PDA

View Full Version : На 01.09 - по 40 лева на човек!!!



08-29-2006, 02:31
Здравейте всички!
Скоро открих един страхотен начин да правя по малко пари на ден.
Значи некакъв пич се сетил да направи оренно различен форум, които да се ползва не само за обсъждане на разни неща, но и за покупко/ продажби , както и за куп други неща. Готиното обаче е, че можете да продавате на форума неща като лога, статии, туториали, скриптове, сайтове, игри, картинки, музика, клипчета и каквото още се сетите. Изискването естествено е да сте ги правили вие( icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ). Форума е на англииски и е съвесем нов. В момента тече кампания по набирането на нови юзъри. Има също така и състезание дадено от създателите на форума: Ако до 1 септември сенаберат 100 юзъра с по 5 мнения всеки ще се раздадат по 25 долара на всеки един орт тези 100 човека. В момента има 45 юзъра с по над 5 мнения icon_cry.gif , но да се надяваме, че за 2 дни ще се увеличат. А тези пари не са малко все пак - 40 кинта. Можеш да си ги изтеглиш с кредитна карта или чек.
Сигурно вече се питате "Бе тоя няма ли най-накрая да даде линк? icon_lol.gif
Ами ето:
http://youngceoforum.com/
За да участвате и вие в състезанието трябва да се регистрирате. При регистрацията има едно поле "Referer", в което да напишете " inja ". След това просто напишете 5 поста и да се надяваме, че на първи септември ще си стоплим джобовете с 4о кинта, пък и да не успеем - малко ли туториали и статии има за продаване? icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

sherry
08-29-2006, 11:31
Здравейте всички!

При регистрацията има едно поле "Referer", в което да напишете " inja ".
Що трябва да пишем точно тва,а? :mrgreen:

f0`shiZzle
08-29-2006, 15:18
6toto imeto na zaribitelq e takova.

alkobalko
08-29-2006, 20:29
Добре, на мен пък ми е много интересно от какъв зор ще дават парией така. И нормално ли е това нещо без да искат нещо в замяна. Дай малко повече инфо.

teenkopele
08-31-2006, 09:37
Странна работа. :shock:
Мирише съмнително. :lol: :wink:

MiRaCuLiXbb
08-31-2006, 10:10
Напрао вони.

CrazyWitch
08-31-2006, 10:48
Пълна простотия. Аз за 10-20лв. си късам гъзЪ ей така... Пак те раздавали парите като вестници. Я, виж ти.

MiRaCuLiXbb
08-31-2006, 22:22
Пълна простотия. Аз за 10-20лв. си късам гъзЪ ей така... Пак те раздавали парите като вестници. Я, виж ти.
Много евтино зимаш. :wink:

bulgarche
08-31-2006, 22:45
Странна работа. :shock:
Мирише съмнително. :lol: :wink:
Ае мирише на неизядено бе :)

Ае аз няма да се регистрирам. Няма да пускам мнения само заради бройката. Сам каза че не е сигурно.