PDA

View Full Version : Kriterii za zrqlost



Obitax
08-28-2006, 19:48
Ima edin vapros deto mnogo me interesuva . Vsi4ki devoiki ( nqma zna4enie ot vazrastta) iskat do sebesi zrql maj . Do tuk dobre no adjeba kak opredelqte dali edno mom4e e zrqlo ili ne e ??? :-k :-k
Neka vseki koito ima mnenie po vaprosa nezavisimo ot pola da se izkaje .

Axxxel
08-28-2006, 19:58
Бе и аз незнам кви са тея критерии за зрялост...звучи ми като някъв тест :smt005 .Блааххаха...от самото държание си е...май по-малко се мисли за простотии и детинския акъл не е вече толкова детински...

koalka
08-28-2006, 20:11
Е то и аз не ги знам много,но предполагам какво имат в предвид.Може би да не се лигави и да се държи малко като мъж.Незнам...но повечето го намират в батковци на по 20.Но те НЕ са критерии за зрялост.(повечето)

PLAMENKO
08-28-2006, 20:12
еми нз , аз принципно за сериозните неща се държа доста като възрастен иначе за нещо несериозно като хлапак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Obitax
08-28-2006, 20:14
еми нз , аз принципно за сериозните неща се държа доста като възрастен иначе за нещо несериозно като хлапак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i az taka :) serioznoto si e seriozno bazika si e bazik .

Interesno mi e za6to po4ti vs tarsqt ne6to koeto ne mogat da opredelqt to4no kvo predstavlqva.

Krem4eto
08-28-2006, 20:16
Ima edin vapros deto mnogo me interesuva . Vsi4ki devoiki ( nqma zna4enie ot vazrastta) iskat do sebesi zrql maj . Do tuk dobre no adjeba kak opredelqte dali edno mom4e e zrqlo ili ne e ??? :-k :-k
Neka vseki koito ima mnenie po vaprosa nezavisimo ot pola da se izkaje .

Хм всеки човек си има идеал и се стреми да намери подобно момче (да я разбира)!И просто всяко момиче си е различно!За мене аз гледам момчето да ме разбира,да не е много надуто и ако трябва да ме защити!

Fiola
08-28-2006, 20:20
'Аз скъсах с теб още снощи! (беше написал 'толкова ли ти омразнах вече') И още сночи ти изневерих! Беше мног по-хубава от теб! Ако искаш още от мен ще трябва да се нредиш накрая на дъъъълга опашка! Съжалявам, но Мартин Велики няма да ти обърне внимание!" Добре.... Това поведение на възрастен мъж ли е? Според мен зависи най-вече от държанието.

koalka
08-28-2006, 20:20
еми нз , аз принципно за сериозните неща се държа доста като възрастен иначе за нещо несериозно като хлапак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i az taka :) serioznoto si e seriozno bazika si e bazik .

Interesno mi e za6to po4ti vs tarsqt ne6to koeto ne mogat da opredelqt to4no kvo predstavlqva.Ами да и според мен е така.Просто като срещнеш един човек и го харесваш.Просто няма перфектни хора и ако го търсиш така и така няма да го намериш.

Obitax
08-28-2006, 20:26
'Аз скъсах с теб още снощи! (беше написал 'толкова ли ти омразнах вече') И още сночи ти изневерих! Беше мног по-хубава от теб! Ако искаш още от мен ще трябва да се нредиш накрая на дъъъълга опашка! Съжалявам, но Мартин Велики няма да ти обърне внимание!" Добре.... Това поведение на възрастен мъж ли е? Според мен зависи най-вече от държанието.


tapo e da :(

Reich_06
08-28-2006, 20:26
еми нз , аз принципно за сериозните неща се държа доста като възрастен иначе за нещо несериозно като хлапак :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

i az taka :) serioznoto si e seriozno bazika si e bazik .

Interesno mi e za6to po4ti vs tarsqt ne6to koeto ne mogat da opredelqt to4no kvo predstavlqva.napulno sum suglasna-buzika si e buzik i ako tq ne te razbira zna4i tursi6 druga!spored men nai-vajnoto e momi4eto da se 4uvstva dobre s teb i ni6to drnqma zna4enie!

