!a otnosno kak se razviha ne6tata............ami ostanahme si zaedno.az napravih taka,kakto si bqh re6ila-prepratih si sms-ite i kato se vidqhme parvo se darjah mn studeno,sled tova samo mu podmqtah za druga i nai-nakraq samo si izvadih telefona i mu vikam:"q vij edni ne6ta" i toi kato pro4ete sms-ite mu stana mn kofti,zapo4na da mi kazva,4e ne me zaslujava,4e ne iska da me naranqva,no tova e bila nqkakva kurva,s koqto toi i negovi kolegi se bazikat i toi mai e imal namerenie da q iz4uka.........i az mu vikam:"e dobre,za kakvo postapva6 taka"i toi mi kazva:"sajalqvam,naistina te obi4am,no kakvo da napravq,az sam si takav-ponqkoga mi se iska prosto ei taka da iz4ukam nqkoq bez da imam absolutno nikakvi 4uvstva kam neq,pri vas jenite ne e taka,kakto pri nas.....obi4am te istinski...."i nqkvi takiva...........az se po4uvstvah mn gadno,no......i nakraq toi mi vika:"kakvo re6ava6,vse o6te li iska6 da bade6 s men?"i az razmislih i mu kazah "da".......naistina prekaleno mn go obi4am i ne mojah da go zareja........neznam dali sam postapila pravilno ili gre6no,no ni6to ne moga da storq,ne moga da se borq s 4uvstvata si.........

iiirish
08-29-2006, 15:51
няма смисъл да мълчиш, защото по този начин той ще си мисли, че може да си играе с теб както намери за добре [-X и защо се боиш, че това признание, че бъде гибелно и ще доведе края?! ами че няма нищо по-нормално от това да се разделите при подобни обстоятелства :-s може да го обичаш, но не си длъжна да търпиш забежките му [-X

fuck_you_baby
08-29-2006, 15:53
mi spored men dobre si napravila 6tom se obi4ate i dvamata dano tova ne se povtarq......NO vinagi si imai edno naum za takiva ne6ta :wink:

Peyton
08-29-2006, 16:46
Според мен е по-добре да замълчиш за момента щом чувствата ви са уж истински и му дай шанс ако пак видиш такива съобщения му кажи че си ги прочела и му дай шанс да обясни не е нужно да е влюбен в нея а просто зарибен случва се но е само за съвсем кратко време. И най-важното запомни че не трябва да му позволяваш да се подиграва с теб и че вечно щастие или любов няма, а твоето изглежда като приказка дано успеете да намерите пътя обратно, но е твърде хубаво, за да е истина ... [-X [-X :!: :!:

mihi
09-04-2006, 09:07
ами утре като се видите.. не му казвай какво си прочела нито си мълчи, а го провокирай така че той сам да си каже.. нз за сега това ми дойде на ум.
аз съм на съ6тото мнение,въпреки 4е е кофти 4е си му рови4кала из не6тата ,6от все пак тва си е неговата регистрация....но и аз съм го правила....и като ти е голямата любов ,трябва да има6 малко пове4е доверие в него..... успех :)

cskamoni4ka
09-04-2006, 10:41
Добре си постъпила,че си му простила,но ако пак направи грешка недей да му прощаваш нека да му е за последно!