PDA

View Full Version : imam pupka na puteto



malkata glezla
08-29-2006, 01:21
predi niakolko dni mi izleze boleznena pupka s malko gnoino vruhche na vhoda na vlagalishteto na ligavicata na goliamata ustna. sled 1 den vruhcheto se pukna i pupkata prestana da me boli, no si ostana vse taka zachervena i goliama okolo momenta ot 1 st. molia vi posuvetvaite me kakvo da pravia - mnogo se pritesniavam - vie imali li ste podoben problem. predi da mi izleze tva ne sum pravila sex 1 mes. az sum na 16 g. :smt010

nearcus
08-29-2006, 01:48
moje da se okaje opasno..nz dali ne e simptom nia niakva bolest..

08-29-2006, 07:18
душко,отивай на гинеколог

Zlat4eto
08-29-2006, 10:41
Spored men utivai na Ginekolog za6toto edna priqtelka ima6e su6tiq problem,neiska6e da utide na Lekari ne6tata stanaha mnogo seriozni :-k

sladoled
08-29-2006, 20:00
Набрала ли е отново тази пъпка?Боли ли?Ясно е че зачрвяването не може да мине за един ден- то е като пъпка на лице.Покажи я на майка си-ще ти даде съвет и ще прицени.Ние тук не можем да я видим и да ти кажем, само ще те шашкаме. [-X

Angel_Girl
08-30-2006, 00:06
Набрала ли е отново тази пъпка?Боли ли?Ясно е че зачрвяването не може да мине за един ден- то е като пъпка на лице.Покажи я на майка си-ще ти даде съвет и ще прицени.Ние тук не можем да я видим и да ти кажем, само ще те шашкаме. [-X
Съгласна съм. И аз съм имала пъпка там и я спуках. Ако неможеш да я спукаш или ако няма какво да спукаш. а зачервяването си остава говори с майка си и преценете какво да правите, но мисля, че ще е добре да отидеш на гинеколог.