Obitax
08-28-2006, 20:32
te pove4eto sa operirani ot humur . vsi4ko priemat na seriozno .

summer_04
08-29-2006, 18:09
perfektni hora -nqma-!no v kraina smetka vajno e da te obi4at takuv kakuvto si -ako ne im iznasq prav im put!

Obitax
08-29-2006, 18:11
perfektni hora -nqma-!no v kraina smetka vajno e da te obi4at takuv kakuvto si -ako ne im iznasq prav im put!

ne mi dopada tozi princip 6toto nakraq moje da si ostane6 sam .

Amayo
08-29-2006, 18:12
Я съм зрял, слушайте батко си :lol: 8) .

`Death`Whore`
08-29-2006, 18:14
Зрелостта е доста разтегливо понятие. Например...зрелите хора не се стремят непременно винаги да са зрели, т.е. 5 минути лигавене на седмица не правят човек по-незрял. Или пък ако признае, че вчера е слушал 1 час Бекстрийт бойс.

summer_04
08-29-2006, 18:17
perfektni hora -nqma-!no v kraina smetka vajno e da te obi4at takuv kakuvto si -ako ne im iznasq prav im put!

ne mi dopada tozi princip 6toto nakraq moje da si ostane6 sam .
e da no v kraina smetka,ako nqkoi te naranqva,naranqva ,naranqva,nakraq po-dobre da si ostane6 sam otkolkoto da turpi6 ,kolkoto i da go obi4a6 nakraq ti pisva!sega 6te kaje6 e to ako obi4a6 6te turpi6 i t.n . e da ama ako ne te obi4at takuv kakuvto si,nqma li da se 4uvstav6 naranen!ima6e edna fraza ,ne se se6tam to4no kak be6e,ne6to ot sorta,4e nqkoi ne trqbav da te obi4a zaradi teb,a vupreki samiq teb!no ako obi4a6 nqkoi nqma li da go obi4a6 zaradi samiq nego! :wink:

luda`flirtajika
08-29-2006, 18:19
to si lichi prosto... ne biva da se ligavi e purvoto...sravni bebe s 20 godishno mom4e... izvinqvai ima razlika..m/u nezrql i zrql muj ima razlika..to prosto si lichi ..a znenzam...moje bi i po chuvstvoto..za sigurnost,koeto dafat na momi4etata...

`Death`Whore`
08-29-2006, 18:21
Едно непълнолетно момиче се чувства сигурно не защото мъжът е зрял или защото му дава сигурност. И каква е тази "сигурност"? Да си сигурен, че няма да те набият? Че има кой да те пази ли?

luda`flirtajika
08-29-2006, 18:32
Едно непълнолетно момиче се чувства сигурно не защото мъжът е зрял или защото му дава сигурност. И каква е тази "сигурност"? Да си сигурен, че няма да те набият? Че има кой да те пази ли?

xaxa ne estestveno... to seki moje te prebiq na ulicata nezavisimo s kogo si...

`Death`Whore`
08-29-2006, 18:33
Тогава какво означава "да се чувстваш сигурна с него"? Да си сигурна във връзката ли?

luda`flirtajika
08-29-2006, 18:54
Тогава какво означава "да се чувстваш сигурна с него"? Да си сигурна във връзката ли?

abe az li trqbva da te u4a...az sum oshte bebe... nqma sigurni vruzki... abre nenznam..ne moga da ti go opisha..na abs 4e si go 4uvstvala...ma ne se useshtash

`Death`Whore`
08-29-2006, 18:56
Просто искам да разбера каква е идеята на това. Самата идея, че имам връзка, ме кара да се чувствам сигурна...понякога. Това дали човек се чувства сигурен зависи от психиката му, не от това дали ходи с някого изобщо. Явно просто момичетата искат да се чувствам сигурни, а не могат да го обяснят.

luda`flirtajika
08-29-2006, 19:01
Просто искам да разбера каква е идеята на това. Самата идея, че имам връзка, ме кара да се чувствам сигурна...понякога. Това дали човек се чувства сигурен зависи от психиката му, не от това дали ходи с някого изобщо. Явно просто момичетата искат да се чувствам сигурни, а не могат да го обяснят.

