PDA

View Full Version : ПИСНА МИ!!!



08-28-2006, 21:25
Просто вече не мога да търпя такова отношение... Оприличава ме на барби! Най-добрата ми приятелка! И то само защото понякога (мн рядко) обличам някоя розова дрешка или се случва да бъда с къса ( малко над коляното ) дънкова пола. Само защото за през лятото предпочитам да нося не толкова спортни дрехи. Представя ме на приятели. Преди мен запознава и др момиче и казва: Това е еди коя си. Метълка е, мн готин човек. След това показва мен и отбелязва: А това е... това е барби! При положение, че за нея барбитата са най-лошото нещо на света. Носят полички, розови дрешки, слушат чалга и само се глезят. Е да, ама аз не се глезя и не слушал чалга. Изобщо нямам мисленето на човека, за който ме мисли. Просто тя е метълка, другата ми най-добра приятелка също е такава. Тя се събира в такава компания и постоянно ми повтаря колко са готини тези хора и как не може да живее без тях. Никога не се забавлява толкова мн, колкото при тези хора. И след всичките тези думи аз се чувствам съкрушена. А УЖ й се водя най-добра приятелка. Вярно е, не съм чак толкова забавна, но все пак ми става гадно като говори така. Понякога чак като че ли се самообвинявам - защо не съм като тях, за да ме харесват ( защото всички мразят барбита, но АЗ НЕ СЪМ ТАКАВА). Защо не слушал метъл, за да мога да си говоря с тях. Не мразя метълите, нито музиката им, даже мн им се кефя, но не харесвам чак толкова такъв стил музика. Знам, че трябва да съм себе си, това и правя, но като че ли няма човек, който наистина да ме харесва за приятел. Толкова ли съм отвратителна, с лош характер и отблъскващо излъчване? Такъв противен човек ли съм? И аз вече не знам какво да си мисля... Моля ви дайте някой отговор. :cry:

TheArchEnemy
08-28-2006, 21:29
spored men priqtelkata ti prosto se 6eguva s teb ponqkoga,no 6tom ne ti e priqtno i kaji da ne govori pove4e taka.tq 6te te razbere.a ina4e metalite ne sa po-razli4ni,i te sa hora.muzikata ne e nai-opredelq6toto ne6to za 4oveka.

08-28-2006, 21:36
spored men priqtelkata ti prosto se 6eguva s teb ponqkoga,no 6tom ne ti e priqtno i kaji da ne govori pove4e taka.tq 6te te razbere.a ina4e metalite ne sa po-razli4ni,i te sa hora.muzikata ne e nai-opredelq6toto ne6to za 4oveka.

Знам, метълите мн ме кефят - готини хора са. Музиката им съща става. Опитвала съм се да й намекна, че това, че ме нарича барби, ме дразни. И тя ест казва, че се шегува. Но до известна степен в шегите си тя изразява това, което наистина мисли, като го изразява непряко. А иначе за всичко останало не съм говорила с нея. Готино ми е с тези хора, но се чувствам изолирана. Не знам... :cry:

teenage_drama_queen
08-28-2006, 21:41
opredeleno se 6eguva i s men taka se gavrqt samo 4e az nosq dosta rozovo i slu6am 4alga(koeto smqtam 4e nqma mn ob6to) no sam si sviknala i ne vsi4ki mrazqt barbita, metalite spored men sa mra4ni hora i za tova mn ne im dopadat takav tip hora no te ne sa edinstvenite (brei mn gluposti izplqmpah dano da ima ne6to smisleno :D )

insanegirl
08-28-2006, 21:45
6to we barbitata sa sladki :) :smt005

08-28-2006, 21:46
opredeleno se 6eguva i s men taka se gavrqt samo 4e az nosq dosta rozovo i slu6am 4alga(koeto smqtam 4e nqma mn ob6to) no sam si sviknala i ne vsi4ki mrazqt barbita, metalite spored men sa mra4ni hora i za tova mn ne im dopadat takav tip hora no te ne sa edinstvenite (brei mn gluposti izplqmpah dano da ima ne6to smisleno :D )

Те изобщо не са мрачни хора - толкова са забавни и весели. Метъли са просто защото слушат метъл. А това за общото м/у чалгата и розовото :arrow: просто тя и двете неща ги мрази, затова ги свързва в едно и образува барбито.

RoyTheReaper
08-28-2006, 22:06
Кажи и че дори и да се шегува, на теб не ти е приятно такова отношение. Като ти е приятелка, ще разбере. И в никакъв случай не се самообвинявай. Защо си мислиш че никой не те харесва за приятел? Нали все пак имаш приятели. Не си вкарвай филми.

gazarka
08-29-2006, 09:37
vseki maj bi si padnal po barbie otkolkoto po metalka!moje bi gi e qd i se opitvat i teb da napravqt takava!ne im pozvolqvai!kolkoto do samite metali te sa mnogo stranni hora obiknoveno mra4ni i potisnati!metali stavat hora s problemi i bez samo4ustvie!te ne haresvat svetlite hora kato teb!no v nikakav slu4ai ne se poddavai!az imah edna mnogo dobra priqtelka sled kato tq stana metaliska az se odrapnah ot neq!tq hode6e lqtoto s dalgi 6iroki bluzi i golemi debeli maratonki!i momi4e ima mnogo hora koito sam sigorna 4 eiskat da badat tvoi priqteli!PROSTO GI NAMERI:)

08-29-2006, 10:24
Но мен ме боли, че ме мислят за такава, каквато наистина не съм. Не за друго. Може би наистина някои метъли са такива, каквито ги описвате, но тези хора както всички други. Просто слушат метъл.

П.П Благодаря за съветите! :-)

08-31-2006, 10:16
oxooo ako bqx na tvoe mqsto,6tqx da q votreja i da i srucna sus zubi... :-D :twisted: :evil: az na takiva tolkova se razgnevqvam,4e mi idva da stana da gi prebiq,ama 6te gi razmaja ot boi. :twisted: e i kvo samo ty se pi6e na priqtelka,ebaty govedeto za6to ne q otreje6.az taq nqma6e i minuta pove4e da q turpq. :twisted:

08-31-2006, 15:32
Problema mi e razre6en. Blagodarq za syvetite! Moq temata mi da byde iztrita.