PDA

View Full Version : molq vi pomognete mi 6te poludeq....:((((((((



ranena
08-28-2006, 22:31
hodim ot po4ti godina az bqh za 2 sedmici izvun Bg posle za sedmica na more kogato bqh na more se skarahme jestoko po telefona i skusahme sled nqkolko dena stradanie i obvinqvane izlqzoh s priqtelite mi na diskoteka i se napih mnogo celuvah se s edno mom4e no posle mu obqsnih za gadjeto mi 4e sme skusali i tnt no 4e o6te go obi4am kogato se pribrah v moq grad se vidqhme s gadjeto i dvamata plakahme za obrata v otno6eniqta ni no posle se celuvahme pravihme i sex gu6kahme se az mu kazah 4e sum se celuvala s drug kato sme skusali i toi mi prosti na drugiq den otide pri lelq si si na selo za6toto baba mu po4ina.dnes mi kazaha 4e se e celuval s momi43eto koeto nai mn mrazq na tozi svqt tq mi go kaza a neq q e strah ot men i ne sum sigurna 4e bi me izlugala no toi otri4a vsi4ko znam 4e me obi4a kakto i az nego no na koi po dqvolite da povqrvam.edin fr potvurdi 4e sa se celuvali no toi e nai-dobur fr na edin koito me haresva ot 3 godini...kakvo da pravq???

koalka
08-28-2006, 22:36
Ами аз бих повярвала на гаджето си,но незнам...не мислиш ли,че те те лъжат,за да се разделите?Ако той ти е простил и сте заедно не мисля,че би направил такова нещо-още по-малко,че те обича.Не им вярвай-поне аз така смятам.

08-28-2006, 22:38
Аха, ти можеш да развяваш гащите наляво-надясно, пък когато той го прави, опищяваш тийнфорумите под ник "ранена". Мдаа, интересно племе сте вие момичетата. Наистина интересно...

08-28-2006, 22:46
Аха, ти можеш да развяваш гащите наляво-надясно, пък когато той го прави, опищяваш тийнфорумите под ник "ранена". Мдаа, интересно племе сте вие момичетата. Наистина интересно...HaHa Brao e zakova q :) mi taka si e sq kfo ...

08-28-2006, 22:49
da no ne sum go napravila s 4ovek koito toi mrazi ot kakto se pomni nali?! toi vika6e 4e q mrazi deeba tq e tupa kurva i se ebe6e za po 5 lv super e gnusna !!!!!!!!

08-28-2006, 22:53
1) Въобще не си сигурна дали наистина я е целувал.
2) Оправданието ти е изключително дебилно. Какво му пука на момчето с кого си се целувала, все тая е.
3) Събери си куклите от пода, хвърляй близалката (че са вредни за зъбите) и отивай да нанкаш. И да не забравиш да кажеш на майка ти да ти смени памперса, че се подмокри от напрежение в тая тема...

08-28-2006, 22:54
da no ne sum go napravila s 4ovek koito toi mrazi ot kakto se pomni nali?! toi vika6e 4e q mrazi deeba tq e tupa k***a i se ebe6e za po 5 lv super e gnusna !!!!!!!!E ti si celunala nqkoi i toi nqkva kvit ste :) pak i toi ne q mrazi ti q mrazish... Pak i moe iska ti go varne da vidish kak she se po4ustvash. Minalo svarsheno kvo go mislish?

NaSkO_
08-28-2006, 23:10
Povqrvai na gajeto si...

08-28-2006, 23:13
problema e 4e toi se e celuval s onaq (ako sa se celuvali) predi az da napravq ne6to za koeto sujalqvam ne trqbvashe da pravq taka za6toto osven gadjety naranih i onova mom4e ..?-sa e tam 4e gadjeto mi otri4a vsi4ko tvurdi 4e ne e vqrno a tq ot kade znae 4e fr-da mu ot selo ima bezplatna mtelska karta (tq kaza 4e toi i e zvanql ot neq) boli strashno mn me boli molq vi pomognete mi ne me uprekvaite

08-28-2006, 23:16
c c c nakude vurvi sveta . . . #-o

iiirish
08-28-2006, 23:21
c c c nakude vurvi sveta . . . #-o :D

dEnIsTy
08-29-2006, 07:54
Ами аз бих повярвала на гаджето си,но незнам...не мислиш ли,че те те лъжат,за да се разделите?Ако той ти е простил и сте заедно не мисля,че би направил такова нещо-още по-малко,че те обича.Не им вярвай-поне аз така смятам.
:wink:

