PDA

View Full Version : Какво мислите за тийн вълната?



koalka
08-28-2006, 22:32
Та...въпроса ми е ясен.Какво мислите за хора като Бритни Спиърс,Кристина Агилера и лигави(поне според мен) групички като Блу и Бекстрийт Бойс,от които повечето не могат да пеят(пас според мен :) ).Какво е вашето мнение?Моето е че цялата нийн вълна като цяло е боклук и комерс,не се залага на глас,а на визия.

Paduan`
08-28-2006, 22:33
hmmm ne sum suglasen samo za Backstreet Boys
za men sa si dobri ... osobeno Brian ima mnogo huabv glas
spored men de

Amayo
08-28-2006, 22:35
Кристина агилера ако не може да пе то тогава аз не мога да серъ по тийн форуми. Бритни спиърс също колкото и да се друса си остава певица, доколкото тебе не те виждам да изпъкваш с нещо особено освен с тъпота...

koalka
08-28-2006, 22:39
Кристина агилера ако не може да пе то тогава аз не мога да серъ по тийн форуми. Бритни спиърс също колкото и да се друса си остава певица, доколкото тебе не те виждам да изпъкваш с нещо особено освен с тъпота...Не съм казала,че Кристина Агилера неможе да пее.Казах,ако не си забелязал повечето.Съжалявам искренно,че така мислиш.А ти с какво изпъкваш?С блестящ ум ли?ХАХАХАХАХАХАХА.Личи си от постовете,които пишеш.

Swinkenhoffer
08-28-2006, 22:41
Кристина агилера ако не може да пе то тогава аз не мога да серъ по тийн форуми. Бритни спиърс също колкото и да се друса си остава певица, доколкото тебе не те виждам да изпъкваш с нещо особено освен с тъпота...

тва беше лошо, много лошо... :lol:

а тази тийн мода вече не е актуална.. модерно е да си различен, да си лош и против всички лигави неща. сега яките пичове мразят бритни и блу, щото така си вдигат реномето. а тва общо взето е тъпо.

тея работи не ме бъркат мене. изброените от теб изпълнители имат яки песни. факт!

Amayo
08-28-2006, 22:41
Повечето помалкото??? Последно за кво ти е темата или и ти не знаеш?

RoyTheReaper
08-28-2006, 22:41
бритни може и да може да пее правилно, но и липсва природен талант и има гаден глас.

блу и БСБ - жалки са ми, ама да си ги слуша който иска.

Кристина обаче има невероятен глас и е много много талантлива. може да е комерсиален продукт, но всеки цент който е спечелила си го е заслужила. тя е една от най-добрите певици които някога са се чували.

Paduan`
08-28-2006, 22:41
hmm prav e .. nali uj vizirashe i christina ? :?
q sega se doutochni za koi izpulniteli stava vupros ...

Boot
08-28-2006, 22:43
Тая вълна не мина ли когато аз бях съвсем млада и съвсем зелена?!


сега яките пичове мразят бритни и блу, щото така си вдигат реномето.
...и пускат тъпи теми в теен-а.

midian
08-28-2006, 22:43
бритни може и да може да пее правилно, но и липсва природен талант и има гаден глас.

блу и БСБ - жалки са ми, ама да си ги слуша който иска.

Кристина обаче има невероятен глас и е много много талантлива. може да е комерсиален продукт, но всеки цент който е спечелила си го е заслужила. тя е една от най-добрите певици които някога са се чували.Щях да напиша абсолютно същото.

koalka
08-28-2006, 22:46
За какво ли я пуснах тази тема?Исках да чуя мнения относно тези певци,но явно нямаше смисъл?Ако може модераторите да я изтрият.

thE`reASoN
08-28-2006, 22:50
ne sum hiper fenka na grypite i pevcite,koito izbroi,no imat i nqkoi hubavi pesni4ki

just_a_kid
08-29-2006, 09:03
Е то и сега има такива - примерно всички рияни, джоджота, линдзита, хиларита и т.н. :lol:
Колкото до Бритни - още като беше тийн ми беше гадна. Кристина има глас, но музиката, която прави не ме кефи, а бойбандичките са ми забавни :lol:
Извод: не ги обичам, ама стига да не ми се натрапват, не ми пука особено.