mi taka e...endo e da si sigurna s mom4e,a drugo e da ne si..,no pak si sigurna... bre momi4e zabraih si dumite ot teb :D

slan4evo_momi4e
08-30-2006, 12:14
Zrql maj, ne ozna4ava zadaljitelno maj na 30 godini...naprotiv....moje da e na 15 i pak da bade zrql....zavisi ot 4oveka....a kakvo zna4i tova spored men....ami...na parvo mqsto da moje da poema otgovornost za dumite i deistviqta si...da moje da se raz4ita na nego...i da znae6, 4e ako ti potrqbva, vinagi 6te bade do teb....tova zna4i da e zrql....pone za men :)

КК
08-30-2006, 13:05
от детски акъл какви критерии за зрялост очаквате... колкото и да си зрял и сериозен и готин и добронамерен - няма ли кой да те оцени, нищо не става. не можеш да очакваш от едно 14-16 годишно момиче да има кой знае какви критерии за зрялост. разбира се винаги има изключения.

за мен (на 28 съм) зряла жена е таква която:
1 - знае какво иска
2 - уважава ме
3 - държи се добре с мен
4 - оценява дори и най-малките неща които правя за нея и за нас
5 - обича ме истински (нарочно е на последно място) :wink:

macka123
08-30-2006, 15:16
да не се държи глупаво
да знае кога какво да прави
да знае как да се държи с една жена/момиче
и още др

The Goodbye Girl...
08-30-2006, 15:24
Общо взето, не ми се вярва някой изобщо някога да става наистина зрял, пък и след зреенето идва време да се падне от дървото, така че да си зрял не е и кой знае колко полезно. Иначе ако трябва да дам някакво определение, за мен да си зрял означава да умееш да си виждаш грешките и да търсиш начини за промяна и да знаех как да си сдържаш нервите.

Inn0c3nCe
08-30-2006, 16:13
За мен единственият мъж който мога да нареча зрял е бай Йоран - Чука
като замисля той е и малко презрял вече ;]

Obitax
08-30-2006, 18:46
perfektni hora -nqma-!no v kraina smetka vajno e da te obi4at takuv kakuvto si -ako ne im iznasq prav im put!

ne mi dopada tozi princip 6toto nakraq moje da si ostane6 sam .
e da no v kraina smetka,ako nqkoi te naranqva,naranqva ,naranqva,nakraq po-dobre da si ostane6 sam otkolkoto da turpi6 ,kolkoto i da go obi4a6 nakraq ti pisva!sega 6te kaje6 e to ako obi4a6 6te turpi6 i t.n . e da ama ako ne te obi4at takuv kakuvto si,nqma li da se 4uvstav6 naranen!ima6e edna fraza ,ne se se6tam to4no kak be6e,ne6to ot sorta,4e nqkoi ne trqbav da te obi4a zaradi teb,a vupreki samiq teb!no ako obi4a6 nqkoi nqma li da go obi4a6 zaradi samiq nego! :wink:

taka e no spored men samotata naranqva pove4e ot vsi4ko

bai_joran_4uka
08-30-2006, 18:57
За мен единственият мъж който мога да нареча зрял е бай Йоран - Чука
като замисля той е и малко презрял вече ;]
Хехе мойто момче аз съм зрял, но вътре в себе си оставам същия купонджия какъвто бях на младини :lol: питай жена ми баба Пена - наковалнята \:D/

summer_04
08-30-2006, 19:01
perfektni hora -nqma-!no v kraina smetka vajno e da te obi4at takuv kakuvto si -ako ne im iznasq prav im put!

ne mi dopada tozi princip 6toto nakraq moje da si ostane6 sam .
e da no v kraina smetka,ako nqkoi te naranqva,naranqva ,naranqva,nakraq po-dobre da si ostane6 sam otkolkoto da turpi6 ,kolkoto i da go obi4a6 nakraq ti pisva!sega 6te kaje6 e to ako obi4a6 6te turpi6 i t.n . e da ama ako ne te obi4at takuv kakuvto si,nqma li da se 4uvstav6 naranen!ima6e edna fraza ,ne se se6tam to4no kak be6e,ne6to ot sorta,4e nqkoi ne trqbav da te obi4a zaradi teb,a vupreki samiq teb!no ako obi4a6 nqkoi nqma li da go obi4a6 zaradi samiq nego! :wink:

taka e no spored men samotata naranqva pove4e ot vsi4ko
emi osven da se molim nikoga da ne ostanem sami! O:)

