PDA

View Full Version : Какво да направя, ОБИЧАМ Го .. :(



Див@
08-28-2006, 19:43
Значи ситуацията е следната ходя си с приятели си от 1 и 5-6 месеца.. Прекасвали сме един пат за по 3 дена, един пьт за 1 месец и преди една седмица трьгнахме но скьсахме щот нишо не стана тоез той истина кьм мен а дойде с думите мисля че още те обичам.. и трьгна с друга но тя го отрязе и той трьгна кьм мен.. Та сега сме уж заедно но той ми говори за няква несериозна врьзка а аз сьм луда по него обичам го много когато не сьм с него умирам от болка само мисльта че сме заедно сгрява душата ми и мога да ям и дишам! Казва че по добре да сме само приятели но не му и пречи да ходим.. Та да ви питам мое и да не сте ме разбрали добре но да сьм с него или ако остана само ще страдам не е ли по добре да се отдрьпна и да тьрся другаде щастие, умирам за него - изживях всички раздели много трудно и в сьлзи последната беше по лека но може би щото в мен имаше надежда кажете ми. Аз си знам най добре но сьвет от вас няма да ми е излишен ?

koalka
08-28-2006, 20:09
Звучи ми все едно е нямал с коя да тръгне и е тръгнал отново с теб.Ако му е все едно...честно казано не бих била с такъв човек.Знам,че го обичаш,но замисли се,че той май няма чувства щом му е все едно.Помисли си дали си заслужава?

dEnIsTy
08-29-2006, 08:09
Звучи ми все едно е нямал с коя да тръгне и е тръгнал отново с теб.Ако му е все едно...честно казано не бих била с такъв човек.Знам,че го обичаш,но замисли се,че той май няма чувства щом му е все едно.Помисли си дали си заслужава?
8)

AnN_G
08-29-2006, 08:59
Ми да ти кажа ти си му като втори вариянт,ако не му се отвори парашута при някоя-идва при теб.Той знае че ти го обичаш и се възползва от това за да не е сам,такъв човек не ти трябва [-X Ще дотърчи при следващото момиче,което забележи,а теб ще те остави без да му пука ни най-малко!Тогава ще те боли още повече!За това му кажи,че не искаш да си му резервен вариянт и прекъсни "връзката" ви,ако иска да бъде с теб-той сам ще те потърси :wink:

IKisseDAGirL
08-29-2006, 09:01
Звучи ми все едно е нямал с коя да тръгне и е тръгнал отново с теб.Ако му е все едно...честно казано не бих била с такъв човек.Знам,че го обичаш,но замисли се,че той май няма чувства щом му е все едно.Помисли си дали си заслужава?
8)
присъединявам се