PDA

View Full Version : За живота...



Angel_Girl
08-29-2006, 02:04
Ноща опсипва душата ми с тъга и носталгия незнайно защо. Изпирвам някаква непоносима болка и незнам от каде идва, незнам каква е причината за нея. Един човек ми липсва много. Искам по-бързо да мине тъмната и студена нощ и да дойде топлия и усмихнат ден, когато ще го видя и ще му кажа колко много го обичам и колко много значи той за мен. Прочетох и видях неща, които бяха потресаващи. Едно младо и красиво момиче, което е нямало вина за нищо си е отишло от този свят завинаги и е оставило голяма болка в сърцата на много хора. Това сякаш ме накара да отворя очи и да погледна по друг начин на живота. Накара ме да се вгледам и да видя, че живота ни е дар от Господ и трябва да го изживеем пълноценно. Живота е толкова кратък и непридвидим!!! Тази несправедливост, която е отнела живота на това момиче, ме накара да погледна на живота като нещо толкова крехко и кратко, нещо, което може да но бъде отнето всеки един момент без да предполагаме дори. Незнам защо се чувствам така странно. Незнам защо след като знам за много такива случеи този ме накара да се замисля, че всичко е възможно. Един отнет живот!!! Защо!??? Защо умират невинни хора??? Никои няма отговор на този въпрос - за жалост такав е света!!! Немога да разбера защо се чувствам така странно и защо съм толкова тъжна. Замислих се много дълбоко върху смисъла на живота и вече знам, че той е най-ценното нещо на света. Защо ако не сме живи няма как да обичаме, няма как да сме щастливи и да даряваме с любов останалите, които имат нийда от нея и които я заслужават. Трябва да пазим живота си, защото той е нещо много скъпо и всеки от нас трябва да се постарае да го изживее пълноценно и да дарява хората около себе си с много усмивки и любов. Живота ни е подарак и благословия от Господ и ние трябва да се борим за него със зъби и нокти, защото е прекалено кратък, а времето лети!!!
За това ще отправя към всички вас едно послание: Хора пазете живота си и него погубвайте!!!
P.S. Поздравявам ви с Avril Lavigne - Slipped Away

Emocore
08-29-2006, 02:12
xex slu4va se da izpadne6 v takova sustoqnie.6e ti mine .

koalka
08-29-2006, 08:06
Права си така е.

YouR_PoisoN
08-29-2006, 08:11
Много е добро, написано е със стил и плус това е истина :wink: Много ми хареса =D>

Angel_Girl
08-29-2006, 12:40
Благодаря много на всички.
P.S. Момичето, за което става въпсро е Ана Свидерски и снощи даже я сънувах и неможах да спя. :? Незнам защо толкова ме натъжи нейната история, но това, което й се е случило е просто повече от ужасяващо :smt010

ThePainIsReaL
08-29-2006, 14:03
Песента от поздрава има хубав текст
Написаното е смислено , стойностно като идея , но май не си мислила за правописа . Айде няма нищо , карай ..

Иначе аз не знам кое е това момиче и каква е нейната история :( Може ли по-подробно да кажеш

Angel_Girl
08-29-2006, 14:21
Песента от поздрава има хубав текст
Написаното е смислено , стойностно като идея , но май не си мислила за правописа . Айде няма нищо , карай ..

Иначе аз не знам кое е това момиче и каква е нейната история :( Може ли по-подробно да кажеш
На този линк http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=48489 ще разбереш каква е нейната история