koalka
08-29-2006, 09:21
Е то и сега има такива - примерно всички рияни, джоджота, линдзита, хиларита и т.н. :lol:
Колкото до Бритни - още като беше тийн ми беше гадна. Кристина има глас, но музиката, която прави не ме кефи, а бойбандичките са ми забавни :lol:
Извод: не ги обичам, ама стига да не ми се натрапват, не ми пука особено.Мерси все пак,че не се заяде с мен,както направиха другите и даде точен отговор и мнение.

linkin_park_fenka
08-29-2006, 10:07
just_a_kid Пуснато на: Вто Авг 29, 2006 11:03 am Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

Е то и сега има такива - примерно всички рияни, джоджота, линдзита, хиларита и т.н.
Колкото до Бритни - още като беше тийн ми беше гадна. Кристина има глас, но музиката, която прави не ме кефи, а бойбандичките са ми забавни
Извод: не ги обичам, ама стига да не ми се натрапват, не ми пука особено.

и аз така

Paduan`
08-29-2006, 10:11
ti se kefish na "shatrataaa shatrataaaa ..."
nai-dobre ti e na tebe ...

machoka
08-29-2006, 11:50
Кристина агилера ако не може да пе то тогава аз не мога да серъ по тийн форуми. Бритни спиърс също колкото и да се друса си остава певица, доколкото тебе не те виждам да изпъкваш с нещо особено освен с тъпота...

тва беше лошо, много лошо... :lol:

а тази тийн мода вече не е актуална.. модерно е да си различен, да си лош и против всички лигави неща. сега яките пичове мразят бритни и блу, щото така си вдигат реномето. а тва общо взето е тъпо.

тея работи не ме бъркат мене. изброените от теб изпълнители имат яки песни. факт!

А тъй, сега е модерно да си депресант и да слушаш 'ъндърграунд'... да си лошото момче/момиче .. това те прави различен, това те прави уникален..

Paduan`
08-29-2006, 11:59
machoka
nishto ne kaza ...
tva che nqkoi slusha underground , ne znachi che se prai na losh !
dai pa sichki da slushame helena paparizo i arash ?! :evil:

machoka
08-29-2006, 12:03
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=52246&highlight=

До сега не съм виждал тема 'как да стана чалгарка'..
пп. без да зачекваме вечния спор, моля..

нищо лично към хората с нестандартни интереси де, извинявам се ако някой се е почувствал лично засегнат.

Експлойтед - в това да ти харесва всякаква музика има само плюсове.

RoyTheReaper
08-29-2006, 12:05
machoka
nishto ne kaza ...
tva che nqkoi slusha underground , ne znachi che se prai na losh !
dai pa sichki da slushame helena paparizo i arash ?! :evil:

не мисля че имаше предвид точно това.

в момента е адски модерно да си част от някаква субкултура. освен традиционните чалгари, метъли и рапери, в последните години се появиха множество други: скейтъри, анархисти, пънкари, скинари, растафари, имота и всякакви такива. всяка една от тези групи претендира че е различна и уникална, че музиката им не е комерсиална, че са бунтари и т.н. обаче според мен не са с нищо по-различни от тези които "следват тренда".

machoka
08-29-2006, 12:12
да харесваш всякаква музика- означава да нямаш вкус и собствено мнение...


ПП. анархисти има от по миналия век, те не са субкултура...

Напротив, означава да имаш широк мироглед и да уважаваш всяка форма на музикалното изкуство.