08-29-2006, 10:44
Ами ти си му изневерила и той ти е изневерил, знам че от значение с кой ти е изневерил напълно те разбирам, защото и при мен има една такава флиорца дето преди ходеше с гаджето ми и в началото на връзката само се опитваше да ни раздели и ако ми изневери примерно с нея тъй като тя само му се натиска не бих му простила, защото той знае колко я ненавиждам, ако е с някоя друга може би щях да му простя! Но има разлика, че ти си се целувала с това момче докато сте били скъсали, а той след това доколкото разбрах! Разучи хубаво и не вярвай на всичко което ти казват!

summer_04
08-29-2006, 17:44
slojno macka ,slojno,ot edna strana moje da se e celuval za da ti vurne,ot druga moje da ti pravqt mrusno!a we v kraina smetka nameri si bezpristrasten izto4nik na info i togava re6i! :wink:

Peyton
08-29-2006, 18:29
Според мен си е чисто отмъщение щом го е направил с момичето което ти най-много мразиш. И да е отмъщение си длъжна и ти да му простиш,ако той поиска това ти мо го дължиш,защото и той ти прости. И освен това сега разбираш как се е чувствал той и дали си струва пак да го нараниш така. И ако това не разбие връзката ви тя ще стане много по-силна.

`Death`Whore`
08-29-2006, 18:31
1. Излъгал те е, ясно е. Или имаш страхотен приятел.
2. Отмъстил си е. Мислиш ли, че ако всеки от вас отмъщава за всичко или след всеки скандал се напива и изневерява, връзката ви има бъдеще?

AiKaTa
08-29-2006, 18:44
i da go e napravil edin vid si e vryshtal,no kogato baba ti pochine i si v traor obichash gadjeto si i si i prostil ogromna greshka sled 1 godina hodene...mislq che ne ti e do celuvane sys pyrvata sreshtnata...a i da e taka si sigyrna che te obicha ako go e napravil e bilo za otmushtenie zaradi bolkata i sum sig che nqma da se povtori!!!:]

luda`flirtajika
08-29-2006, 18:48
c c c nakude vurvi sveta . . . #-o
:smt005 :smt005 :smt005

Krem4eto
08-30-2006, 10:10
И да го е направил и да не го е направил това,ти трябва да го приемеш защото все пак ти си му изневерила и той ти е простил!Знаеш всеки греши,но ако се повтори просто му бий шута!!!

RudeBunny
08-30-2006, 10:24
Според мен си е чисто отмъщение щом го е направил с момичето което ти най-много мразиш. И да е отмъщение си длъжна и ти да му простиш,ако той поиска това ти мо го дължиш,защото и той ти прости. И освен това сега разбираш как се е чувствал той и дали си струва пак да го нараниш така. И ако това не разбие връзката ви тя ще стане много по-силна.

=D> и аз мисля така

08-31-2006, 16:15
celuvali sa se kolkoto i da mi e gadno tova e stanaloto stanalo...tova moje bi kakto vie kazvate e bilo za da me narani no kogato toi se e celuval s neq az bqh na more i sum se celuvala s drugiq to4no kogato i toi s tazi pa4a...sigurna sum 4e ne si go priznava za6toto si misli 4e nqma da mu prostq no az ve4e go napravih ..nqmam pravo da go vinq za moite gre6ki za6toto az bqh vinovna za tazi razdqla..sega 6te budem zaedno no 1vo iskam toi da mi kaje istinata kakto i pri4inata da go napravi ..moje da me zaboli no iskam da go 4uq ot nego za6toto samo na nego vqrvam..blagodarq na vsi4ki vi kakto i na tezi koito me upreknaha za6toto ste pravi..blagodarq vi :smt009 :smt009 :smt010 :smt010 :smt010 :smt010

Josefinne
08-31-2006, 17:22
Смятай, че те обича, но не може да ти прости това, че си се целувала с друг. Няма значение какво казва, дори и това, че ти е простил... Той просто го чувства отвътре. АКо имаш нервите да се бориш отново за него с него не се отказвай и се опитайте да си върнете доверието един в друг.

yo-ma-nigga
09-01-2006, 07:28
jiveesh v nekva zabluda chuvstva veche qvno nqma po dobre go razberi

cskamoni4ka
09-01-2006, 07:32
Вярвай на човека,който обичаш,се някой ден ще се разбере истината!

anichkaaa
09-01-2006, 07:57
Ako znae6,4e moje6 da vqrva6 na tvoito mom4e i mu ima6 doverie po-dobre vqrvai na nego,no vse pak pomisli dobre predi da predprieme6 ne6to.