Obitax
08-30-2006, 19:18
perfektni hora -nqma-!no v kraina smetka vajno e da te obi4at takuv kakuvto si -ako ne im iznasq prav im put!

ne mi dopada tozi princip 6toto nakraq moje da si ostane6 sam .
e da no v kraina smetka,ako nqkoi te naranqva,naranqva ,naranqva,nakraq po-dobre da si ostane6 sam otkolkoto da turpi6 ,kolkoto i da go obi4a6 nakraq ti pisva!sega 6te kaje6 e to ako obi4a6 6te turpi6 i t.n . e da ama ako ne te obi4at takuv kakuvto si,nqma li da se 4uvstav6 naranen!ima6e edna fraza ,ne se se6tam to4no kak be6e,ne6to ot sorta,4e nqkoi ne trqbav da te obi4a zaradi teb,a vupreki samiq teb!no ako obi4a6 nqkoi nqma li da go obi4a6 zaradi samiq nego! :wink:



taka e no spored men samotata naranqva pove4e ot vsi4ko
emi osven da se molim nikoga da ne ostanem sami! O:)

tva ne e re6enie na problema :)

summer_04
08-30-2006, 19:29
perfektni hora -nqma-!no v kraina smetka vajno e da te obi4at takuv kakuvto si -ako ne im iznasq prav im put!

ne mi dopada tozi princip 6toto nakraq moje da si ostane6 sam .
e da no v kraina smetka,ako nqkoi te naranqva,naranqva ,naranqva,nakraq po-dobre da si ostane6 sam otkolkoto da turpi6 ,kolkoto i da go obi4a6 nakraq ti pisva!sega 6te kaje6 e to ako obi4a6 6te turpi6 i t.n . e da ama ako ne te obi4at takuv kakuvto si,nqma li da se 4uvstav6 naranen!ima6e edna fraza ,ne se se6tam to4no kak be6e,ne6to ot sorta,4e nqkoi ne trqbav da te obi4a zaradi teb,a vupreki samiq teb!no ako obi4a6 nqkoi nqma li da go obi4a6 zaradi samiq nego! :wink:



taka e no spored men samotata naranqva pove4e ot vsi4ko
emi osven da se molim nikoga da ne ostanem sami! O:)

tva ne e re6enie na problema :)
ti kvo predlaga6 kato re6enie na problema!?6toto az ne mislq ,4e ima takova!:)ni6to ,4e za vseki problem si ima re6enie!

luda`flirtajika
08-30-2006, 19:40
perfektni hora -nqma-!no v kraina smetka vajno e da te obi4at takuv kakuvto si -ako ne im iznasq prav im put!

ne mi dopada tozi princip 6toto nakraq moje da si ostane6 sam .
e da no v kraina smetka,ako nqkoi te naranqva,naranqva ,naranqva,nakraq po-dobre da si ostane6 sam otkolkoto da turpi6 ,kolkoto i da go obi4a6 nakraq ti pisva!sega 6te kaje6 e to ako obi4a6 6te turpi6 i t.n . e da ama ako ne te obi4at takuv kakuvto si,nqma li da se 4uvstav6 naranen!ima6e edna fraza ,ne se se6tam to4no kak be6e,ne6to ot sorta,4e nqkoi ne trqbav da te obi4a zaradi teb,a vupreki samiq teb!no ako obi4a6 nqkoi nqma li da go obi4a6 zaradi samiq nego! :wink:



taka e no spored men samotata naranqva pove4e ot vsi4ko
emi osven da se molim nikoga da ne ostanem sami! O:)

tva ne e re6enie na problema :)
ti kvo predlaga6 kato re6enie na problema!?6toto az ne mislq ,4e ima takova!:)ni6to ,4e za vseki problem si ima re6enie!

naistina tova ne e reshenie... mojesh da se molish cqla vechnost ebasi..i pak da si sam... ne stava taka