Paduan`
08-29-2006, 12:13
Lake_bodom , ne sum suvsem suglasen .. ima si dosta hora , koito si si vqrvat v tiq neshta
samo za metalite nqmam visoko mnenie shtoto pishlemeta na po 14-15 godini kato vidat cherepi i 666 i pentagrama i si mislqt che sa mnogo strashni kato slushat metal .. tva e mn tupo


exploitedteen , mmm ne e tochno taka ... ako si nqkuv deto slusha Gergana i Sex Pistols ... ne ti govorq za pak 14-15 godishnite deto se kefat i na ivana i na 2pac v diskotekite .... no vse pak mislq che chovek trqbva da ima po-shirok krugozor i dae gotov za novi neshta .. a ne da othvurlq vsqko neshto , bez da go e chul/vidql
suglasen li si ?

just_a_kid
08-29-2006, 12:15
да харесваш всякаква музика- означава да нямаш вкус и собствено мнение...

Тук съм напълно съгласна, както и че това е модерно сега.
machoka, оная тема мисля, че беше ебавка, не вярвам някой сериозно да задава такива въпроси. :lol:

RoyTheReaper
08-29-2006, 12:17
ха, вярвали... повечето го правят за да се отличават. но сами не осъзнават че и те следват някаква мода.

just_a_kid
08-29-2006, 12:20
Напротив, означава да имаш широк мироглед и да уважаваш всяка форма на музикалното изкуство.
Да уважаваш и да слушаш са две различни неща, не може просто всичко да ти харесва и да не правиш разлика между стиловете. Тогава изглежда, че се водиш по чуждото мнение.

Paduan`
08-29-2006, 12:22
Lake_bodom
govorq ti za istinskite fenove .. za tqh tva ne e moda , a kultura :!:

exploitedteen em nali tva ti kazvam .... davam sebe si za primer - slusham house , trance ... no mi haresat Brian Adams , Richard Marx , Whitney Houston , Sting i t.n.
tva ne znachi che sum pomiar .. tui kato tezi hora ne znam koi shte otreche che sa neveroqtni izpulniteli

RoyTheReaper
08-29-2006, 12:22
ха, вярвали... повечето го правят за да се отличават. но сами не осъзнават че и те следват някаква мода.

е и...??

не може да си различен като следваш мода. ето един прост пример. тези дни се натъкнах на една група скейтъри. всички, до един, носеха от онези карирани панталони, които в момента са хит сред тях. изглеждаха като роботи. не виждам как такива хора претендират че са уникални.

RoyTheReaper
08-29-2006, 12:26
Lake_bodom
govorq ti za istinskite fenove .. za tqh tva ne e moda , a kultura :!:



истински фенове трудно се намират. повечето са "неразбрани" пубери, които се опитват да се бунтуват.

Paduan`
08-29-2006, 12:28
of , nali i az tva kazvam ... :roll:

a inache za pantalonite ... emi to i na drugite hora metalite (cheren grim , cherni shliferi , bluzi , dulgi kosi , cherni botushi/kubinki) im izglejdat ednakvi (kato roboti kakto sam kaza)

tochno tva e kultura ....

RoyTheReaper
08-29-2006, 12:34
идеята е да си различен от останалите хора, но пак да имаш някакъв социум към който принадлежиш- твоите хора...

скейтъри се събират със скейтъри, говорят си скейтърски неща, обличат се скейтърски и са различни от нескейтърите и са уникални по това...



но са еднакви помежду си, следователно не са уникални.


ако човек иска да е тотално индивидуален и прочие- трябва да е отшелник из Родопите, да ходи гол и да яде буболечки...

не. достатъчно е да изповядва собствените си принципи, да не се облича в установен стил и да не го интересува какво слушат и как се обличат хората с които движи: една вечер може да е с чалгари, друга вечер с метъли, трета с фешъни и т.н. да не определя човека по това с коя клика се асоциира.

machoka
08-29-2006, 12:44
И какво.. ако някой скейтър не се облича с шарени панталонки, а някой метъл не носи черна блуза и кубинки - това прави ли ги по-малко фенове?!

Принадлежността към дадена подобна група трябва да е на духовно ниво, по-скоро 'надматериално'. Да си силен фен на нещо не значи, че трябва да си губиш индивидуалността. А именно на това ставаме свидетели при някои фанатизирани фенове на даден стил, стремейки се да живеят и да правят всичко, което правят по строго установен ред.

Музиката трябва да е в сърцето ти. Това те прави истински фен. Всичко друго е позьорство до известна степен,без да влагам лоша умисъл в думата в някои нейни аспекти.

Amayo
08-29-2006, 20:24
дрехите са нещо, което харесваш или не харесваш...

аз харесвам дадена музика, даден стил на обличане и поведение... аз съм такъв... това харесвам- това правя...
Аре признай си - целята тая дандания е да се праиш на интересен.

*Sumerian_Haze*
08-29-2006, 20:38
Глупаво е да правиш нещо, защото някой друг го прави , глупаво е и примерно да се облечеш целия в черно и да кажеш " Аз съм метал ! " , глупаво е да губиш индивидуалноста си , заради някакъв стил музика ... Накой като слуша метал примерно и задалжително трябва да е целия в черно ли ?! Също е глупаво и да се ограничаваш и да казваш щом слушам това - не мога да слушам нищо друго ... Напоследъка се завъдиха много такива ограничени хора и стана модерно да си " различен " ... :roll:

Mo6no
08-29-2006, 21:02
да харесваш всякаква музика- означава да нямаш вкус и собствено мнение...
Не съм съгласен. Аз слушам всякаква музика от метъл до електрона или поп, но определено имам собствено мноние и си мисля, че имам музикален вкус.

Amayo
08-29-2006, 21:08
да харесваш всякаква музика- означава да нямаш вкус и собствено мнение...
Не съм съгласен. Аз слушам всякаква музика от метъл до електрона или поп, но определено имам собствено мноние и си мисля, че имам музикален вкус.
Дамм и аз така мисля. Точно тия дето слушат един стил са ограничените, апа най обичам и като се мислят за супер влики и почнат да плюят по чалгата, по рапа и други в изблик на ярост " как мож хората да не се кефат на мойто ми на некво чуждо" (и в повечето случаи тва "мойто" всъщност е на приятелчетата му на които въпростният сулбект иска да се хареса и подражава.

IKisseDAGirL
08-29-2006, 21:39
прекалено много превъзнасяте нещата според мен.. да, музиката наистина е супер хубаво нещо, има я навсякъде и играе важна роля къде ли не, но не е нещо "жизнено необходимо" :roll: така говорите, сякаш тая музика е едва ли не религия - то че има хора, за които май наистина е, има ама... :?

твърде голямо значение се отдава, то не бяха спорове, то не бяха обсъждания на уникалността на човека, на различните и еднаквите хора, на "напредналостта" на едни и изоставането на други..
става леко банално, все едно наблюдавам спор м/у вманиячените членове на 3-4 различни секти.. :mrgreen:

всеки си слуша това, което му харесва, тва е само една музика за бога, трябва ли да се превръща в проблем от световен мащаб? :-s тя е създадена за удоволствие, а не за предизвикване на спорове и какви ли не караници :roll:
и това, че на еди-кой-си му харесват повече на брой стилове не показва нищо.. той може да е както тесногръд и ограничен, така и с широк мироглед, зависи си от самия човек, а не от това какво и по колко слуша :wink:

Jenninka
08-29-2006, 22:25
Бритни-може да мятка дупе на сцената,но щом е стигнала до тук
БСБ-чувала съм ги как пеят акапела.добре го правят.лигави са но,имат и хубави песни;)
Кристина Агилера-има страшен глас,но ме дразни ,че се прави на Мерлин Монро и на една актриса,от 50те(може и по-рано да е била де)...
Факт е че тая вълна залива младото поколение...Навъдиха се много Бритнита и Кристини Агилери.А щом са стигнали до тук,начи има защо.Като са били малки,до колкото знам ,са се занимавали упорито с това да стават звезди:)Така май са сички от тоя бранш.

machoka
08-29-2006, 23:30
valantain_love,

това, музиката да ти стане професия, начин на живот и мислене, крайна цел и да живееш спрямо нея е нещо много повече от това, което имаш като изградена представа за нея ;)